Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.12.2017., 18:47   #2941
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Citiraj:
Autor borgmater1 Pregled postova
Ekipa, jel se isplati uzimat ovo ?
https://iponcomp.hr/webshop/product/...m_medium=click

Cijena je odlicna, recenzije su vrlo dobre, najcesce odlicne.

EDIT: Postoje li neki 144 Hz monitor dobavljivi kod nas, a da valjaju, cjenovno do 2.6k ?
Nemoj to uzimati. Već sam pisao malo iznad da jedini odabiri za TN su LG 24GM77 i VS XG2401 i njihove nove varijante ako ih ima kod nas.

VA ovaj Samsungov C24FG70, ali pazi da dobiješ ispravan model.

Citiraj:
Autor Bigdaddy Pregled postova
Kolega xGAME zahvaljujem na stvarno opsežnom odgovoru.

Malo si me preplašio s ovim ljubičastim problemom ali toliko sam nažalost zagrizao za taj monitor da ga sada moram uzeti.

Po svemu objašnjenom biti će to idealno za moje potrebe (nadam se).

Hvala na pomoći i tebi i Mommistake-u
Mislim na ovo: Link
Imaš hrpu videa i postova na tu temu.

Obavezno uzmi negdje gdje ga možeš vratiti bez pitanja!

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 04.12.2017. u 19:36.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2017., 19:19   #2942
Bigdaddy
Home of The Brave PCE :))
Moj komp
 
Bigdaddy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Križevci
Postovi: 97
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Mislim na ovo: Link
Imaš hršu videa i postova na tu temu.

Obavezno uzmi negdje gdje ga možeš vratiti bez pitanja!
Zanimljiv problemčić...

Uzet cu ga u Uzishop i probati ću zamoliti da oni to isprobaju prije slanja meni na adresu ako će imati volje/želje to odraditi al sve u svemu hvala za info definitivno ću obratiti pozornost.
Bigdaddy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.12.2017., 09:46   #2943
borgmater1
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 24
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Nemoj to uzimati. Već sam pisao malo iznad da jedini odabiri za TN su LG 24GM77 i VS XG2401 i njihove nove varijante ako ih ima kod nas.

...
"Problem" je sto Viewsonic model koristi FreeSync koristan samo za AMD grafulje, dok bih ja vrtio Gigabyteovu GTX 1070 :-/ S obzirom na to, i ako je uopce dobavljiv, mislis da se svejedno isplati uzet ? Hvala Vam ekipa na svim dosadasnjim odgovorima
borgmater1 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2017., 10:41   #2944
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor borgmater1 Pregled postova
Ekipa, jel se isplati uzimat ovo ?
https://iponcomp.hr/webshop/product/...m_medium=click

Cijena je odlicna, recenzije su vrlo dobre, najcesce odlicne.

EDIT: Postoje li neki 144 Hz monitor dobavljivi kod nas, a da valjaju, cjenovno do 2.6k ?
Samo da te upozorim.
Mislim da mješaš 144hz i 1440p, to nije ista stvar.

Citiraj:
Autor borgmater1 Pregled postova
"Problem" je sto Viewsonic model koristi FreeSync koristan samo za AMD grafulje, dok bih ja vrtio Gigabyteovu GTX 1070 :-/ S obzirom na to, i ako je uopce dobavljiv, mislis da se svejedno isplati uzet ? Hvala Vam ekipa na svim dosadasnjim odgovorima
Isplati, ne vidim zašto ne.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2017., 10:47   #2945
borgmater1
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 24
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Samo da te upozorim.
Mislim da mješaš 144hz i 1440p, to nije ista stvar.

...
Tek sam kasnije shvatio da je 1440p, al inace kuzim razliku izmedju rezolucije i osvjezenja

EDIT: Uzi Shop je bio ljubazan i narucio mi Viewsonica, cijena 2438 kn (dobavljiv u roku 5-7 radnih dana), pa ako nekoga slucajno bude zanimao u buducnosti taj monitor, da zna gdje ga moze pribaviti.

Zadnje izmijenjeno od: borgmater1. 05.12.2017. u 11:54.
borgmater1 je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2017., 09:06   #2946
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
A jel postoji koji monitor IPS tipa Dell U2417H sa 75Hz?
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2017., 09:20   #2947
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
75hz i IPS su rijetkost. Ja imam 75hz monitor i u neku ruku ne želim napraviti downgrade, LG 24MP59G je jedini i neki best buy budžet monitor. Uz 75hz i IPS ima i freesync, 24" i dobru cijenu.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2017., 23:10   #2948
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
Pa taj po specifikacijama izgleda odlican steta sta nema VESA mount.
Al opet 1200kn mi se nekako cini prejeftino sta je dobro
Dell U2417H dojde 2000kn samo on je 60Hz
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2017., 08:01   #2949
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Za 144hz monitor stvarno ne treba ni freesync ni gsync. Bar meni nije primjetno cijepanje slike pri tom refresh rateu.

Imam LG 24GM77 i ok je monitor, osim što se baš neda više nabavit - izgleda da je izašao iz rotacije. Da se čak izvuć ok slika iz njega ako se kalibrira kak spada preko OSD menija + nvidija control panela u mom slučaju. Nije mi tolika razlika u odnosu na ips HP koji imam na jobu. Mogu podijelit svoje settingse ako nekom treba, jer je out of the box stvarno katastrofa ispran.

Ali naravno, uvijek će imati mane TN matrice (kut gledanja kao najočitiji). Onaj kome je bitan refresh rate i mali input lag i onako mora bit spreman žrtvovat kvalitetu slike u korist fluidnosti i responzivnosti.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2017., 13:40   #2950
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Ljudi, jel imate kakvu preporuku za 24" 1920x1200?

Ponuda je šarolika..

Edit: Manuel imas od Lga 75Hz?
Da li si zadovoljan s njim, gejmanje, prikaz slike itd?
zvonac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.12.2017., 13:55   #2951
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Svrha?
Po meni neka U serija Dell-a najbolja.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2017., 14:08   #2952
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
zvonac

Nemam ga, al ga možda budem uzeo uskoro, inače je 1080p, a ne 1200p monitor
Moj od 75hz je stari tn 900p kojeg sam koristio većinu vremena zadnjih godina, a jedan fhd monitor mi je krepao neki tjedan, od popravka izgleda ništa (nije kondenzator, nego matična ploča)

Jedan frend koji igra esports igre kaže da vidi razliku između mog od 75hz i njegovog 60hz u fluidnosti kad sam jednom zgodom igrao mislim cod mw3 multi. Naravno njegov je overall bolji (27", fhd va benq), ali ne želim napravit taj downgrade u refresh rateu ako ne moram

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 07.12.2017. u 14:13.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2017., 14:19   #2953
danex
Premium
Moj komp
 
danex's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 372
Ja imam LG 23MP68VQ i zadovoljan sam njime,koristim 75hz al imam nvidiu pa neznam kako freesync funkcionira,u igrama se ponaša odlično,ima malo ips glowa al meni nije deal breaker..prije njega sam kupio neki benq s VA panelom koji je imao toliko ghostinga i black crusha da ga nisam mogao koristit ni za surfanje
danex je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2017., 14:46   #2954
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Svrha?
Po meni neka U serija Dell-a najbolja.
Surfanje, gejmanje, nisam zahtjevniji korisnik..


Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
zvonac

Nemam ga, al ga možda budem uzeo uskoro, inače je 1080p, a ne 1200p monitor
Moj od 75hz je stari tn 900p kojeg sam koristio većinu vremena zadnjih godina, a jedan fhd monitor mi je krepao neki tjedan, od popravka izgleda ništa (nije kondenzator, nego matična ploča)

Jedan frend koji igra esports igre kaže da vidi razliku između mog od 75hz i njegovog 60hz u fluidnosti kad sam jednom zgodom igrao mislim cod mw3 multi. Naravno njegov je overall bolji (27", fhd va benq), ali ne želim napravit taj downgrade u refresh rateu ako ne moram
Kolko gledam, cijena je ok i još je 75 Hz..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2017., 14:57   #2955
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
A čuj, po meni ima skoro "sve" što se može imati za taj budžet (dijagonalu, herce, panel, freesync, eventualno fali ergonomija).
Jedino ono klasično što ide uz mainstream monitore, nekakav bleeding, ips glow itd
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2017., 15:27   #2956
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
A čuj, po meni ima skoro "sve" što se može imati za taj budžet (dijagonalu, herce, panel, freesync, eventualno fali ergonomija).
Jedino ono klasično što ide uz mainstream monitore, nekakav bleeding, ips glow itd
Da, baš čitam komentare, standard boljka IPSa, bleeding, mrtvi pixeli, tu i tam, jel..
A ono, ima dost pozitivnih stvari, ma mislim za te novce, jel postoji kaj bolje..

A s druge strane, gledal sam Benq (BL2420PT) 2K reza 24" lijepši je i robusnije je postolje, naravno i skuplji je kojih 700tinjak kn.. Samo kaj je 60Hz..

Pitanje je kolko tih 75 dolazi do izražaja, Freesync otpada, pošto neam amd grafu..

Nameće se pitanje, uzet 75Hz i FHD reza ili 2k reza i 60Hz
A polako se svi okreću 2K rezama monitorima..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2017., 16:19   #2957
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
LG 24GM77 ili Viewsonic XG2401 za FHD 144HZ monitor. Sve ovo ostalo je kompletno smeće od monitora u tom cijenovnom rangu.

Imaš i novije varijante 24GM77-B i XG2402, ali ne znam koliko su im cijene kod nas.

Za te novce bolje od toga ne možeš dobiti, s time da i svi monitor od Acera i Asusa iako su skuplji su daleko lošiji s pun k problema. Pričam za 24".


A za 27" 1440p monitor bi ipak trebao više novaca da nešto dobrog dobiješ.


I na kraju ti se svodi na ono što igraš od igara, da li igraš FPS igre ili neki sporiji žanr, da li ti je bitnija kvaliteta slike ili refresh rate, itd.

Od IPS-a za te novce, Dell U2417H ovako iz glave.


Ovo boldano me duboko uvrijedilo
Recimo BenQ xl2411z kojeg sin koristi za CS je u rangu tih preporučenih, tj. uvjek se preporuča u tom cjenovnom rangu. Smeće

Zadnje izmijenjeno od: gil. 07.12.2017. u 16:36.
gil je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2017., 20:39   #2958
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Ljudi, jel vrijedi te novce, Dell U2412M, nekorišten, nema ambalaže i računa za 1100kn?
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2017., 21:17   #2959
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Da

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2017., 21:42   #2960
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Ljudi, jel vrijedi te novce, Dell U2412M, nekorišten, nema ambalaže i računa za 1100kn?
Definitivno.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2017., 22:42   #2961
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Ja sam sa svojim sada već nakon duže vremena jako zadovoljan. Pomirio sam se s tim da nije 16:10, uz r9 380 se i freesync pali u igrama i zadovoljavajuće drzi i to vrijedi novca ako ste gejmer.

Ali monitor ko monitor, brijem da se svi mi naviknemo na ono što imamo i na to zaboravimo
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2017., 23:52   #2962
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Citiraj:
Autor Smarty Pregled postova
A jel postoji koji monitor IPS tipa Dell U2417H sa 75Hz?
Postoji, ima ih par, ali jako malo.

Ja sam ovaj imao točno 15h:
https://www.acer.com/ac/pl/PL/conten...l/UM.QB0EE.006

Tako da te upozorim, ne kupuj ga ni u kojem slučaju. Kompletno smeće od monitora jer ima bug da mu se na svemu iznad 30Hz pojavljuju neke vertikalne crte.

Od svih monitora taj sam najbrže vratio (a čekao ga skoro 3 tjedna da mi stigne).

Možeš malo istražiti i ove 60Hz, dosta njih se može overclockati na 70-80Hz

Citiraj:
Autor gil Pregled postova
Ovo boldano me duboko uvrijedilo
Recimo BenQ xl2411z kojeg sin koristi za CS je u rangu tih preporučenih, tj. uvjek se preporuča u tom cjenovnom rangu. Smeće
I taj Benq je loš monitor. Ljudi misle da je dobar jer je mainstream, isto kao i Asusov VG248QE.
Benq je sponzor mnogim timovima i većinom je jedan od top 3 sponzora na eventovima pa naravno da ljudi misle da je super.
U stvarnosti i u usporedbi sa ostalima, monitor je preloš. Užasno loša slika i jedina dobra stvar je da ghosting eliminira nešto bolje nego većina konkurencije.

Stvarno sam isprobao jaaako puno monitora jer sam do 11. mjeseca prošle godine i ja bio u potrazi za nekim super monitorom (all in one) i to je trajalo nekih godinu dana

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 09.12.2017. u 00:01.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2017., 00:19   #2963
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Za 144hz monitor stvarno ne treba ni freesync ni gsync. Bar meni nije primjetno cijepanje slike pri tom refresh rateu.
ako imaš konstantnih 144 +/- 10, naravno da nećeš primijetiti dok se ne fokusiraš na traženje.

Potpuno je druga priča ako se igra AAA naslov u visokim detaljima s velikim oscilacijama u framerateu, ili čak ako bude i relativno konstantan framerate, ali znatno niži, recimo, igra se vrti na prosječno 75FPS ili sa spikeovima od 60-160. E tu će se itekako osjetiti i tu syncovi jako uglađuju sliku
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2017., 13:02   #2964
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova



I taj Benq je loš monitor. Ljudi misle da je dobar jer je mainstream, isto kao i Asusov VG248QE.
Benq je sponzor mnogim timovima i većinom je jedan od top 3 sponzora na eventovima pa naravno da ljudi misle da je super.
U stvarnosti i u usporedbi sa ostalima, monitor je preloš. Užasno loša slika i jedina dobra stvar je da ghosting eliminira nešto bolje nego većina konkurencije.

Stvarno sam isprobao jaaako puno monitora jer sam do 11. mjeseca prošle godine i ja bio u potrazi za nekim super monitorom (all in one) i to je trajalo nekih godinu dana
Ma koji je TN monitor dobar? Ali daju se poštelati da bude slika prihvatljiva pa tako i BenQ XL2411Z. Sin igra CS i monitor mu je super, a za ostalo ima pokraj LG IPS monitor.

Zadnje izmijenjeno od: gil. 09.12.2017. u 13:09.
gil je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2017., 13:23   #2965
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
https://www.youtube.com/watch?v=5PyTtih3qaM
Dell Ultrasharp U2412M
Kaj ovaj model ima kakav issue sa prikazom slike i kod igranja?
Jedan od negativnih komentara:

"I own this monitor. It is far too slow and is not good for movies and games. Coming from a 120Hz monitor this is very noticeable. When there is movement on the screen it is jerky, distracting and fatiguing. This is not made a big deal of in the reviews but for me it is a massive deal".


Poslije je navodno ispravljeno u novijim serijama istoimenog modela..

The newer Dell IPS monitor models no longer have the problem I mentioned with jerky movement in games and movies, because Dell fixed the problem on these newer models. So you are free to get any of the newer model IPS monitors made by Dell. Even though they are still only 60hz they will be fine for everyone except really hardcore gamers thanks to Dell fixing the fault.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2017., 13:39   #2966
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Nikada nista slicno nisam vidio na U2412M a vidio sam ih dosta. Cini se kao bullshit jer ne vidim ni to sto navodi o tft central recenziji. Sama matrica je dovoljno brza za 99% ljudi.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2017., 15:02   #2967
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
https://www.youtube.com/watch?v=5PyTtih3qaM
Dell Ultrasharp U2412M
Kaj ovaj model ima kakav issue sa prikazom slike i kod igranja?
Jedan od negativnih komentara:

"I own this monitor. It is far too slow and is not good for movies and games. Coming from a 120Hz monitor this is very noticeable. When there is movement on the screen it is jerky, distracting and fatiguing. This is not made a big deal of in the reviews but for me it is a massive deal".

.

ja imam monitor već 2 godine,priča gluposti,ja igram igre, film samo pokrenem da mi bs player skine prijevod za tv,meni super monitor.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2017., 20:15   #2968
Last7emplier
Registered User
 
Last7emplier's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: GB
Postovi: 38
Opaska ljudima u nedoumici...
Znaci posjedujem 24"tn@fhd-60(73oc)hz monitor
Fora to funkcionira za igre di su sarene boje tipa lol overwatch wow itd.
Spojio neki dan pc na samusngov tv 34"fhd za probu mislim da je va matrica... i onda vidis u igrama tipa fallouta 4 kad se muvas nekuda po mraku kako ta crna puno bolje izgleda... a ne da ti je donji dio ekrana taman a gornji svijetli sivkasto kao sta je na tn monitoru. Ove ostale stvari nema smisla usporedjivat jer jedno je monitor a drugo tv.
Btw monitore u h18 ih drze upaljene(kazu da ih tjeraju da ih upale) tako da se tamo mogu vidit kako rade i glowaju itd. U ostalim trgovimama imaju kontra spiku i nema paljenja.
__________________
Unsurpassed Ńasual Dating
Last7emplier je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2017., 20:31   #2969
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
To i jest glavni nedostatak TN-a. Ljudi obicno ne obracaju pozornost na lose vidljive kuteve jer misle ako sjede ispred da to njih ne zahvaca. U stvarnosti, otkuda god gledas, na TN-u postoji prilicno uska horizontalna "traka" koja izgleda relativno dobro, ona u razini ociju. Na ostatku ekrana su boje i gamma sjebani. Pozicija u kojoj TN izgleda konzistentno gore i dolje - ne postoji.

Zato stoji ona TN samo i iskljucivo ako su bitne najbolje moguce pokretne performanse. I naravno ne vrijedi za svaki TN generalno.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2017., 09:49   #2970
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
ako imaš konstantnih 144 +/- 10, naravno da nećeš primijetiti dok se ne fokusiraš na traženje.

Potpuno je druga priča ako se igra AAA naslov u visokim detaljima s velikim oscilacijama u framerateu, ili čak ako bude i relativno konstantan framerate, ali znatno niži, recimo, igra se vrti na prosječno 75FPS ili sa spikeovima od 60-160. E tu će se itekako osjetiti i tu syncovi jako uglađuju sliku
Ovisi i do igre, ali generalno za single player igre ako imam 60-80fps nema cijepanja, barem ne zamjetnog.
nub je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na