Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.01.2021., 11:01   #3241
23-D
Premium
Moj komp
 
23-D's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Pula
Postovi: 272
Citiraj:
Autor OMEGA SPLIT Pregled postova
A što ne razmisliš o naćinu plaćanja i kupovanja opreme preko Revolut racuna koji je po meni puno bolja opcija od hebenog paypala koji je poćeo da tuće fee jeve na sve sto radis
Buyer protection, tu su i dalje nenadjebivi
23-D je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2021., 09:45   #3242
OMEGA SPLIT
Registered User
Moj komp
 
OMEGA SPLIT's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Split
Postovi: 29
Citiraj:
Autor 23-D Pregled postova
Buyer protection, tu su i dalje nenadjebivi
Hmmm po tom pitanju jos dok je tek bio samo Ebay i dok sam s njeg samo kupovao i nije bilo drugih platnih pfoc osim pp,da u pravu si buyer prott je ok i za povrat i slicno.To stoji,tu si u pravu.

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk
OMEGA SPLIT je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.01.2021., 23:23   #3243
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Briši, krivi tab.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB


Zadnje izmijenjeno od: domy_os. 26.01.2021. u 23:33.
domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2021., 14:32   #3244
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Citiraj:
Autor OMEGA SPLIT Pregled postova
A što ne razmisliš o naćinu plaćanja i kupovanja opreme preko Revolut racuna koji je po meni puno bolja opcija od hebenog paypala koji je poćeo da tuće fee jeve na sve sto radis
Jedino za kupovanje sitnica, nešto ozbiljno platiti preko paypala je ipak bolje jer imaš neku zaštitu
vex je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2021., 22:36   #3245
cane
Amiga fanboy
 
cane's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 146
Paypal me traži verifikaciju preko mobitela - problem je to što taj broj više nije aktivan. Ne pita me ona security pitanja, niti preko maila već isključivo me baca na 2-way authentication preko mobitela.
Jel netko uspio to riješiti online ili moram zvati njihov kontakt broj u Irskoj?
cane je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2021., 09:56   #3246
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Trebam pomoc oko primanja novca na paypal. Naime, poznanica bi odradila neki remote posao za neke filipince sta su je kontaktirali preko drustvenih mreza. E sad, za uplatu su se nekako dogovorili za paypal, pa me pita je li 24 ili 48 sati ranije dovoljno primit uplatu da si siguran da taj uplatitelj ne napravi "povlacenje novca nazad". Nadam se da je pitanje jasno.
Pitam vas jer nemam iskustva s primanjem novca na paypal racun.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2021., 22:21   #3247
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Imam problem s primanjem novaca preko paypala.
Iako mi je EUR defaultna valuta, maloprije mi je tip trebao poslati eure (i poslao je jer je iz Njemačke), ali sam dobio dolare.
Ako ih želim konvertirati u EUR, ogroman je fee (na 950 izgubim skoro 100€).
Ne mogu naći zašto se to događa i kako to riješiti.

Da li je do pošiljatelja jer meni kad idem slati lovu po defaultu stavi USD to EUR i onda moram svaki puta promjeniti valutu u EUR.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2021., 00:17   #3248
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Imam problem s primanjem novaca preko paypala.
Iako mi je EUR defaultna valuta, maloprije mi je tip trebao poslati eure (i poslao je jer je iz Njemačke), ali sam dobio dolare.
Ako ih želim konvertirati u EUR, ogroman je fee (na 950 izgubim skoro 100€).
Ne mogu naći zašto se to događa i kako to riješiti.

Da li je do pošiljatelja jer meni kad idem slati lovu po defaultu stavi USD to EUR i onda moram svaki puta promjeniti valutu u EUR.

Si siguran da ti je dobro podešen i za primanje love?
Link: https://support.webinterpret.com/hc/...Pal-interface-
Zadnji odlomak na linku (for private users)
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2021., 00:34   #3249
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Si siguran da ti je dobro podešen i za primanje love?
Link: https://support.webinterpret.com/hc/...Pal-interface-
Zadnji odlomak na linku (for private users)
Bilo mi je EUR primarni i USD kao dodatna valuta.
Sad sam maka USD pa ću vidjeti.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2021., 19:58   #3250
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,053
ja sve više razmišljam odjebat skroz paypal, ionako je tu samo radi jebeja, a i to sve manje i manje.
2 dana sam se mučio s njima jer me nije puštao na account. ako upišem krivi password - javi da je krivi password. ako upišem točan password, eee onda sere da "we cannot verify that's it's you" i mogu se slikat s loginom. tek nakon 2 dana me pustio u account, sa istog kompa i istog browsera.

naravno da problem nije ni približno iritantan kao mar-ov, ali opet.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.02.2021., 20:37   #3251
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
otkantaj. ja ga ne koristim vec godinu dana....
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2021., 01:25   #3252
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
I mene za*ebali nekako... Znači, imam PayPal 10+ godina. Neki dan promijenim karticu, uvijek prilikom kupovine pazim na konverziju i, pazi sad, nekako su mi uspjeli skinuti kune s kartice koja je nativno euro i nema uopće opciju za kune, za plaćanje računa u eurima iz jedne trgovine u DE i još opalili svoju konverziju. Pa mislim ono, WTF?!
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2021., 07:54   #3253
Immortalis
Slobodan leni seronja
Moj komp
 
Immortalis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 842
Jedu govna stalno s tom konverzijom i forsiraju tu svoju konverziju.
Zadnje sto sam kupovao je bilo preko steama nesto, i platim paypalom. I bas nigdje mi nisu ponudili opciju da odaberem tko ce radit konverziju, banka ili paypal. I naravno, kartica je USD, steam u EUR... sva sreca pa nije neki iznos pa nije velika razlika bila
Immortalis je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2021., 18:41   #3254
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
Neki dan uplatio nesto za sogija 27e,i nesto se zblesiralo,isao sam ponoviti i nakraju 2 puta uplatio po 27e...lik kaze da njemu nije sjelo 2 puta.
Meni skinuli pare oba puta.
Otvorim dispute za wrong billing jer slicnijeg slucaja nema,i zatvorili su case jer nije kao wrong billing.
Necu propast za 211kn,ali su sup*i,kao i ovaj kojem je sjelo 2 puta.
komer je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2021., 11:47   #3255
Prijateljski
ex manki1
Moj komp
 
Prijateljski's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zwickau
Postovi: 603
Poz ekipa! Prilikom prodaje robe veće vrijednosti tipa 300eur prije par godina sredstva su mi sjela "kao rezervirana" ili tako nešto, tj tu lovu nisam mogao koristiti nekih 20ak dana. Jel to još uvijek tako? To je bio transfer novca uz buyer protection.
Prijateljski je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2021., 13:42   #3256
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,885
Kako prebacit pare s paypala na karticu u banci? Na paypal mi je dodana jedino kreditna pa na nju ne mogu.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 19.08.2021., 21:50   #3257
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,359
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Kako prebacit pare s paypala na karticu u banci? Na paypal mi je dodana jedino kreditna pa na nju ne mogu.
Jedino dodat tekuci ili ziro racun tj karticu
axo je online   Reply With Quote
Staro 24.08.2021., 10:31   #3258
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,424
Pozdrav,

Zanima me ako mi netko iz BiH ili Sr uplati lovu na PP (nije neka velika cifra), kao prvo plaćam li ja neku proviziju na to kod samog sjedanja love na PP račun i plaćam li provziju i koliko kod prebačaja na Visu Electron koju sam povezao sa PP-om?
Visa je devizna, pa pretpostavljam da bi bilo dobro da mi se uplate €, $ ... da se izbjegne konverzija, a i kako bi ja mogao to isto prebaciti onda na karticu?
Do sada sam samo plaćao PP-om, nisam nikada primio neku lovu pa nemam pojma kako to ide.

Fala
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2021., 13:18   #3259
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,537
Postoje dva nacina da ti plate, kao da ti placaju neku uslugu, tada ce tebi paypal uzeti proviziju, ako ti uplate kao da si family/friend, tada oni placaju proviziju na cifru koju ti zele uplatiti. Nisam vec jako dugo povlacio pare s paypala, kada jesam, trebalo je jedno mjesec dana da mi pare postanu dostupne za povlacenje, mislim da su mi onda automatski nakon tipa prvog povukli pare na visu (revolving kreditnu) bez provizije. Ne znam kakva je sad situacija s time.
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2021., 23:28   #3260
kiki85
Banned
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: zagreb
Postovi: 86
Citiraj:
Autor Prijateljski Pregled postova
Poz ekipa! Prilikom prodaje robe veće vrijednosti tipa 300eur prije par godina sredstva su mi sjela "kao rezervirana" ili tako nešto, tj tu lovu nisam mogao koristiti nekih 20ak dana. Jel to još uvijek tako? To je bio transfer novca uz buyer protection.
Još uvijek je tako
kiki85 je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2021., 10:25   #3261
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,142
Citiraj:
Autor the_ghost Pregled postova
mislim da su mi onda automatski nakon tipa prvog povukli pare na visu (revolving kreditnu) bez provizije. Ne znam kakva je sad situacija s time.
Sto se povlacenja novca tice, to vise ne ide automatski i na svako povlacenje se placa provizija.
mann je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2021., 12:41   #3262
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,424
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Sto se povlacenja novca tice, to vise ne ide automatski i na svako povlacenje se placa provizija.
I slucaju family/friend?
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2021., 13:14   #3263
the.elles.d
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 472
Family/friend nema veze s povlačenjem novca na vlastitu karticu.
the.elles.d je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2021., 01:38   #3264
OMEGA SPLIT
Registered User
Moj komp
 
OMEGA SPLIT's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Split
Postovi: 29
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Kako prebacit pare s paypala na karticu u banci? Na paypal mi je dodana jedino kreditna pa na nju ne mogu.
ja sam imao problem nisam mogao na maestro a kad sam stavio vissa islo bez greške,sad imam od revoluta visu i povlacim na revo kad dobijem neku lovu.A paypal je postao biti smeće malo veće.ali ima alternativa pa koristim druge,njega baš kad moram.Recimo imam Skrill,revolut,aircash,te paysafe card....
OMEGA SPLIT je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2021., 21:41   #3265
xXxSsS
Premium
Moj komp
 
xXxSsS's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 121
Može li se i Mastercard povezati za Withdraw novca iz balance-a ili samo VISA ?
xXxSsS je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2021., 09:17   #3266
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,142
Citiraj:
Autor xXxSsS Pregled postova
Može li se i Mastercard povezati za Withdraw novca iz balance-a ili samo VISA ?
Osim ako se nesto nije promjenilo samo VISA.
mann je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2021., 09:55   #3267
KrunoSTc
Owner
 
KrunoSTc's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 270
Pozdrav, imam priliku prodati nešto za 500eur, i covjek mi je ponudio uplatu preko paypala.
Pay pal mi je povezan sa mojom Visa karticom..međutim ukoliko mi se uplati 500eur koliko cca gubim kod prijenosa i konverzije jer mi je Visa u kunama..
Takoder me zanima koliko je to sigurna prodaja? Ja posaljem paket tek kad vidim sredstva na PP i da li postoji opcija da kupac povuce novce? Na sto bi trebao pripaziti da sve prode ok!?

Hvala
KrunoSTc je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2021., 19:09   #3268
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,142
Citiraj:
Autor KrunoSTc Pregled postova
Pozdrav, imam priliku prodati nešto za 500eur, i covjek mi je ponudio uplatu preko paypala.
Pay pal mi je povezan sa mojom Visa karticom..međutim ukoliko mi se uplati 500eur koliko cca gubim kod prijenosa i konverzije jer mi je Visa u kunama..
Takoder me zanima koliko je to sigurna prodaja? Ja posaljem paket tek kad vidim sredstva na PP i da li postoji opcija da kupac povuce novce? Na sto bi trebao pripaziti da sve prode ok!?

Hvala
Ako će ti kupac poslati novce kao friend onda ne gubis ništa. Ako će ti poslati "obično" onda mu reci neka ti pošalje tako da on plati sve naknade I da tebi treba sjesti 500eur.

Sto se tiče novaca, kada ti novci sjednu PayPal ima buyer protection. Moraš poslati s trackingom, po mogućnosti gls ili slicno te unutar PayPala dodati tracking. Gls je integriran unutra pa ti PayPal ima import statusa.

On ti ne moze povući novce nazad ali se može žaliti PayPalu da je uredjaj ili nešto treće pokvaren, došao razbijen ili slicno. Tada ti ga mora vratiti nazad pa se onda da PayPal-om dogovarate oko refunda.

Sent using Tapatalk
mann je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2021., 19:48   #3269
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,142
Citiraj:
Autor KrunoSTc Pregled postova
Pozdrav, imam priliku prodati nešto za 500eur, i covjek mi je ponudio uplatu preko paypala.
Pay pal mi je povezan sa mojom Visa karticom..međutim ukoliko mi se uplati 500eur koliko cca gubim kod prijenosa i konverzije jer mi je Visa u kunama..
Takoder me zanima koliko je to sigurna prodaja? Ja posaljem paket tek kad vidim sredstva na PP i da li postoji opcija da kupac povuce novce? Na sto bi trebao pripaziti da sve prode ok!?

Hvala
kolega mann je sve rekao, dakle napomeni da ti pošalje novac kao "friends and family", u protivnom ti paypal uzme par % provizije.
Kada ćeš sa paypala prebacivati novac na tekući, uzmu ti 1% provizije, i ako ide na kunski račun ide paypalov lopovski exchange rate (na taj iznos računaj okvirno 1 eur=7,20 kn).
Ali ako imaš revolut ili neki drugi račun u eurima, prebaci direktno eure da ne gubiš na tečajnoj razlici.
__________________
X
thunderbird je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2021., 08:46   #3270
KrunoSTc
Owner
 
KrunoSTc's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 270
Paypall

Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Ako će ti kupac poslati novce kao friend onda ne gubis ništa. Ako će ti poslati "obično" onda mu reci neka ti pošalje tako da on plati sve naknade I da tebi treba sjesti 500eur.

Sto se tiče novaca, kada ti novci sjednu PayPal ima buyer protection. Moraš poslati s trackingom, po mogućnosti gls ili slicno te unutar PayPala dodati tracking. Gls je integriran unutra pa ti PayPal ima import statusa.

On ti ne moze povući novce nazad ali se može žaliti PayPalu da je uredjaj ili nešto treće pokvaren, došao razbijen ili slicno. Tada ti ga mora vratiti nazad pa se onda da PayPal-om dogovarate oko refunda.

Sent using Tapatalk
Pozdrav, zahvaljujem da detaljnom odgovoru i savjetima.
Ako mogu tu pitati, jer generalno previše će me to ispasti para,

Uglavnom, za navedenu stvar tražim 500EuR i kupac mi je ponudio uplatu preko PP, meni je PP u USD i vezan uz tekući VISA PBZ.
Također kada sam upisao podatke na GLS za slanje u UK, ispadne oko 400kn slanje paketa do 1kg.
s tim da se i malo bojim da se nešto s paketom ne dogodi i da frajer traži povrat itd. malo mi je riskantno to sve... a najviše jer ću od svojih 500eur kad se sve oduzme dobiti 400+ eur.

hvala
lp
KrunoSTc je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na