Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.02.2012., 11:10   #1
thubanx6
Premium
Moj komp
 
thubanx6's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Split
Postovi: 533
kontrola ventilatora na gtx470 izvrnuta?

Imam gtx470 SOC vec 5-6 mjeseci, kad sam je kupia ima sam problem sa ventilatorom, koristim msi afterburner za custom fan profile i overclocking, e sad povremeno bi mi se kontrola invertala, tj povećavanje brzine bi u stvari smanjivalo brzinu ventilatora i obrnuto, dakle na 100% brzine se vent uopce ne vrti a na 30% se vrti na oko 70% brzine, ja sam taj problem bia riješia al sad sam reinstalira windowse raadi novog ssd-a problem se opet javia i ne mogu se sitit rješenja,prvo sam mislia da je do konflikta između msi afterburnera i gigabyte OC guru-a ali mi se sad problem javia sa OC guru-om ugašenim :/ , a postavke u driverima su na defaultu, koristim ove nove 295.xx drivere i osim afterburnera mi je upaljen i nvidia inspector radi multi display power saver-a, samo njime mogu bacit karticu u idle taktove, ali mislim da on nebi treba stvarat problem, btw jedino rješenje kad se problem desi je restart, a dogodi se iz cista mira, također primjetia sam da mi povremeno skoci brzina venta na 100% na par sekundi, dakle nikakav razlog, samo ga ubrza na 100% u vrati na normalnu, wtf :/ btw nemojte mislit da je do drivera jer se događa na svim driverima, također ni verzija msi afterburnera nije bitna.

also ,kad se problem javi moze ga se rijesit i bacanjem kompa na sleep pa opet dizanjem....
thubanx6 je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na