Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.03.2019., 10:21   #1261
aerial
Premium
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 163
Citiraj:
Autor lit Pregled postova
Da li ovo znači da će dati sve podatke poreznoj? Revolut u Hrvatskoj
Sumnjam da ce ici automatizmom, barem isprve, no svakako nasi mogu zatraziti i 99% sam siguran da im ovi moraju dati transakcije.
Ja sam konkretno svu svoju zaradu prijavljivao vodeci racuna da je samo pitanje vremena kada ce nasa porezna kontrolirati i ovakve racune.
aerial je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2019., 21:44   #1262
...Tihomir...
Premium
Moj komp
 
...Tihomir...'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 296
Citiraj:
Autor aerial Pregled postova
Sumnjam da ce ici automatizmom, barem isprve, no svakako nasi mogu zatraziti i 99% sam siguran da im ovi moraju dati transakcije.
Ja sam konkretno svu svoju zaradu prijavljivao vodeci racuna da je samo pitanje vremena kada ce nasa porezna kontrolirati i ovakve racune.

Može detaljniji info o prijavljivanju zarade?



  1. Kako si morao dokazati visinu zarade poreznoj prilikom prijave i jesi li?
  2. Znači mogao si ubaciti fiat u crypto prije nekoliko godina. Mogao si trgovati i u konačnici npr imaš "dobit" 5% ili 100% potpuno nebitno. Isplata do visine uloga pretpostavljam da se ne prijavljuje?
  3. Isplata "preko uloga" moraš prijaviti - kako?
  4. Što ako ti osim te "isplate preko uloga" ostane još crypta na mjenjačnici ili na walletu? Onda poslije iduće isplate u fiat čekaš iduću veljaču i poreznu prijavu ili?
Malo podijeli iskustva...


txs
...Tihomir... je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2019., 11:19   #1263
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,389
Bilo je već govora o tome, plaća se porez na dobit. Gleda se promet po računima odnosno uplata/isplata. Ovo što je na mjenjačnicama/walletima ih ne zanima dok jednom ne sjedne na račun u banci.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2019., 12:07   #1264
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor orbital_station Pregled postova
Da, sepa od coinbase na revolut.
Pokazao sam im sliku od isplate sa coinbase na revolut. Srećom pa u zadnje vrijeme nisam prodavao kripto nego samo isplacivao na revolut tak da iz slike ne mogu skuziti da su pare od prodaje kripta.
Sad su me tražili 3 zadnja slipa plaće, što sam im poslao.

Jel mi najgori ishod ove situacije gubitak love ili će mi vratit lovu na coinbase ak na kraju se ispostavi da je ipak kripto u pitanju?



i kako je sve zavrsilo s tim?
__________________
SAMOANA: Nije u šoldima sve
Nadmudrivanje sa budalom je kao hrvanje sa svinjom u blatu ..... nakon nekog vremena skužiš da svinja uživa
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2019., 15:31   #1265
orbital_station
Premium
Moj komp
 
orbital_station's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 285
morao sam im poslati selfie sa osobnom, skrinšot uplate sa coinbase na revolut. Onda su pitali otkud mi lova tamo. Tražili su neku uplatu od nekud da se vidi da je lova došla sa nekog računa u nekoj banci.
Osim toga slao sam im 3 zadnja mjeseca platne liste s posla.

Na kraju sam im reko da je lova od kopanja i poslao skrinšot walleta na burzi na kojoj se vide uplate od 0.01 ZEC i tak što sam već kopao.

Na to kaže lik na chatu, please do not use funds from mining on revolut, i odblokirao mi je account.

Tak da sam digo što sam imao na kartici, a više ju ne mislim koristiti.


Kad pogledam u prošlost, sigurno je bila greška što sam uplatio preko 1000e odjednom na revolut. Tu transakciju me je neki "automated security system" flagao kao sumnjivog. Do tad sam po 300-400 eura i normalno je prolazilo.
Tak da savjetujem, uplaćujte na revolut po sitno i ne nadoplaćujte dok sve ne potrošite.
orbital_station je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2019., 17:19   #1266
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
Sve te firme koje daju kreditne kartice imaju sličnu politiku... AML (anti money laundering) i KYC (know your customer)... i svima je bitno da novac koji prolazi kroz njih ima podrijetlo, upravo da se spriječi pranje novca za što su kriptovalute idealne, a kod mininga je još gora stvar jer nema apsolutno nikakvog ulaza da bi moglo biti izlaza.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2019., 17:26   #1267
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,526
za ulaz predočite HEP račun
dadoremix je online   Reply With Quote
Staro 17.03.2019., 17:35   #1268
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Sve te firme koje daju kreditne kartice imaju sličnu politiku... AML (anti money laundering) i KYC (know your customer)... i svima je bitno da novac koji prolazi kroz njih ima podrijetlo, upravo da se spriječi pranje novca za što su kriptovalute idealne, a kod mininga je još gora stvar jer nema apsolutno nikakvog ulaza da bi moglo biti izlaza.

po tome svi koji su u proizvodnji bilo cega nikad nece smjet koristit revolut jer eto proizvode nesto i prodaju i nemaju porijeklo . on proizvodi kvacice a ja eth. na kraju on proda kvacice ja eth i obadvoje nemamo porijeklo. odnosno on moze slat racune repromaterijala a ja racune za kupnju gpu i struje.


sve u svemu limit je katastrofalno nizak. cuj da njemu saljem svoje platne liste koje sam uplatio s svoje banke na coinbase da bi ih poslje stavio na revolut. pa sto ce mi u svemu tome coinbase i revolut ak vec imam karticu u nekoj svojoj banci na koju primam placu?
__________________
SAMOANA: Nije u šoldima sve
Nadmudrivanje sa budalom je kao hrvanje sa svinjom u blatu ..... nakon nekog vremena skužiš da svinja uživa
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2019., 18:39   #1269
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Na primjer OPG-ovi (prodaješ med, salatu, grah.... šta god) ne moraju ni izdavati račun. Ne znam kako onda njima uđu u trag... reći ću sad bezveze ali možeš prodat 10 tona graha bez računa, kupiš mercedes i šta onda? poreznoj će kako objasniti?
lit je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2019., 18:49   #1270
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
@livada2 Gledaj kao što sam prije rekao, Revolut nije servis za izvlačit pare od mininga nego za primati plaću ako radiš u inozemstvu, a imaš blokiran račun kod nas zbog ovrha ili čega već. Dakle uplata plaće od firme u kojoj radiš. Nitko te neće pitati ni da 5000 eura primaš mjesečno.

@lit dok nema kontakta s bankama... dakle dok god je solarno (keš na ruke) plaćanje, isto te nitko neće ništa pitati. Možeš prodati i 100 tona graha, ako dobiješ keš sve je ok, varaš državu jer ne prijavljuješ dobit, ali tko će znati. Ali... odi uplati na banku taj keš, prvo će te banka pitati otkud pare... reci prodao grah... di je grah, kome si prodao, otkud tome koji je kupio novac itd itd....
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2019., 19:25   #1271
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
@livada2 Gledaj kao što sam prije rekao, Revolut nije servis za izvlačit pare od mininga nego za primati plaću ako radiš u inozemstvu, a imaš blokiran račun kod nas zbog ovrha ili čega već. Dakle uplata plaće od firme u kojoj radiš. Nitko te neće pitati ni da 5000 eura primaš mjesečno.

.

pa kad se tolko ogradjuju od kripta neznam sto su ga onda uvrstili u svoju aplikaciju. pohlepa .eto to je jedini razlog. on od mog mininga nema nista i tu ih ocito jako svrbi. covjek nije uplatio 100 000 kuna nego par tisuca . pa ak je kod nas 100 000 limit da te banka nesto pita vani je sigurno veci limit jer su im i primanja veca.
eto njih svrbi kripto jer im ocito njihova burza ili sto vec imaju s kriptom jednostavno ne radi kolko su planirali pa sad eto svim nacinima misle upogonit svoju aplikaciju.


ktome ja nigdje nisam pri otvaranju kartica vidio to sto su njemu naveli. Da je zabranjeno slat novce s coinbase( i mininga) k njima. Odakle coinbasu je dalje potpuno nebitno jer to provjerava coinbase.


al eto nesto smo naucili na njegovom slucaju pa cemo cesce isplacivat i svi sretni i zadovoljni...
__________________
SAMOANA: Nije u šoldima sve
Nadmudrivanje sa budalom je kao hrvanje sa svinjom u blatu ..... nakon nekog vremena skužiš da svinja uživa

Zadnje izmijenjeno od: livada2. 17.03.2019. u 19:32.
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2019., 19:43   #1272
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
@lit dok nema kontakta s bankama... dakle dok god je solarno (keš na ruke) plaćanje, isto te nitko neće ništa pitati. Možeš prodati i 100 tona graha, ako dobiješ keš sve je ok, varaš državu jer ne prijavljuješ dobit, ali tko će znati. Ali... odi uplati na banku taj keš, prvo će te banka pitati otkud pare... reci prodao grah... di je grah, kome si prodao, otkud tome koji je kupio novac itd itd....
Upravo o tome govorim jer me zanima ova tema, OPG-u je legalno ne izdavat račune a kako će onda oni opravdat to kad si kupe 20 BTC-a ili 5 Mercedesa u kešu. Oni rade sve legalno. Vidi samo njuškalo koliko se prodaje robe od OPG-ova.
Slična situacija kod minera, majnaš nešto (iliti posadiš grah) i onda ubereš svoj plod u nekoj kriptovaluti.

A kako opravdati pred poreznom da sam držao 2 godine kripto i time prema zakonu ne moram onda platiti porez na dobit, kako onda opravdati kupnju mercedesa ili apartmana.
lit je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2019., 19:44   #1273
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
Nije baš tako... bilo je još firmi koje su kartice izdavale, npr. Wirex i primale direktno kripto, a mogao si dizati keš... po njihovim fee %... stvar je radila dobro dok se nisu banke umješale i krenule s agresivom... ne znam kakva je sad situacija sa Wirexom... možda bolje od Revoluta?
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2019., 19:57   #1274
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,339
Wirex radi, prebacis kripto direkt na njega i to je to...
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2019., 20:04   #1275
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
A ima li Wirex limit i da li reportaju transakcije našima?
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2019., 22:00   #1276
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,339
A to ne znam... dnevno s bankomata mozes podici 1800kn, ja sam prebacivao kripto direkt s krakena na Wirex... mislim da podrzavaju i SEPA transfer novaca...

Posto se reklamiraju kao kripto kartica, mislim da ne bi trebalo biti problema s limitima, sto se tice uplata na njihov racun...

A valjda ne prijavljuju ako ih nitko nista ne pita, zasto bi?
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2019., 23:06   #1277
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
A niš evo predao zahtjev za EUR Wirex karticu pa šta bude. Mogu koristiti Revolut, a brijem da Wirex ne naplaćuje tih 2 eura mjesečno ako se kartica ne koristi... pa čisto za backup.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2019., 06:17   #1278
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Naplaćuje 1.2 eur
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2019., 06:37   #1279
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,389
Ima li išta od AdvCasha ili može u smeće?
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2019., 02:35   #1280
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
I onda se vraćamo na moje pitanje koje sam pitao u drugom threadu... sta da imate 1 bitcoin a dođe na 500.000 dolara? Gdje ga prodati i kako?
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2019., 06:14   #1281
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,471
I na koje ti je odgovoreno. Prodaj na Kraken/Bitstamp/ slična pouzdana burza, isplati na tekući račun banke, prijavi porez od 12%+prirez i miran si.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2019., 08:41   #1282
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
I na koje ti je odgovoreno. Prodaj na Kraken/Bitstamp/ slična pouzdana burza, isplati na tekući račun banke, prijavi porez od 12%+prirez i miran si.
Navodno da ne mora ni tih 12% ako je prošlo više od 2 godine od kad si fiatom kupio kripto (i možeš dokazati datum ulaganja)
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2019., 09:17   #1283
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,471
Nisam siguran da li je 2 ili 3 godine, ali to vrijedi samo ako nisi trgovao (prebacivao u fiat unutar mjenjačnice).

Uglavnom, računaj da ćeš platiti i miran si. 12-13% koliko država uzme je otprilike isto ili manje nego da isplaćuješ na raznim bankomatima, karticama, strepiš da li će ti pare zadržati i slično.
Za rudare je drugačije, mislim da je izašlo mišljenje porezne i za njih, koga zanima neka si potraži malo.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2019., 09:19   #1284
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Nisam siguran da li je 2 ili 3 godine, ali to vrijedi samo ako nisi trgovao (prebacivao u fiat unutar mjenjačnice).

Uglavnom, računaj da ćeš platiti i miran si. 12-13% koliko država uzme je otprilike isto ili manje nego da isplaćuješ na raznim bankomatima, karticama, strepiš da li će ti pare zadržati itd...
U svakom slučaju...al eto, naš narod bi platio nekome 20% samo da ne mora platiti državi 12%
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2019., 21:35   #1285
bisti123
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: zagreb
Postovi: 1
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
U svakom slučaju...al eto, naš narod bi platio nekome 20% samo da ne mora platiti državi 12%
Decki porez vam je 12% + prirez ovisno u zupaniji sto je jos u prosijeku dodanih 13%, mozete racunat na 25% poreza ukupno, a ne nekakvih 12 posto, informirajte se

da li zelite dat drzavi cetvrtinu love?
bisti123 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2019., 21:41   #1286
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor bisti123 Pregled postova
Decki porez vam je 12% + prirez ovisno u zupaniji sto je jos u prosijeku dodanih 13%, mozete racunat na 25% poreza ukupno, a ne nekakvih 12 posto, informirajte se



da li zelite dat drzavi cetvrtinu love?
Prirez je porez na iznos poreza. Dakle ne možeš samo zbrojiti porez i prirez.

Npr zaradio si 1000 kn. Porez je 12% i iznosi 120 kn a prirez je recimo 10 posto i iznosi 12 kn jer se računa iz poreza.

Dakle ukupno si dao državi 132 kn što je 13.2 posto u slučaju da je prirez 10%

Ne miješati kruške i jabuke ..

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2019., 11:02   #1287
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 539
Ima li ko LeoPay Visa karticu i da li je probao promijeniti PIN na njoj? Njihova korisnička me uvjerava da se to uredno može na bilo kojem bankomatu a ja sam obišao skoro pa sve dostupne bankomate po Zagrebu i uvijek me odbija. Sama kartica normalno radi na POS-u.
jacobbb je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2019., 17:23   #1288
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,635
Pitanjce :


Ima li netko iskustva sa kojeg je bankomata najboolje dići lovu sa WIREX-a ???


Zagrebačka uzima cca 30 kn,jel ima kaj povoljnije ??? (pričam o cifri od 90 eura,ZABA uzme 4,5)
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2019., 18:17   #1289
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,053
Još jedno pitanjce glede Wirexa.
Zapeo sam na dumbphoneu a Wirex me za verifikaciju traži da instaliram mobilnu aplikaciju.
Jel moguće ikako verifikaciju obaviti preko web sučelja?
Hvala.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2019., 18:22   #1290
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,635
Da budem iskren ja na mobu imam onaj 2fa code program ...


Dal ide preko weba,neznam ...


Između ostalog čekam da mi dozvole prebacivanje na IBAN,moraju nešto programirati,nemam pojma, jel to vama ide ???
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na