Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.10.2014., 14:05   #61
D/G
Premium
Moj komp
 
D/G's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Ploče
Postovi: 1,154
Citiraj:
Autor Dule Pregled postova
A kakve veze imaju broj tabova, tvoji torrenti, bookmarci, tvoj postotak iskorištenosti HDD-a, ili tvoje navike korištenja društvenih mreža ili chata sa problemima koje ljudi imaju sa Firefoxom?
Pa tema je to što se postavlja pitanje koliko je dobar FF naprema ostalim browserima...to što sam sve nabrojao bi bila normalna ( bar iz mog kuta gledanja) upotreba FF tj. koliko je dobar ili loš..pa sam i komentirao da mi je FF i dalje najbolji naprema drugim isprobanim browserima !
...po tome da rezimiramo ...za one koji otvaraju stotinu tabova, usput skidaju torentima programe , filmove itd. treba neka nova "vrsta browsera"
D/G je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2014., 14:50   #62
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,327
Citiraj:
Autor D/G Pregled postova
-Nemam nikakvih problema sa FF sa ABP i to mi je No.1. browser , iako sam probao i sa drugim browserima.
-Nikada nisam otvorio više od 15 tabova , neznam ni zašto bi trebalo više ??
-Nikada na PC ne instaliram torente..neznam zašto bi mi to trebalo ??
-Bookmark mi je složen po kategorijama i redovito pravim "beckup" profila
-HDD mi je 80Gb ( pola slobodno) a ne "skladištim" muziku ni videa jer ih na netu mogu pogledat kad god hoću.
-"Društvene" mreže ne koristim niti sam pravio ijedan profil do danas, niti ću .
-Za čatanje sa obitelji i prijateljima mi je dovoljan i skype.

Sad se zamislim što vama nevalja FF ..... lol

pozz od penzića
ooo daa, meni se isto sviđa ikona lisice kojoj rep gori...
lobo64 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.10.2014., 16:30   #63
D/G
Premium
Moj komp
 
D/G's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Ploče
Postovi: 1,154
Citiraj:
Autor lobo64 Pregled postova
ooo daa, meni se isto sviđa ikona lisice kojoj rep gori...
kad ti se nebude sviđalo samo promjeni ikonu.....

ps: ..a da nebi mislio da nikad nisam imao problema sa FF sjećam se problema sa skriptama u greasemonkey i apache mini serveru pri verzijama ff 3.0.x do 3.6.x ali je ipak bilo sve rješeno i ostao sam na FF.

Zadnje izmijenjeno od: D/G. 12.10.2014. u 17:02.
D/G je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2014., 08:42   #64
k1z+
Registered User
 
k1z+'s Avatar
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: pred monitorom
Postovi: 110
Lightbulb

Citiraj:
Autor D/G Pregled postova
kad ti se nebude sviđalo samo promjeni ikonu.....

ps: ..a da nebi mislio da nikad nisam imao problema sa FF sjećam se problema sa skriptama u greasemonkey i apache mini serveru pri verzijama ff 3.0.x do 3.6.x ali je ipak bilo sve rješeno i ostao sam na FF.
tak je.ljudi koriste nove addonove,pa im steka.kae normalno.ja koristim ie za surfanje,a ff mi je nekad bila "tvrdava" za ogame(usprkos svim problemima,ali je samo on to mogao odraditi).... ff je odlican,mozda jos uvijek najbolji,ako ga znas postelati I staviti u njega ono kaj ti treba za kaj ff koristis.

I normalno(vazi za sve preglednike) : SpyHunter4

Zadnje izmijenjeno od: k1z+. 13.10.2014. u 09:08.
k1z+ je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2014., 17:55   #65
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Da se prikljucim temi. Imam cudan problem za koji neznam kako je nastao jucer, a izludjuje me.

Freezao mi se toolbar jednostavno u smislu da mi je odrezao 2 reda ikona. Ova linija (označio sam plavom crtom) stoji fixno i ne mrda. Ako smanjim window, pojavi se scroll bar sa strane ali opet nemogu do zadnja dva reda bukmarka.



Znaci, prije je svih 4 reda bilo vidljivo i tako godinama. Imam mutirow bookmark instaliran. Stavim ga na off/on, ista stvar. Iscrpio sam sve ideje i nema druge nego ovdje napisat sta dalje?

Prijedlozi?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2014., 15:41   #66
blank...
Registered User
 
blank...'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 50
Citiraj:
Autor k1z+ Pregled postova
ff je odlican,mozda jos uvijek najbolji
Nema možda
http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2365692,00.asp
blank... je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2014., 19:46   #67
driftwood
Premium
 
driftwood's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: .
Postovi: 660
@nino da ti se nije ažurirao FF? Probaj staviti stariju verziju pa vidi ako radi. Nešto slično se i meni dogodilo, nakon toga sam isključio update i sada sam ostao na v28.0
__________________
Dazed and confused
driftwood je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2014., 04:25   #68
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Firefox se razbacuje memorijom jače nego pijani ruski milijarder dolarima. Otvorim 10-20 tabova, zauzeće memorije 500 MB, zatvorim sve tabove osim jednoga, izbrišem history i cache, zauzeće i dalje isto.
Koliko vidim, taj problem nije od jučer - http://forums.mozillazine.org/viewto...29395#p7429395

Jedini spas je ubijanje procesa u task manageru, onda mi se javi crash reporter i bez problema vrati sve tabove s tim da ne zauzimaju deset puta više od normalnog.

Ruši se svako malo, a zadnjih dana mi često ne učitava video na youtubeu, tj. dođe do određene točke i ne puni dalje, najčešće moram refreshat. Možda je to do YT? Ne da mi se probavat u drugim browserima...
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2014., 08:39   #69
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313


ja stvarno moram opet reci, meni se unazad par updateova (taman kako sam se prvi put javio, tada je srala) sve vrti 5/5, nema crashanja, nema not responding, sve radi bez najmanjeg problema.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 01:49   #70
driftwood
Premium
 
driftwood's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: .
Postovi: 660
Ja sam ostao na 28.0, radi bez greške.
__________________
Dazed and confused
driftwood je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.10.2014., 16:39   #71
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Ja sam cijelo vrijeme na najnovijoj FF inačici, imam 15 dodataka instalirano i to se ne mijenja već duže vrijeme, radi bez problema.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na