Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.01.2012., 13:10   #1
David87
Registered User
Moj komp
 
David87's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Đurđevac
Postovi: 25
Exclamation (riješeno) USB Stick i Logitech gamepad ne rade

Ovako! Nakon što sam spojio vanjska 2 USB-a sa kučišta u ploču i spojio u njih USB Stick i Logitech gamepad pokazalo se Windows Not recognize this device, ok, nakon toga sam ga ubacio u stražnje USB-e, ali tamo se više ništa ne događa, znači nema više niti natpisa na windowsima da ga nemože prepoznat!! Probao sam i na druga 2 laptopa i Stick i gamepad su mrtvi Da li je moguće da su ih ta dva USB-a sa kučišta "ubila"? Inače jučer i do sad su radili normalno! Još sam isprobao i drugi stick bar 5 puta, ali on i dalje radi kad ga spojim na bilo koj drugi port. Mislim ovako nešto nisam još doživio!!!
David87 je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2012., 13:41   #2
driftwood
Premium
 
driftwood's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: .
Postovi: 661
Citiraj:
Autor David87 Pregled postova
Da li je moguće da su ih ta dva USB-a sa kučišta "ubila"?
Moguće je.
U jednom dućanu gdje sam radio su povučeni sve konfiguracije jedne serije od strane proizvođača, jer je prednji usb utor bio krivo spojen pa su imali reklamacije od ljudi. Skureni usb stickovi i ostalo. Čim se nešto spoji ode u k.
Ja bi rekao da si nešto krivo spojio. Prekontroliraj još jednom sve.
__________________
Dazed and confused
driftwood je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.01.2012., 13:51   #3
David87
Registered User
Moj komp
 
David87's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Đurđevac
Postovi: 25
Da kontra sam okrenuo konektore! Pročitao sam prije toga cijeli Manual od ploče, baš zbog tog da nešto NE ZAJE... ali nigdje nisam našao di je + a di - pa sam ubacio da natpis bude s gornje strane! Nije mi samo jasno:

1. zašto mi je na drugom kućištu (novije kućište nekih 5 godina) USB radio normalno, a također sam spojio ko i sad (natpis s gornje strane)

2. spojio još jedan USB stick nekih 5 puta, ali njega nije skurilo, on radi normalno!

David87 je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2012., 16:54   #4
David87
Registered User
Moj komp
 
David87's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Đurđevac
Postovi: 25
E ovo je sad već prevršilo svaku mjeru! Nakon što sam dobro spojio, radilo je dobro par sati i evo sad nakon što sam kopirao film na stick, napravio safe remove i izvadio ga i ubacio u laptop, on više ne radi! Ubacio ga ponovno na taj prokleti prednji usb na svom računalu i piše usb not recognized isto ko i sa onim prijašnjim stickom i gamepad-om!




EDIT: Evo prepoznao ga i ponudio mi je automatski format, ali za samo 5.5kb ???
Evo screen: http://i.imgur.com/WQR6T.jpg
David87 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na