Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.09.2020., 08:59   #661
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,539
Citiraj:
Autor scarwin Pregled postova
Znači nadzornik radova nije dobro odradio posao. Tvrtka (električar) odradi kako je u elektro projektu navedeno, bez odstupanja. To kontrolira nadzornik radova.

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk
A eto provjeri sa nekime jer 25A na 2.5mm2 nije po PS-u. Jedino ako ti nisi krivo pročitao osigurač ili ako je kabel 4mm2 onda je to ok i za svaku pohvalu što su za indukciju provukli deblji kabel.
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2020., 10:07   #662
Velikus
Premium
Moj komp
 
Velikus's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 428
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
http://www.lagercommerce.hr/kontakt.asp

Ili Lageros u Gorici.

Ja uzimam sve u lagercommercu. Stvarno imaju sve.
puno hvala!
__________________
"Ups, sam neš uprsk'o?"
Velikus je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2020., 15:16   #663
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Na koji nacin ste vi pospajali svoje indukcijske ploce? Direktan spoj,suko uticnica, osiguraci 16A ili vise od toga?
Wago klemama u kutijici dvije faze, 2.5mm2, na 16A i imam 20A spremne sa strane za svaki slučaj ali fakat ne treba.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2020., 12:43   #664
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Kupio sam susilicu Bosch WTW85461BY i ond ako i sve susilice ima dvije opcije rjesvanja kondenzata, u premnik ili van (sifon/odovd) Prvih par susenja sam odradio u spremik, nakon toga uzeo upute te slozio da vi ide u sifon. Nemalo sam se iznenadio da i nakon tog susenja je spremnik pun vode.



Tim vise jer u uputama pise da se to glavno crijevo koje ide iz donjeg dijela susilice gore u spremnik odspoji, i ubaci se novo koje ide u sifon. Pa mi na prvu nije bilo jasno od kud voda gore.


Skinuo sam poklopac susilice i skuzio da do gore ipak imaju 2 crijeva, i da sama ladica ima neki sistem za praznjenje, pa pretpostavljam da dok se gore spremnik napuni, sam se isprazni?
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2020., 12:24   #665
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Došla je na red i promjena hladnjaka, pa trebam par savjeta od vas
Prije nego sam krenuo čitati recenzije na netu (a i nije da ih baš nešto ima) prvo sam htio uživo pogledati modele da vidim koji bi mi otprilike odgovarali. Za oko mi je zapeo ovaj model:

Samsung RB37J5000SA

Ima jako prostranu unutrašnjost zbog tankih bočnih stijenki, ladice u zamrzivaču su vrlo duboke i razmak između gornjih polica je ogroman. Još je i no frost. Savršen hladnjak za mene dok nisam počeo čitati review-ove.....ljudi se bune na neke slične modele Samsung hladnjaka da su vrlo bučni, pogotovo no frost modeli. Da li je to istina? Jesu li svi no frost modeli zamjetno bučniji? Ima li tko od vas kojim slučajem Samsung kombinirani hladnjak ili možda čak i točno ovaj gore model, pa da mi napiše par rečenica o njemu?

Ako imate kakav savjet za neki drugi model do cca 3500 kn (ne trebaju mi fancy sitnice poput spremnika za vodu isl.) i 180-200 cm, slobodno preporučite. Bitno mi je da razmak između barem dvije police bude takav da može stati jedan veći lonac unutra. Razmak između ostalih polica nije bitan. I naravno, da mi ne zuji/bruji konstantno jer volim mir i tišinu
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2020., 12:57   #666
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
Samsunga nemam, imam Gorenje No Frost (ako bude bitno, nađem model pa editiram), no dosta on "žvače led". Doslovno se čuju zvukovi kao da netko drobi led.
E sad, nije to stalno, jednom, dvaput dnevno, ali se čuje.
Što se rada kompresora tiče, to se ništa ne čuje.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2020., 13:06   #667
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Samsunga nemam, imam Gorenje No Frost (ako bude bitno, nađem model pa editiram), no dosta on "žvače led". Doslovno se čuju zvukovi kao da netko drobi led.
E sad, nije to stalno, jednom, dvaput dnevno, ali se čuje.
Što se rada kompresora tiče, to se ništa ne čuje.

S obzirom da imaš model s tihim kompresorom, molim te da provjeriš o kojem se modelu radi kad budeš imao vremena, pa ću vidjeti da li mi i on ulazi u uži izbor. Znači, no frost se ipak zna dosta čuti. Ovo mi ne bi smetalo tokom dana, no ako se to čuje po noći, onda mi baš i nije svejedno. Možda ipak ne bi bilo loše da razmislim o low frost modelima.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2020., 23:18   #668
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Došla je na red i promjena hladnjaka, pa trebam par savjeta od vas
Prije nego sam krenuo čitati recenzije na netu (a i nije da ih baš nešto ima) prvo sam htio uživo pogledati modele da vidim koji bi mi otprilike odgovarali. Za oko mi je zapeo ovaj model:

Samsung RB37J5000SA

Ima jako prostranu unutrašnjost zbog tankih bočnih stijenki, ladice u zamrzivaču su vrlo duboke i razmak između gornjih polica je ogroman. Još je i no frost. Savršen hladnjak za mene dok nisam počeo čitati review-ove.....ljudi se bune na neke slične modele Samsung hladnjaka da su vrlo bučni, pogotovo no frost modeli. Da li je to istina? Jesu li svi no frost modeli zamjetno bučniji? Ima li tko od vas kojim slučajem Samsung kombinirani hladnjak ili možda čak i točno ovaj gore model, pa da mi napiše par rečenica o njemu?

Ako imate kakav savjet za neki drugi model do cca 3500 kn (ne trebaju mi fancy sitnice poput spremnika za vodu isl.) i 180-200 cm, slobodno preporučite. Bitno mi je da razmak između barem dvije police bude takav da može stati jedan veći lonac unutra. Razmak između ostalih polica nije bitan. I naravno, da mi ne zuji/bruji konstantno jer volim mir i tišinu
Imam ja Samsung RB31HSR2DSA isto je koštao 3500 soma, no frost. Meni je friđ super imam ga 4 godine. Čuje se isto kao što je kolega rekao kao da netko drobi led ali ja to čujem ponekad u noći kad je mrtva tišina. Inače ovako u radu nije uopće bučan.
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 12:11   #669
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
S obzirom da imaš model s tihim kompresorom, molim te da provjeriš o kojem se modelu radi kad budeš imao vremena, pa ću vidjeti da li mi i on ulazi u uži izbor. Znači, no frost se ipak zna dosta čuti. Ovo mi ne bi smetalo tokom dana, no ako se to čuje po noći, onda mi baš i nije svejedno. Možda ipak ne bi bilo loše da razmislim o low frost modelima.
Gorenje NRK6191GX
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 13:37   #670
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Da, ja sam isto razočaran malo u nofrost frižider koji sam uzeo.

Čuje se dosta u nekim fazama. Fascinantno mi je kako recimo perilicu za suđe gotovo uopće nečujem dok radi, a frižider se čuje u nekim fazama.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 20:51   #671
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
Ne znam, meni to ništa ne smeta...
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 22:36   #672
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
pikiram gorenje piroliza pećnicu večeras...
ovuili ovu

Ta cijena je zapravo ok kakva je sad, inače je prenapuhana, al dobije se sad još 10% dolje...
Danas sam baš izvadio staru gorenje pećnicu, oko 24godine, još radi ali je zmazana tako da će u smeće. No recimo da je to razlog zašto gorenje, a i daju 5 god gare bez prijave tipa 2+3..
Ima ko kaj pametnog za reć u vezi ove dvije? Skoro pa su iste.. razlika je u tepsijama i ova jeftinija ima meh zaključavanje..što nije loše za djecu..
domina je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 22:48   #673
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,209
A skuplja ima teleskopske vodilice, osobno nisam fan tih teleskopskih, a ne vjerujem da skuplja nema mehanicko zatvaranje vjerojatno je razlika samo u teleskop vodilicama.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 23:00   #674
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Nema zaključavanje ova skuplja, piše baš na gorenje stranicama.. malo glupo.
A te vodilice bi mogle popustit ak bu pura teška , pa mi to nije privlačno. A jeftinija još ima i jednu plitku tepsiju više.
domina je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 23:10   #675
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,209
A svašta, pogotovo kad je piroliza u pitanju triba zaključavanje, ali nema veze ja bi na tvom mjestu jeftiniju uzeo, stvarno mi se ne sviđaju te teleskopske, koristio sam lh i uvik nesto zapinje steka, tako da sam odustao od njih u svojoj pećnici (doplata mislim 600 kn). Mozda se samo treba naviknuti ali čemu se navikavat kad mi mi je obicno dobro
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 23:34   #676
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Svaka sa pirolizom ima zaključavanje. Razlika je samo što neke možeš ti ručno zaključati a neke ne

Iz uputa

Pećnica se zaključava tokom čišćenja i kratko nakon završetka procesa čišćenja .

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 23:50   #677
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Ovdje je navedeno 'Mehanička blokada otvaranja vrata' u teh. karakteristikama... dok ova skuplja to nema. Moguće da je to ručno zaključavanje, što mi je svakako bolje.
domina je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 22:51   #678
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor domina Pregled postova
Ima ko kaj pametnog za reć u vezi ove dvije? Skoro pa su iste.. razlika je u tepsijama i ova jeftinija ima meh zaključavanje..što nije loše za djecu..
Ono kaj ti ja imam rec da ak je pecnica u pitanju onda samo electrolux/zanussi od te neke cjenovne kategorije i obavezno da ima emajl.

Drugo, moja stara je godinama imala zanussi i kupio joj novu gorenje veli da uopce nije zadovoljna sa tom pecnicom. Ja sam sebi uzo electrolux i to samo uzimam kad je u pitanju pecnica/ploca.

Kad sam kupovao tip iz kralja mi je reko da ne uzimam pirolizu ne sjećam se sad točno zašto, na kraju sam uzeo neku kaj ima sa strane ploce koje valjda su slične tome. Tak nesto.
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 22:56   #679
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
Ono kaj ti ja imam rec da ak je pecnica u pitanju onda samo electrolux/zanussi od te neke cjenovne kategorije i obavezno da ima emajl.

Drugo, moja stara je godinama imala zanussi i kupio joj novu gorenje veli da uopce nije zadovoljna sa tom pecnicom. Ja sam sebi uzo electrolux i to samo uzimam kad je u pitanju pecnica/ploca.

Kad sam kupovao tip iz kralja mi je reko da ne uzimam pirolizu ne sjećam se sad točno zašto, na kraju sam uzeo neku kaj ima sa strane ploce koje valjda su slične tome. Tak nesto.
Te ploce su za kataliticko ciscenje i moraju se s vremenom promijeniti sto je gnjavaza. Ne znam koliko kostaju, ali ne vjerujem da su jeftine. Electrolux i AEG su odlicni po pitanju pecnica.

@domina - Imas jos sutra snizenje na ovo -mislim da za tu cijenu tesko mozes bolje.
https://pevex.hr/pecnica-ugradbena-a...0m-311324.html
__________________
Free your mind and open your eyes

Zadnje izmijenjeno od: Morpheous. 17.10.2020. u 23:04.
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 14:07   #680
Sanogo
Premium
Moj komp
 
Sanogo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 187
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Došla je na red i promjena hladnjaka, pa trebam par savjeta od vas
Prije nego sam krenuo čitati recenzije na netu (a i nije da ih baš nešto ima) prvo sam htio uživo pogledati modele da vidim koji bi mi otprilike odgovarali. Za oko mi je zapeo ovaj model:

Samsung RB37J5000SA

Ima jako prostranu unutrašnjost zbog tankih bočnih stijenki, ladice u zamrzivaču su vrlo duboke i razmak između gornjih polica je ogroman. Još je i no frost. Savršen hladnjak za mene dok nisam počeo čitati review-ove.....ljudi se bune na neke slične modele Samsung hladnjaka da su vrlo bučni, pogotovo no frost modeli. Da li je to istina? Jesu li svi no frost modeli zamjetno bučniji? Ima li tko od vas kojim slučajem Samsung kombinirani hladnjak ili možda čak i točno ovaj gore model, pa da mi napiše par rečenica o njemu?

Ako imate kakav savjet za neki drugi model do cca 3500 kn (ne trebaju mi fancy sitnice poput spremnika za vodu isl.) i 180-200 cm, slobodno preporučite. Bitno mi je da razmak između barem dvije police bude takav da može stati jedan veći lonac unutra. Razmak između ostalih polica nije bitan. I naravno, da mi ne zuji/bruji konstantno jer volim mir i tišinu
Koji si na kraju hladnjak kupio?

Ja sebi baš gledam nešto slično:

-do 4000kn
-ne širi od 60cm zbog prostora
-tih jer ide u dnevni
-ako je moguće 5 godina garancije
-kombinirani sa ledenicom dolje

Ima možda tko još kakvih preporuka?

Hvala.
Sanogo je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 14:21   #681
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Jos nisam jer me ubijaju losi komentari na nofrost hladnjake,pa sam u meduvremenu kupio neke druge uredaje. Moj brat ima neki electrolux low frost koji je doslovce necujan ili se blago cuje kada odrzava temperaturu par puta dnevno i ima milimetar ili 2 leda nakon godinu dana. No frost pak imaju cijeli spektar zvukova i rezima rada i ono sto nitko ne spominje je da je trajnost namirnica u zamrzivacu znatno kraca zbog neprestanog dogrijavanja skrinje radi topljenja leda. Cak na nofrost hladnjacima pise da npr riba moze biti u njemu 2-4 mjeseca, meso 4-8 isl. To mi ne odgovara. Ne znam, ne zuri mi se,ali mislim da cu na kraju uzeti neki low frost.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 05:46   #682
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
Kad sam kupovao tip iz kralja mi je reko da ne uzimam pirolizu ne sjećam se sad točno zašto, na kraju sam uzeo neku kaj ima sa strane ploce koje valjda su slične tome. Tak nesto.
Je, počistio je skladište na tebi.
Piroliza je the best šit ever. Upališ i čista pećnica.
Evo kod mene već druga od electrolux-a.
A katalitičke stranice se s vremenom moraju zamijeniti.
Sad je još dobro, prve verzije su bile opasan otpad pa ih baš i nisi smio bilo gdje baciti. A kuhaš hranu pored toga
Electrolux najjeftinija piroliza kreće od 2400, nema po meni razloga ne kupiti.
https://www.nabava.net/search.php?q=EZC2430EOX
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 08:10   #683
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ja sam kupio pirolizu, ali svi u trgovinama su mi rekli da to ne radim.

I ima smisla. Piroliza se koristi 2-3 puta godišnje (čak je max toliko i propisana), radni vijek im je puno kraći nego bez pirolize i cijena je 50-100% skuplja nego ventilatorska bez pirolize (isti model Electrolux s i bez pirolize). Na kraju me ispala preko 4000kn pećnica. A budžet je bio 2500kn.

Ali kad žena kaže uzimaj, ja ne pitam nego utipkam pin
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 08:41   #684
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Treba samo paziti na obujam pećnice jer ovo što je Pomo linkao je 57 litara. Najbolje je uzeti oko 71 litru ako je to unutar budžeta. Meni su iz Electroluxa rekli da je preporuka upaliti 2 puta godišnje max, a ima ljudi koji puno češće masakriraju svoj uređaj. Sa 2 puta godišnje mislim da nema razloga da traje bitno kraće s obzirom da se one rade na drugačiji način, imaju puno deblje brtve, troslojno staklo, vjerujem i dodatnu zaštitu za sklopove unutar pećnice.......ali vrijeme će pokazati.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 08:57   #685
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Treba samo paziti na obujam pećnice jer ovo što je Pomo linkao je 57 litara. Najbolje je uzeti oko 71 litru ako je to unutar budžeta. Meni su iz Electroluxa rekli da je preporuka upaliti 2 puta godišnje max, a ima ljudi koji puno češće masakriraju svoj uređaj. Sa 2 puta godišnje mislim da nema razloga da traje bitno kraće s obzirom da se one rade na drugačiji način, imaju puno deblje brtve, troslojno staklo, vjerujem i dodatnu zaštitu za sklopove unutar pećnice.......ali vrijeme će pokazati.
Ja iskreno mislim da trgovci seru oko kraćeg trajanja pećnice.
Jel ima netko neke konkretne podatke? Moja prva ima sedam godina. Model EOC3430EOX.
I da, nemam namjeru više ikad kupit pećnicu bez pirolize, bez obzira na trajnost.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 09:16   #686
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Ja iskreno mislim da trgovci seru oko kraćeg trajanja pećnice.
Jel ima netko neke konkretne podatke? Moja prva ima sedam godina. Model EOC3430EOX.
I da, nemam namjeru više ikad kupit pećnicu bez pirolize, bez obzira na trajnost.

Ja samo znam da je kvaliteta uređaja, barem po vanjskoj kvaliteti drastično pala, od klimavih ručki i ladica na frižiderima, do prejadnih košara u suđericama, čak i kod skupljih modela. Nekako imam osjećaj da će se prije pećnica pokvariti jer je loše napravljena, nego što će je piroliza spržiti, ali to treba vidjet iz iskustva. Ako potraje 8-9 godina onda piroliza vjerojatno neće biti kriva za kvar, jer bi prestala raditi puno prije, osim ako baš krepa unutar pirolitičkog procesa. Isto tako me zanima koliko je bitno da li je neki uređaj napravljen u npr. Njemačkoj ili Italiji. Neke AEG i Electrolux indukcijske ploče su identične, samo s drugim natpisom i na obje piše da su napravljene u Njemačkoj, pa pretpostavljam da ih radi AEG, dok kod pećnica piše da se Electrolux radi u Italiji, a AEG u Njemačkoj i vizualno su malo drugačije.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 10:50   #687
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,209
Ma katalitičko je sran** zapravo, imaš dvije od 6 strana koje ti se "čiste" a dno i pozadina i vrata ništa. Znači opet je ribaj miki. I moraš ih minjat. Možeš ko moja stara onda, obloži stranice unutra u alu foliju i mijenja ih svakih po godine , jeftinije, brže i lakše. Pirolizu upališ sve istrune unutra i pobrišeš prašinu i aj bok
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 13:53   #688
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Je, počistio je skladište na tebi.
Piroliza je the best šit ever. Upališ i čista pećnica.
Evo kod mene već druga od electrolux-a.
A katalitičke stranice se s vremenom moraju zamijeniti.
Sad je još dobro, prve verzije su bile opasan otpad pa ih baš i nisi smio bilo gdje baciti. A kuhaš hranu pored toga
Electrolux najjeftinija piroliza kreće od 2400, nema po meni razloga ne kupiti.
https://www.nabava.net/search.php?q=EZC2430EOX
Upravo zato i imaš drugu ...
Nešto mi je spominjao vezano za grijače i pirolizu ne znam točno šta ....slična stvar je bila oko nape i savjetovanja za čisčćenje pa se na kraju ispostavilo da je čovjek bio u pravu.
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 14:12   #689
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
Upravo zato i imaš drugu ...
Nešto mi je spominjao vezano za grijače i pirolizu ne znam točno šta ....slična stvar je bila oko nape i savjetovanja za čisčćenje pa se na kraju ispostavilo da je čovjek bio u pravu.
Prva radi sretno i zadovoljno kod podstanara, druga u trenutnom stanu. Niti jedan kvar na prvoj u 7 godina.
Grijači su potrošna i promjenjiva roba na pećnicama.
Da nebi sad izvuko da sam ih 58 promjenio, ne, niti jedan još nije pregorio.
Kod mene doma se piroliza pali u prosjeku svaka dva-tri mjeseca. Dakle prva je u mojim rukama minimum dvadesetak puta paljena piroliza u 5g. Za podstanara neznam.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.

Zadnje izmijenjeno od: Pomo. 19.10.2020. u 14:49.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 14:12   #690
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
Upravo zato i imaš drugu ...

Nešto mi je spominjao vezano za grijače i pirolizu ne znam točno šta ....slična stvar je bila oko nape i savjetovanja za čisčćenje pa se na kraju ispostavilo da je čovjek bio u pravu.
Priča gluposti.

Potrudi se pa nadji nešto o tome? Nema ništa. Grijač je ili dodatni ili puno jači a i staklo je jače koja i cijela pećnica od one bez pirolize. Whirlpool je davno objavio da piroliza ne skraćuje lifespan niti smanjuje funkcionalnosti proizvoda

Često ti polueducirani radnici u trgovinama zbunjuju ljude jer mijenjaju piroliticke za kataliticke koje su bezveze i sa vremenom moraš mijenjati ploce

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na