Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.07.2012., 18:10   #361
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
@Garro
Nisam ni ja probao EC, stoji mi na disku, ikona na desktopu al nista. Nemam volje za opet igrat taj dio kad ga mogu vidit na youtubeu i HTL ekipa kaze da je sranje. Tj, vecina kaze da je sranje. Tako da EC krajeve nisam ni vidio.

@Wolfblade
Da nisu arogantni debili kao sta jesu, prihvatili bi IT teoriju i onda na osnovu toga napravili novi kraj, koji usrani starchild? Koje nebuloze i pizdarije sa selektivnim energetskim shockwaveom? Da moram birat da napravim genocid nad Gethom i ubijem EDI da bi ja kao prezivio...a BW u pozadini kaze da ih MOZDA nisam ubio.

Svako sedam dana novi ME3 MP DLC, pa jebe mi se vise za milion packova mapa i sranja za grindanje boljeg scorea kad mi je nagrada "kick in the quad" za sav trud kroz 5 godina vjernosti.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2012., 22:44   #362
Wolfblade
Premium
Moj komp
 
Wolfblade's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 609
@Bladery
Mene jos najvise zacuduje kako je vecina odma skocila na EC ko moj pas na postara,
To sto su ispravili 5 problem od 55 ito im je trebalo 4 mjeseca da to naseru samo par ljudi zamjecuje,
valjda su toliko ocajni da im je sve dobro trenutno.

Baš to sto si ti rekao s jebenim balavim klincem bilo bi jednostavnije da su umjesto modela klinca stavili crni kvadrat i velikim slovima napisali :"DEUS EX MACHINA" .
Živciro me taj harbringer junior i dok sam ga gledo u snovima kroz igru, kamoli ne sad.

Neznam sta da radim, najrađe bi tuko glavom od zid, al to sam vec napravio kad sam prvi put vidio kraj.
Ovo je sam jos jedan u nizu razloga zasto bi ja htio imati dresiranu Godzillu, da im malo gojzila prosara kroz "artistic integrity" .
Wolfblade je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.07.2012., 10:33   #363
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ma vecina su samo balavi idioti koji su kao sretni jer ih je BW kao poslusao, jer kraj koji opet nije rijesio plot holes, koji jos drzi debilnu i apsolutno nepotrebnu svinjariju i deus ex kraj nije nista drugo nego par slideova a 99% radnje je ostalo.

Sta je lik na HTL forumu rekao, da je kraj samo pad reapera, kamera koja pokaze 2 lika u sjeni, jedan od njih kaze ovaj cycle zaustavljen, drugi kaze idemo na plan B i eto kraj 5 miliona puta bolji od ovog smeca, em imas otvorenu radnju za nastavak.

Sta da radis sa ME universeom nakon ovoga? Magicni kinetic barrier da niko na citadeli ne pogine, releji koji su pukli u stvari nisu pukli, genocid nad Gethom i "cockblock" nad Jokerom? Radi kontrole i synergia nemozes nastavit vise ME universe, jer jedini kraj na koji ides sa shepardom bi bio Destruction, a druge ko jebe....ma neka idu kvragu.

ME se igrao radi lika i radnje kojeg si razvijao 5 godina i kroz 3 igre, sad da mi daju da igram sa nekim drugim..to nije to.

Link
Sta je netko rekao, ovo bi bili bolji teammateovi, a ne ona nabildana debilcina Vega il Protty the Protean koji je tu ubacen iz gluposti.
EDI moze stat radi interakcije sa Jokerom, al tko nebi htio vodit sa sobom Ariu i radit masakr

I jos nitko nije objasnio zasto shepard ima one sjebane snove, ono je textbook indoktrinacija na djelu, cuje glasove koji ga krive za sva sranja, lovi onog malog debila kojeg bi najradije napucao u onoj ventilaciji i ko ga jebe. Otvoren cijeli jedan arc price da se na to nadoveze a ne ubaceno i neobjasnjeno...

Linky
Ovo bi bio DLC kojeg bi rado platio Inace, od sada samo piratiziram BW igre AKO ijednu vise i odigram. Ovako odjebat fanove moze samo netko koga zivo zaboli kita za njih....i jos na kraju ono "buy more DLC" sranje... uzas.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2012., 20:42   #364
Starsylph
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Sfera
Postovi: 399
Zanima me jel ima koja cura koju zanima Mass Effect universe ?
Starsylph je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2012., 09:48   #365
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor Starsylph Pregled postova
Zanima me jel ima koja cura koju zanima Mass Effect universe ?
Ankete su pokazale da zenski igraci obozavaju Garrusa.
I ne, nije zajebancija.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2012., 23:00   #366
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
Završio sva tri djela u mjesec dana. Ne slažem se s zadnjih par strana, kraj je po meni vrhunski obavljen, samo je tako moglo i završiti po meni. ME3 je naravno najbolji od tri.
Brlja je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2012., 23:23   #367
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Ankete su pokazale da zenski igraci obozavaju Garrusa.
I ne, nije zajebancija.
Haha tko bi rekao, mojoj curi se isto svida Garrus
Citiraj:
Autor Brlja Pregled postova
Završio sva tri djela u mjesec dana. Ne slažem se s zadnjih par strana, kraj je po meni vrhunski obavljen, samo je tako moglo i završiti po meni. ME3 je naravno najbolji od tri.
Eh da je bar zavrsio, najavljen je novi nastavak...
veve je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2012., 23:32   #368
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
Onda treba odabrat control ending ak ce se uploadat saveovi.
Brlja je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2012., 10:17   #369
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
Eh da je bar zavrsio, najavljen je novi nastavak...
O_o mislim da nije
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2012., 10:55   #370
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Rekli su da nastavljaju ME fransizu.
Posto je Shepard arc zavrsen (citaj zasran do temelja), a anime koji rade je usrani Vega glavni lik, zivo me strah sta ce napravit, doduse, ME je za mene mrtav nakon svega ovog sranja.

Jedna stvar sta mi je uvijek isla na zivce je jebeno guranje ljudi u prvi plan, e mi ljudi smo naguzili turijance u prvom kontaktu, pobili hegemoniju batarijanaca, asari i salarijanci nisu nesto, u najkracem roku so dobili council mjesto...itd. Em jos prica sere kako su ljudi najbolja rasa u ovom cycleu...prilicno zalosno. Iz principa sam spasavao council i Destiny Ascension i ne davao ljudima premoc

Da su zapoceli igru sa pricom kao DA, da mozes birat hoces pocet ko turijanac, asari il salarijanac (itd) i da se dalje prema tome razvija prica, doduse, mogla je bit ista al imas osjecaj da je druga igra sa drugim likom.

A sa odlaskom 2 foundera BioWarea, ostaju debili kao sta su Casey Hudson i Mac Walters sta su unistili ME 2/3, plus EA sistem da imas svaku sedmicu novu mapu za MP da farmas bodove da ti Shepard bolje umre. To ti pokazuje u kojem smjeru sve ide.

Najavili su i Omega DLC, da ides to oslobodit, al kao sta je ekipa rekla na forumima, nisu ni Leviathana odigrali jer nemaju volje vracat se ponovo u taj svijet kad nema nikakve nagrade za sav trud.
Shep svakako umire, EC je bio zadnja pljuska u lice i jos se hvale kako je to bio kraj koji su i htjeli napravit al su ga eto isjekli i naknadno ubacili radi fanova, i opet nisu pokrpali najvece plot holeove.
Da ima ijedna pametna osoba u EA il BWu i da krenu sa onim Awakening prijedlogom da se Shepard probudi nakon onog beam runa i da se napavi kraj kako treba. Ili samo crni ekran i 2 glasa gdje kazu da je ovaj cycle propao i da idu na plan B. Eto ti otvorena prica za ME4.

Hitler sprdacina je rekla da bi bolji kraj nasli u krateru od bombe, i toliko je zalosno sto je i istinito.
ME je sad samo marketing govno postalo.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.09.2012., 11:04   #371
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Da mi je netko prije pola godine rekao da će za ME izaći DLC, a da ga ja neću kupiti, skinuti i pokrenuti u roku odmah, rekao bi da je lud.

Ovako, gledam na Originu Leviathan i dođe mi da povraćam kada se sjetim nadnaravnog idiotizma koji se zove kraj ME3. Ne da ne bi platio za taj DLC nego ne bi pokrenuo ME3 da mi plate iznos DLC-a...

Ako odluče napraviti Awakening verziju, možemo razgovarati, ali dok je kraj debilizam, nema šanse da kupim ili pokrenem bilo što od BW-a. Hrpa idiota.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 17:27   #372
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Da mi je netko prije pola godine rekao da će za ME izaći DLC, a da ga ja neću kupiti, skinuti i pokrenuti u roku odmah, rekao bi da je lud.

Ovako, gledam na Originu Leviathan i dođe mi da povraćam kada se sjetim nadnaravnog idiotizma koji se zove kraj ME3. Ne da ne bi platio za taj DLC nego ne bi pokrenuo ME3 da mi plate iznos DLC-a...

Ako odluče napraviti Awakening verziju, možemo razgovarati, ali dok je kraj debilizam, nema šanse da kupim ili pokrenem bilo što od BW-a. Hrpa idiota.
Mozes bit miran, shanse da izdaju Awakening kraj su ravne nuli, jer su oni jebeno ponosni na ovo sranje sta su napravili. Jebote, koliko idiot moras bit da doslovno kopiras kraj iz deus exa i onda se vadis na umjetnicku slobodu i vrijedjas svoje kupce.
One izjave sta su dali na twiteru kad je sranje pocelo je bilo za utuc nekoga tupom stranom sjekire da duze traje, tako vrijedjat vjerne kupce koji cekaju 5+ godina nesto sta su oni zasrali je vrhunac.
Kao balava djecurlija, sta oni znaju sta je umjetnost i onda se hvale sa 75 perfect scoreova u recenzijama i na kraju jos poruke za "buy DLC".
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2012., 17:42   #373
Starsylph
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Sfera
Postovi: 399
Talking

Citiraj:
Autor veve Pregled postova
Haha tko bi rekao, mojoj curi se isto svida Garrus
Veve, pa gdje si nasao takvu curu ?
Nijedna koju ja znam nema pojma o Mass Effectu.
Reci mi gdje da tražim ?

DLC
http://www.gamespot.com/mass-effect-...ailer-6397669/

[SP DLC] War for Omega!!!!
http://blog.bioware.com/2012/10/12/t...-omega-begins/

Zadnje izmijenjeno od: Starsylph. 17.10.2012. u 13:59.
Starsylph je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2012., 16:03   #374
Starsylph
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Sfera
Postovi: 399
Neki spekuliraju da ce Aria biti dio posade nakon War for Omega
Starsylph je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2012., 16:39   #375
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ja sam samo siguran da je Bioware izljecio piratluk, barem iz mene. Vise nemam volje ni piratizirat njihove igre.
Znaci lijek protiv piratstva, radi nekvalitetna sranja.

A glede Arie, koji ce nam sad kurac to. Da se teleportira na brod nakon beam chargea?
Jos sam ljut na knjige gdje su jos kcer ubili a Aria vise-manje hladna na to.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2012., 16:50   #376
Starsylph
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Sfera
Postovi: 399
Aria je pirate queen i kao takva mora biti hladna da bi prezivjela na Omegi.
Ona mi je super lik al je nedovoljno okarakterizirana.
Ja pak zelim vidjeti jos ME svijeta.
Kolko god ME3 dobio crne ocjene jos uvijek je No.1 po zainteresiranosti gamera. A to sto su zaribali kraj, na kraju im se više isplatilo jer su onda počele diskusije, dokumentarci te i oni koji nisu bili zainteresirani kupili su igru da vide šta tu ima.
Nikda nisam vidio da se rade dokumentarci za igru.
Bookends of Destruction je jako zabavan.
Fanovi su cak snimili film sa Mark Meerom (Shepardov glas): RED SAND.
http://www.youtube.com/watch?v=7yOAZux8ip8

A tako ce biti i sa ME4. Bioware jednostavno ima formulu za uspjeh.
Zamisli, ko sad nece kupiti ME4 da vidi u kojem smjeru će priča teći i ko neće pogledati ME film?
Jedino što bi trebalo to je da Bioware prestane raditi sa EA na ME4.

Zadnje izmijenjeno od: Starsylph. 18.10.2012. u 17:09.
Starsylph je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2012., 16:56   #377
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Ja sam samo siguran da je Bioware izljecio piratluk, barem iz mene. Vise nemam volje ni piratizirat njihove igre.
prestajes igrat?
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2012., 20:02   #378
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
@Starsylph

Bas zato sta hoce od nje napravit companiona, Aria bi trebala imat puno vise karakterizacije. Da je neznam koliko hladna, sumnjam da bi ostala mirna kad je nasla Liselle zaklanu od uha do uha.
Sve dokumentarce i pizdarije sam gledao, ekipa radi svoje krajeve jer je razocarana sranjem sta je BW napravio.
Prvi filmovi su bili quotane izjave Hudsona (jebo ga kroganac u dupe) da ce svaki tvoj izbor kroz 3 igre bit debelo uzet u obzir i oblikovat ME universe...a to je ispalo 5 ili 6 EMR bodova, ovisi sta si napravio.

Naglasio je da nece bit A-B-C kraj, a i nije bio ABC, bio je R-G-B. Nije govno nego se pas posrao.

I kako se ekipa osjecala kad su vidili kraj, razocarani, u nevjerici, igraju ponovo da vide gdje su zajebali, al nema spasa. Svi su govorili da vjeruju u BW i da ce EC sve plotholeove popravit, i opet su dobili kurac. Starchild ga jebo da ga jebo, i jos trolaju ljude sa sranjima da mi nismo shvatili kraj.

I neki machinima krajevi su bas umjetnicko djelo, da ti se grlo stegne dok ih gledas.
Pogodjena muzika i glasovi, isjeceno i mixano do savrsenstva.

Em su lagali kad su rekli da mozes dobit najbolji kraj i bez igranja MPa, nitko to nije uspio, cak su izvlacili makete iz ME2 i ona fora sa bonus ribom za dodatne bodove i NG+, bez uspjeha.
Da bi BW prije mjesec-2 priznao da mjenjaju score sistem da se moze dobit "best" ending i u SP.

Ljudi su zainteresirani jer je to Star Wars ove generacije, fenomenalno osmisljen universe, druge rase, njihove kulture...sve to je fenomenalno. ME3 je bio prekrasan, al sta se islo blize kraju sve je bilo gore i gore. Misija na Tuchanki je bila super, Rannoch je isto bio odlican.
Thessia je 2 pravca i apsolutno debilan boss fight u igri za koju su rekli da bi boss fight bio previse "gameish".... Svi su htjeli vidit vise od Pavalena i zgrade i kako izgleda turianski homeworld...vidis planetu kako gori iz daljine. Thessia je bezvezna, SurKesh?? Opet nista.
Slika od Tali? Ma jesi ti vidio kako je to jeftino napravljeno?? Kao da nitko tko je to ubacivao ingame nije primjetio da je slika ocajna, da su joj otkinili 2 prsta i da ruka od quarianaca uopce ne izgleda ni blizu tako.
Sta se igra blizi kraju, tako ispada da je sve bilo ubrzano samo da stignu rokove.

Unistio ti bazu od kolektora ili ne, svakako se baby reaper nadje u cerebrus bazi.
Ubio ti "zadnju" Rachni queen ili ne, uvjek se nadje jos jedna tek tako.
A kad su objasnjavali magicne kinetic barriere na citadeli i da nitko nije poginio kad se citadela raspala?
U Arivalu je mass reley kad je pukao zbrisao cijeli sistem, ali sad kad puknu samo bace selektivni shockwave koji proleti i srusi Normandy u bjegu ali cijela flota oko zemlje je navodno prezivila....??!? Opet magicni plot armor...
Citadela i M.Releji su zastitni znak ME universea, njih su unistili iz pizdarije.

Ako i scavengaju citadelu nemogu popravit releye, jer za bilo koji jump trebas 2 releya. Pocetni i zavrsni, tako je trebalo i za Ilos, i za bilo koji jump u igri. Ako jedan sistem ima materijal i ljude da popravi/izgradi reley sve je to zakurac jer bilo koji FLT jump bi ih mogao bacit u delta kvadrant il toliko daleko da bi normalnim pogonom putovali desetljecima.


Toliko su usrali kraj, da ja ni dan danas ne vjerujem da su to mogli napravit. Ja obozavam ME universe, engine i grafika mi nije bitna, proveo sam sate samo citajuc codex entrye jer mi je to interesantno. Ali ovako zaklat igru moze samo debilcina.

Kad sam vidio ono sranje od kraja, ja iskreno nisam znao hocu plakat il razbit monitor. Ne zajebajem se, imam 35 godina i nikad me nista nije ovako dotuklo u cijeloj gaming karijeri. Danima nisam nista ni igrao, EvE accounti pali u zastaru, pixeli te bace u depresiju a oni vrijedjaju vjerne igrace...e u kurac sve.

Potvrdili su da je Shepard Arc gotov. ME4 bi mogao biti prequel, ili nastavak sa nekim drugim likom. Onoga debilcinu Vegu nemogu smislit organski, koji je on kurac uopce bio ingame? Nisu mogli nac nekog boljeg i zanimljivijeg lika ocito.

@antrax

Naprotiv, ne prestajem igrat. Ali prestajem placat, od sada pa nadalje sve zivo kradem. A sranja od BWa se necu trudit ni krast. DA2 je bio konzolasko sranje, opca katatrofa u odnosu na DA1. I nema shanse da oni prihvate kritiku, ponosni na igru koja je podbacila. A ME3 neznam sta vise rec.


Overall, nesto sam sigurno zaboravio napisat, al bilo koja ME rasprava me ponovo raspali za nevjerovat.

edit - dugo mi je trebalo
Bilo je pitanja da zasto ingame nema salarijanki ili turijanki? Zasto to nemozes da vidis nigdje? Odgovor je bio tipican, nisu imali vremena da ih naprave.....
Pazi ovo, zenske od ljudi i asarija su isto tjelo a druga glava. Samo random faca iz generatora ili tetovaze za asari zenske.
Da nisu mogli iza ME1, kad su krenili s novim engineom uzet turijanca, skratit mu fringe i malo zaoblit tjelo i eto ti zenska. Takva je i na official slikama sta su imali ART.
Oni nisu imali vremena od ME1 do ME2 i od ME2 do ME3 jebeni template lika malo modificirat i pokazat ono sta ekipa pita od ME1. Divno.

Texture oklopa, ME2 i ME3, rekli su da nema nacina da poprave texture oklopa. Glava je hires, a armor je ko da geldas minecraft. Nemoguce za popravit govori dev tim. A jedan lik sam, solo izvedba, preradi texture gotovo sveg ingame i digne im rezu i ponudi comunityu. I prokleto radi. BW ekipa il je lijena il je glupa.

Prica ima plotholeova da se rasplaces, sve je islo nizbrdo kad je Drew dobio onog idiota Mac Waltersa kao suradnika za ME2 pricu, a u ME3 Drew koji je originalni tvorac price, uopce nije radio nista, odjebali ga na SWTOR. Zato igra ima nebuloza za tuc glavom od zid. Walters + Hudson = ME3 ending.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 18.10.2012. u 20:11.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2012., 13:25   #379
Starsylph
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Sfera
Postovi: 399
@BladeRy

Pa gdje je službeno lice od Tali ???
Nikad vidio.

Zasrali su i to im je još više podiglo zainteresiranost publike. Kontradikcija, al tako je.
Starsylph je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2012., 16:30   #380
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor Starsylph Pregled postova
@BladeRy

Pa gdje je službeno lice od Tali ???
Nikad vidio.

Zasrali su i to im je još više podiglo zainteresiranost publike. Kontradikcija, al tako je.
Sluzbeno mozes naci tone boljih slika nego sranje od BWa.

Slika

Bioware traljavost

Slika

FanArtovi

Slika
Slika2
Slika3
Slika4

Ono sta je BW napravio je bilo preko kurca, na brzinu su skupili free sliku sa gettya i masakrirali je.
Da su je ostavili sa maskom, bunili bi se al bar bi ostala misterija.
Al napokon vidit kako Tali izgleda i od toga BW napravi ovako jeftino sranje...to je trolanje fanova.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 19.10.2012. u 16:38.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 17:47   #381
tallsaint
Premium
Moj komp
 
tallsaint's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Split
Postovi: 63
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Sluzbeno mozes naci tone boljih slika nego sranje od BWa.

Slika

Bioware traljavost

Slika

FanArtovi

Slika
Slika2
Slika3
Slika4

Ono sta je BW napravio je bilo preko kurca, na brzinu su skupili free sliku sa gettya i masakrirali je.
Da su je ostavili sa maskom, bunili bi se al bar bi ostala misterija.
Al napokon vidit kako Tali izgleda i od toga BW napravi ovako jeftino sranje...to je trolanje fanova.
Ovaj prvi fan-art je tako jeben. Šteta što si bioware nije dao malo truda, ako neko sa deviantarta može napraviti mnogo bolji art od njih stvarno ne zaslužuju onolike ocjene iz recenzija.

Jeste vidjeli vijesti o nastavku Mass Effect serijala?
__________________
Marantz PM6003/Pro-ject Debut III/Wharfedale Diamond 10.1
tallsaint je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2012., 00:35   #382
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
denied je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2012., 06:58   #383
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Casey Hudson pita za ideje za novi ME... Da mu nije usfalilo njegove legendarne "kreativnosti"?
Dok je on tamo, ME je za mene mrtav, ja ovaj thread pratim samo za vijesti o njegovom otkazu i/ili brutalnom premlaćivanju.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2012., 09:47   #384
Starsylph
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Sfera
Postovi: 399
Dal bude rađen u UE4 ili neki drugi engine ?
Starsylph je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2012., 15:55   #385
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
ja ovaj thread pratim samo za vijesti o njegovom otkazu i/ili brutalnom premlaćivanju.
baš to
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2012., 10:28   #386
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Novi ME (iako mi nije jasno sta je to, jer postoji samo ME1+ME2+pola ME3, i to prva polovica), em idiot pita za ideje....sta je vrhunac trolanja jer ce opet napravit sranje na svoju ruku i unakazit sve, em je novi engine u pitanju.

"BioWare Montreal will be heading up the development on the next Mass Effect game and they'll be using the Frostbite 2 engine to build it."

"The other thing I can tell you is that, while it will be very respectful of the heritage built over the course of the first three games, with the original trilogy now concluded and the switch over to a new engine, we are exploring new directions, both on the gameplay and story fronts. You can still expect the pillars the franchise is known for to be fully intact though, including diverse alien races, a huge galaxy to explore, and of course rich, cinematic storytelling."

Koja sranja, koliko mogu ovo govno ukrasit slagom i pizdit o visokoj kvaliteti, integritetu, universeu itd. Sad ti daju novog lika koji ce opet bit human i spasi svemir jer su jedino ljudi da valja. Gade mi se sta su napravili.

Zaboravio sam engine komentirat, opet me bioware nazivcirao. Sta ce im frostb2 engine? Da ima lens flarea i losih performansi na svim konfama al da se kaze imate state of the art engine. Nikome nije smetao unreal engine u ME seriji, nije me bilo briga za feature i dx11 nego za pricu, da je bilo u text modeu opet bi igrao. A sad se prokurvali za novim engineom koji se jedva vuce na konzolama a port na PC ce bit tragedija kao i prvi ME.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2012., 15:30   #387
Starsylph
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Sfera
Postovi: 399
ME4 biti će rađen u modificiranom Frostbite-u. O yeah!!!!

http://blog.bioware.com/2012/11/12/a...ware-montreal/
Citiraj:

On top of that, Casey remains the Executive Producer, but he will have a Project Director under him, working in Montreal, leading our development team and making day-to-day decisions for the game. We all care very much about Mass Effect and make our decisions based on what’s best for the game.
Casey će dobiti po packi ako bude radio sranja.

Zadnje izmijenjeno od: Starsylph. 13.11.2012. u 15:36.
Starsylph je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2012., 21:37   #388
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor Starsylph Pregled postova
ME4 biti će rađen u modificiranom Frostbite-u. O yeah!!!!

http://blog.bioware.com/2012/11/12/a...ware-montreal/

Casey će dobiti po packi ako bude radio sranja.
Jel se ti zajebajes? Prokleti Hudson je opet "da boss", i Project Director moze svoje predlozit a ova arogantna intelektualna ameba ce opet po svoju.

Citiraj:
We all care very much about Mass Effect and make our decisions based on what’s best for the game.
Je, pokazali su to sa ME3, best for the game je ic kompletno kontra svake logike i svih odabira u prve 2 igre i kompletno sve okrenit na starchilda i deus ex kraj. Best for the game?

Bilo je price o prethodniku MEa. Jer nakon onog sranja od kraja, kako nastavit igru? Kontrola, synergy ili destroy je osim razlicite boje shockwavea temeljito promjenilo pricu. Previse posla mislit na sva 3 odabira i izgradit 3 razlicita universea oko toga...a i ovako se trude za popizdit.

I jos najbolje od svega je da sad pita fanove sta bi tili vidit u "ME minus jedan" ili "ME 4??".
A kad im je ekipa pokazivala cinjenice i davala prijedloge kako da poprave ME3 kraj, onda su ih zvali placljivim balavcima i nesposobnim za shvatit umjetnost... i sad od tih fanova hoce ideje? Mislim stvarno.

Kao sta je rekla ekipa na forumu, nakon 5.5 godina cekanja su predstavili zensku turijanku, koja btw. izgleda ocajno, i to kad je zavrsila trilogija. Kojeg to smisla ima, i jos hoce 15$ za DLC od 2h uvrh glave.

A slika turijanke je ajme majko, pa jeba im kroganac oci, jesu oni u stanju otic na DeviantArt i malo potrazit, fan based slike su milion puta bolje nego sta je BW napravio.

Link
I sta je ovdje kao zenstveno? Izgleda kao i svaki drugi turijanac samo malo mrsavije u licu, i wtf je ono oko ociju?

DeviantArt:

Slika 1
Slika 2
Slika 3
Slika 4
Slika 5

Evo na brzinu par slika, gdje izgledaju i bolje u licu, i zenstvenije i barem lice na turijanske zenske kao u stripu (tamo se prvi i jedini put pojavila T.female).

Al nakon fijaska sa slikom od Tali, sta je za ocekivat od debila.

Zamisli samo koliko bi puta presao ME3 (sa cijelom mojom Shepard kolekcijom likova) i kupio svaki DLC da imam sta vidit na kraju, da imam barem osjecaj da se trud i cekanje od 5 godina isplatilo. A ne da mi dodje da placem svaki put kad vidim kako su sve unistili.
Kupi DLC, jel mjenja kraj...ne. Koji bi onda qrac to kupovao.
Iskreno receno, i dan danas da izda Awakening DLC fanovi bi mu oprostili.
Al bioware je ko crkva, nema shanse da priznaju da su negdje pogrijesili.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2012., 23:35   #389
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
BladeRy, sve što si napisao potpisujem.

ME svemir i BioWare kao tvrtka su za mene mrtvi do daljnjeg.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2012., 09:14   #390
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
@Garro

Do daljnjega?
Oni ni sami neznaju u kojem smjeru otic sa igrom, osim da deru novac ljudima, ponude state-of-the-art engine sta trokaje na konzolama. Ubace likove koji su dosadni, frustrirajuci, nemaju niti pricu niti smisla, beskorisni su.

Vega npr, koji je on kurac u igri? Nabildana budala, bez pozadine i ikakve zanimljivosti.

Diana Allers, ili kako vec, koliko ih je ona popusila da je ubace u igru...i zasto? Kojem vragu ona sluzi? Totalno beskoristan lik, pricas sa njom da dobije 5 EMRa vise jer si dao battlereport? Uzas.
Radije bi onu Al-Jilani na brodu da mi dize tlak i da je povemeno opalim shakom, ili Conrad "Let me make this perfectly clear...bang" Wernera, e oni su bili komicni likovi.

Pogledas sta ekipa crta iz hobija na DevArtsu, da se useres od ljubomore, da se BW usere od ljubomore kako ekipa zna nesto dobro narpavit. I oni naprave rugobu.

FF.net ima takve price, da bi ekipa sta pise radnju mogla ideje vuci od tamo a ne iz guzice Caseya. Neki ficovi su remekdjela. Opet ignoriranje.

I ja nikako sebi da dodjem, kako itko tko nije 150% apsolutni idiot ne vidi u kojem smjeru je otisao/vodi ME sa ovim traljavim odlukama managmenta.
BW nije briga, EA je dao 750mil dolara za BW a ovi rade sranje, i nije ih briga. Dionice su pale na najnizu razinu ikada za EA, sa 22$ na 11.9$ nakom ME3 izlaska. Nikoga nije briga.
Da sam ja vodeci igdje u tom lancu, rekao bi da daju ljudima ono sta zele jer se to prodaje. Ne da platis mercedesa a dobijes yugo i jos ti seru da ti ne prepoznajes vrijednost toga.
Ekipa bi puno vise igrala i uzivala da ne mora gledat sahranu cijelog ME universea i svega sta vole na kraju. Jednom mi je bilo previse.
Ali ne, sta ja govorim, oni gledaju sa polozaja vlasnika kojeg boli kurac za svoj proizvod.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na