Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.10.2020., 10:43   #811
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,053
Ispravka gorenavedenog pljuvanja po TELESystem TS6809: film i titlovi moraju biti u istom folderu da bi se prikazali titlovi. Ima izvrsne opcije konfiguriranja veličine/boje/pozadine titlova i prikazuje hrvatske znakove za razliku od npr Amika T765 i Stronga 8541.
Pitanjce za vlasnike Strong 8541 prijemnika, nalazim oprečne odgovore, da li je moguće snimati jedan program i gledati drugi na istom MUX-u? I da li je taj model jedini koji ima opciju koja omogućuje da se konfigurira početak/završetak snimanja ranije/kasnije tako da uvijek npr. završi snimanje pola sata kasnije?
Ta opcija je vrlo korisna a IMHO samo je taj Strong posjeduje, šteta.

Dobio odgovor na forum.hr re:Strong, uglavnom, jad i bijeda:
Citiraj:
Dok snima, uređaj je potpuno neupotrebljiv, ne možeš apsolutno ništa s njim. Ne možeš čak vratiti to što snima ako si došao 10 min nakon početka snimanja po timeru.
Ovo što pitaš za konfiguriranje početka i završetka snimanja. Ako snimanje namjestiš po EPG, u tom trenutku ne možeš ništa konfigurirat, slijepo vjeruje EPG i satnici.
U postavkama možeš namjestiti da sva snimanja po timeru snima s nekom marginom, ali ne kako si ti zamislio. Naime neki idiot je zamislio da je 5 minuta dovoljno. Možeš namjestiti da počne 0-5 min ranije snimat, i isto tako i završiti. Tako da je zapravo odgovor na tvoje pitanje, NE može.

Zadnje izmijenjeno od: kopija. 20.10.2020. u 13:13.
kopija je online   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 13:33   #812
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Jel valja šta ovaj HT-ov Intek DVB-T2 prijemnik? Gledam Strong 8541 i njega za druge televizore koji nemaju DVB-T2. Ja sam sebi na početku godine uzeo 8209 koji mi nije baš nešto, sučelje i daljinski je bezveze, meni to nije nešto bitno, ionako na TV gledam samo kad je neka tekma, ali ipak bi htio da je za dedu i baku nešto što je malo više user friendly, pogotovo kod daljinskog, a na YT-u su videi o unboxingu i setupu pokazali da je taj 8541 ipak malo nešto više user friendly.

Prolistao sam malo temu pa vidim da nije baš taj Intek nešto, mislim da će ipak biti taj Strong 8541.

Zadnje izmijenjeno od: Exomaniac. 20.10.2020. u 13:44.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 15:40   #813
BoTiA
Registered User
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 215
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Jel valja šta ovaj HT-ov Intek DVB-T2 prijemnik? Gledam Strong 8541 i njega za druge televizore koji nemaju DVB-T2. Ja sam sebi na početku godine uzeo 8209 koji mi nije baš nešto, sučelje i daljinski je bezveze, meni to nije nešto bitno, ionako na TV gledam samo kad je neka tekma, ali ipak bi htio da je za dedu i baku nešto što je malo više user friendly, pogotovo kod daljinskog, a na YT-u su videi o unboxingu i setupu pokazali da je taj 8541 ipak malo nešto više user friendly.

Prolistao sam malo temu pa vidim da nije baš taj Intek nešto, mislim da će ipak biti taj Strong 8541.
ja nemam primjedbi na Intek, slika na panasonic plazmi je dobra, prijamnik se ne grije i ne smrzava, brz je u mijenjanju kanala, daljinac, iako tanak, lovi odlično, ne mora se usmjeriti direktno da bi ulovio signal i to mi je najveća prednost. HDMI kabel u paketu. Nisam ništa snimao na USB niti gledao s USB-a, to me više i ne zanima

minus:
- kad prebacujem program, prve dvije sekunde je slika lošije kvalitete, kasnije je sve OK

EvoTV programe slabo gledam ... nije mi to bio primarni razlog za kupnju.

Signal lovi bolje od panasonic plazme, sve je stabino

EPG je dostupan, mogao je biti i pregledniji .. slova su sitna, vjerujem da je i kod drugih slicno

Zadnje izmijenjeno od: BoTiA. 20.10.2020. u 15:47.
BoTiA je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 16:07   #814
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 294
Citiraj:
Autor BoTiA Pregled postova
ja nemam primjedbi na Intek, slika na panasonic plazmi je dobra, prijamnik se ne grije i ne smrzava, brz je u mijenjanju kanala, daljinac, iako tanak, lovi odlično, ne mora se usmjeriti direktno da bi ulovio signal i to mi je najveća prednost. HDMI kabel u paketu. Nisam ništa snimao na USB niti gledao s USB-a, to me više i ne zanima

minus:
- kad prebacujem program, prve dvije sekunde je slika lošije kvalitete, kasnije je sve OK

EvoTV programe slabo gledam ... nije mi to bio primarni razlog za kupnju.

Signal lovi bolje od panasonic plazme, sve je stabino

EPG je dostupan, mogao je biti i pregledniji .. slova su sitna, vjerujem da je i kod drugih slicno
snima isto ok,slika ovi naši hd kanali bomba,ali ovi evo tv se kockaju i gubi se signal svako nekoliko..

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 17:47   #815
Max Rockatansky
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg/Zd
Postovi: 674
Strong SRT82

Da li je netko probao ovog mališana ?
https://www.links.hr/hr/tv-tuner-str...uner-751600014

Po ostalim postovima Strong generalno nije loš, a ovaj mi se sviđa zbog dimenzija, ide direktno u HDMI ulaz a napaja se iz USBa. Treba mi za stariji 32" TV (HD ready, 1366x768).
Max Rockatansky je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 18:27   #816
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,542
Probaj pa nam javi
Provjeri poziciju HDMI konektora na svom TV - u da ima mjesta za "prijemnik",
ovisno o situaciji možeš trebati neki od adaptera > https://www.svijet-medija.hr/gg/52/a...ms_per_page=64
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 18:48   #817
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,053
Savršenstvo za 180kn. ili za 220kn na "akciji" u Superhonzumu od četvrtka.
Strong 8541 je dinosaur iz 2017-te (grije se nenormalno, predugačak boot, nemreš snimat i gledat), ovo Tcom čudo pati od dječjih bolesti, Amiko Impulse/Redline su izvrsni al koštaju.

Zadnje izmijenjeno od: kopija. 20.10.2020. u 20:41.
kopija je online   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 21:52   #818
BoTiA
Registered User
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 215
Citiraj:
Autor Badboy Pregled postova
snima isto ok,slika ovi naši hd kanali bomba,ali ovi evo tv se kockaju i gubi se signal svako nekoliko..

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk

Intek:

Nista ne kocka kod mene, sve radi kako treba .. i naši HD i evo TV kanali
BoTiA je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 07:20   #819
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 294
Citiraj:
Autor BoTiA Pregled postova
Intek:

Nista ne kocka kod mene, sve radi kako treba .. i naši HD i evo TV kanali
kolko posto signala imaš?

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 09:18   #820
BoTiA
Registered User
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 215
Citiraj:
Autor Badboy Pregled postova
kolko posto signala imaš?

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk



oko 75% i za jedne i za druge ... pretpostavljam da je to razlog sto je slika u redu
BoTiA je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 13:20   #821
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 294
da meni kad padne na 60 pocne kockat i onda nestane na 0 i opet skoci na 60 al samo evo programi ovi ostali ko budali šamar

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 13:26   #822
danex
Premium
Moj komp
 
danex's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 372
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Savršenstvo za 180kn. ili za 220kn na "akciji" u Superhonzumu od četvrtka.
Uzeo i ja ovaj za staru.kvaliteta izrade je ajmemeni al bitno da radi fino i brzo. Uspio sam i nekak na blef programirat tipku za gašenje Tva tak da stara može koristit samo njegov daljinski. Sam neznam koju rezu odabrat šalto sam al nisam skužio neku razliku tv je 720p,valjda 60HZ
danex je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 13:35   #823
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,542
Ako si spojio crt onda ostavi 720p,
viša reza igra jedino ako je preko hdmi spojen LCD TV i ako se vidi / može uredno prikazati 1080 ...
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 14:01   #824
danex
Premium
Moj komp
 
danex's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 372
Hd ready je telka, navodno može i 1080p sam neznam kolko hz ima
danex je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 23:23   #825
Phobos1807
Vladar iz sjene
Moj komp
 
Phobos1807's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb / Varaždin
Postovi: 58
Citiraj:
Autor Max Rockatansky Pregled postova
Da li je netko probao ovog mališana ?
https://www.links.hr/hr/tv-tuner-str...uner-751600014

Po ostalim postovima Strong generalno nije loš, a ovaj mi se sviđa zbog dimenzija, ide direktno u HDMI ulaz a napaja se iz USBa. Treba mi za stariji 32" TV (HD ready, 1366x768).

samo da napomenem da je u protisu 193kn
Phobos1807 je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 01:59   #826
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,630
Stigao Samsung s Amazona (39€ na kraju koštao s poštarinom)

Prvi (i zasad jedini) pristojan komad proizvoda ove namjene koji sam vidio.

Isprve nije našao sve naše HD programe no nakon što sam na službenoj stranici našao dosta noviji firmware i nadogradio ga, sve je proradilo.

Šaltanje programa je jako brzo, kao i općenita interakcija s njim, EPG super radi, a ono najbitnije, preslagivanje programa nakon inicijalnog pretraživanja je jako jednostavno i brzo.

Pozitivno:
- izgled
- kvaliteta izrade (težina i dojam kvalitete)
- odličan daljinski s poprilično velikim tipkama
- softver
- podrška proizvođača
- brzina rada
- nekakve IPTV opcije koje nisam isprobao
- mogućnost spajanja određenih modela USB WiFi kartica kako bi mu se omogućili WiFi spajanje
- cijena

Negativno
- nema HR menu
- nema snimanja programa na HDD/stick

Objektivno, bolje od ovog nećete naći, osim ako vam baš jako trebaju ove dvije stvari.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 22.10.2020. u 02:05.
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 08:37   #827
bixsy the king
Premium
Moj komp
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 958
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Stigao Samsung s Amazona (39€ na kraju koštao s poštarinom)

Prvi (i zasad jedini) pristojan komad proizvoda ove namjene koji sam vidio.

Isprve nije našao sve naše HD programe no nakon što sam na službenoj stranici našao dosta noviji firmware i nadogradio ga, sve je proradilo.

Šaltanje programa je jako brzo, kao i općenita interakcija s njim, EPG super radi, a ono najbitnije, preslagivanje programa nakon inicijalnog pretraživanja je jako jednostavno i brzo.

Pozitivno:
- izgled
- kvaliteta izrade (težina i dojam kvalitete)
- odličan daljinski s poprilično velikim tipkama
- softver
- podrška proizvođača
- brzina rada
- nekakve IPTV opcije koje nisam isprobao
- mogućnost spajanja određenih modela USB WiFi kartica kako bi mu se omogućili WiFi spajanje
- cijena

Negativno
- nema HR menu
- nema snimanja programa na HDD/stick

Objektivno, bolje od ovog nećete naći, osim ako vam baš jako trebaju ove dvije stvari.
Na sve ovo navedeno potpis ko kuća ! I uopće mi nije jasno da se ljudi zahebavaju s nekim "no name" drlogom zbog uštede 50/100 kuna.
bixsy the king je online   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 09:08   #828
glazZ
Premium
Moj komp
 
glazZ's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Pakrac
Postovi: 331
Ja gledao da ga kupim u hr i ne mogu ga nigdje naci :/


Sent from my iPhone using Tapatalk
glazZ je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 09:15   #829
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,630
Ni nećeš, jer nije ni predviđen za naše tržište.

https://www.computeruniverse.net/en/...monate-freenet

+ mailboxde (cca 12€) i eto

Imaš jednog na njuškalu, ako ti nije problem dati 350 kn. 100 kn više traži od toga što bi te inače koštalo
#HRpoduzetnik
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 11:32   #830
beli14
Premium
Moj komp
 
beli14's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Gotham City
Postovi: 511
Radi na tom Samsungu Youtube?
Je l' netko isprobao IPTV na njemu?
Može slika od daljinskog?

Koristim Android TV box isključivo za IPTV i YT. TV nema DVB-T2 pa bih pokušao sve to zamjeniti s jednim uređajem.
beli14 je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 11:36   #831
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,200
Citiraj:
Autor bixsy the king Pregled postova
Na sve ovo navedeno potpis ko kuća ! I uopće mi nije jasno da se ljudi zahebavaju s nekim "no name" drlogom zbog uštede 50/100 kuna.
Jebiga, nema ga kupit u rvatskoj, i nema rvacki meni, i zajebano ga je narucit, znaci veca je zajebancija sa tim nego nekim našim za 95+% populacije. Nije zbog ustede.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 12:19   #832
bixsy the king
Premium
Moj komp
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 958
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Jebiga, nema ga kupit u rvatskoj, i nema rvacki meni, i zajebano ga je narucit, znaci veca je zajebancija sa tim nego nekim našim za 95+% populacije. Nije zbog ustede.
Ma daj molim te...mogu razumjet bakice i dedice u starim danima sa tv-om starim 15 godina te bez ikakvog znanja stranog jezika. Skoro pola foruma u ovoj temi da nije čulo za amazon i ebay? Nikakav problem ne bi bila ni grupna narudžba pa da to netko odradi za masu. Ajde oni kojima treba snimanje onda neka ga zaobiđu. Mislim ok...svako ima svoj odabir...ja sam samo dao preporuku kvalitetnog, a jeftinog uređaja. Šteta što ga nije moguće kupiti kod nas.
bixsy the king je online   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 12:36   #833
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,630
Realno, nakon što ga inicijalno podesiš, ti ili netko drugi, ne treba ti nikakvo znanje jezika jer ionako koristiš ono što mu je i osnovna funkcija, gledanje programa.

Ako ti je dealbreaker što nije na HR, a hoćeš IPTV, onda su tu drugi problemi u pitanju.

Pošto je za baku (koja nit zna eng, nit ima internet u stanu), ne mogu probati ni IPTV ni jel ima YouTube.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 14:26   #834
flash1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 86
Za HT-ov Intek DVB-T2 prijemnik, jel spajao netko s cinch(RCA) konektorima na crt telku? Susjed kupio to sranje i slika je neupotrebljiva uopće za korištenje. Na LCD-u s HDM priključkom je sve ok. Loš kabel?
flash1 je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 18:10   #835
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,682
Citiraj:
Autor flash1 Pregled postova
Za HT-ov Intek DVB-T2 prijemnik, jel spajao netko s cinch(RCA) konektorima na crt telku? Susjed kupio to sranje i slika je neupotrebljiva uopće za korištenje. Na LCD-u s HDM priključkom je sve ok. Loš kabel?
A da si sused uzme novi TV?
Ipak je 2021g.
LCD 32" ima za ispod soma kn.
Neće bit rješenja za njegov problem.
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 18:13   #836
Endless
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6
Citiraj:
Autor darkydark Pregled postova
Naručena 2x Edision Pico T265, isključivo zbog programibilnog daljenskog pa ako punac i punica nebudu zadovoljni naručujem jedan od ova dva. A cvile da nebudu zadovoljni jer "nema uputa na Hrvatskom".

Javim se dok dođe i ostavim neke utiske kvaliteta slike me ne cuka toliko nego kaj će raditi od filmova preko USB-a i kolka bu muka natjerati daljenski da radi sa LG telkama 7-8g starim.
Jesu stigli i kakvi su utisci?

Ima upute, kao i HR menu. Na službenoj stranici edisiona se nalazi i najnoviji fw pa se može ubacit putem usb-a.

Sad što se tiče daljinskog ne mogu reći za LG ali na dva Samsunga isproban i radi bez problema, a koliko sam shvatio ovaj daljinski i je odmah programiran za sve Sams/LG televizore a može se i dodatno isprogramirat. Nije ništa posebno, hvata solidno i meni je osobno premali. S usb-a čita bez problema sve moguće datoteke, audio podržava AC3 i EAC3 dolby 5.1 datoteke. Zamjerka ide što nema ili barem ja nisam našao podešavanje veličine, boje i položaja titlova. Ako netko ima više info neka napiše.
Endless je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 19:18   #837
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,336
Decki (i cure) - pitanjce. Kupio sam ovaj uredaj:

https://www.links.hr/hr/tv-tuner-str...uner-751600014

Primjecujem da tu i tamo (i samo na nasim programima) nestane zvuka na par sekundi. Antena je vanjska, riblja kost (x6 + pojacalo). Dali je signal preslab i treba doradit antene/vanjsko pojacalo ili je uredaj preslab?
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 19:33   #838
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Jesus.. koji kosmar svev skupa oko dvbt2. Zaboravih na te brige otkad imam a1 tv, al sad mi za viksu treba neki reciever.

U biti imam dvbt2 mpeg4 receiver od prije 7-8 godina, quadro dt-804hd. Tad su govorili da ce taj mpeg4 biti dobar i za dvbt2 kad dodje, ali bojim se da nema odgovarajuci hevc...

Isprobat cu za vikend u zagorje, pa ako ne radi, sto kupiti?
Treba mi da ima barem solidan prijem signala, i to je najvaznije.
Uz to, ako ima mogucnost gledanja jubitoa bilo bi izvanredno, a za to mi treba i mogucnost spajanja bezicne usb kartice.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 20:57   #839
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,053
Citiraj:
Autor flash1 Pregled postova
Za HT-ov Intek DVB-T2 prijemnik, jel spajao netko s cinch(RCA) konektorima na crt telku? Susjed kupio to sranje i slika je neupotrebljiva uopće za korištenje. Na LCD-u s HDM priključkom je sve ok. Loš kabel?
Ja imao taj problem kod majke s Amikom T765, slika ok ali GUI (tekst u epg-u) mutnjikav i titrav. HDMI/LCD scenario: slika savršena. Probao i s Telesystemom, malo bolje bilo. Uzeo Deviu u pošti i problem riješen.
Navodno ta shema s cinčevima teoretski poboljšava situaciju.
Ali moje iskustvo pokazuje da je najvjerojatnije do prijemnika, nek vrati i prošeće do obližnjeg poštanskog ureda dok ih još ima.
kopija je online   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 23:43   #840
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,542
@tomek@vz
Ne znam kakav je sw ali vidi jeli ima prikaz nivoa i kvalitete signala.
Hoću reći da paziš na taj detalj, kod digitale jednako ne valja preslabi i prejaki signal,
idealno bi bilo nekakvih 90 - 99% nivoa (nebitno sad koliko realno ili u kojim jedinicama računa).

Isto tako, već sam pisao ranije u temi, sačekaj da prođe switch - over jer će se tada promijeniti situacija ...
Nikky je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na