Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.08.2006., 00:27   #31
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
roberto - to je scary shit što ti se dogodilo frendu. još jednom, potvrđuje moje vjerovanje da izvanzemaljska inteligencija milion posto postoji, a i sam sam vidio.
i moja cura prije 10ak godina.

i isto tako je milion posto sigurno da velike svjetske sile takve informacije pokušavaju tajiti, ali uvijek nešto procuri.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2006., 00:45   #32
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor IceFisherman
.. eh da .. usput .. jedna stvar koja me uvek "bode u mozak" .. kad napiseju u knjige da je zivot moguc samo na planetima koji imaju uvjete ko zemlja....
po meni je to bul šit ... u takvim uvjetima je moguch život kakav mi poznajemo ... zato kaj mi možemo živeti samo u ovakvim uvjetima ne znachi da se negde drugde nije razvil život koji je totalno drugachiji nego naš .... možda onak kak nama treba kisik nekom drugom organizmu negde treba nekakav drugi element koji je za nas otrovan i obrnuto .... if ju get d pojnt ..
aj get d pojnt. al pazi ovo
ako si malo čitao sagana i društvo, vjerojatno znaš da ni ovaj život na zemlji uopće se ne bi razvio da je udaljenost zemlje od sunca manja ili veća par desetaka metara... a da ne spominjem rotaciju zemlje, položaj zemljine osi, vrtnju...
čisto kemijski gledano, teorija o inteligentnom životu u svemiru bez prisutnosti nekih bitnih ''zemaljskih'' elemenata (npr. kisik) je moguć, ali malo vjerojatan, čisto zbog svega što ti elementi vežu uz sebe.

ah taj život... neki su skloni govoriti i daj je život na zemlji plod slučajnosti
ako pogledaš samo ljudski život onda vidiš da ni tu stvari nisu jednostavne. kod mnogih žena plodnost u mjesečnom ciklusu traje svega nekoliko sati, tak da ni dijete nije jednostavno napravit. a opet one žene koje imaju spuštenu rodnicu mogu zatrudnit dok veliš keks...

se la vi, mon ami...

u principu, samo hoću reći da ne postoje čvrsti dokazi o postojanju ili ne postojanju inteligentnog života u svemiru. do tad je sve stvar vjere...

a neki vjeruju da likovi iz starwarsa postoje... u mnogim zemljama je ''vjerovanje u silu'' zakonski priznato kao religija...



a neki su i ''raelijanci'' i vjeruju u ostavštinu luđaka koji se danas sunča na havajima i smije jadnim budalama na kojima je namlatio lovu...

nisam nevjerni Toma, samo kažem da će do nekog opipljivijeg dokaza stvari uvijek biti postavljene ''pro et contra''. osobno ne ovisim ni o pozitivnom ni o negativnom odgovoru na pitanje inteligentnog života u svemiru.

gabre: moguće je da je to tako, ali to samo pokazuje da kad je riječ o izvanzemaljcima postoji mnogo interesnih skupina s različitim motivacijama. činjenica je da se puno toga od nas krije, ponekad s dobrim a ponekad s zlim namjerama. postoji mnogo teorija zavjere, a velik broj njeh povezan je uz templare- pa kasnije masone i sionski priorat. a njima pripadaju ljudi koji drmaju i koji su drmali svijetom proteklih stoljeće dva. a svi znamo da je to bilo vrijeme najkrvavijih ratova i sukoba od kojih mnogi traju i danas.

ali, to je već jedna druga priča
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2006., 00:57   #33
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
Citiraj:
Autor Roberto
aj get d pojnt. al pazi ovo
ako si malo čitao sagana i društvo, vjerojatno znaš da ni ovaj život na zemlji uopće se ne bi razvio da je udaljenost zemlje od sunca manja ili veća par desetaka metara... a da ne spominjem rotaciju zemlje, položaj zemljine osi, vrtnju...
čisto kemijski gledano, teorija o inteligentnom životu u svemiru bez prisutnosti nekih bitnih ''zemaljskih'' elemenata (npr. kisik) je moguć, ali malo vjerojatan, čisto zbog svega što ti elementi vežu uz sebe.
pogledah celi kozmos od sagana .. jako dobra serija ... : goood :

.. ali sad se opet vracas na zivot na zemlji .. nas zivot ovisi o tom polozaju , osi rotacije , temperaturi . i ko zna cemu sve ne .. i isto tak kak je nastal nas zivot u takvim uvjetima negde je mogel nastati zivot u totalno suprotnim uvjetima ... isto tak kaj se tice vezivanja elemenata .. kod nas se vezeju na jedan nacin .. mozda se negde vezeju na cisto drugi nacin .. na nacin za koji mi mislimo da je totalno nemoguc ..
.. a kaj se tice opipljivog dokaza .. ja u svojih 20 godina nisam nikad videl novcanicu od 1000 kn ali to ne znaci da ista i ne postoji
.... ja jednostavno vjerujem da postoji zivot u svemiru .. i to ne jedan nego puno puno puno vise nego kaj si mi i mislimo .. jer mi je totalno nelogicno vjerovati u suprotno ... ali svako ima pravo na svoje misljenje .. : cheers2
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2006., 01:13   #34
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
ne isključujem int. život u svemiru, dapače, zašto ne. samo me smeta hrpa stvari vezane uz teorije o izvanzemaljcima koje upućuju i na neke druge mogućnosti.

evo jedan anti-alien link
http://www.rotten.com/library/conspiracy/alien-autopsy/

i jedan zanimljiv link:
http://www.ufoevidence.org/documents/doc19.htm
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 02.08.2006. u 01:25.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2006., 01:23   #35
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
Citiraj:
Autor Roberto
...samo me smeta hrpa stvari vezane uz teorije o izvanzemaljcima koje upućuju i na neke druge mogućnosti...
toga je navek bilo i navek bu ... jednostavno treba imati strpljenja i svaku stvar podrobno istraziti .. samo kaj mi zivimo u svetu gde te buju ili sprecili ak si na dobrom putu .. ii te naveli na krivi put .. i nikak da saznas istinu .. tj .. istina se moze naslutiti ali ju nemres dokazati .. tj nemre se dati nic opipljivog ..
.. a i nažalost uvek ima onih koji buju zmislili nekakvu laž samo zato da skreneju pozornost na sebe ... i zbog takvih onda na kraju nekome ko je stvarno nekaj istrazival i stel dokazati trud padne u vodu jer mu vise niko nece verovati ...
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2006., 02:29   #36
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2006., 05:59   #37
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,257
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)
joolka je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2006., 09:27   #38
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
A da su bilo gdje drugo jedna činjenica govori više od svih.
Viđeni su od doba kad nismo znali da če ikad postojat avion, dokumentirani su,
viđene slike u pećinama... itd...
Druga stvar ti njihovi brodovi ili što već se kreću takvim brzinama da bi čovjek rasprsnio zbog inercije.
Treća stvar kad je čovjek u onom stadiju hipnoze pod kojim ga drže znanstvenici
ne može lagat, tako evo jedne zanimljive pričice:
Jedna žene koja je tvrdila da je oteta od strane izvanzemaljaca, je pod tom hipnozom nacrtala jednu kartu sa nekim zvježđem.
Stvar je u tome da to zvježđe nije sličilo ni jednom stvarnom.
Tek dvadesetak godina kasnije kad su uputili satelit u svemir slučajno su to zviježđe otkrili baš onakvo kako je nacrtala. ( Sa zemlje se ne može vidit ni najboljim teleskopima, barem onda nije)
__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2006., 09:28   #39
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
Slično razmišljanje kao ribič imam i ja. I govori se milijardi, a ne biliona.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2006., 10:03   #40
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Joolka ovdje ima par zgodnih filmića , dajte pogledajte svi onaj sa twin towersima. Djeluje mi fake ?
Mislim ono da bi letjelica lebdila (alienska po svakom doc. filmu) moram imati
veliku zavojnicu kojom teće struja pa se uz pomoć "otpiranja" atomima iz zraka drži kao da može vječno stati na istom mjestu. Ali ova je ostavila trag....
Ne znam. Icefisherman help.
Dat čemo mi njima : CoolRamb : CoolRamb
__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2006., 10:08   #41
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Ma sigurno moraju postojat jer vidite koliko god šanse bile male kad pogledaš koliko je svemir velik čak neki govore da nije samo jedan svemir nego je naš svemir nešto kao galaxija samo puno veće i da svemira ima na milijune a naravno da opet postoji nešto veće od njega i tako u nedogled. Bilo je neko istraživanje da u drugom svemiru postoji isto ovak neka planeta ko Zemlja di žive isti ljudi ko mi (svako ima svog blizanca) i rade u istom trenutku isto kao mi sad. Bilo jednom na telki kao neko istraživanje o tome koje su napravili uz pomoć 2 elektrona
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2006., 10:09   #42
M4rk0
DragonBall Z Fan
Moj komp
 
M4rk0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,234
M4rk0 je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2006., 12:21   #43
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
Citiraj:
Autor Bran
I govori se milijardi, a ne biliona.
sry... cital sam knjigu astronomy od ian-a ridapath-a .. koja je na engleskom pa se tam spominjeju billioni i tak mi ostalo u glavi )


@michel ...
nisam bas takav strucnjak da mogu govoriti kaj je lazno a kaj ne ... postoje oni koji su se bas specijalizirali za to .. stvar je u tome kaj je sve moguche kad je u pitanju nlo .. ali uglavnom fejk snime se otkrivaju pomocu nekakvih omjera .. tj sam nlo se usporedi sa okolnim objektima i tak ... jer uglavnom likovi koji delaju fejk snimke u svrhu toga koristiju malu maketu ili obican frizbi baciju i onda ga iz daljine snimaju i tak ..
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2006., 14:36   #44
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
Citiraj:
Autor IceFisherman
sry... cital sam knjigu astronomy od ian-a ridapath-a .. koja je na engleskom pa se tam spominjeju billioni i tak mi ostalo u glavi )
Ma sve 5. Sasmo napiši sve što si spročitao. O čemu se radilo. I takve zanimljivosti. Baš me zanimaju takve teme.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2006., 14:50   #45
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
Citiraj:
Autor Bran
Ma sve 5. Sasmo napiši sve što si spročitao. O čemu se radilo. I takve zanimljivosti. Baš me zanimaju takve teme.
knjiga je opcenito o svemiru .. nasem suncevom sustavu .. povjesti astronomije .. o svakom planetu .. o svakom zvježđu i tak .. + karte neba ... ima oko 300 stranic ,,. malo manje .. procital sam ju u jenom danu jer me je sve zanimalo ..
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2006., 15:24   #46
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor IceFisherman
sry... cital sam knjigu astronomy od ian-a ridapath-a .. koja je na engleskom pa se tam spominjeju billioni i tak mi ostalo u glavi )
Dobro si ti napisal:
milijarda je tisuću milijuna
bilijun je milijun milijuna
bilijarda je tisuću bilijuna

izvor : Riječnik hrvatskoga jezika, LZ MK i ŠK , 2000 godine.

Zabuna obično nastaje usporedbom s engleskim jezikom koji umjesto naše milijarde rabi izraz bilion
a dodatnu pomutnju izaziva još uvijek uvriježeni izgovor i pisanje bilion / milion što nam je ostalo od tzv. zajedničkog jezika iz bivše blagopokojne države.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2006., 00:25   #47
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Ajde da se ubacim malko.....

Mene zanima nesto..... ko je to napisao da je svemir nastao prije 13.7 bilijuna godina? Neki covjek ili vanzemaljac? Ako je covjek ,onda nemam nikakvog razloga da mu vjerujem,jer je on ipak samo covjek koji zivi na zemlji i govori drugima kad je sta nastalo. Uostalom,te se teorije mijenjaju kako puse vjetar.
To ti je ko Davincijev kod ,cijeli svijet povjerovao teoriji koju je jedan umjetnik imao u glavi u 15-16 ilikojemvec stoljecu. Teorija je teorija,i samo to,niko nema 100% dokaze o nicemu i dok netko ne dokaze bilo sto od toga,ljudi imaju pravo vjerovati ili ne vjerovati.
A sto se tice teorije "nekima je u interesu da ljudi vjeruju jer mogu opravdati ulaganje u oruzje" ,mislim da ta teorija ne stoji, jer "oni" nemaju sta ikome pravdati svoje ulaganje i nekome polagati racune. Ionako im niko ne moze zabraniti.
UFO- Unindentified flying object . Znaci ne "little green beings" ili slicno.

I believe
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2006., 00:37   #48
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Citiraj:
Autor panoramix
Riječnik
: hello2 :
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2006., 00:51   #49
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
Citiraj:
Autor Bruno_Rv
Ajde da se ubacim malko.....

Mene zanima nesto..... ko je to napisao da je svemir nastao prije 13.7 bilijuna godina?
hmmmm .. ovo jako zadire u fiziku .. i nemrem praf objasniti .. ali recimo da jedan od nacina određivanja starosti je po radiovalovima koji se sire svemirom od samog pocetka ... također jedna od novijih metoda je računanje starosti pomochu hubbleove konstante ... naime ona oznacava brzinu sirenja svemira .. te su znanstvenici prema tome napravili obrnuti postupak .. tj izracunali prije kolko godina se je on pocel siriti tj .. kad je nastal ..

a i evo jedan link
http://www.aqua.co.za/assa_jhb/new/c...3/c03alitu.htm

.. to je cista fizika .. tak da nije niko to samo tak rekel ..
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2006., 01:05   #50
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
samo da kažem, svi se ovdje razbacujemo ''teorijama'', dok bi zapravo trebali govoriti o hipotezama. teorija je znanstveno utemeljena i priznata na temelju dokaza, dok je hipoteza pretpostavka koju tek treba dokazati i podvrgnuti znanstvenoj analizi.

ne želim pametovat nego precizirati razgovor, i meni se često zaleti ''teorija''
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2006., 01:15   #51
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
kaj se tice nlo-a .. slazem se da su to hipoteze ... ali za koje ja vjerujem da buju kad tad postale jako cvrste teorije .. a kaj se tice ovoga o svemiru i starosti .. to bas nebi rekel da je hipoteza .. vec kakva takva teorija .. jer se sve na kraju svodi na cistu matematiku ..
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2006., 07:35   #52
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor Emissary
: hello2 :
Nobody is perfect...
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2006., 23:19   #53
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2006., 11:12   #54
pero55
Premium
 
pero55's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Varaždin
Postovi: 158
Zakaj svi mislite da su oni tak napredni i take fore???

Ja si sve to nekak predstavljam kao neka cudna bica koja nisu previse napradna. Kad bi oni bili toliko napradni oni bi nas vec iskoristili a nebi nas smo posjecivali. Ako nas i posjecuju onda skupljaju valda podatke o Zemlji ili neka cuda kao i mi o Mjesecu. Ali ipam imam neki osjecaj da su simpa i dragi.
I zasto ih svi zamisljamo zelenim?
pero55 je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2006., 11:44   #55
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
Citiraj:
Autor pero55
Zakaj svi mislite da su oni tak napredni i take fore???

Ja si sve to nekak predstavljam kao neka cudna bica koja nisu previse napradna. Kad bi oni bili toliko napradni oni bi nas vec iskoristili a nebi nas smo posjecivali. Ako nas i posjecuju onda skupljaju valda podatke o Zemlji ili neka cuda kao i mi o Mjesecu. Ali ipam imam neki osjecaj da su simpa i dragi.
I zasto ih svi zamisljamo zelenim?

na prvo pitanje mores najti odgovor u jednom postu mojem gore .. malo bolje procitaj .. ali ukratko .. ak mislimo na ove kaj su dosli do nas .. pitaj se kak su oni dosli do nas ak nisu napredniji od nas ? .. mi smo uspeli dojti samo do meseca .. a oni su dosli do nas od ko zna kud..

kaj se tice iskoristavanja .. ne mora biti da su napredniji od nas samo u tehnoloskom smislu .. vec i u smislu samog društva i odnosa pojedinaca .... stoga njim je to nekaj totalno odbojno ... a opet more biti da nas i iskoristavaju pa mi to niti neznamo .. a naravno mroe biti da samo skupljaju podatke isto kak i mi volimo istrazivati i skupljati podatke ..


a zake su zeleni ? .. pojma nemam ... veliju cak da su viđeni sivi , plavi i neznam još kojih boja... .. bil sam prije kakvih 3-4 godine kupil nekakav hrvatski ufo časopis .. i baš je bil u njemu članak preveden s engleskog u kojem govoriju kakvu su po ponašanju izvanzemaljci određene boje .. i uglavnom ove sive boje smatramo losima .. jer to su oni koji voliju otimati ljude izvlaciti zenama jajasca und slicne stvari .. a smatra se da dolaziju iz zvježđa reticuli ..

efo i jene zanimljivosti kaj se tice toga
http://www.gravitywarpdrive.com/Zeta...i_Incident.htm





edit: evo sad sam se sjetil da imam neke na kompu kaj se tice ovoga
"Typical giant stars are Arcturus and Capella. Antares and Betelgeuse are members of the ultra-rare supergiant class"
pa da vam odmah to i pokazem
http://img153.imageshack.us/img153/6...titled1ll6.png
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com

Zadnje izmijenjeno od: IceFisherman. 04.08.2006. u 12:01.
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2006., 12:30   #56
terminator
Spermich Termich
Moj komp
 
terminator's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Bistra
Postovi: 884
Citiraj:
Autor IceFisherman
: nuts : : nuts : : nuts :
__________________
terminator je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na