Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.05.2008., 21:09   #31
Ementaler
Premium
Moj komp
 
Ementaler's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 133
Definitivno ne, SOF I i II odigraj ponovno i milina... ovo zaobić u širokom luku...
__________________
Manuel Calavera: I just locked an open door... strange, yet symbolically compelling.
Ementaler je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2008., 00:57   #32
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Instalirao sam, pokrenuo, prošo sam 15m hodanja sa onim likom, nisam ni išo na esc+exit, nego sam je završio po kratkom postupku ctrl+alt+del. Deinstalirana nakon 3 minute od instalacije.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.05.2008., 07:42   #33
gladijator
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 112
dijelim mišljenje većine:SoF1 vrhunski,SoF2 razočarenje,SoF3 teška glupost. igra nije toliko tehnički loša,bar mi radi 5.1 zvuk za razliku od crysisa,ne znam zašto.grafika plastična,ali radnja....pa da netko nije mogao bar složiti neku suvislu pričicu,nego se sve svodi na glupo napucavanje protivnika.ništa,ali apsolutno ništa da bi te vuklo da vidiš što ima dalje,kako riješiti ovo ili ono. završio sam je nakon možda 10-tak sati igranja.a kraj,...mislim....bolje da prestanu s ovim serjialom i uhvate se nečeg drugog
gladijator je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2008., 15:11   #34
Red_Dragon
Lost soul still wondering
 
Red_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Aiur
Postovi: 474
Oprostite što dižem staru temu ali da ne otvaram novu radi sitnice.

Nije da imam nešto za igrati pa sam instalirao Payback. Moji su dojmovi isti kao i kod većine vas ali ipak ću odigrati do kraja. Naime trebam pomoć. Zapeo sam na onom dijelu kad "oslobodite" zatvorenika a on vam da key card za dizalo. I tu sam zapeo. U onom selu (ispod zatvora) ima jedna prostorija sa dizalom, ali izgleda da ono ne radi, uđem u dizalo te pokušam pritisnuti tipku da se pokrene ali ni makac. Može pomoć?
__________________
Da nije nas bile za grabu bi spal
Red_Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2008., 16:39   #35
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Citiraj:
Autor Red_Dragon Pregled postova
Oprostite što dižem staru temu ali da ne otvaram novu radi sitnice.

Nije da imam nešto za igrati pa sam instalirao Payback. Moji su dojmovi isti kao i kod većine vas ali ipak ću odigrati do kraja. Naime trebam pomoć. Zapeo sam na onom dijelu kad "oslobodite" zatvorenika a on vam da key card za dizalo. I tu sam zapeo. U onom selu (ispod zatvora) ima jedna prostorija sa dizalom, ali izgleda da ono ne radi, uđem u dizalo te pokušam pritisnuti tipku da se pokrene ali ni makac. Može pomoć?
Koliko ja znam,dizalo je sakriveno u jednoj kolibi koja se nalazi na putu prema početku mape.To je ono kad ga oslobodiš i moraš prepratit da ga ne ubiju ili?
Inače,da,grafika ok,sve ostalo katastrofa.Čeka te tona nerviranja kad dođeš do dijelova koji su puni bugova,gdje moraš nasumce pucat oko protivnika da bi ga ubio jer fizikalni model nije "unutar njega".Katastrofa.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2008., 17:59   #36
Red_Dragon
Lost soul still wondering
 
Red_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Aiur
Postovi: 474
Hvala na pomoći. Izgleda da je kod mene bio neki bug, uopće nisam imao "update" objektiva. Danas sam pokrenuo i sve šljaka ok. Čak je i dizalo proradilo
__________________
Da nije nas bile za grabu bi spal
Red_Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2008., 20:13   #37
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
igra je totalno sranje... jedine stvari koju su kak tak dobre u igri je to mrcvarenje protivnika, možda grafika, i da je kratka, inače ne volim kratke igre ali ova je prejadna da bi je htio igrati više od tih par sati koliko treba da se prejde... ne preporučam je nikome...
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2008., 22:14   #38
Reedy
Premium
Moj komp
 
Reedy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 765
ISKRENO... Igra mi je možda čak bolja i od COD4, baš mi je legendarna. sve mi paše i odgovara, do sad nisam našao ni jednu manu.
Reedy je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2008., 22:17   #39
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
ti si u bannani..i to totalnoj..

Ova igra je najbolja za uninstal i tocka..nema mana?? LOLčina
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2008., 23:41   #40
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Od šume ne vidiš drvo srale

Citiraj:
Autor Reedy Pregled postova
ISKRENO... Igra mi je možda čak bolja i od COD4
Al ajde,ima pravo na svoje mišljenje,isto ko što ja imam pravo izrazit svoje jerbo vidim kako još uvijek igra,a prava frustracija i bugovi kreću malo kasnije ipak.
žile je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.07.2008., 16:41   #41
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
naravno da ima pravo na svoje misljenje..ja sam izdrzao 2 min.. bolja od COD4?LOL
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 19:12   #42
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Da se razumijemo,igra jest sranje
žile je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 19:19   #43
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Zile, razumijemo se..
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 19:22   #44
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Al dajem ruku u preokret kada dođe pred kraj
Ono da moraš isut rafal pipkajući oko neprijatelja gdje je damage model da bi ga ubio,pojest će ga
Mora da sam se napio pitralona u nedostatku ispita ili nečeg pametnijeg za igrat kada sam tratio život na to.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2008., 12:17   #45
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Angry

issss, vidio sam flash igrice sa više mašte. igrao sam ovo doslovce 15min i istog trena pobrisao. nisam inaće picajzla da mi igra mora imat sve odlično, dovoljno je da bar jedan od kriterija bude zadovoljen, al ovo je strašno.

gledao sam razne recenzije, sve bile loše ocjene, al si mislim, ok grafika, napucavanje, za razbibrigu nemre bit loše, a kad ono....katastrofa. TimeShift je recimo isto dobivao loše recenzije, ali sam ga svejedno odigrao, za puko napucavanje je bio ok, a slijedi i dvojka kojoj ću također dat šansu.

a ni grafika nije dobra u biti. postavke su svedene na nivo retardacije, a i na najjačim postavkama izgleda neispolirano. AA i AF nemoš forsirat ni pomoću trikova (podsjeća me na MoH: Pacific Assault), ne znam zašto se danas AA izostavlja iz nekih engine-a.

sve u svemu, teški promašaj.
Atrax je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Oglas

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na