Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.08.2011., 22:05   #1
thubanx6
Premium
Moj komp
 
thubanx6's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Split
Postovi: 533
Diamastech benchtable-open air kuciste

Pozdrav,naime već duže vrijeme sam zaljubljen u diamastech benchtable v2.5, to je open air kuciste koje se obicno koristi za benchanje ali ja bi svoj coolermaster cm 690 2 zamijenio njime, kosta 120eura + shipping iz italije, zanima me šta mislite,ima li to kakvih ozbiljnijih mana ,prašina mi ne smeta apsolutno,ionako svaki tjedan drkeljam i po kompu i cistim ga,svida mi se izgled toga,hardware je lako dostupan,hlađenje je bolje+moze se dobit na tišini micanjem ventilatore koji inace zraće kuciste,sad je to svar ukusa donekle ali ne zelim raspravljat o ukusima,šta vi mislite o koristenju neceg takvog 24/7? te ima li netko vec nesto takvo
thubanx6 je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2011., 23:21   #2
thubanx6
Premium
Moj komp
 
thubanx6's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Split
Postovi: 533
i recite mi hjoš ako bi se rćunalo sastavilo samo na antistatićkoj vrećici od matićne da li bi bilo nekih problema jer ploća ne može disat s donje strane?
thubanx6 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.08.2011., 23:29   #3
SetH
Premium
Moj komp
 
SetH's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: ZG/Borongaj
Postovi: 3,320
PloČa nema potrebe za disanjem sa druge strane
SetH je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2011., 23:53   #4
thubanx6
Premium
Moj komp
 
thubanx6's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Split
Postovi: 533
mhm,to i je stvar, onda je u stvari malo glupo bacat skoro 1000kn na to, bolje sastavit komp na antistatickoj podlozi i bit miran,sta milite o tome,je li to ok za dugotrajnu 24/7 upotrebu?
thubanx6 je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2011., 08:30   #5
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Pa ako ti benc table treba, nije glupo dat 1000kn za njega. Ako nebenčaš, onda ti vjerojatno ni netreba. A i to nije open air kućište, open air kućište je antec skeleton i slična.

Citiraj:
Autor SetH Pregled postova
PloČa nema potrebe za disanjem sa druge strane

Možda nema potrebe al nemože ni naškodit. Mislim da je čak Asus jedno vrijeme (neznam da li još to rade jer ga nekoristim) furao neku tehnologiju di su s donje strane stavljali neke dodatne vodove koje nesluže ničem, osim većem rasipanju topline s ploče s donje strane.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2011., 10:34   #6
thubanx6
Premium
Moj komp
 
thubanx6's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Split
Postovi: 533
antec skeleton i ovo je skoro ista stvar,mislim se koliko mi je isplativo izdvajat te pare za ovo,mislim mogu ga sastavit na stolu i eventualno malo eksperimantirat sa nekim starim kucistem i brusilicom,izvadit mu motherboard tray i slotove za kartice da ih ućvrstim,iako ako kupim ovo imam pravu stvar,sve riješeno već.
thubanx6 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na