Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.03.2021., 14:17   #331
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Znači nema normalan extract u Reserve? Bez dodatnih povlačenja i paljenja struje ili nečeg?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2021., 14:31   #332
marko_1
Premium
Moj komp
 
marko_1's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 750
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Znači nema normalan extract u Reserve? Bez dodatnih povlačenja i paljenja struje ili nečeg?
Na zalost svi zahtijevaju neku interakciju ili imaju odredeni feature... Jedino za scava imas par normalnih...

Sta se tice ekspanzije stasha svakako radi na tome, treba mjesta kasnije da boli glava...
marko_1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.03.2021., 09:31   #333
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor marko_1 Pregled postova
Na zalost svi zahtijevaju neku interakciju ili imaju odredeni feature... Jedino za scava imas par normalnih...

Sta se tice ekspanzije stasha svakako radi na tome, treba mjesta kasnije da boli glava...
Uh, hvala na ovome.

Izbjegavam takve extractove, pogotovo neku mapu gdje ima puno PVP-a trenutno. Customs, woods, intercange, Shorline su moje mape trenuno.
Ali questovi idu sve češće u reserves, tako da moram i to odraditi.

Jučer moj najbolji meč, Shorline. Solo protiv trojice, ja level 28, oni preko 40.

Noć, sniper, flankanje, trčanje u krug, srušio sva 3 nekako (makar su oni mene prvi vidjeli).

Profit preko 2 milje + 3 takva loadouta kakva još do sada nisam imao.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2021., 14:12   #334
Flegma
Premium
Moj komp
 
Flegma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb/Šibenik
Postovi: 764
Da, kolega ti je sve napisao gore.
Ako nemas Red Rebel Icepick, najbolje ti je ic na D-2. Dobra stvar kod D-2 je da ti je struja koju ukljucujes na putu prema extractu dole pa nemas puno okolo trcanja, ali Reserve ti je cini mi se (uz Interchange i Labs) trenutno najigranija mapa s najvise PVP-a.

Mi nekako najvise igramo Reserve nocu, al i po danu zna bit zanimljivo. Na nekih 20M sam u stashu, pa na loadoutove ni ne pazim vise.

E da, pitao si jel se upgrade verzije isplati - kad bude ono na 25% popusta, ako igras cesto igru i zelis je igrati - isplati se. Em je veci stash (ok, mozes ga i u normalnoj verziji upgradeat), ali imas i bolju reputaciju kod tradera, dobijes vise itema na pocetku, itd.

Nick TV_FlegMOAR, pa slobodno dodaj, ima nas par iz Esport Adrije sta peglamo na dnevnoj bazi.
__________________
Bila je toliko lijepa da sam poželio da nikad ne otvori usta. A onda mi je nekako objasnila da je nijema. Oženio sam ju Las Vegasu, tjedan dana kasnije. I sad napokon živim sa ženom koju razumijem.
Moj PC - https://www.twitch.tv/flegmoar
Flegma je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2021., 15:20   #335
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Imam problem.

Krenuo igrati Reserve (jučer prvi puta).

Nisam mogao naći extract point, normalan extract point za PMC-a.

I to me koštalo dobra 4 loadouta M4, punu torbu stvari, 2 x Roller itd. Uglavnom, popušio sam oko 2 milje.

E sad, imao sam ponuđeno sljedeće:
Manhole - išao tamo, trebao sam bez torbe.
Cliff Decent
Hermetic Door - ??? - Otišao tamo, nisam mogao ući, mislim da je faljelo struje.
D-2
Scav Lands
Armored Train - ??? - Nije bilo vlaka.

I onda me ubila nekakva artiljerija ili nešto slično? Jel postoji nešto takvo u Reserves? Cijelo područje vlaka je bilo bombardirano nekakvom artiljerijom.

Što je D2? Nigdje to na mapama ne vidim.
I jel nema ni jedan normalan extract gdje mogu kao u npr. Customs - Crossroads doći i to je to?

vlak - Only arrives between 25-35 minutes into the raid. Not always available.
bunker - Requires: Lever in marked shack must be activated within 4 minutes.
svav lands - Requirements: Must have friendly PMC and Scav present.
cliff - Requires: Paracord, Red Rebel Ice Pick, no equipped armor vest.
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2021., 15:25   #336
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Sve to znam.

Pitam gdje je normalan extract.

Znači za mene samo vlak ili d2, ništa drugo nemam niti ne mogu.

Nemam Red Rebel Ice Pick, nemam nikoga frendly, igram solo. Tako da Vlak ili D2 eventualno, ali morma još istražiti put do D2 od levera.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 23.03.2021. u 15:51.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2021., 17:02   #337
Flegma
Premium
Moj komp
 
Flegma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb/Šibenik
Postovi: 764
D-2 ti je prilicno easy, naspram vlaka ili bunkera koji su dosta otvoreni. Pogotovo ako igras duge raidove i extractas kasno.
__________________
Bila je toliko lijepa da sam poželio da nikad ne otvori usta. A onda mi je nekako objasnila da je nijema. Oženio sam ju Las Vegasu, tjedan dana kasnije. I sad napokon živim sa ženom koju razumijem.
Moj PC - https://www.twitch.tv/flegmoar
Flegma je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2021., 18:19   #338
extasy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: st
Postovi: 363
Citiraj:
Autor Flegma Pregled postova
D-2 ti je prilicno easy, naspram vlaka ili bunkera koji su dosta otvoreni. Pogotovo ako igras duge raidove i extractas kasno.
D2 je najveci cancer u ovoj igri.
KS-23 camperi u koridorima do zadnjih minuta...
extasy je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2021., 00:02   #339
Flegma
Premium
Moj komp
 
Flegma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb/Šibenik
Postovi: 764
Realno, svagdi ih ima. Ja san naletija mozda samo par puta tako na nekog kempera dole, a koristija san ga cesto dok nisam ima RR.
__________________
Bila je toliko lijepa da sam poželio da nikad ne otvori usta. A onda mi je nekako objasnila da je nijema. Oženio sam ju Las Vegasu, tjedan dana kasnije. I sad napokon živim sa ženom koju razumijem.
Moj PC - https://www.twitch.tv/flegmoar
Flegma je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2021., 12:49   #340
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 667
D2 je najlakši extract na reservu ali da, naletiš povremeno na campera dole, pogotovo otkad je General Sam izbacio onaj video .
Vlak je zajeban jer spawna raidere pa se svi chadovi sjate na to područje u to vrijeme.
Hermetic door je relativno safe prvih 15ak minuta raida, nakon toga player scavovi pocnu campat cim cuju sirene.

Mislim da ću od sljedećeg wipea ponovo instalirati Tarkov . Vidim najavljuju i fixanje zvuka u sljedećem patchu. Napokon. Veliki izvor frustracije.
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.03.2021., 13:18   #341
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ja imam problem, to vidim sada.

Kada imam taskove tj. questove određene gdje moram otići tamo i tamo, imam volje i zanimljivo je.

Sada mi je ostalo jedno 10 taskova koji su sasvim random.

Naći bateriju, naći usb, itd. i sada gubim volju lagano, jer nemam neki cilj osim preživjeti.
Mommistake je offline   Reply With Quote