Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 31.07.2014., 22:46   #211
SuhJr
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 88
Znam da mozda nije najjbolja kineska internet trgovina ali Fastcardtech ima Huawei Honor 3X (5.5'', 1280x720px, 8x1.7GHz, 2GB RAM, 8GB ROM, 900/2100MHz) na akciji za 199.99$
SuhJr je offline  
Staro 01.08.2014., 08:38   #212
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
http://www.tmart.com/Universal-Ball-...k_p267876.html

to će mi doći baš me zanima kak dela
chief_wolfinjo je offline  
Staro 01.08.2014., 08:49   #213
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
@SuhJR

Oprez sa FastcardTechom jer je očito prevara u pitanju. U opticaju su legalne TD-SCDMA verzije Huawei Honor 3X
s 1.4GHz verzijom procesora i cijenom od 200USD. Oznaka je T001
Nema šanse da je FCT spustio cijenu za 50 USD ("normalni" 3x dođe bar oko 250 USD)

Samo još da ne uleti nešto ovakvo od 100-tinjak dolara.

Obratit pažnju na Antutu SS - gdje je vidljivo da su editirani podaci za procesor, RAM itd
Kreten je još zaokružio da se bolje vidi
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.

Zadnje izmijenjeno od: Dakok. 01.08.2014. u 09:19.
Dakok je offline  
Staro 01.08.2014., 09:40   #214
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Citiraj:
Autor brus55 Pregled postova
Pozdrav svima.
Planiram Uzeti Xiaomi Redmi 1s sa Mobicity pa me zanima da li je dobio update na KitKat te ima li mobitel kakvih nedostataka? Koje su mu minusi?
Nema KitKata, a upravo je izašao update roma koji bi trebao riješit probleme sa 2G/3G signalom.

Inače, došao mi je bio u ruke jedan malo stariji Lenovo (S720i) i u usporedbi sa Redmijem izgleda kao igračka. I to kineska igračka Jer je pun kineskih aplikacija, uključujući neki security koji ne moš maknit, a i ono što je prevedeno na engleski napravljeno je očajno. Tipa vrijeme (sat) je weather

Xiaomi s druge strane potpuno funkcionalan već sa stock romom
Interpol je offline  
Staro 01.08.2014., 10:00   #215
QS
Premium
Moj komp
 
QS's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Split
Postovi: 284
Pozdrav ekipa,

evo da i ja uletim u thread sa "pametnim" pitanjima.

Daklem, upao mi u oko iNew V3, svi se kunu u njega, krasan, fin dečko, zna kuhat i spremat po kući i oko kuće. Istina, imao sam ga u ruci i stvarno izgleda i radi fino (bolje nego moja Xperia L jedno 25 puta). E onda sam krenuo kopat po forumima, tražit recenzije itd itd i skuzio da mu kao gps ne radi bas najbolje, da zajebavaju sa romovima (svaka novija verzija usere vise nego sto propravi - isto ko i Sony btw). Kake nešto i o kitkatu na ofišl stranicama. Čisto me zanima kako će to radit ako 4.2 ne mogu natirat da radi kako treba. Enivejz, jel se onda isplati taj V3 opće ili da uzmem nešto od iOceana ili slično...

Bilo bi fino da mob ima oko 5 inča, pristojnu kameru. Uglati su mi draži nego zaobljeni, al najvažnije da mogu kolegu Dakoka davit za AOSP (yebesh kineze)

P.S. Može i preporuka (ili desetak) dobre trgovine (ja većinom njuškam po antelajfu... strah me zlih kineza i fejk stranica sa fotošopiranim benčmarcima i tako to)
__________________
QS je offline  
Staro 01.08.2014., 10:13   #216
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Na mojem inew-u v3 gps je radio savršeno. A postoje dvije hardverske verzije inew-a v3, onu s lošijim gps-om i koja podržava 900/2100mhz pod 3g i onu stariju.
A na lutriji ti je koju verziju ćeš dobiti.
Dosta korisnika je bilo zadovoljno inew-om, nekoliko njih doista i nije, mislim da je ovodje coconut baš dobio jedan s lošim gpsom.

Pogledaj elephone p10, pravi klon inew-a v3.

Btw ja sam dobio u srijedu Elephone p6i, kamera je stvarno super, na oblačnom daje super fotografije, boje su dinamične. Istina bljaskalica je koma.

Jedino imam problem s GPS-om kao na fotografiji ovdje.
http://bbs.elephone.hk/forum.php?mod...d=284#lastpost
Nalazi satelite ali svi su na 0, hoću li dočekati neki rom upgrade, vidjeti ćemo.
__________________
.
Ag008 je offline  
Staro 01.08.2014., 10:14   #217
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 541
Citiraj:
Autor QS[ZiA] Pregled postova
Pozdrav ekipa,

evo da i ja uletim u thread sa "pametnim" pitanjima.

Daklem, upao mi u oko iNew V3, svi se kunu u njega, krasan, fin dečko, zna kuhat i spremat po kući i oko kuće. Istina, imao sam ga u ruci i stvarno izgleda i radi fino (bolje nego moja Xperia L jedno 25 puta). E onda sam krenuo kopat po forumima, tražit recenzije itd itd i skuzio da mu kao gps ne radi bas najbolje, da zajebavaju sa romovima (svaka novija verzija usere vise nego sto propravi - isto ko i Sony btw). Kake nešto i o kitkatu na ofišl stranicama. Čisto me zanima kako će to radit ako 4.2 ne mogu natirat da radi kako treba. Enivejz, jel se onda isplati taj V3 opće ili da uzmem nešto od iOceana ili slično...

Bilo bi fino da mob ima oko 5 inča, pristojnu kameru. Uglati su mi draži nego zaobljeni, al najvažnije da mogu kolegu Dakoka davit za AOSP (yebesh kineze)

P.S. Može i preporuka (ili desetak) dobre trgovine (ja većinom njuškam po antelajfu... strah me zlih kineza i fejk stranica sa fotošopiranim benčmarcima i tako to)
Kud si baš izabrao najcrappy kineza u zadnjih dosta vremena? Definitivno nešto drugo a ne taj iNew. Provrti samo ovu temu pa ćeš vidjet divota a da ne pričam šta će bit ako guglaš na svjetskim jezicima(engleski, ruski, španjolski). Čak i da dobiješ dobar primjerak opet se može bolje za taj novac. Pristojno pouzdani uređaji su nabrojani u zadnjih par stranica. Coolpad F1, Dakele Small Cola, Huawei 3C, Xiaomi 1S(koji imaš za pristojnu cijenu i u EU sa 12 mj garancije) i tome slično(imaš od Dakoka par postova gdje je pobrojao solidne kandidate).
bg_4_l je offline  
Staro 01.08.2014., 10:31   #218
QS
Premium
Moj komp
 
QS's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Split
Postovi: 284
Citiraj:
Autor bg_4_l Pregled postova
Kud si baš izabrao najcrappy kineza u zadnjih dosta vremena? Definitivno nešto drugo a ne taj iNew. Provrti samo ovu temu pa ćeš vidjet divota a da ne pričam šta će bit ako guglaš na svjetskim jezicima(engleski, ruski, španjolski). Čak i da dobiješ dobar primjerak opet se može bolje za taj novac. Pristojno pouzdani uređaji su nabrojani u zadnjih par stranica. Coolpad F1, Dakele Small Cola, Huawei 3C, Xiaomi 1S(koji imaš za pristojnu cijenu i u EU sa 12 mj garancije) i tome slično(imaš od Dakoka par postova gdje je pobrojao solidne kandidate).
Mogu ja guglat 5 dana i opet napravit katastrofalnu gresku da potegnem iNew Googlat fala bogu znam, par svjetskih jezika znam, za sve ostalo tu je MasterCar... ovaj Google Translate

Nije caka da sam lijen (vidi kol'ko mogu drvit...), nego ima toliko informacija, oversellanih proizvoda, placenih "reviewa" i sranja koja dobijes kad povjerujes savrseno napisanoj recenziji. ugl, da ne ponavljam ono sta svi znamo - pitam da ne skitam

A postavke su gore navedene u mom postu (5 inca, kvadraticno ostar, preferably support by kolega Dakok i sl.). Nitko opet ne spominje iOcean? Bacam oko na Hongmi/Redmi i Small Colu trenutno
__________________
QS je offline  
Staro 01.08.2014., 10:32   #219
darmarH
Premium
 
darmarH's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: zanzibar donji
Postovi: 383
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Na mojem inew-u v3 gps je radio savršeno...
Nebum komentiral, al stvarno nebum.. :banghead:
Citiraj:
Autor QS[ZiA] Pregled postova
Bilo bi fino da mob ima oko 5 inča, pristojnu kameru. Uglati su mi draži nego zaobljeni, al najvažnije da mogu kolegu Dakoka davit za AOSP (yebesh kineze)
Pa onda uzmeš lijepo ajoušn x8 mini i miran si.. Bolje je od generičkog sklopovlja koje ti tajni agent nudi..
A iocean bude izgleda izbacil kitkat za svoje nove uređaje pa je i to plus (ako ti već specifikacije nisu dovoljne)..
I naravno, pročitaj par stranica unazrag za trgovine jer antelife nije baš pouzdan.. (hint: gugl)
__________________
umjetna inteligencija ne može se mjeriti sa ljudskom glupošću
darmarH je offline  
Staro 01.08.2014., 10:38   #220
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Yep, moj iNew ima shebani GPS. On uhvati kad radi u kombinaciji sa wlan/3G, ali samostalno hvatanje satelita je muka Isusova.

@darmarH
Kao što reče Ag008, postoje dvije verzije v3. Prva, starija, radi k'o puška. Novija verzija je koma u svakom pogledu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 01.08.2014., 11:09   #221
darmarH
Premium