Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Konfiguracije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.12.2013., 14:22   #1
dxdandy
Premium
Moj komp
 
dxdandy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vinkovci
Postovi: 301
Rabljene komponente do 2000kn

Ola!

Zamolio me frend da mu sastavim racunalo od rabljenih dijelova za max. 2000kn. Pa vas molim neka vasa razmisljanja sta da mu sastavim.Recimo od smjernica da bude nesto od intelove platforme.
Racunalo bi osim multimedije koristilo i za igranje.Znam sad ce neki reci da toliko kosta samo grafa za igranje ali njemu ne treba nesto sto ce na retina displaju sve tjerati na full detaljima vec da moze pokrenuti naslove stare godinu dvije na svom Tv-u jer ce njega koristiti i za igranje iz fotelje i za filmove.Tv je plazma i reza je 1024x768 pa bi neka grafa mogla pogurati na toj rezi i novije naslove bez problema.
Znaci treba mu CPU,MBO,DDR,VGA/hdmi,NAPAJANJE.Kuciste i keyboard+mis ima tako znaci ovo glavno nema.
Ne znam dali za te pare mora ici na soc.775 ili bi moga ici na 1156 sa integriranom grafom pa da onda kasnije uzima neku vga za koja moze i igrice potjerati.
Eto molim preporuku za oba socketa pa da vidim sta se tu da napraviti i izmudrovati.

Thx!
dxdandy je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2013., 15:55   #2
hylem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 279
Bolje AM3+ neki phenom, jeftinije 450W brand napajanje, 4GB DDR3 minimalno i hd7770 ako uđe u buđet ... mada mislim da bi se rabljeno dalo do 2000 kn složit.
hylem je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na