Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.09.2020., 14:15   #1
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Wireless keyboard / mouse combo

Pozdrav ekipa,


Ima netko iskustva sa Dell KM717 ? U zadnje vrijeme se nista ne moze ici isprobati, jer radi korone nedaju da ljudi pipkaju stvari (razumljivo) pa me zanima jel netko ima, probao, jel ok i ako imate ideju gdje najjeftinije nabaviti ovu tipkovnicu + mis
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2020., 15:10   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Osobno više preferiram Logitech. Ima univerzalni BT dongle, support i RMA su im odlični, izbor modela vrlo bogat, cijene za sve džepove,...
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.09.2020., 15:16   #3
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
A koji model bi bio usporediv? I ja volim Logitech ali imam osjecaj da kod njih ima low level shit za 300 kn i onda nesto dobro za 1200��
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2020., 15:59   #4
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Kupio ja bas to. Samo zato jer sam htio K750-like tipkovnicu bez solarnih pizdarija. Misa dao zeni za njen komp, radi na BT pa je super. Inace je ok, ali ni blizu G603 koji ja imam. I ne pase mi ergonomski... nekom drugom mozda bude dobar.

Sto se tice tipkovnice... trebala mi je developer-friendly tipkovnica, sto slicnija Dell XPS laptopu, a flat zicanih nema dobrih, pogotovo ne tenkeyless... Pa je ova bila kompromis - dobio sam flat tipkaru za manje love od K750, doduse nije tenkeyless ni wired, ali prezivjet cu :-).

Tipkara je odlicna, WPM mi je otprilike isti ko na K750 (90-95), samo bi ubio da imam veliki enter, ali naviknuo sam se u tjedan dana pa ga vise ni ne primjecujem. Feel je oke, i definitivno brze tipkam na ovoj nego na mehanickim pizdarijama koje su za igre super, ali za development ne (IMHO, your mileage may vary).

Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Osobno više preferiram Logitech. Ima univerzalni BT dongle, support i RMA su im odlični, izbor modela vrlo bogat, cijene za sve džepove,...
I ovaj dongle podrzava BT i Wireless ja mislim. Ali da, Logitech support je bolji, ali najslicnija tipkovnica je K750, a ta je em veca (solarni paneli ZzzZzz), em solarni aspekt sucka jaja jer moras strgat plastiku da bi zamijenio bateriju nakon 2g kad ne drzi charge vise od 1 dan.
__________________
sound powered by B&W/Denon

Zadnje izmijenjeno od: zwer. 09.09.2020. u 16:07.
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2020., 16:42   #5
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Super, otprilike sam iz tih razloga i ja gledao ovu dellovu. Bitno mi je da nije onako, 'plasticno mushy' tipkanje po njoj, tako da ako ju koristis svaki dan i ne trgas kosu, kul��. Di si ju kupio? Jeftinija je vani ali opet, carine, cestarine i ostale ine...
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2020., 21:40   #6
Mrcina
Premium
 
Mrcina's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 248
Logitech mx keys je konkurent
Ima i ergo verzija k860
Mrcina je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2020., 13:45   #7
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Bacit cu pogled, malo je skuplja, oko 920 kn kosta
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na