Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.11.2013., 21:29   #36331
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
...i to puste dok su djeca još budna,
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2013., 21:57   #36332
Mitsuoka
Samsung Mob!ler
Moj komp
 
Mitsuoka's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Split
Postovi: 162
Je, moja majka je odmah komentirala: ''Pa s kakvim se ti to ljudima družiš, nećeš više u Zagreb''
Mitsuoka je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2013., 22:04   #36333
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Ima li toga online?
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2013., 22:05   #36334
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
i mene zanima
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2013., 23:27   #36335
Rebbit
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 651
__________________
nek sam isti kao on, ma nek sam isti ko stari moj, dok zivot juri, ja cu lagano....


Lenovo Thinkpad T14
Logitech MX Master 2S
Logitech MX Keys

Galaxy S23+

Rebbit je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2013., 23:37   #36336
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,007
Trebo si malo više zalizat brkove
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 00:08   #36337
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Ekipa, imate li šta od merino robe da koristite? Mene najviše zanimaju majice/jakete.
Uzea sam 3 para tankih čarapa i stvar je vrhunska, noge se uopće ne znoje niti smrde
Imam od Helly Hansena WARM baselayer, koji ima ~70% Merino vune u sebi. Vrhunska majica, naočigled vidiš kako znoj izlazi van. Topla, ali stvarno jako topla i brzo se suši (ali ne brže od njihove DRY majice bez vune).

Problem je što tek na -20°C + windstop softshell jakna = u toj majici nije vruće. DRY sa windstop jaknom ide puno bolje za temperature do -10°C. Važno je u pravilo da vjetar ne dolazi na te majice, jer onda ćeš se smrznuti. I naravno, ako staneš na 5-10min na niskim temperaturama i ako puše jaki vjetar, postat će ti hladno (iako ja to smatram da je problem windstopa jer kako imam torbu po zimi na leđima, to se iza sve namoči od znoja nakon 1h pedaliranja pod naporom).

Ali u svakom slučaju oduševljen sam sa svime što imam od HH-a, osim ove posljednje DRY majice (ona mi je onak - za te pare vrlo dobra, ali nije oduševljenje), koja mi je prevelika pa nije totalni compression (moja greška) i nije gusta kao stara DRY majica.

@ Irvin
Legendarno !
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 00:27   #36338
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
opa irvine, nisam znao da si mi drug i po tom volanu

Željac je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 08:41   #36339
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Mogu premotat program, ali ne i reklame. Kakva gamad
Irvine, strasna ti je brcina
__________________
Baraba style!
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 09:39   #36340
zubich
Premium
Moj komp
 
zubich's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - zapad
Postovi: 130
ja nemrem nač irvina koja minuta?
zubich je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 09:48   #36341
night_rider
Registered User
 
night_rider's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Siguran sam je na Sljemenu popadalo gro stabala. Samo je Šalati bar 20ak srušenih!



edit.
hahh jarane Irvine još da si zasukao brk, bilo bi epski

Zadnje izmijenjeno od: night_rider. 11.11.2013. u 10:52. Razlog: brk
night_rider je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 09:58   #36342
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Ima li toga online?
svega se nađe na televizijama (od 1:10):
http://www.rtl.hr/vijesti/novosti/96...n&ici=featured



EDIT: što se tiče pitanja obleke, zimuljske: ja mogu da potvrdim isto za Hellija Hannsena, imam doma warm varijantu, plave boje i u sastavu je sledeće: 62% Merino, 38% Polypropylene. Mnogo toplo, odlično ispod nekog soft-shella...mene je izašlo gore+dole dio dugih rukava cca 700kn, neki popust beše prije cca 4-5 god i još mi je peri-deri. Samo pazi šta piše na pakovanju: dry, warm...ovo je warm i zapravo raja još zove "lifa" odjeća...zakaj? blage nemam

@Murina: ali je maslina neobrana? ...imam ja zimuljke, ruke imam, vreću za spavanje + samo neka riba sa 4 noge i 20 kg i imate radnike, vrijeme nije novac
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira

Zadnje izmijenjeno od: Irvin. 11.11.2013. u 10:47.
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 10:07   #36343
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Jarane kad ću moć za Split? Zapeo sam u Zagrebu sa ljetnim gumama
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 22:57   #36344
john_tranzistor
Premium
Moj komp
 
john_tranzistor's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 80
Poz ljudi.

Koja je konkretno bolja svjetiljka za bajk (od tih u "jednom komadu" ili višenamjenskih)?
UltraFire C8 XM-L-T6 (fiksni fokus)

UltraFire XM-L-T6 (Zoomable)

Pitanje za "Zoomable": dal je tehnički bolja lampa koja snop fokusira izvlačenjem ili vrtnjom? Ako je punjač za dvije baterije: dal može puniti samo jednu bateriju ili se moraju obadvije istovremeno?
john_tranzistor je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2013., 23:20   #36345
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Pogledaj razliku fiksnog i podesivog fokusa:
http://www.youtube.com/watch?v=-F4fHdqWIvM

U pravilu, za šumu na spustu koristim fiksni jer je jači i više osvijetli kad je uski put (nekako ga i bolje osvijetli što možeš vidjeti po videu gdje ovaj podesivi ima jako svjetlo u sredini, a okolo ništa dok je jako fokusiran u točku). Po mraku kad se penjem (tipa na Sljeme) onda je ovaj sa podesivim fokusom odličan jer osvijetli sve oko tebe (staviš taj fokus na skoro maksimalno da raspršuje).

Što se tiče punjača, ovisi o njemu, no najčešće puni obje iako manjom jakosti struje (tipa ako je jedna baterija unutra roka 1A, ako su dvije 0.5A svakoj) pa je dulje vrijeme punjenja.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 18:46   #36346
Mitsuoka
Samsung Mob!ler
Moj komp
 
Mitsuoka's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Split
Postovi: 162




66° HA
170/168
Lyrik RC2DH
Monarch RT3
SRAM X9, Elixir 5
DTSwiss E2000
RS Reverb

2299,00€



2013 CANYON Torque EX Trailflow vjerojatnije L [NOVO]




65.9° HA
170/180
Float RC2
CCDB Air
SRAM X9, Elixir X0 Trail
SunRingle Charger Pro
RS Reverb

2399,00€



2012 SPECIALIZED Enduro L [RABLJENO - doživotna garancija]




66.5°
160/160
Lyrik R
Float RP2 i XFusion Coil (novo)
SRAM X9/X7 combo (novo), SLX + Hope SAW
Spec Roval (novo)
Spec Command Post (novo)

2000,00€



2011 SPECIALIZED Pitch M [RABLJENO - doživotna garancija]




~66.5°
160/150
Talas R
Fox RP2
rebrandirani DTSwiss + Superstar Tesla nabe
SRAM X9, Saint + Hope SAW
KS Lev

po dogovoru



Uglavnom, to su mi neki izbori. Novo, rabljeno, svejedno mi je kad je tu garancija, to mi je najbitnije. Bike bi se koristio za sve i uzbrdo i nizbrdo, za što veću zabavu. Ja sam 190cm, al eto, malo retardiran pa mi i Pitch u M verziji poprilično paše (da ne kažem da sam Lojstek lakše odradio na M Pitchu nego svome L Fuelu sa 120/120). Zato se ne mogu odlučiti za veličinu. Za YT čujem da je DH stabilan, a ja bi ipak malo zabavniji bike koji je lako izbaciti iz takta, pa se mislim L ili M, Canyona bi ipak L radi malog reacha, Enduro L bi mi trebao pasat jer je više manje par mm od mog Treka, a Pitch M bi isto uzeo na test neko vrijeme prije kupnje da vidim kako bi to bilo kroz neko vrijeme.

CCDB i Float RC2 me privlače na Canyonu, Lyrik RC2DH na YT-u, Enduro mi je dream rama i ima ok dijelove + doživotna garancija, a Pitch mi je ultra sexy, sprijeda Talas, dobri dijelovi + doživotna garancija. Možete mi vi malo rezimirat kad budete imali vremena? Čekat rabljeno, uzet novo, vamo tamo, livo desno, ni ja sam više ne znam.
-->
Sile, Vuco, Onyx i ekipa imam jednu zamolbu, treba mi pomoć oko kupnje novog bikea, ja se ne mogu odlučit, a znam da ste vi ili imali doticaja s nekim od ovih bikeova ili ste to dobro proučili. Pa, što mi se najviše isplati.

2013 YT Wicked COMP M ili L pitanje je sad [NOVO]




66° HA
170/168
Lyrik RC2DH
Monarch RT3
SRAM X9, Elixir 5
DTSwiss E2000
RS Reverb

2299,00€



2013 CANYON Torque EX Trailflow vjerojatnije L [NOVO]




65.9° HA
170/180
Float RC2
CCDB Air
SRAM X9, Elixir X0 Trail
SunRingle Charger Pro
RS Reverb

2399,00€



2012 SPECIALIZED Enduro L [RABLJENO - doživotna garancija]




66.5°
160/160
Lyrik R
Float RP2 i XFusion Coil (novo)
SRAM X9/X7 combo (novo), SLX + Hope SAW
Spec Roval (novo)
Spec Command Post (novo)

2000,00€



2011 SPECIALIZED Pitch M [RABLJENO - doživotna garancija]




~66.5°
160/150
Talas R
Fox RP2
rebrandirani DTSwiss + Superstar Tesla nabe
SRAM X9, Saint + Hope SAW
KS Lev

po dogovoru



Uglavnom, to su mi neki izbori. Novo, rabljeno, svejedno mi je kad je tu garancija, to mi je najbitnije. Bike bi se koristio za sve i uzbrdo i nizbrdo, za što veću zabavu. Ja sam 190cm, al eto, malo retardiran pa mi i Pitch u M verziji poprilično paše (da ne kažem da sam Lojstek lakše odradio na M Pitchu nego svome L Fuelu sa 120/120). Zato se ne mogu odlučiti za veličinu. Za YT čujem da je DH stabilan, a ja bi ipak malo zabavniji bike koji je lako izbaciti iz takta, pa se mislim L ili M, Canyona bi ipak L radi malog reacha, Enduro L bi mi trebao pasat jer je više manje par mm od mog Treka, a Pitch M bi isto uzeo na test neko vrijeme prije kupnje da vidim kako bi to bilo kroz neko vrijeme.

CCDB i Float RC2 me privlače na Canyonu, Lyrik RC2DH na YT-u, Enduro mi je dream rama i ima ok dijelove + doživotna garancija, a Pitch mi je ultra sexy, sprijeda Talas, dobri dijelovi + doživotna garancija. Možete mi vi malo rezimirat kad budete imali vremena? Čekat rabljeno, uzet novo, vamo tamo, livo desno, ni ja sam više ne znam.
Mitsuoka je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 19:00   #36347
zubich
Premium
Moj komp
 
zubich's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - zapad
Postovi: 130
uglavnom bi prvo izbacio Pitcha iz tog izbora jer je ipak M naspram tvojih 190... a i Pitch nemreš staviti u istu klasu sa ostatkom pa je automatski kemija... samo moje skromno mišljenje...

ove druge ne znam, ali 2000 jura mi zvuči puno za rabljeni spec naspram novih kenjona i yt-a...
zubich je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 19:14   #36348
Mitsuoka
Samsung Mob!ler
Moj komp
 
Mitsuoka's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Split
Postovi: 162
Spec je ipak ime i to je danak tome, fsr na Specu vjerojatno radi bolje nego Canyonov link, a još je tu doživotna garancija. Zato sam ga i uzeo u obzir tu. I YT-a bi vjerojatno uzeo M.
Mitsuoka je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 19:16   #36349
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Mici, na 190 uzimati M ramu?
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 19:27   #36350
Mitsuoka
Samsung Mob!ler
Moj komp
 
Mitsuoka's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Split
Postovi: 162
Kako sam znao da će bit govora o ovome... recimo, sam Canyon kalkulator mi kaže da uzmem M. YT kalkulator mi govori da nisam proporcionalan i da ne može izračunat hahaha

Zato ja gledam da bike ima ~600mm TT i računam lulicu od 6 cm. Trek mi je bio 622 + 4cm lulica, kasnije 5 jer je bila stajliš i lagana
Mitsuoka je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 19:49   #36351
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
YT u L velicini. Brutalna oprema, agilan i lagan (relativno) bajk. Svi reviewi ga stavljaju ispred Canyona.
Golfove nema smisla ni razmatrat.
__________________
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 19:52   #36352
Mitsuoka
Samsung Mob!ler
Moj komp
 
Mitsuoka's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Split
Postovi: 162
Damn, a ja se ponadao Enduru, baš mi je zexy bike i drag mi je.

Da pitam još, kako je sad stanje sa pucanjem YT-a, kakvi su za garancije, a i strah me monarcha, bile su one kao tvorničke greške, a ne šalje mi se baš u njem. na garanciju.
Mitsuoka je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 19:58   #36353
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Zasto ne YT 27.5?
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 20:08   #36354
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Ne znam jel me jebeš sad ili ne za ozbiljno, jer po pričama što čujem od ljudi mrzimo se gore od Dinama i Hajduka

Po veličini:
Uglavnom, ukratko, ti si na svakom ovom bajku L (obzirom da većih veličina nema). Ne znam kako ti je Pitch M taman na 190cm i to krakatih koliko vidim po filmovima. U to ne ulazim. Po meni si ti L ili XL ovisno o geometriji. Od ovih bicikla što si stavio, L ko kuća jer većeg nema. Pitch i Enduro su meni u M bili kratki na usponu što mi u pravilu nije radilo nikakve probleme dokle god nije bilo nešto imalo tehnički jače/strmije, a na spustu nisam imao dobru stabilnost kod kočenja i u zavojima nisam mogao normalno rasporediti težinu u centru (da bude grip na oba kotača dobar). Nekad mi ta stabilnost zafali i na Slashu, jer opet je manji taj "prostor" da se pomičem na bajku, a da se težina ne prenosi odma napred-nazad i baca iz ravnoteže. Uz pivu ti mogu bolje objasniti, jer ovako je zbrkano
Ono uzmi manju ramu ak ne znaš što bi - to sam odavno izbacio iz jednadžbe. Ta "upravljivost" i lakše bacanje bajka (je, sve ga hićem u 16) ja gledam kao prokletu nestabilnost (bježi prednji kotač npr.) čim je nagib prema dolje. Treba uzeti pravu veličinu.

Kalkulatori su čudna stvar, treba vidjeti algoritam u pozadini. Canyonov je osjetljiv na inseam, džabe ostalo.

Po opremi:
Ako se misliš penjati, miči shockove koji su na oprugu iz jednadžbe. Može se, sve super, ali zrak je tu alfa i omega. Lakše, brže, bolje, razlike po meni za nekoga tko će podjednako uživati na usponu i spustu minimalne (minimalne na spustu, na usponu razlika svemir). To sam burazu jedva utuvio u glavu i sad je sretan. Prije se jedva teglio na Sljeme, sad vozi u jačem omjeru nego ja.

Gledajući opremu, Wicked ima jedan minus - kočnice. Druge mine ne vidim ak Monarch dođe i prvih mjesec dana ne pusti zrak ili ne počne cviliti (samo ružan zvuk, niš drugo). Torque je tu jači i kvalitetniji (Trail X0 su navodno jedne od najboljih kočnica koje je Avid napravio). Charger Pro potencijalna mina radi naba.
Enduro ima coil shock i Lyrik R je onako, leti kroz hod. Pitch ima Tesla nabe čiji freehub samo čeka da se počne vrtiti u krug. Loša konstrukcija kaže raja, nema tko nije mijenjao jednom ili najčešće više puta nabe na reklamaciji.

Po osjećaju za feeling (a buraz će me ubit jer hoće biti ekskluziva sa YT-em):
Po svemu napisanom mojem, preostaje ti Canyon EX ili Wicked Comp. Osobno nakon što sam vidio Wickeda, dajem ruku za njega (iako je komunikacija od YT-a u najmanju ruku spora i loša naprema Canyonu). X9 + odlični kotači, šteta što nije Pike naprijed čisto radi težine. Apropo težine, dodaj pol kile na ono što kaže YT site bez pedala za L veličinu ako se ne varam. Ispada oko 16kg bajk što nije lagano. YT ima tu novu geometriju dugačkog reach-a sa kratkom lulom. Super stvar po meni. Nećeš biti brži u XC-u naprema staroj geometriji, ali za nekog rekreativca tehnikalije ćeš lakše proći na usponu npr. Buraz ima 170mm, nema napred vilicu kojoj može spustit hod, ali njega ne baca na leđa na strmim usponima kao Darka i mene primjerice. Okreneš i pedaliraš dokle imaš snage, on će gurati uzbrdo. Tu mu i dug wheelbase pomaže dosta.
Nešto slično sam osjetio posljednji put na Sljemenu kad sam probao Konu Process od dijagonale. Iako je bio XL frame, meni prevelik za spust vjerojatno, taj bajk se penjao, ne znam, nevjerojatno u jednoj riječju. Sjedeći i ono što je fenomenalno stoječki također. Bez da je proklizala zadnja guma u bilo kojem trenu.
Wicked i Monarch na njemu super rade. Imaš 2 moda kompresije. Jedan je tvrd za cestu i makadame, drugi je taman da dok sjediš i pedaliraš da ne boba, a na svaku prepreku reagira bez da potone previše. Bottom out postavka je također odlična, ali to je kod Monarcha oduvijek bilo super.

Vezano za Wicked vs Torque Ex - prije sam napisao pa ću ponoviti, jedan austrijanac je u razgovoru preko PM-a napisao da je imao Torque EX-a sa CCDB-a, a kasnije Wickeda 170 (koji je bio još agresivniji za spust nego Comp). Kaže da se Wicked bolje penjao i spuštao, ukratko.

Ali, Wicked je dug bajk. NajDH položaj i geometrija od svih (na stranu HA kao mjera za to). Dug wheelbase. Nije baš bajk za wheelie, stoppie, front wheel pivote, zavoje za 180°. I nije onako poppy feel da ga se diže na zadnji i općenito u zrak ko iz pi*ke. Tu je meni Stumpy EVO ipak kralj klase.

Šteta što ne razmatraš npr. od Daniela Stumpy EVO L iz 2011 za 13 700kn koliko je sad. Znam da je taj bajk u vrhunskom stanju. Napred vilica sa 35/36 nogama i 150mm hoda (khm, Pike) i to je brutalan bajk. A i 2,5kg lakši od Wickeda u startu. Probao sam od Darka Stumpy EVO i osjeti se da je lakše pedalirati s njim naprema Slashu. A po meni Wicked ima više prema nazad osjećaj na usponu, dok Stumpy i Slash imaju onaj podignuti položaj koji je meni osobno bolji za uspon, lagan ili tehničkijijijij .
Iako ne znam koji je k bio Specialized ekipi kad su stavli sve one bužire ispod BB-a. Neka netko reće bilo šta protiv Treka, ali barem znaju cable management odraditi.

Eto, toliko malo od mene. Osobno za te pare gledam i jel mi se sviđa bajk. Đabe oprema ako mi je gadan dok ga gledam. Oprema rajca, ali ak su na njoj sitne razlike, a u oku promatrača velike - oprema se da zamijeniti tokom godina vožnji. I pravu veličinu uzeti...

Onaj Wicked Comp 650 rasprodan pretpostavljam ? Šteta, dobar bajk također. Za 300€ uštede + Pike. Džabe.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 20:16   #36355
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Mici, ako budeš u blizini javi se da probaš Triggera, možda se predomisliš u vezi 29era
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 20:18   #36356
Mitsuoka
Samsung Mob!ler
Moj komp
 
Mitsuoka's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Split
Postovi: 162
Jap, uzeo bi 650B, al je rasprodan. To me i strah kod Wickeda i zato i bi M, čisto da dobijem okretniji bike.

Znači Canyona izbacujem.

Enduro ima i coil i air shock, oba dobivam, jedan za ture, drugi za Pletikosiće i Azbestozu. Jel to išta mijenja?

Ček, koji Stumpy EVO, od koga, gdje što kuda? Nabaci na PM molim te.

Meni se sviđaju svi ti, zato su i navedeni.

@mar, 29er i nije baš DH nastrojen, a ti očigledno stalno zaboravljaš da je meni bitno da se ja mogu spustit bilo kojom stazom, parkom, skočit s 2-3m bez straha od pucanja kotača itd itd.
Mitsuoka je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 20:21   #36357
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Potpisujem sve što je burke rekao za YT, nemam što tu dodati. Ostale nisam ni probao tak da ti tu nemogu pomoći
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 20:31   #36358
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Pa kotači su najmanji problem, ima ih vrlo čvrstih.
Uostalom, dobro je imati 2 para, laganije za redovne vožnje, čvršće i teže za DH peglanje. Ti si i poprilično lagan pa sigurno ne opterećuješ biciklu kao netko teži.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 20:36   #36359
Mitsuoka
Samsung Mob!ler
Moj komp
 
Mitsuoka's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Split
Postovi: 162
Uništio sam Fulcrum RM3 u 2 vožnje. Što je najtragičnije, ništa prilikom pada, nego normalnom vožnjom. A to su kao jači kotači. Uostalom, vidio sam što par DT Swiss kotača od 1000€ za AM 29era kaže nakon jednom Marjana. Ne, ne želim to. To što sam lagan ne znači da ne opterećujem bike, jer pri 50-60km/h 10kg više manje ne čini toliku razliku.
Mitsuoka je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2013., 20:40   #36360
Pacifist
Registered User
Moj komp
 
Pacifist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Outer ring, Seventh Circle, Hell
Postovi: 28
Rekoh, onom Lojsteku fali tehničkih elemenata, pa sam malo preuredio

Pohrani.comPohrani.comPohrani.comPohrani.comPohrani.comPohrani.comPohrani.comPohrani.comPohrani.comPohrani.comPohrani.com
Pacifist je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na