Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.06.2013., 10:04   #331
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
@srale
na brutalnoj te ubije naknada za uspostavu poziva, racunaj barem 20-30kn troska samo s tim sranjem
domis je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2013., 12:47   #332
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Ok onda mi se izbor proširio i na Simpinu prejaku opciju..
Vidim da je uspostava poziva na Simpi 0.29kn a za brutalnu u Tomata ne piše ništa (pretpostavljam, sudeći po gornjem postu, da je veća)

Kod koga je proces prebacivanja broja brži i kvalitetniji kao i internet? Iako je to već T-mobile i Vip al svejedno volim čut iskustva iz prve ruke
Bullet1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.06.2013., 12:53   #333
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Prebacio sam se sa 098 na 097, trebalo im je 3 radna dana, dok 4 radni dan je broj bio beskoristan do 12 popodne!

40kn trošim mjesečno ne pazim nit koga zovem nit kolko, ja sam prezadovoljan sa 097 mrežom. Internet je odličan, svugdje skoro po Zagorju kud se krečem imam 3G a o ZG da ne govorim.

Probaj BonBon, ne košta skoro niš A na kraju krajeva lako se opet nakon mjesec danaa prebaciš ak ti ne paše.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2013., 13:00   #334
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor Bullet1 Pregled postova
Ok onda mi se izbor proširio i na Simpinu prejaku opciju..
Vidim da je uspostava poziva na Simpi 0.29kn a za brutalnu u Tomata ne piše ništa (pretpostavljam, sudeći po gornjem postu, da je veća)

Kod koga je proces prebacivanja broja brži i kvalitetniji kao i internet? Iako je to već T-mobile i Vip al svejedno volim čut iskustva iz prve ruke
Na brutalnoj je uspostava isto 0.29kn. Ne znam koliko ljudi pricaju da imaju 30kn uspostava, ja imam oko 250min mjesecno, 50-60poziva = 15ak kuna uspostave mjesecno.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2013., 13:47   #335
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
@ bullet
citaj ono sto pise ispod tablice

Citiraj:
Nakon potrošnje svih minuta i/ili SMS poruka uključenih u tarifni model, cijena minute poziva prema svim mrežama unutar Hrvatske iznosi 0,46 kn, cijena poslane SMS poruke iznosi 0,29 kn a cijena podatkovnog prometa 0,51 kn/100kB. Tijekom trošenja minuta uključenih u tarifni model, te za pozive nakon potrošenih svih besplatnih minuta, naplaćuje se naknada za uspostavu poziva od 29 lipa. Obračunska jedinica za pozive iznosi 60 sekundi. Obračunska jedinica za prijenos podataka iznosi 10 kB.
domis je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2013., 13:53   #336
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
ma, mi smo na obitelji 185 kn fiksno racun za nas dvoje, ne razmisljam koliko niti s kime pricem, jedino smsove zna zena nekad nabit preko, ali ionako imamo fb i wapp i sl ... i, naravno, imamo 512 i stalno su nam mobovi na netu, moj posebno, i to nambude dosta za skoro cijeli mjesec, evo, jucer dobio sms da smo potrosili ...
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2013., 13:53   #337
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
@ bullet
citaj ono sto pise ispod tablice
Ćorav sam! Čito sam 5 puta to i nisam primjetio.. očito nisam ni mislio o tome što zapravo čitam

Ništa, onda ostaje na meni da odlučim između Tomata i Simpe. Hvala svima u svakom slučaju
Bullet1 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2013., 17:57   #338
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
@srale
na brutalnoj te ubije naknada za uspostavu poziva, racunaj barem 20-30kn troska samo s tim sranjem

Računao sam to, evo recimo prosli mjesec sam imao 40 poziva i to ispadne cca 12 kn za uspostavu.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2013., 14:37   #339
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Nemam nis od reklamiranja ijednog operatera, prosao sam u zivotnom vijeku vip, simpu(tcom), tele2 i sad sam na bonbonu..
za 40kn bona dobijem 30dana besplatnih poziva prema bonbon mrezi, naravno bez uspostave poziva da nebi bilo zabune, to mi je najveca debilana ta uspostava poziva..
paket 40minuta razgovora dode 10kuna, obracunska jedinica 1 sekunda, bez upostave..za istih 10 kuna kupim 100mb internet prometa, obracunska jedinica kilabajt ili 10kb nisam ziher.

U praksi to izgleda ovak, kupim bon, aktiviram za 10kn minute i za 10kn megabajte.Poziva skoro uvijek imam dosta do kraja mjeseca, megabajta kupim jos 100.Ostatak love potrosim na sms(20lp komad), iako danas ionak svi (bar s kojima ja komuniciram)imaju ilio whatsup ili viber.
Naravno nekom 40minuta nije dosta(ali to je punih 40minuta,obracunska jedinica nije minuta ko kod ostalih jazavaca) za 30kn s kupi 160 minuta.Meni je to debelo previse pa ne aktiviram to nikad..

Stvarno, za pohvalit mreza.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2013., 14:48   #340
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Ja sam presao na revoluciju prije par dana i neznam kako vi u zgb nemate signala ako ja u vukovaru (borovo naselje) imama 3g , znaci potez, vukovar-os-vk-žu, svugdje odlican signal, cak u klisi koja je selendra izmedju vu i os gdje sam prije na tmobile imao E sad imam H. Za sad skroz zadovoljan.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.06.2013., 17:21   #341
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ništa novoga osim smanjenja cijena roaminga (EU direktive). Veliki igrači su već ovdje (Vodafon, T-Com, Tele), a drugi neće ni dolaziti jer smo premalo tržište.
te fore premalo tržište su od Mudrinića fraze kojima nije u interesu da netko novi dođe. Ako poljska i rumunjska mogu imat po 6 operatera onda možemo i mi 4
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2013., 19:31   #342
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
te fore premalo tržište su od Mudrinića fraze kojima nije u interesu da netko