Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.02.2019., 19:35   #3121
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Dođe mi žao Wizardsa ... nakon operacije pete, sada ode i ahilova











Btw Mamba o Hardenovoj sezoni

dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2019., 19:44   #3122
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Wall mi nikad nije bio drag. Meni ga nije zao iako jento ruzno za reci. A washington si je ovo sam skuhao, konjine dale taj ugovor liku sa problematicnim koljenima i egom kojeg se ne bi posramila ni kraljica LBJ.

Mislim da ce pelicansi prihvatiti 3 pika 1 runde i balla, ingrama i kuzmu. I uvaliti hilla. Ne moze bolje za njih.

Boston mislim da ne moze dati slađu ponudu...ali tko zna sta ce biti na kraju.
Mozda zavrsi u sacramentu kao potez kojeg nitko nije najavljivao.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.02.2019., 20:53   #3123
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
Pelikani su svjesni da to nikada neće dobiti od njih. Ovo je vjerojatno više poruka ostalim momčadima (istok?) da ulete sa boljim ponudama (više od 1 picka).

Lakersi bi bili ludi da toliko daju kolko ovi žele. Poruka je ostalima od strane Pelicansa da žele čuti i druge, međutim je problem u tome što Davis šalje jasne signale da želi u Lakerse. A njegov ćale javno priča da ne želi svog sina u Bostonu nakon onog s IT. Pitanje je hoće li itko kockati s time da uđe u trade a da im Davis godinu dana kasnije odleprša, a dao si za njega brda i doline.


ne znam, ne vidim nikog osim Celtica tko bi mogao mečirati ponudu Lakersa, a kod njih Davis ne želi tako da će se na to tešk oodvažit. Možda Pelicansi samo izuvaju Magica iz cipela, pa dokle ide



Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Wall mi nikad nije bio drag. Meni ga nije zao iako jento ruzno za reci. A washington si je ovo sam skuhao, konjine dale taj ugovor liku sa problematicnim koljenima i egom kojeg se ne bi posramila ni kraljica LBJ.

Nije drag ni meni, iako mi je žao da se ozlijedio. No na stranu to što mi nije drag, lik je uistinu jako precijenjen. Ništa s tim Wizardsima nije napravio vrijedno spomena, ništa.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2019., 08:11   #3124
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
A da ne govorima da wall-a nitko od suigrača ne može smisliti. Mislim da recimo jedan rozier nije ništa lošiji play od njega, s tim da on izvana može pogoditi. Jebeš ti atletizam kada ne znaš trpati, a cariniš loptu u ligi gdje su takvi plejevi prošlost. A i atletizam je prošlost, više nema tu brzinu...

Lakersi kao odustali... Dobili su milo za drago od pelicansa. Gotovo sigurno uništena sezona za LA jer su mladi shvatili da su topovsko meso i da će karijeru graditi drugdje pa nema smisla da se trgaju za lakerse.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2019., 08:26   #3125
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Bome Pacersi rastavili Lakerse na proste faktore. James najgori poraz karijere
Babo odličan, 24 koša.

Kako će i igrati kad su svi osim Lebrona kandidati za trade
Ne znam, ne mislim da je sapunica oko Davisa gotova.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2019., 09:10   #3126
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Opa, Phila dovela Tobija (i Bobija).

Citiraj:
The Los Angeles Clippers have agreed to trade Tobias Harris, Boban Marjanovic, and Mike Scott to the Philadelphia 76ers.

The Sixers are sending back Landry Shamet, Wilson Chandler, Mike Muscala, a 2020 1st-round pick, an unprotected 1st-round pick in 2021 via Miami, and 2nd-round picks in 2021 and 2023.

The Sixers are also planning to re-sign both Harris and Jimmy Butler this summer to create a long-term Big 4 with Ben Simmons and Joel Embiid.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2019., 09:47   #3127
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Op op, sixersi računaju da bi mogli do finala. Al nekako svejedno ne vjerujem u njih.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2019., 09:54   #3128
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Kako je Jerry West izvukao od Branda 2 1st round picka, od toga jedan koji bi mogao biti vrhunski (Miami 2021 unprotected), za Tobiasa Harrisa kojem ugovor istice za 3 mjeseca te po Philu jos gora solucija [koju su vec najavili, a i nakov ovolike otkupne cijene nemaju izbora] Tobiasa Harrisa za 5 god/140+ M $ na ljeto

Legenda
FerrZG je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2019., 10:09   #3129
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Bez rizika nema posla. Odličan posao po meni ako ga potpišu za 140/5. Trebalo je zaokružiti ekipu.

Bolje njega nego wall-a za 170 na 4. :P
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2019., 10:39   #3130
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Kud baš Shameta

Kao fan Sixersa, čini mi se da je ovo dobar trejd za nas, Tobias je po meni čisti All Star, bez obzira sto nije izabran...ovime su postali top na istoku.

Jebeš pickove, vremena hoardanja pickova su prošla, sada moraju allin. Ako zadrže ovu četvoricu u offseasonu sljedeće godine su top contenderi. Tu je sada i pritisak da dođu do finala istoka, u suprotnome ne vjerujem da Butler ostaje.
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.02.2019., 12:03   #3131
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
sad je sve postalo jasno - Šariću je najbolje da se vrati u Europu. izgleda da će ga ponovno trejdati i to za nekog pokretnijeg + neki bezvezni pick, a novi klub (koji god to bude) vrlo vjerojatno neće vidjeti playoff idućih par sezona. još jedna standardna priča najboljeg mladog igrača svoje generacije koji je otišao u NBA i frustriran se vraća doma.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2019., 12:25   #3132
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Da pogađa otvorene trice ne bi išao doma. Jer realno, koliko godi ima kliker i dobar je košarkaš...fali mu atletizma i pouzdan šut.

Moderne četvorke su danas svi redom šuteri. On nije 4 a bome nije ni 5.

Mislio sam za njega da je jak, a kada sam vidio griffina šta mu radi (kada je ubavio 50) sve mi je bilo jasno. Liga je puna likova kao od stijene odvaljeni i jako se teško uklopiti kao neatletični visoki bez dometa sa šutom.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2019., 13:36   #3133
stojaleo
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
Ma ovi trejdovi niđe veze
kad sam vidio ove raptorse reko WTF xD
a Šarić je sinoć super igro, nadam se da mu je ovo prekretnica
A Babo ubija
stojaleo je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2019., 13:41   #3134
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Sixersi na ljeto imaju Butlera, Harrisa i Reddicka kao Free agente.. Koliki su to ugovori kad ih zbrojis ?

Ljeto nakon toga moraju dat extension Benu.. bas perspektivno zvuci imati najskuplju momcad u povijesti lige za veliku cetvorku Embiid - Simmons - Harris -Butler

Jedno je poplacat milijardu dolara za luxury tax kroz par sezona za dinastiju Warrirsa, a drugi par rukava je za ovu tragikomediju za koju je netko napisao "imaju imperativ doci do finala istoka"
FerrZG je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2019., 14:56   #3135
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Citiraj:
Autor FerrZG Pregled postova
Sixersi na ljeto imaju Butlera, Harrisa i Reddicka kao Free agente.. Koliki su to ugovori kad ih zbrojis ?
Ako se ne varam, imaju dovoljno za Butlera i Harrisa. Za Reddicka će se morati riješiti Fultza ili će ga potpisati pod MLE-om (cca 5M/yr) što će Reddick (vjerojatno) odbiti.

Postoji taj đoker Fultz, koji je i dalje veliki upitnik. Šteta, kad pomisliš da su mogli imati Taytuma.

Simmons - Butler - Taytum - Harris - Embiid pjur seks

Citiraj:
Autor FerrZG Pregled postova
Ljeto nakon toga moraju dat extension Benu.. bas perspektivno zvuci imati najskuplju momcad u povijesti lige za veliku cetvorku Embiid - Simmons - Harris -Butler

Jedno je poplacat milijardu dolara za luxury tax kroz par sezona za dinastiju Warrirsa, a drugi par rukava je za ovu tragikomediju za koju je netko napisao "imaju imperativ doci do finala istoka"
GSW je crna rupa prema kojoj su gravitirali svi koji su bili željni prstena. Uz to stvari su im se vremenski perfektno posložile i imali su najbolji front office. Dobili su 2 all-stara koji su pristali na pay-cut, to nije
"normalno".
To kako se sve GSWu posložilo se događa jednom u nikad i nije mjerodavno.

Ovo kako 76ersi rade je realnost.
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2019., 15:17   #3136
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Ako Fultz ozivi, ne zvuci lose ni Fultz - Butler - Harris - Simmons - Embiid i reddick kao guner s klupe. Za po simmons im je vecinom covjek manje u napadu, ne znam kako ce s njim prezivjeti jer ce se svi micati u reket kad on ima loptu....bez obzira na sutere. Mozda da njega trejdaju... :nezna:

Reddick ako dobije sta ispod stola, mozda ga i nagovore za manje love.

Jimmy pak ocekuje 190 milja za 5 godina...uff, ne znam ni sam sta da mislim.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2019., 15:26   #3137
stojaleo
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
ma Reddick nema neku sezonu neznam kakvu lovu on očekuje, a Jimmy će htjet max lovu koju mu ja nikad nebi dao, niti mislim da će mu itko dati..
stojaleo je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2019., 16:39   #3138
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Reddick igra pristojnu obranu s obzirom na stas i boju koze a moze zabiti 30 koseva uz 12 lopti. Kao suter tog kalibra moze dobiti 10 milja svugdje.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2019., 18:50   #3139
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor bigAdvance Pregled postova
GSW je crna rupa prema kojoj su gravitirali svi koji su bili željni prstena. Uz to stvari su im se vremenski perfektno posložile i imali su najbolji front office. Dobili su 2 all-stara koji su pristali na pay-cut, to nije
"normalno".
To kako se sve GSWu posložilo se događa jednom u nikad i nije mjerodavno.

Ovo kako 76ersi rade je realnost.

Ne bih se složio za GSW. Jezgra tima je draftana, i to pametno, i Curry i Thompson i Green su draftani, a da ni jedan nije bio top 5 pick, Green štoviše draftan u drugoj rundi. Reći će neki imali su i sreće dobit takve igrače, ali malo tko se sjeća kakve su kritike imali što su Currya potpisali na 5 godina nakon sezone u kojoj je propustio 70% utakmice zbog ozljeda igjde su ga svi već otpisali kao igrača. Preuzeli su tu dosta rizika, Curry im to nije zaboravio i pristao je na pay cut za novi ugovor.


Ring chaser je tu jedino Durant, a to što su ga uopće mgli potpisati u champions team, je također zasluga pametnog rada front officea i dobro sklopljenih ugovora prije promjene capa. Ok, ajmo reći da je i Cousins ring chaser, al ipak je njegova situacija dosta specifična, i potpisivanje njega je opet nosilo dosta rizika.




A sixersi su svoje assete stekli uglavnom besramnim tankiranjem nekoliko godina, do te mjere da je nakon toga liga uvela lutrija za draft
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2019., 19:33   #3140
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Kao suter tog kalibra moze dobiti 10 milja svugdje.
barem je lova problem zadnjih godina, doslovno zadnja fufa koja sjedi na klupi nakon 5 godina u ligi ima 10m po sezoni, odurno je to u sto se pretvorio ovaj sport.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2019., 20:48   #3141
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Citiraj:
Autor stojaleo Pregled postova
ma Reddick nema neku sezonu neznam kakvu lovu on očekuje, a Jimmy će htjet max lovu koju mu ja nikad nebi dao, niti mislim da će mu itko dati..
Kako ne, eno Knicksi jedva cekaju Butleru ponudit max

A ovo za Reddicka, ima sezonu karijere, zasluzuje 10M
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2019., 22:03   #3142
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
... Za po simmons im je vecinom covjek manje u napadu, ne znam kako ce s njim prezivjeti jer ce se svi micati u reket kad on ima loptu....bez obzira na sutere. Mozda da njega trejdaju... :nezna:

Reddick ako dobije sta ispod stola, mozda ga i nagovore za manje love.

Jimmy pak ocekuje 190 milja za 5 godina...uff, ne znam ni sam sta da mislim.
Nije on tako loš ... samo je loš matchup






Citiraj:
Autor bigAdvance Pregled postova
Kako ne, eno Knicksi jedva cekaju Butleru ponudit max
Hoćeš reći da je Džimi novi Fejs of d frenšajz u Velikoj jabuci ?

Ma nije moguće !? Pa eno neki dan su dovodili Irvinga, Kembu, Davisa i Duranta

Džimi kao dugoročna stabilna opcija jedne velike franšize - Deal stoljeća za Jamesa Dolana. Liga neće biti niti svjesna što ju je snašlo kada ovi krenu po titule.






Btw netko je pustio tihomira na slici. Rondo se od muke morao premjestiti na skroz drugi kraj klupe. Pronađite krivca.



Zadnje izmijenjeno od: dh41400. 06.02.2019. u 22:24.
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2019., 22:32   #3143
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Ništa ne vjerujem Butleru.


Отправлено через iPhone
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2019., 23:38   #3144
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Jimmy ide kod frenda u Boston 95% (vec je bija blizu kod trjeda iz Bullsa)a samim time ce i zadrzat K.I,druga opcija jedan i drugi u Navi Jork .To jest ako Boston ne dohvati A.D.
A Navi Jork ima masu pickova pa ako im se karte posloze mogli bi imat ova dva od tri spomenuta plus zion/barrett...Ljeto ce biti zanimljivo K.D,Klay ah uh.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2019., 08:49   #3145
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
pocelo se trejdati ljude usred utakmice, dobro da ga nisu trejdali u ekipu protiv koje je trenutno igrao, mogao bi odmah presvuci dres i nastaviti trpati na drugi kos



malo romantike iz nekih boljih vremena dok trice nisu bile jedini nacin postizanja koseva

adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2019., 18:45   #3146
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Let the games begin ...




Btw večeras je i All Star draft.

Announcer: "Lebron you pick first ... who ya got ?"
LBJ: AD


dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2019., 18:54   #3147
stojaleo
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
Citiraj:
Autor bigAdvance Pregled postova
Kako ne, eno Knicksi jedva cekaju Butleru ponudit max

A ovo za Reddicka, ima sezonu karijere, zasluzuje 10M
ima najviše poena po tekmi, ali postotak šuta za 3 mu nije već 5 godina bio ovak nizak iako je i dalje daleko iznad prosjeka xD
ali da u pravu si zaslužuje bar 10
stojaleo je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2019., 20:41   #3148
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Zubac zavrsio u Clippersima
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2019., 20:47   #3149
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Steta, Zubacca je bolji centar od ove dvojice panjeva koje imaju al eto... no, barem ce ovdje imat vise prilike:
This move lines up with the Clippers releasing Marcin Gortat just a few minutes ago—Zubac will likely be the Clippers’ starting center for the rest of the season, with Montrezl Harrell continuing to play major minutes off of the bench.

Inace, Clipersi su se rijesili i Teodosica.

Contenderi s istoka dodaju gas, Mirotic u Bucksima, Marc Gasol u Raptorsima.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 07.02.2019. u 20:53.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2019., 20:53   #3150
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Fultz u orlandu
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na