Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.01.2007., 13:44   #271
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Def rating ti nije bitan na tom lvl-u. Tako da bolje uzmi stam / str.

TBC ti je njesra jerbo se proširenja svode na - new epix / grind rep.

Manje / više sve se svodi na grind.

Gledam malko i starije i nadolazeće naslove. WoW je dao novim igračima jednostavnost prije svega, bez previše dubine u klasama.

Od nadolazećih se čine kao perspektivni:

Vanguard
Warhammer ( vrlo sličan WOW-u, ali sa jakim PVP naglaskom )
Age of Conan

Sad kad gledam kaj novi nude i ekspanzija koja bi nas trebala zadržati uz wow ( jerbo je konkurencija jaka ) , razočaran sam sa nim kaj nam se nudi...

Bez sumnje ću uzeti jedan od navedenih naslova, ali koji je slatka muka

Dakako dok ovo pišem TBC je naručen u Collectors inačici na 2 mijesta u 2 države ... Moj fanatiziam nije upitan, ali da sam očekivao više - jesam :/
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2007., 13:57   #272
OfcaOfcic
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Postinje Donje
Postovi: 6
Shammy lvl 48

Neznam ocu li elemental ili ench?? Pls savjet!!!!
: Machineg
: DualWiel
: sniper :
OfcaOfcic je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 03.01.2007., 14:21   #273
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
Citiraj:
Autor OfcaOfcic Pregled postova
WoW sam poceo igrati ima 4 tjedna. Total time played 9 dana i nesto sitno : lol2 : Smo da kazem da Priest nije samo za heilanje nit warllock za dmg i sl.
:burn: loool...a za kaj ti je worlock još osim za dmg???

aaaa, mali nub ...kako je to slatko : p

no, kao sto sam vec rekla....primarna funkcija prista je da HILA i dajte si to utuvite u glavu vec jednom :clap:
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2007., 19:45   #274
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Citiraj:
Autor OfcaOfcic Pregled postova
Nije radna memorija. 1. ima patriot RAM unutra, koji je vrlo kvalitetno napravljen. Nema teoretske šanse. Jeli možda do Core2Duo procesora? Ima li još kakva alternativa.


Pozdrav, Ofca
Vjeruj, ima teoretske šanse. Prvo se taj problem javljao sa, reklo bi se, 90% TCCD memorije pa makar to bila i Corsair, OCZ i sl.. Meni nije htio radit s TwinMOS-om, a onda je proradio s nekim nonameom.
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2007., 19:48   #275
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
A nisu ti slatki kad priestek mali tanka,poput -inog u Gnomereganu,neki dan,pa mi baci po mogućnosti Fear još...i taj kojeg je fearao mi dovede ekipu od 6 onih čudaka unutra,uz krajnje debilnu i neobjašnjivo iritantnu pozadinu u tom instancu...ravno smrt,respawn bitte.. : suicide ..strašno..nisam još uspio riješiti gnom..teško je zbilja složiti dobru squadru..osim ako nisi totalni noob pa žicaš lv60 da ti dođu pomoći..vidio sam jedan lv8 kako hara DM i SFK uz ugodnu pratnju 4 lv60tke...a ja ono,lv29..hvala lijepa..:confused: ..i mučim se tamo,tankam..spašavam sebe i ekipu sa tauntom...

Joj joj,priestovi..ja mislim da su zbilja beskorisni ukoliko nisu doktori..nažalost..magije im nisu loše dapače...ali...heeeeaaal me...plz..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2007., 19:50   #276
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor vga killer Pregled postova
Vjeruj, ima teoretske šanse. Prvo se taj problem javljao sa, reklo bi se, 90% TCCD memorije pa makar to bila i Corsair, OCZ i sl.. Meni nije htio radit s TwinMOS-om, a onda je proradio s nekim nonameom.
Meni radi ok..očito onih 10% : cheers2 : cheers2 ...Kingmax HC DDR500..isto TCCD čini mi se na njima..4-4-8 na 500mhz,2.7V...nikakvih problema zasada..da kucnem od drvo..tj. glavu..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2007., 23:55   #277
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Nekima je radilo ok, drugima nakon nekog patcha, trecima nakon reinstalacije, a nekima nikad. Treba imat i srece
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2007., 17:03   #278
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Pitanje vezano uz TBC...
Šta sa onima koji ne kupe TBC (bar ne odmah u početku)?
Recimo, kako će igrati zajedno uz Belfove?
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2007., 17:26   #279
tskarda
Premium
Moj komp
 
tskarda's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Umag
Postovi: 1,099
Patch koji je sad aktivan 2.0.1 Before The Storm ima vecinu stvari implementirano iz BC-a, jos jedan ce doci u srijedu (za dva dana) ili 16.01.

Oni sadrze sve sto ti treba za igrat sa ljudima koji imaju expanziju. (itemi, likovi, spellovi...)
tskarda je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2007., 23:29   #280
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Pa koja je onda poanta TBCa ako se sve dobije kroz patcheve?
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.01.2007., 00:09   #281
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Citiraj:
Autor Demon Hunter Pregled postova
Pa koja je onda poanta TBCa ako se sve dobije kroz patcheve?
Pa ko veli da se dobi sve? Dobi se jedan dio i kompatibilnost wow<==>tbc

Vec je najavljeno da 16.1 u ponoc pocinje event The Dark Portal Opening bas me zanima kak bude to izgledalo, samo se bude vidla poruka [Sever Shuting Down in 15:00min] makar to je uobicajeno na mojem serveru koji se rusi barem oko 3-4 puta na dan (vec oko 1mj, od sadasnjeg patcha) i to bas navecer kad svi imaju raid...
veve je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2007., 08:56   #282
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Citiraj:
Autor Demon Hunter Pregled postova
Pa koja je onda poanta TBCa ako se sve dobije kroz patcheve?
Nemreš KROZ Dark Portal.

Ipak mi koji nabavljamo TBC silom prilika moramo u Azeroth - ako ništa postoji samo tamo AH, u Outlands ga nema, ako za sada ni class trenera.

Tako kad lijepo doletimo u Ogri sa sexy epix - da nas možeš vidjeti.

Tako da ekipa koja ne nabavi TBC može slindrati na nove stvari, vidjeti lvl 70 likove, ali i to je to ...

Nema lvl 70, nema Outlands, nema novog sadržaja ....

Logično ne ?!?
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2007., 11:02   #283
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Triput hura za Blizzard!! 299kn izgleda po neslužbenim informacijama da će koštati TBC u ponoć sa 15 na 16.1. u Algoritmu..i to BEZ BESPLATNOG MJESECA igranja....juhhhhuuuu!! WoW je zakon...: finger :

Pljačka stoljeća je ta igra..a opet..tko ne proba,ne zna šta je propustio..: Machineg
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2007., 12:09   #284
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Ja sam rezervirao prije jedno 2 mjeseca i idem u ponoć do Algoritma. Ide još neko da razmjenimo ratne priče.

A kaj se tiče glavne poante TBC-a...

Glavna poanta je vraćanje draži igranja, nešto što se izgubilo s end-gameom u standardnom WOW-u. Bit će mnogo više manjih guildi s kvalitetnim igračima koje će moć funkcionirat dobro kao stare ogromne guilde. Uz to, neće više biti sve u tome da nabiješ najviši level i onda panično tražiš raiding guild gdje kumiš i moliš da ti daju šansu da se dokažeš. Brijem da će se jako dugo vremena ekipa moći grupirati u manje grupe i fino se igrat u 5manovima ili manjim raidovima.

I na kraju, PVP napokon postaje ono što je trebao biti od početka. Klasični PVP ostaje u domeni klinaca i noobova jer više nema epic rewardova. Tako i treba, jer je PVP trenutno jedan obični honor grind i ništa drugo. Bilo koji moron može visit u AV-u tjedan dana non stop i dobit GM oružje.

Pravi PVP u TBC-u će biti arena combat gdje je point da si uvijek u premadeu i to stalno u istom teamu. Tu će biti opakih nagrada, a posebno je zanimljivo što će nakon kraja svake sezone prva 3 teama u ligi dobiti unique nagrade dizajnirane posebno za tu sezonu.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2007., 13:24   #285
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Beren - dolazim i ja sa ekipom, pa javi se preko PM ako si zainteresiran za čašicu razgovora

Inaće nas troica smo rezervirali Collectors Edition - 700 Kn komad.
Dali je puno ? Ne - jerbo je bundle bogat i meni osobno gušta listati art book ( WOW CE book i dan danas ponekad listam ).

Mislim da je cijena 50 Kn prevelika, ali obzirom na maniju - savršeno logično.

Niti jedna ekspanzija ne daje dodatnih mjesec dana pretplate, kaj je i normalno. Da daje - zabrinul bih se za kvalitetu
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2007., 13:38   #286
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Haha, ja isto imam rezervaciju na Collectors Edition. Hmmm...da li doći s cacheom ili karticom, to je pitanje. Da ne bi ispalo da nemrem platit zato kaj je njima preopterećen link prema banci...

Ok Paske, budem ti se javio. Premda si bojna krava
Jedino mi je bed kaj ću popušit taj Dark Poral Opening Event.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2007., 10:21   #287
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
hehe...Paske, Beren naravno vodi sa sobom svog osobnog healera

vidimo se

...za mene smo rezervirali obican edition...kad ne mogu dobit malog pandu , drugo mi ne treba
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2007., 10:29   #288
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Pa hebemu sto ... bit će nas

Odlično - nas četvorica idemo kampat, pa će društvance brijem biti dobro

Još nam samo fali netko da nam ide po čevape kad ogladimo, ali brijem da ćemo tamo naći nekog dripca koji će nakon par šamara sa smiješkom donjeti ono kaj tražimo
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2007., 11:57   #289
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Damn..na 180kn sam..ma rastegnut ću se i ja nekako..potrošio sam 500kn sad na coolere..fleks bi trebao sutra preuzeti ugradnju..: cheers2 ...totalno zaboravio na cijenu BC-a...skupit ću još par Dwarf Warriora...pa možda i mi doletimo..at midnight..: roller :

Šta nije 200kn : lol2 : ....: flyingey

Izgleda 2.0.3 patch da se uspješno skinuo maloprije..a i update servera,srijeda standardno..kad netko proba..nek posta komentare..jesu šta balansirali ili je paladin još uvijek najjači lik u igri..: lol2 :
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2007., 12:10   #290
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Damn..na 180kn sam..ma rastegnut ću se i ja nekako..potrošio sam 500kn sad na coolere..fleks bi trebao sutra preuzeti ugradnju..: cheers2 ...totalno zaboravio na cijenu BC-a...skupit ću još par Dwarf Warriora...pa možda i mi doletimo..at midnight..: roller :

Šta nije 200kn : lol2 : ....: flyingey

Izgleda 2.0.3 patch da se uspješno skinuo maloprije..a i update servera,srijeda standardno..kad netko proba..nek posta komentare..jesu šta balansirali ili je paladin još uvijek najjači lik u igri..: lol2 :
Blizzardova cijena oko 40$ ili 34€ znaci ~250kn a kod nas 299kn


Evo polako dolaze serveri online, 1. su rekli do 13h onda su smanjili na 11h pa na 11:30 na kraju bude cijeli dan ko i uvijek...
veve je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2007., 13:13   #291
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Molio bih nekoga da mi pošalje wow.exe na mail

Još uvijek imam onaj problem, a wow.exe koji sam stalno kopirao više ne vrijedi pošto je izašao novi patch.
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2007., 13:28   #292
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Nažalost i ja imam isti problem,cannot access memory..tako nešto..izgleda da je ovaj 2.0.3 patch sve raz***ao...do sada nikad nisam imao niti jedan jedini crash..a u 10min novoga patcha čak 3...ne mogu igrati..eto,toliko o WoW-u..

Inače imam KINGMAX,hardcore..na 500mhz,2.7V,4-4-8,sve igre rade presavršeno..pa tako i WoW..ali sve do ovog patcha..pomozite,može ovdje,PM..SMS ako treba..ali da to riješimo..


Može li meni isto netko poslati WoW.exe novi,pa da probam..netko kome radi..
zbilja sam bespomoćan..imam TCCD na 500mhz..i crasha mi se..:confused: : Drone :
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2007., 15:21   #293
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
Khmmmm, jednom mom frendu je lik iz Algoritma (neki negov poznanik) prosro da kao on to kaze, postoje naznake da ce pretplata za wow poskupit :/ ima li netko informaciju o tome? Nadam se da nije istina jer necu vise iz principa igrat, i expanzija je preskupa s obzirom da su igraci vec 20* platili kompletan razvoj. Trebao je doc po nekoj simbolicnoj cijeni, kad se samo sjetim da je prije mjesec-dva wow kostao 160kn pa je onda dosla direktiva da ga povuku da bi sad kostao cca 400kn. Nabijem ih . Expanzija kosta vise od temeljne igre, da mi je samo znat s kojim opravdanjem
Chuby je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2007., 17:59   #294
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Kao prvo - prodavač generični u Algoritmu zna o planovima Blizzarda koliko i ja o ****nu - NIŠ ! Tako da ne budite ovce i nedajte da vas pasu ...

Kaj se tiče wow.exe corrupted, mem problemi itd - TO JE VIRUS ! PONAVLJAM VIRUS !

Prošečite 2-4 stranice unatrag i vidjet ćete moj post sa zidom teksta i linkovima.

Sve u svemu - anti virus i firewall je topla preporuka ...
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2007., 18:38   #295
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Paske imam ZoneAlarm PRO zadnji i AVG 7.5PRO zadnji update..nema šanse da me zakačio a da ja to nisam primjetio..napraviti ću scan,reda radi..a i jer ti tako kažeš,: cheers2 ..ali ne vjerujem brate,do jutros prije patcha mi je sve bilo predobro..nikad ni najmanji trzaj...kao da je sad došao red na dwarf warriore.. ...ja ti kažem da ovo moje..cannot access memory..ima veze isključivo sa 2.0.3 patchem i Blizzardom..


Slijedi prvo,kako rekoh..provjera i AVG-om..i ADWare-om..: flyingey

POST UPDATE : Hvala Paske,AVG ga je sa veeelikim zakašnjenjem našao..radi se konkretno o trojancu Generic2.KGC..upravo dovršavam can pa ću deletati ili očistiti zakačene fileove..još da mi je znati kako je to dospijelo kod mene..: baad : ...nadam se da to može ukloniti..

Zadnje izmijenjeno od: thedream. 10.01.2007. u 19:10.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2007., 08:41   #296
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Došlo ti je na www.curse-gaming.com

Bila je cijela afera s tim - odnekuda se pojavio taj trojanac na nekom add onu. Iskreno ne znam na kojem, ali ekipa uredno izbjegava curse gaming sada.

Ljudi paranoični poput mene, koji koriste NoScript addon za FireFox su bili pošteđeni. IE korisnici su dakako popušili virus

Pisalo se o tome naširoko na wow eu tech ad forumima - link na topic je koju stranicu iza, kao i cijeli copy / paste posta.
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2007., 10:12   #297
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
A reinstallacija XP-a i korištenje FireFoxa umjesto IE-a? Ionako to moram napaviti ovih dana,šta se tiče format c:-a..bi li pomoglo?

Pa copy/paste cijeli WoW folder? Spremio sam ga na DL DVD...
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2007., 12:49   #298
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Meni nije jasno kako mi se uspio "uvuć" isti dan nakon format c:, novi Win, only drivers & WoW...

Al eto, već sam navikao. Imam u wow folderu wow.rar. Svaki put prije nego pokrenem pobrišem stari .exe i extractam ovaj. Ah, šta ćeš
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2007., 13:10   #299
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Ne pomaže - mičeš rezultat, ali uzrok je i dalje tu ...

Jednostavno anti virus i gotovo ^^
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2007., 13:58   #300
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
Citiraj:
Autor Paske Pregled postova
Kao prvo - prodavač generični u Algoritmu zna o planovima Blizzarda koliko i ja o ****nu - NIŠ ! Tako da ne budite ovce i nedajte da vas pasu....
ma tak sam si i ja nekaj mislio ali opet pomislim ako je doticni gmaz fanaticni gamer koji mozda prati "scenu" i gurne nos tamo gdje mu nije mjesto sto znaci malo i zlouporabi firmu u kojoj radi pa eventualno dojde do nekih informacija npr nove cijene prepaid bonova koji idu u prodaju npr od 1.3. ili tako nesto
Bah nadam se da prica gluposti........ i nadam se da mi je osiguro burning crusaide lol
Chuby je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na