Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 13.08.2014., 21:06   #601
darmarH
Premium
 
darmarH's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: zanzibar donji
Postovi: 383
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Mislim da su u igri samo opće poznati uredjaji,
a od kineza uglavnom xiaomi.
Imaš ColorOS za zte s navodno natprosječno dobrom
kamerom....
Da, spomenul je kolega bodija da je kamera čudo.. Inače, uspoređival sam kamere za v967s na stock, lewi, miui, baidu i na svima je kamera bila ista, jedino na stock okida malo brže.. A od aplikacija kamera dobra mi je moto x jer ima tač fokus i okidanje na ekranu.. ColorOs isprobam drugi tjedan pa bumo vidli u čem je caka..
__________________
umjetna inteligencija ne može se mjeriti sa ljudskom glupošću
darmarH je offline  
Staro 13.08.2014., 21:58   #602
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Samo mali komentar za neupućene: ColorOS je varijanta androida na Oppo mobitelima
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.

Zadnje izmijenjeno od: Dakok. 13.08.2014. u 22:11.
Dakok je offline  
Staro 13.08.2014., 22:30   #603
boldrik33
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 27
boldrik33 je offline  
Staro 13.08.2014., 22:41   #604
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Ima samo 2 dodira ekrana uz jako losu rezoluciju pa bi bio gori od elephonea p6i
__________________
.
Ag008 je offline  
Staro 13.08.2014., 22:52   #605
L31
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 863
@Fatal
Neznam ja bas s custom romovima a kolega jos manje tako da to otpada
Ali evo kolega brmbo kaze da je njemu radio odlicno
L31 je offline  
Staro 14.08.2014., 12:25   #606
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor boldrik33 Pregled postova
Prilično bolji uređaj za istu cijenu i u jednako dobroj trgovini.
Coolpad 8730L
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 14.08.2014., 12:35   #607
miromate
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: u kući
Postovi: 21
evo netko je spominjao ovaj mob
http://www.1949deal.com/thl-t6s-mtk6...-3g-black.html

sad ga imaju na skladištu 89$
miromate je offline  
Staro 14.08.2014., 13:00   #608
tommyman1507
Premium
Moj komp
 
tommyman1507's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 416
A majke ti pa to je prepravljeni iNEW...to kupuju samo mazohisti
tommyman1507 je online  
Staro 14.08.2014., 13:11   #609
SuhJr
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 88
Stigao mi je Doogee Titans DG150 (placen 74$ + PDV) prvi utisci su sljedeci:
U kutiji osim mobitela i baterije dolazi punjac, USB kabel, kompas u obliku privjeska (ako GPS krepa ili cijeli mobitel ), dodatna folija za ekran (jedna je vec na ekranu) i slusalice.
Kuciste je cvrsto te ne skripi. Iako se mnogi zale da ima los GPS i da mu treba da lock-a i nekoliko minuta meni je nasao poziciju za nekih 15-30 sek. Sucelje je prilicno fluidno. Stavio sam Nova Launcher medutim mislim da je Stock Launcher mrvicu fluidniji :/. Odaziv ekrana je dobar. Kamera je 2Mpx (cak je mozda upscale sa 1.3) al to je meni manje bitno ak se treba nes na brzinu okinuti bude posluzila. Prednja je 1.3Mpx iako je i ona moguce upscale sa VGA. WiFi signal mogu usporediti sa onim na Huawei Ascendu G300 na istoj lokaciji vidljive su im iste mreze sa istim brojem crtica dok iOcean X7 Young vidi par mreza manje. ROM nema ni jednu kinesku aplikaciju. Jedina razlika od AOSP Androida je u Lock screenu (koji mi se bas i ne dopada) i ima predinstaliranu Operu mini.
Sve u svemu za tu lovu je ok uređaj.

EDIT:
Možda ako netko misli da je vodootporan nije jer poklopac baterije nema nikakvu zastitu jedino na kaj je otporan je mozda na padove s obzirom na kolicinu gume.

Zadnje izmijenjeno od: SuhJr. 14.08.2014. u 13:17.
SuhJr je offline  
Staro 14.08.2014., 13:20   #610
alex92
Registered User
 
alex92's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Malo tamo,malo 'vamo :D
Postovi: 15
Citiraj:
Autor tommyman1507 Pregled postova
A majke ti pa to je prepravljeni iNEW...to kupuju samo mazohisti
Pa i ne bih se bas slozio,slican je po izgledu kao iNEW V3,ali je po pitanju hardvera 70% drugaciji i straznja strana moba je drugacija nego na V3.
__________________
alex92 je offline  
Staro 14.08.2014., 13:21   #611
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Da, a ima i puno lošiji ekran (slabija rezolucija) + podržava samo 2 toucha pe je vjerojatno i neprecizan.

Još jedan eksperiment na P6i mi nije uspio:
http://i.imgur.com/7eP5fiu.jpg
http://i.imgur.com/8xqHgkI.png
__________________
.

Zadnje izmijenjeno od: Ag008. 14.08.2014. u 13:31.
Ag008 je offline  
Staro 14.08.2014., 13:31   #612
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Citiraj:
Autor SuhJr Pregled postova
Stigao mi je Doogee Titans DG150 (placen 74$ + PDV) prvi utisci su sljedeci:
U kutiji osim mobitela i baterije dolazi punjac, USB kabel, kompas u obliku privjeska (ako GPS krepa ili cijeli mobitel ), dodatna folija za ekran (jedna je vec na ekranu) i slusalice.
Kuciste je cvrsto te ne skripi. Iako se mnogi zale da ima los GPS i da mu treba da lock-a i nekoliko minuta meni je nasao poziciju za nekih 15-30 sek. Sucelje je prilicno fluidno. Stavio sam Nova Launcher medutim mislim da je Stock Launcher mrvicu fluidniji :/. Odaziv ekrana je dobar. Kamera je 2Mpx (cak je mozda upscale sa 1.3) al to je meni manje bitno ak se treba nes na brzinu okinuti bude posluzila. Prednja je 1.3Mpx iako je i ona moguce upscale sa VGA. WiFi signal mogu usporediti sa onim na Huawei Ascendu G300 na istoj lokaciji vidljive su im iste mreze sa istim brojem crtica dok iOcean X7 Young vidi par mreza manje. ROM nema ni jednu kinesku aplikaciju. Jedina razlika od AOSP Androida je u Lock screenu (koji mi se bas i ne dopada) i ima predinstaliranu Operu mini.
Sve u svemu za tu lovu je ok uređaj.

EDIT:
Možda ako netko misli da je vodootporan nije jer poklopac baterije nema nikakvu zastitu jedino na kaj je otporan je mozda na padove s obzirom na kolicinu gume.
Ako ti bude trebalo dijelova imam jedan koji je pao u vodu i umro. 100% nije vodootporan.
ps. pravo je ružan, s jako lošim ekranom i rezolucijom, a kamera je toliko loša da je ne bi trebali ni navesti u specifikacijama.
fora je offline  
Staro 14.08.2014., 13:44   #613
SuhJr
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 88
@fora
ak cu trebat dijelova javim se
ekran jos nije tolko ni loš (barem meni), naspram kamere koja je takva kakva je... (ja nisam ni puno ocekivao od nje)
SuhJr je offline  
Staro 14.08.2014., 14:05   #614
alex92
Registered User
 
alex92's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Malo tamo,malo 'vamo :D
Postovi: 15
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova

Još jedan eksperiment na P6i mi nije uspio:
http://i.imgur.com/7eP5fiu.jpg
http://i.imgur.com/8xqHgkI.png
Ne znam da li si pokusavao da otvoris telefon,posto vidim da su oni standardni srafovi,moguce je da se samo otkacio kabal koji se povezuje na plocu,video sam slucajeve gde se to desavalo,pa ako ti je dosadno,ti ga otvori,pa vidi kakvo je stanje unutra...
__________________
alex92 je offline  
Staro 14.08.2014., 14:31   #615
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Pozdrav ekipa, imam pitanjce, trazim neki telefon do 40$ ( bar style, netreba tv didarije itd ), pa ako je netko od vas uzimao nesto jeftinijega samo za potrebe poziva i sms-a od kineza, any suggestions?
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline  
Staro 14.08.2014., 15:08   #616
darmarH
Premium
 
darmarH's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: zanzibar donji
Postovi: 383
Ovaj iz Dakokovog posta par stranica prije bi mogal biti dobar..
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=2642002
__________________
umjetna inteligencija ne može se mjeriti sa ljudskom glupošću
darmarH je offline  
Staro 14.08.2014., 19:37   #617
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 541
Citiraj:
Autor thesaint255 Pregled postova
Pozdrav ekipa, imam pitanjce, trazim neki telefon do 40$ ( bar style, netreba tv didarije itd ), pa ako je netko od vas uzimao nesto jeftinijega samo za potrebe poziva i sms-a od kineza, any suggestions?
Zašto bi uopće tako nešto uzimao iz Kine, takvih uređaja ima za normalnu cijenu i na našem tržištu? Mislim da je u temi koji mobitel uzeti baš danas ili jučer netko preporučio neki Samsung za cca 250 kn koji će zadovoljiti više manje sve potrebe. Ili uzmi Nokiu 3310 na Jakuševcu za 20 kn i budi baja s battery lifeom od tjedan dana.

EDIT-recimo ovako nešto https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?pid=22951

Zadnje izmijenjeno od: bg_4_l. 14.08.2014. u 19:43.
bg_4_l je offline  
Staro 14.08.2014., 20:12   #618
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Ili neka bude baja s ovim.
5000 mAh deklariranih, powerbank, otporan i može poslužiti kao oružje.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline  
Staro 14.08.2014., 21:17   #619
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Jiayu G4C
14.05.2014.-14.08.2014.
Družili smo se 3 mjeseca, sad je ošo u druge sretnije ruke. Ne treba mi više dual SIM, pa rekoh da usrećim nekoga sa njime. Ona baterija i ekran su naprosto nezaboravni po pitanju performansi. Jedino taj nesretni GPS... ali dobro, budući je softverski problem, možda netko i stavi LeWa OS pa će mu uraditi.

I da, vjerovali ili ne, prodan je za manje novaca nego je plaćen i vjerovali ili ne, čak sam još i poštarinu platio

Ugl, bude se kolega već pohvalio na temi kad mu dođe.
Brko je offline  
Staro 14.08.2014., 21:29   #620
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Ćutim i ćekam, neću ništa reći još
__________________

ShebY je offline  
Staro 14.08.2014., 21:42   #621
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Ima li netko s friškim 039 custom (ili tvorničkim) romom na Coolpad F1
da provjeri ovo antutu bodovanje?
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 14.08.2014., 21:49   #622
PAN967
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Da, a ima i puno lošiji ekran (slabija rezolucija) + podržava samo 2 toucha pe je vjerojatno i neprecizan.

Još jedan eksperiment na P6i mi nije uspio:
http://i.imgur.com/7eP5fiu.jpg
http://i.imgur.com/8xqHgkI.png
Ovo je To2c dao kao objašnjenje-
The reason why GPS doesn’t work on P6i

The matal frame surrounding the P6i blocks the GPS signal. Remember iphone 4, the signal is weak too. Elephone P6i



When designers put the metal frame on the phone, they realized that the signal would be weaken. However, the AGPS would help to solve the problem, besides P6i could keep the nice apperance. So they choose the apperance design over the GPS problem.We used GPS test without SIM card or wifi, there was no signal most of the time. Then we connected wifi, AGPS help the phone to get GPS signal quickly. Even we disconnected wifi later, the GPS still worked. It’s necessary to connect to wifi or have net access. I have to say that if you want a functional GPS phone without SIM or net. P6i wouldn’t be your best choice.
PAN967 je offline  
Staro 14.08.2014., 21:55   #623
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Gluplje objašnjenje nisam vidio u životu

Kad projektanti postaviše metalni okvir na mobitel vidješe da GPS signal nije dobar.
Neka bude AGPS, rekoše.
Čemu neovisni GPS u današnje doba uopće?
I bi dobro.

I onda su se odmorili drugi dan...
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 14.08.2014., 22:26   #624
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor PAN967 Pregled postova
Ovo je To2c dao kao objašnjenje-
The reason why GPS doesn’t work on P6i

The matal frame surrounding the P6i blocks the GPS signal. Remember iphone 4, the signal is weak too. Elephone P6i



When designers put the metal frame on the phone, they realized that the signal would be weaken. However, the AGPS would help to solve the problem, besides P6i could keep the nice apperance. So they choose the apperance design over the GPS problem.We used GPS test without SIM card or wifi, there was no signal most of the time. Then we connected wifi, AGPS help the phone to get GPS signal quickly. Even we disconnected wifi later, the GPS still worked. It’s necessary to connect to wifi or have net access. I have to say that if you want a functional GPS phone without SIM or net. P6i wouldn’t be your best choice.
Majko isusova vidješe da šasija automobila grebe po afsaltu i tako stvara otpor, inženjeri su odlučili staviti jači motor tako da se anulira taj otpor

Dakle, na Elephone slobodno prdeknemo pečat O
Brko je offline  
Staro 14.08.2014., 22:29   #625
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Ima li netko s friškim 039 custom (ili tvorničkim) romom na Coolpad F1
da provjeri ovo antutu bodovanje?
Normalan score za taj chipset..
MAGARAC je offline  
Staro 14.08.2014., 22:45   #626
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Normalno 30000 antutu bodova na MTK6592 @1.7GHz ???
Odaklen ti to?
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 14.08.2014., 22:48   #627
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Svaki novi Antutu, sve više i više bodova... Performance kod novih mobitela sa octacore je odličan i za to Antutu nije potreban niti je mjerljiv po ičemu.
Brko je offline  
Staro 14.08.2014., 22:50   #628
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Vec sam napisal zbog cega, mislim cak quote na tvoj post. AnTutu v5.0, novi testovi i svi telefoni imaju visi score. Meni G3 ima 42k, prije mozda 36. Ima ih i sa 45k, 1+1 npr..

Brko me preteko.
MAGARAC je offline  
Staro 14.08.2014., 23:04   #629
safet
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Logično
Postovi: 33
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Evo Safete, kad hrvati cvikaju od kupovine koja nije oglašena na šarenim
reklamama, da vidimo što kažu diljem narodne republike
zahvaljujem da tvojim pronicljivim riječima i podijeli tvoga znanja i saznanja sa nama ostalima
Citiraj:
Autor L31 Pregled postova
Jel se moze normalno koristit lenovo s660/s650 bez ikakvog prckanja po softwareu?kolega razmatra kupnju jednog od ta dva u wowshopu jer je garancija u RH pod mus
ja isto mislim možda da uzmem s660 sa carinom najviše 1100 kuna, al opet imao sam već mobitel sa 1 gb rama i mislim da mi nije dovoljno

osobno sam si htio uzet xiaomi mi3 na mcityu, ali malo malo dižu cijena, a ja ne radim u državnoj firmi pa onda ništa od toga izgleda
safet je offline  
Staro 14.08.2014., 23:18   #630
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Ima na linku sto sam stavio maloprije, malo dalje u temi,
primjer za više chipseta kako stoje s bodovanjem
u novoj v5 i staroj verziji.
Mtk6592 ima lošiji rezultat, za razliku od qualcomma
i inih...
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na