Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.02.2006., 15:00   #61
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Citiraj:
Originally posted by Crash009
tak sam i ja radio sa 9500... dvije se nisu htjele moddati u 9700, pa ih namjerno spalim...

skinem cooler i pustim mother nature

treća sreća... i 9700
Samo sam im flashao bios od XT i više nisu radile
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2006., 15:11   #62
ikocuba
dedicide
Moj komp
 
ikocuba's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 685
A bio je neki lik tu na forumu kao kupuje kartice kupljene u hg-šrotu garant ih je spaljivao a onda tražio povrat sretstava
__________________
http://mmgn.com/Lib/Images/Blogs/Normal/PWNAGE-Basics-1057811.jpg
ikocuba je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2006., 15:14   #63
ikocuba
dedicide
Moj komp
 
ikocuba's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 685
Ako oni u hg-šrotu nemaju te grafe onada ti vrate novce.
Znači kupiš neku grafu za 2.000kn (koja ima garanciju 2 g.) i kad prestane biti dobavljiva spališ je a oni ti vrate lovu
Ali to vrjedi jedino ako u roku dok traje garancija dotična kartica ne bude više dobavljiva kod njih:clap: :clap:
__________________
http://mmgn.com/Lib/Images/Blogs/Normal/PWNAGE-Basics-1057811.jpg
ikocuba je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2006., 20:41   #64
dr_epox
Premium
Moj komp
 
dr_epox's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zg/Virovitica
Postovi: 253
Citiraj:
Originally posted by ikocuba
Ako oni u hg-šrotu nemaju te grafe onada ti vrate novce.
Znači kupiš neku grafu za 2.000kn (koja ima garanciju 2 g.) i kad prestane biti dobavljiva spališ je a oni ti vrate lovu
Ali to vrjedi jedino ako u roku dok traje garancija dotična kartica ne bude više dobavljiva kod njih:clap: :clap:
Zgodno, ali moram priznat da sam protiv takvih namjernih spaljivanja komponenti, na zalost meni odu i bez neke namjere
dr_epox je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2006., 20:46   #65
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
Citiraj:
Originally posted by ikocuba
Ako oni u hg-šrotu nemaju te grafe onada ti vrate novce.
Znači kupiš neku grafu za 2.000kn (koja ima garanciju 2 g.) i kad prestane biti dobavljiva spališ je a oni ti vrate lovu
Ali to vrjedi jedino ako u roku dok traje garancija dotična kartica ne bude više dobavljiva kod njih:clap: :clap:
to se zove zarada...

nakupuješ 9800pro ili 9700 po 700-800kn spališ ih i dobiješ pare nazad...
Crash009 je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2006., 21:00   #66
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Originally posted by ikocuba
Ako oni u hg-šrotu nemaju te grafe onada ti vrate novce.
Znači kupiš neku grafu za 2.000kn (koja ima garanciju 2 g.) i kad prestane biti dobavljiva spališ je a oni ti vrate lovu
Ali to vrjedi jedino ako u roku dok traje garancija dotična kartica ne bude više dobavljiva kod njih:clap: :clap:
Kako to da svi znaju nešto o tome, al zapravo malo njih zna šta se sve tu može.
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2006., 21:47   #67
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,278
Ja sam nedavno mijenjao X1600Pro s kojom nisam bio zadovoljan za 6600GT. Doduše nisu prošla ni 2 dana ... bez puno pitanja dobio sam nalog za zamjenu. Koliko sam imao prilike vidjeti na njuzima ima isto tema "HGSpot i garancije" i uglavnom ljudi imaju u zadnje vrijeme dobra iskustva. Do primjera da ti bez pogovora riješe reklamaciju na zadnji dan garancije isl.

Također mislim da bi moder ovog podforuma trebao odreagirati na zadnjih par postova koji se tiču nmjernog uništavanja komponenti i traženja reklamacije.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2006., 22:25   #68
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Dodjem u vemila, kupim :
napajanje, matičnu, ram
Rezultat: neispravni psu i matična
daju mi drugu odma suta
napajanje radi matična ne
Popizdin nekome jeb.. mater daju mi odma drugu mbo ali ovaj put epox
Rezultat
nisu mi dali potvrdu da su mi zaminili gigabyte za epox i prodajem matičnu bez garancije ( baš super ).
Dodjen za par dana kupit proc umisto mobilca 2500 dobijen 2600 a na računu piše 2500 ( da je izgorija bilo bi veselo na garanciji )
Nekidan kupujen garfu, genijalac mi govori da na amerikan nama potrošačkog kredita ispod 1500 kuna, ja kažen bilo je prije misec dana a onda odjedanput ima.

Hg spot - serviser uglavnom odgovara neznan ti ja to

Formel - o zamjeni komponenti na garanciji neću ni govorit.
tolikim psovkama nije misto na ovon forumu.
Samo jedna izjava servisera:
Neman ti vrimena ovi tjedan
Ja pitam: Kada da dojdem iduci tjedan?
A nevirujen da ću moći iduci tjedan iman puno posla.

I kako da ja budem normalno ljudsko biće?
6Finger je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2006., 03:21   #69
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Autor stef
Također mislim da bi moder ovog podforuma trebao odreagirati na zadnjih par postova koji se tiču nmjernog uništavanja komponenti i traženja reklamacije.
: baad : evo odreagirao sam ...
Ne kužim šta bi im sad trebao raditi vikat na njih držat im prodike ili što ... eto neki ljudi su jednostavno takvi da bi dišli do onog što traže. Možda bi trebali fino doći i reći, znate ja bi da vi meni izvadite lijepo 5 - 6 OEM karica (te nisu u kutiji i celofanu) pa probajte jel koja radi kao neka druga, naravno ako pri tome neće biti ikakvih oštećenja na štetu prodavača (a kad su oni na šteti : stoopid ). I to je to ... mislim neki ljudi su jednostavno takvi i evo ja vam kažem to nije lijepo i grizle vas neostvarene reklamacije cijelu noć ...
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2006., 20:10   #70
No123
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 564
Jučer sam išao u HGspot reklamirati 512MB memorije i da su imali takvu memoriju u trgovini odmah bi mi dali drugu, naručili su jučer memoriju iz ZG i danas je stigla i dobio sam ju bez ijedne rijeći i bez ikakve papirologije.
No123 je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2006., 20:15   #71
BrunoZG
Junior Member
 
BrunoZG's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,205
I agree, Lijepo je cut da tako rade. Tj da igraju fer, al opet se slazem s tobom.

Daj boze da i meni tak prodje reklamacija monitora u linksu. ja necu novce ni drugi model ja bi samo htio novi koji radi u redu.
: quake :

Citiraj:
Autor stef
Ja sam nedavno mijenjao X1600Pro s kojom nisam bio zadovoljan za 6600GT. Doduše nisu prošla ni 2 dana ... bez puno pitanja dobio sam nalog za zamjenu. Koliko sam imao prilike vidjeti na njuzima ima isto tema "HGSpot i garancije" i uglavnom ljudi imaju u zadnje vrijeme dobra iskustva. Do primjera da ti bez pogovora riješe reklamaciju na zadnji dan garancije isl.

Također mislim da bi moder ovog podforuma trebao odreagirati na zadnjih par postova koji se tiču nmjernog uništavanja komponenti i traženja reklamacije.
__________________




AMD 3800+x2@2500, 1,375V
MB-ASROCK DUAL SATA(bios 2.2) 2+ENERMAX485W
2x512 Supertalent CL2
HDD-Hitachi 160GB, WD 800JB
ELSA 7600GT
Leadtek-2000XP expert
DVDROM-LITEON-167T ,DVDRW BENQ 1650,DVDRW NEC ND2500A@2510_fw205C
Monitor: Samsung 997MB (19')
Terratec Sky 5.1,EPSON-C42








BrunoZG je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2006., 01:29   #72
ikocuba
dedicide
Moj komp
 
ikocuba's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 685
Dali znate za zakon koji vam daje pravo da robu koju kupite preko interneta možete vratiti u roku od 8 radnih dana bez da morate išta objašnjavati, ti ljepo prodavaču robu on tebi lovu nazad.
Volio bih vidjeti tog trgovca koji mi nebi u slučaju kvara zamjenio robu koja je pod garancijom (naravno ako za kvar nisam ja odgovoran).
__________________
http://mmgn.com/Lib/Images/Blogs/Normal/PWNAGE-Basics-1057811.jpg
ikocuba je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2006., 03:10   #73
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
HG je bio pakao kaj se tiče reklamacije, kad su stekli dovoljno kapitala i obrću dovoljnjo kapital im reklamcije rade kak biog zapovijeda dođeš pričekaš 10 min ili popiješ (lošu) kavu u onom njihgovom bricu i to je to.

Kaj se tiče spaljivanja robe dečki dragi to što vi radite je Kazeneo djelo prevare, ne znam točan članak ( al ću pogledat sutra u svojim materijalima za ispit). stoga bih ja pledirao za jednu opomenu pred bananu. BD do your magic..
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2006., 05:47   #74
Meow
Premium
 
Meow's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 93
Belinea opet..

Za HG Spot neznam, ali Ve-Mil u Rijeci.. omg.

Ako je komponenta na lageru, onda je sve 5. Ali ako pise u cjeniku da dolazi za tjedan dana, to ti znaci 4 tjedna. Ja idem dolje ko budala 3 tjedna po graficku (kao naruceno ne..) i svaki puta mi kazu "Evo vidite ovdje pise da dolazi za tjedan dana..". Na kraju sam kupio u HG-Spotu preko dostave. : suicide

Na srecu jos nisam morao koristiti garanciju kod nijedne nase firme, tako da za sada nemam problema u tom smjeru. : cheers2

[edit] Samo da vidite kako su blesavi tamo. Ja stvarno neznam po kojem kriteriju oni zaposljavaju svoje radnike. Tamo rade neke dvije zenske koje nemaju blage veze sa kompjuterima. Svaki put kad ih nesto pitas ti kazu da pricekas da provijere a u biti odu do kolege i onda pitaju njega i onda nazad na telefon (vidio vise puta kad sam cekao nesto..). I onda kad jadnik nije tamo ti samo kazu da to neznaju. Pa ako neznaju koji qrac rade tamo?

Najgore kod njih mi je ispostava racuna. Mislim ono, dodem nesto kupiti i onda cekam 30 minuta za ispostavu R1 racuna, a trgovina prazna. Ja imam firmu i meni treba 5 min max da napravim racun. Da ne govorim o tome da nas oni vec imaju u kompu.. Bolje da stanem prije nego ih skroz popljujem. ^^
Meow je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2006., 15:25   #75
Adi
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 26
Super je kod vas

Neznate vi moje drage kolege kakve vi srece imate kod nas u Sarajevu sto god trazis nema, ali mozemo naruciti koda sam ja blesav pa nemogu isto tako nabaviti iz ZG, a tek ako vam nedo bog nesto opali od komponenti najaca varijanta vam je kakve dobre palice ponijeti sa sobom ako mislite ista da rijesite u svoju korist sto se tice povrata novca prije ce ti dati rodenu mater nego lovu.
: bonker2 : hitthewa
Adi je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2006., 15:48   #76
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
Citiraj:
Autor ikocuba
robu koju kupite preko interneta
jel to vrjedi samo za prek interneta ?
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2006., 09:03   #77
Adi
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 26
Kakav crni internet kupis danas sutra mozes lajati ste ces dobiti pare nego cekaj ako nema na lageru da stigne fol da njihov serviser utvrdi kvar eto ti si to donio da reklamiras zato sto si poludio pa neznas da nije neispravno.
stvar je u tome sto rade nepismeni, i po servisima, i u prodaji pa nemaju blage veze najgore mi je kada nesto kupujem posta znam sta hocu jer se racunarima bavim vise od 10 godina pa me lik pocne ubjedivati da mi je nesto drugo bolje ko on je pravo pametan.
A za zenske koje tamo rade nevrijedi trositi rijeci kao sto neko rece posao su dobile po broju grudnjaka.
Adi je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2006., 14:31   #78
dr_epox
Premium
Moj komp
 
dr_epox's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zg/Virovitica
Postovi: 253
@BrunoZg
Daj boze da i meni tak prodje reklamacija monitora u linksu. ja necu novce ni drugi model ja bi samo htio novi koji radi u redu.


Mislim da ti ekipa u Linksu nece stvarat problema.
Ekipa je ok, samo su im neke cjene malo.... : baad :
dr_epox je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2006., 14:42   #79
mzaper
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 41
2 puta reklamirao, 2 puta popusio...

Prvo.
prvo kupi usb stick, 128 mb USB 2.0
Radio pola godine i crko, dobio novi, novi radio tjedan dan i crko
dobio novi, ali drugi proizvodjac, ustekam ga, radi jaaako sporo. na njemu pise 2.0 ali jasno mi je da nije. Na garaciji mi kazu, cuj to se nemoze provjeriti dali je to 1.0 ili 2.0 pa cemo mi eto vjerovati tome sto gore pise a to sto ti je spor. Zao nam je...

Drugo.
Kupio DSL Ruter, setiram ga i neradi, reklamiram,
nadrkani serviser sere da sam ga ja spalio ( kao lose sam spojio zice )
i kaze javit cemo se. Nakon 1 mjesec nejavljanja odem ja tamo, kazu oni testirali su ga i radi.. Reko ja eto vidis da ga nisam spalio... Ustekam ga ciku
a on neradi OPET! reklamiram,
opet lik se dere na mene, skoro sora... daju mi novi novcati ruter iz kutije i neradi! PEHH! Optuzuju HT da im je los DSL : stoopid

otisao u T-com i za kunu kupio Onaj njihov ruter. HVla Hvala,

Bilo je to sve davno, sada cujem da su se popravili i izmjenili kadar u servisu ali nazalost stare rane jos peku. Decki sto rade sada su legende, ali mi svejedno nije ravno kada trebam nesto kupiti tamo...
__________________
asdasfdassda
mzaper je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na