Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.09.2022., 23:14   #1381
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Koji uređaj(i) su u pitanju ?
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2022., 10:46   #1382
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,575
Nebi bilo prvi put da se otkrije "planirano crkavanje", npr. kao kod nekih printera.
U ovom slućaju prije će biti da je bilo neko veselje sa strujom lokalno.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2022., 11:26   #1383
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 251
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Koji uređaj(i) su u pitanju ?
Synergy, kupljeni u Lidlu.

Sad po pričama, ako nije pretjerivanje, kao da je 50 ljudi došlo da su svima crknuli. Jesu baš svima te marke to neznam. Al ak je to stvarno bilo namješteno, to bi bio prvorazredan skandal, za udruge zaštite potrošača kontaktirat. Il to kaj je rečeno tu, nešto sa strujom, al onda bi i drugi uređaji ljudima valjda otišli
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2022., 16:24   #1384
prasak
You'll never walk alone
Moj komp
 
prasak's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
Nije li u Lidlu za svu tehničku robu jamstvo 3 godine?
__________________
i5 2500k i Ryzen 5 1600
prasak je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2022., 20:55   #1385
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 786
Nije, na kutijama piše koliko je G garancija

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2022., 22:46   #1386
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 755
imam ja jedan na vikendici pa cu vidjet u nedjelju jel radi. al prica mi je malo nategnuta pa sam frenda koji radi u elipsu u areni pitao jesu li imali povecanu kupnju boxeva pa je rekao da nisu. a logika mi kaze da ako je lokalni ducan u gorici imao nekoliko desetaka slucajeva, onda bi jedan elipso u areni, koji u svom krugu ima lidl i hrpu zdrada, morao imati barem stotinjak upita.
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2022., 17:42   #1387
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,539
Vecinom te gluposti o programiranom kvarenju pricaju ljudi koji o tehnici pojma nemaju poput Biljane Borzan i slicnih

Stvari se najcesce kvare jer su jeftino smece, a ne mogu ni biti bolje napravljene za tu cijenu za koju su kupljene. Hebiga, sami smo trazili jeftine stvari pa smo ih i dobili.

Ti prijemnici su imali vjerojatno ili kakvu falicnu seriju sa falicnom komponentom, ili je bilo neko nevrijeme i slicno.
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2022., 21:55   #1388
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Vecinom te gluposti o programiranom kvarenju pricaju ljudi koji o tehnici pojma nemaju poput Biljane Borzan i slicnih

Stvari se najcesce kvare jer su jeftino smece, a ne mogu ni biti bolje napravljene za tu cijenu za koju su kupljene. Hebiga, sami smo trazili jeftine stvari pa smo ih i dobili.

Ti prijemnici su imali vjerojatno ili kakvu falicnu seriju sa falicnom komponentom, ili je bilo neko nevrijeme i slicno.
Molim mrljavu administraciju u Sesvetama da uokvirimo ovaj post na naslovnicu, jer svaki puta kada netko prosere nesto ovoga tipa, a na sto je @tiki66 smogao snage da odgovori bas kako ja uvijek pozelim ali me mrzi, jedno lane bude silovanog od mrkog medvjeda i mali Isusek plače pride.

Hvala!
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2022., 00:31   #1389
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 896
Postoji li koji DVB-T2 receiver koji funkcionira u svim aspektima normalno?

Imam Redline 8500 combo koj je više manje ok, ali ga više nema. Na drugoj lokaciji imam Opticum Nytrobox i to je smeće kakvo svijet nije vidio.

Imate li šta za preporučiti a da funkcionira normalno, da mogu bez problema naštelati timer, da se EPG normalno vidi... da je ućitak raditi s uređajem??
__________________
Ovo je potpis.
mrga je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2022., 01:28   #1390
driftwood
Premium
 
driftwood's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: .
Postovi: 661
Telesystem TS6808 su odlični, ali se dosta kvare. Za ostale modele ne znam što reći. TS6809 je kao kopija infinity receivera, a ti su "smeće".
Na kraju kineski GOSAT se pokazao odlično. I poljski Wiwa. Opticum, Amiko (samo dvb-t!), Net, Synergy, Vivax mi se nisu baš pokazali ili imaju onaj mini daljinski upravljač. Strong su inače vrlo kvalitetni receiveri međutim ovi novi x265 receiveri su za moj gušt prespori. I taj redline što si spomenuo, dobra mu je samo cijena.
__________________
Dazed and confused
driftwood je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2022., 17:58   #1391
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 896
Citiraj:
Autor driftwood Pregled postova
Telesystem TS6808 su odlični, ali se dosta kvare. Za ostale modele ne znam što reći. TS6809 je kao kopija infinity receivera, a ti su "smeće".
Na kraju kineski GOSAT se pokazao odlično. I poljski Wiwa. Opticum, Amiko (samo dvb-t!), Net, Synergy, Vivax mi se nisu baš pokazali ili imaju onaj mini daljinski upravljač. Strong su inače vrlo kvalitetni receiveri međutim ovi novi x265 receiveri su za moj gušt prespori. I taj redline što si spomenuo, dobra mu je samo cijena.
Zar postoji DVBT receiver koji nije spor?

Teško mi je procijeniti, našao sam YT videe samo za Wiwu... Redline ima mušica, al u odnosu na Opticum je pila i po. Barem ne osjetiš zadah socijalizma iz sučelja


Ajd da suzimo malo, često nešto snimam, i to većinom iz EPGa (timer). Volim gledati druge programe dok jedan snimam, po mogućnosti bez ograničenja na isti mux. I treba mi funkcionalan i pregledan EPG. Što bi po zom pizanju izdvojio?
__________________
Ovo je potpis.
mrga je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2022., 08:03   #1392
driftwood
Premium
 
driftwood's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: .
Postovi: 661
E toliko ne znam, ja ih montiram, instaliram kanale i to je to. Nisam isprobavao snimanje, epg uglavnom radi dobro na svima.
__________________
Dazed and confused
driftwood je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2022., 08:23   #1393
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Opticum nytro-box plus je puno brži npr. od stronga. Dakle hardver ima potencijala ali je software čista sirovina. Svaki primjerak se kadkad zaledi kod paljenja teletexta, pa se mora istekat iz struje i ponovo ustekat. To im je valjda mana. Takodjer preko scart-a se ne može dobiti rgb, ali to je malo kome bitno sada.
darkijas je offline   Reply With Quote