Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.06.2013., 18:19   #421
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600
Izgleda zanimljivo, je li tko probao ove "Clubove"?
kian je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2013., 18:46   #422
stipe1771
Premium
Moj komp
 
stipe1771's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: split
Postovi: 230
Mozda nekog inspirira da odustane od teretane i krene na movement treninge ako ima vremena .
http://www.youtube.com/watch?v=aLogFAbTlDI
stipe1771 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.07.2013., 23:10   #423
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600
Citiraj:
Autor stipe1771 Pregled postova
Mozda nekog inspirira da odustane od teretane i krene na movement treninge ako ima vremena .
http://www.youtube.com/watch?v=aLogFAbTlDI
Već sam par mjeseci na Paleo prehrani liti Low Carb High Fat i uopće nije loša.
Istina tu i tamo pojedem nešto riže, krumpira i malo tekućeg kruha.

LCHF mrsavljenje bez gladi
The Food Revolution - AHS 2011
9 najvećih laži mainstream nutricionizma
kian je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2013., 09:08   #424
LARN81
ghotic warrior
Moj komp
 
LARN81's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 398
Citiraj:
Autor kian Pregled postova
Već sam par mjeseci na Paleo prehrani liti Low Carb High Fat i uopće nije loša.
Istina tu i tamo pojedem nešto riže, krumpira i malo tekućeg kruha.

LCHF mrsavljenje bez gladi
The Food Revolution - AHS 2011
9 najvećih laži mainstream nutricionizma
__________________

Zadnje izmijenjeno od: LARN81. 27.08.2013. u 11:31. Razlog: Ma neda mi se u rasprave zapravo...
LARN81 je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2013., 09:26   #425
tomov
Premium
Moj komp
 
tomov's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 586
Pozdrav prije svega!
Dakle newb sam sto se tice teretane no uslijed godina, viska kila, manjka misicne mase i problema s kraljeznicom smatram da mi je zadnji cas da poradim na sebi.
Trazim neku dobru teretanu u zapadnom dijelu grada po mogucnosti u blizini Zagrebacke ceste. Nadalje postoji li neki program prehrane/tjelovjezbe za zapustene jedinke poput mene?
Unaprijed se zahvaljujem na sugestijama...
tomov je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2013., 09:51   #426
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Ako imaš problema sa kičmom, onda bazen, ili lagani trening uz nekoga tko zna. Mnogi su se usrećili s kralježnicom vježbajući na svoju ruku...
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 00:17   #427
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Za smanjenje kilaze unesene kalorije << potrosene kalorije simple as that, samo pocni brojat , uz povecan unos proteina (bjelancevina) i voca i povrca.
Sto se tice vjezbanja preporucujem naci nekoga tko se bavi treniranjem, to bi ti bila najbolja opcija.. Da nisi tako "osjetljiv" sto se tice kicme, odmah bi ti preporucio Starting strenght (googlaj)
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 00:36   #428
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Plivanje
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2013., 14:25   #429
tomatcro
Premium
 
tomatcro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 382
Citiraj:
Autor tomov Pregled postova
Pozdrav prije svega!
Dakle newb sam sto se tice teretane no uslijed godina, viska kila, manjka misicne mase i problema s kraljeznicom smatram da mi je zadnji cas da poradim na sebi.
Trazim neku dobru teretanu u zapadnom dijelu grada po mogucnosti u blizini Zagrebacke ceste. Nadalje postoji li neki program prehrane/tjelovjezbe za zapustene jedinke poput mene?
Unaprijed se zahvaljujem na sugestijama...
Ne znam kakvih imaš problema s kralježnicom, ali ako je samo slaba radi previše sjedenja, onda počni s ovakvim vježbama: http://www.fitness.com.hr/vjezbe/vje...aljeznica.aspx

Tek kad malo središ kralježnicu počni vježbati u teretani.

P.S. Plivanje je super
tomatcro je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2013., 15:31   #430
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
zna netko gdje nabaviti obicnu klupicu, znači koristila bi se uglavnom za rad sa bučicama, ramena, prsa (ravno i koso dizanje), triceps i to je uglavnom to.

Naravno da nije profi i da je što jeftinija, a opet kolko-tolko izdržljiva.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.09.2013., 21:18   #431
tomatcro
Premium
 
tomatcro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 382
Mogu ti preporučiti jednog dečka koji izrađuje odlične sprave. Nije najjeftiniji, ali mislim da mu je klupica u rangu onih profi.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=560575&page=7
tomatcro je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2013., 08:32   #432
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Bok!

Ekipa trebam pomoc oko sastavljanja/montaze jedne multigym sprave. Naime stigla mi u djelovima (radilo je sve i svi djelovi su na broju) ovakva sprava - Sliver

ALI bez uputa za montazu tj. ikakvih uputa (polovno). E sad, ja sam uspio 95% toga slozit ovako logicno jer nema bas puno djelova koji se mogu okrenuti naopako ali sad dolazi problem sa kotacicima/putanjom sajle/zice. Posto ima dosta kotaca i raznih putanja sajli a ja nemam slike i upute sad sam zapeo kako to rasporedit/poslozit jer kolko se sjecam neki od kotaca stoje onako plutajuce tj. ne zavrcu se nigdje pa sam se pogubio u montazi .

Ima li netko mozda takvu spravu da poslika malo ili mozda cak upute ? Sprava je neki noname Kinez i sve sto pise na njoj je "SLIVER Over The Top" a pod takvim imenom online nemogu naci nista osim par slika te iste sprave u raznim bojama (vjerojatno je prije par godina bila negdje u Hervisu ili Intersportu na nekoj akciji pa su je ljudi kupovali tih godina) ali nista detaljno da se moze po tome sklopit ?

Hvala unaprijed

EDIT - Slozio nedavno, hvala svima na pomoci .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: Lewis. 11.10.2013. u 11:37.
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2013., 22:39   #433
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor QuidZz Pregled postova

Dok pijete kreatine ne smije se uzimati nista na bazi limuna!
.
ovo prvi put cujem.
cista dezinformacija.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2013., 23:20   #434
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
Kreatin se ne bi trebao uzimati zajedno sa limunskom kiselinom, jer ima suprotno djelovanje naspram kreatina.

U svakom slučaju dobro je izbjegavati limunsku kiselinu zajedno sa kavom dok se konzumira kreatin jer imaju suprotan učinak od kreatina.
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2013., 23:25   #435
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
zajedno i dok su dvije razlicite stvari.
onak kak je on napisal nekome ko procita, a nema pojma zvuci opasno.

ja pijem 5g kreatina dnevno nakon treninga, nemam nikakve faze punjenja i praznjenja i tak vec godinama. uzmem si malu pauzu svaka 3-4 mjeseca po 20 dana i onda opet.

kofeinske preparate ne uzimam.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2013., 11:09   #436
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Bok!

Imam dva pitanja.

1. Ima netko savjet za nekim jeftinim bluetooth brojačem otkucaja srca koji ide pod vodu (plivanje jelte)

2. Koliki je domet dotičnih? Ne mislim baš plivati sa mobitelom pa me zanima dal mogu ostaviti uz 25 metarski bazen, nije da je zagađen eter i da nije veliki otvoreni prostor.
  Reply With Quote
Staro 11.10.2013., 21:33   #437
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Pozdrav dečki! Imam pitanje. Što se tiče kreatina. Znači prvi tjedan je taj tjedan punjenja tu ide 3 puta dnevno po jedna čajna žličica i onda ide održavanje po 5g nakon treninga (ili prije?) I nakon koliko vremena bi trebao uzeti pauzu?
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2013., 21:37   #438
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
Ako si početnik, a vidim da jesi ostavi se tih fazi punjenja, i ostavi se općenito kreatina jer ti još ne treba. Vjeruj mi na riječ, ne bacaj pare, a ako si ga već kupio strpi se, trebat će ti kasnije.

Kreatin se moze i preporuca se i dokazano je da je najbolje uzimati 5g dnevno, ujutro kad nemas trening ili npr u pwm nakon treninga. Paziti sa čime ga se mješa i piti puno tekućine. Faze punjenja su za one nadobudne.

Zašto početnicima ne treba ? Jer mogu sasvim dovoljno napredovati i bez njega u početku, cilj ti je podizati opterećenje svakim treningom ako si na masi i na većim težinama kreatin ti pomogne jer ti da cca 10% više snage, jer je nakupio više vode u sam mišić.

Stoga, koncentrirat se na prehranu, naravno krutu hranu, 6-7 kvalitetnih obroka dnevno i dovoljno ti je krenuti sa wheyom i grozdanim iz dm-a, samo nakon treninga.
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2013., 22:00   #439
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
A ono i jesam i nisam početnik. Tj. do sad ga nisam uzimao već samo proteine i dex. u PWM ili kao neki zamjenski obrok tek tolko dok ne dođem doma. Prehrana mi je više manje izbalansirana, naravno na masi sam, došla hladnija vremena pa da se ugrijemo za zimu
Sutra idem ponovno preko po whey pa da odmah uzmem i kreatin dok imam para..
A BCAA?

I da, trener iz teretane mi je rekao za fazu punjenja i da onda moram radit pauzu nakon određenog, zbog toga što može doći do trovanja i nekih sra*a.
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2013., 22:08   #440
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
Ja od suplemenata koristim naravno whey, riblje kapsule i vitamine. That's it.

http://www.ebay.co.uk/itm/OMEGA-3-Fi...item19c33a303a

http://www.ebay.co.uk/itm/MULTI-VITA...item20d3f95a4d

Kreatin izbjegavaj zasada, čisto moj savjet, jer ti stvarno ne treba. A sad kako ćeš ti, to samo ti znaš Bolje umjesto toga, pojedi konjetinu jednom tjedno, sasvim dovoljno kreatina

Veliku većinu početnika više brinu suplementi, i onda zaborave na prehranu koja je daleko najvažnija uz konstantno dizanje opterećenja svakim treningom. Bez dizanja opterećenja, nema ni mase

PS. Ovdje imaš apsolutno sve sto trebas znati, sve. Znači pročitaj pod obavezno, učini si uslugu. Ipak trošiš novce i želiš nešto napraviti od sebe, radi to kako spada.
http://body.ba/bodybuilding/savjeti/...isicne-mase/74

Kad ovo pročitaš, shvatit ćeš koliko malo znaš
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2013., 22:17   #441
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Trenutno riblje kapsule a.k.a. omega 3 masne kiseline ne pijem. To cu kada na definiciju krenem.. Tamo pred ljeto. Vitamini su naravno uvijek tu!
A sad, rekoh uzeti cu kreatin sada ali vidjeti jos kako i sta.
Ma prehrana je meni prva, iz nje dobivam vecinu onoga sta mi treba a proteini su mi cisto za pwm nista vise
Dizanje opterecenja nije frka, iako dodu nekad ona vremena kad se stane na jednoj tezini i neide dalje da si bog pa samo odjednom opet poletim i onda opet stanem.
Hvala za info! Budem sada isao citati.. Mislim citam vec puno ali znanja nikad dosta, jel?
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2013., 00:06   #442
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Citiraj:
Autor Toorop Pregled postova
Trenutno riblje kapsule a.k.a. omega 3 masne kiseline ne pijem. To cu kada na definiciju krenem..Tamo pred ljeto.
Omega 3/6/9 masne kiseline trebaju tvom tijelu neovisno bio ti na masi ili definiciji. Omega 3/6/9 nisu samo riblje ulje u kapsulama, njih imas u bademima, orasima, indijskim orascicima, kikirikiju, lanenim sjemenkama, ljesnjacima, maslinovom ulju, lanenom ulju, ribljem ulju, bucinom ulju itd.


Citiraj:
Autor Toorop Pregled postova
Vitamini su naravno uvijek tu!
Sto se vitamina tice popij ih odmah iza dorucka.

Citiraj:
Autor Toorop Pregled postova
A sad, rekoh uzeti cu kreatin sada ali vidjeti jos kako i sta. Ma prehrana je meni prva, iz nje dobivam vecinu onoga sta mi treba a proteini su mi cisto za pwm nista vise
NHF al neznas osnovno a ti bi na kreatin
Za dobit misice trebas imat proteine iliti bjelancevine u svakom obroku, obroci se jedu P+M ( proteini + masti ) ili P+UH ( proteini + ugljikohidrati ). Za dorucak i oko treninga jedes P+UH, ostale obroke idu P+M.

Citiraj:
Autor Toorop Pregled postova
Dizanje opterecenja nije frka, iako dodu nekad ona vremena kad se stane na jednoj tezini i neide dalje da si bog pa samo odjednom opet poletim i onda opet stanem.
Hvala za info! Budem sada isao citati.. Mislim citam vec puno ali znanja nikad dosta, jel?
Jednostavno je, samo treba shvatit:

UH ( ugljikohidrati ) - riza, leca, krumpir, zobene pahuljice, razeni kruh itd.
M ( masti ) - bademi, orasi, indijski orascici, kikiriki, lanene sjemenke, ljesnjaci, maslinovo ulje, laneno ulje, riblje ulju, bucino ulje itd.
P ( proteini ) - piletina, puretina, riba, whey, posni sir, bjelanjak itd.

Dakle u dorucku uvijek jedes P+UH ( jer tijelo nije dobivalo hranu tijekom 8 sati sna ), mozes cim ustanes pojest bananu ili zlicu meda da dignu secer u krvi, nakon 15ak min krenes s doruckom, mozes pojest zobene pahuljice + 30g whey-a ( ne vise jer je 30g proteina max koliko tijelo moze u jednom obroku iskoristiti ) i popijes multivitamin. Jedes u razmaku 3 sata, znaci ako si pojeo dorucak u 8 sati sljedeci obrok je u 11. Nebi smijelo proci vise od 5 sati izmedu obroka. Recimo da u teretanu ides u 12h, onda ovaj obrok u 11h opet jedes P+UH ( pre workout meal ) recimo riza + piletina, od 12 do 13 obavis trening, i popijes 50g glukoze ( 500g - 13 kn DM ) + 30g whey-a. Dodes doma i nakon sat vremena od toga, znaci u 14 pojedes opet P+UH, mozes opet piletinu + rizu. Ostali obroci u 17, 20 i 23 sata idu P+M, mozes u 17 pojest pet cijelih kuhanih jaja ( bjelanjak + zumanjak ) i to je cijeli obrok. U 20 pojedes ribu + maslinovo ulje, u 23 posni sir ( oko 250g ) + 30g kikirikija. I tako svaki dan, osim sub i ned kad nemas trening, tada sve osim dorucka jedes P+M.

Nauci osnove, kreatin ti ne treba vjeruj mi
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2013., 08:13   #443
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Krivo si me shvatio! Naravno da unosim i zdrave masti, i to samo prije spavanja kako bi mi usporile razgradnju proteina kroz noc kako bi mi tijelo dobivalo ono sto treba dok spavam. Ono sto sam ja mislio je to da kada idem na definiciju jos i omega 3 masne kiseline uzimam dodatno iz tabletica kako bi jos uspjesnio skino ono masno sto sam navukao tjekom mase, uz naravno kalorijski deficit.
I opet si me krivo shvatio a i ja sam krivo napisao.
Mislio sam whey + dex. (Grožđani sećer) u pwm. I vjeruj, sasvim dovoljno znam u vezi prehrane jer iz nje dobivam sasvim dovoljno i proteina, masti i UH.
Znam osnove, znam i vise od toga. Samo mi se ne da pisati toliko. Inace, P+M mi je samo prije spavanja. Znač posni/zrnati zbog caseina + bademi ili slicno. Nekad si napravim shake od tih namirnica i popijem. Ostalo mi je sve P+UH.
Vec sam rekao, osnove znam, i vise od toga. Samo sam vas pitao za kreatin, da vidim sta kazete. Prehrana mi je super. Trening mi je zakon! A suplementi su tu samo da mi jos malo pomognu

Zadnje izmijenjeno od: Toorop. 12.10.2013. u 08:21.
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2013., 01:22   #444
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Ekipa malo ulijecem,no da pitam posto smo studenti htjeli bi ici mozda na Šaru ili Savu u teretanu ( 100 kn mjesecno,125 kn mjesecno ),kakve su teretane ako netko ide/bio je,da li su guzve,ima li sve "osnovno" sto treba imati.

Mozda bi i u Omegu na Kvatric,no tamo je znatno skuplje pa zato pitam da li se razlika od 100 kn isplati.

Hvala

I QuidZz mogu te pitati nesto u vezi prehrane i toga svega na PP ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2013., 09:01   #445
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Na savu ti ja idem, ima sve sto ti realno treba za vjezbanje i jos par nepotrebnih sprava
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2013., 12:18   #446
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Na savu ti ja idem, ima sve sto ti realno treba za vjezbanje i jos par nepotrebnih sprava
Ma nije mi do 25 kuna nego mi je Sara puno bliza,mozda znas kako je tamo ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2013., 17:10   #447
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Neznam stvarno, pogledaj na teretana.net forumu mozda je netko napisao iskustva
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2013., 17:31   #448
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Ekipa malo ulijecem,no da pitam posto smo studenti htjeli bi ici mozda na Šaru ili Savu u teretanu ( 100 kn mjesecno,125 kn mjesecno ),kakve su teretane ako netko ide/bio je,da li su guzve,ima li sve "osnovno" sto treba imati.

Mozda bi i u Omegu na Kvatric,no tamo je znatno skuplje pa zato pitam da li se razlika od 100 kn isplati.

Hvala

I QuidZz mogu te pitati nesto u vezi prehrane i toga svega na PP ?
Mozes naravno, ne grizem

Sorry sto tek sad vidim tvoj post, bio sam u guzvi ovih dana, no kazem, slobodno se javi, bit ce mi drago ako mogu kako pomoc.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2013., 20:59   #449
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Da li je netko sa ebaya naručivao rukavice za vježbanje?
Trebam neku preporuku, nisma siguran što uzeti i za koliko novaca tražiti.
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2013., 21:05   #450
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Radije spužvu uzmeš!?
Toorop je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na