Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.11.2012., 14:45   #241
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
ok ... ajmo logicki

koja je poanta imati bonbon bez tih paketa ?

znaci

- najmanji paket je 10 kn za 40 min ... gdje te minuta ispadne 0,25
i nema uspostave poziva i ako pricas 3 sekunde, oduzme ti se 3 sekunda od 40 min


- bez paketa

Pozivi prema svim mobilnim i fiksnim mrežama u Hrvatskoj 0,70 (0,56)
* Obračunska jedinica za nacionalne glasovne pozive je 60 + 60.


sto znaci da razgovor koji traje 3 sec platis kao 2 minute

sry sto nisam naglasio da mislim na pakete
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 14:51   #242
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Gle, bitno je naglasit samo iz razloga jer mnogi ne razmišljaju logično na bonbonu ima jako puno reklamacija baš iz toga jer ljudi ne čitaju i ne vode brigu, recimo o čekanju poruke da ti je račun stiglo 1000 minuta za unutar mreže, ili da ti je stigao popust od 50% na paket, pa tako i ljudi očekuju da bez paketa je sekunda. Apsolutno se slažem da je bonbon super opcija iz razloga koje si naveo, sekunda i bez uspostave, meni osobno za 30kn 160minuta je odlična opcija koju koristim redovito.
Router je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.11.2012., 15:33   #243
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
drago mi je da smo se slozili...a imas pravo, puno ljudi ide glavom koroz zid i ond poslije kukaju da ih se zajebalo ... no, eto,naglasili smo
ja sam jos 2 mj na tarifi obitelj L na tmobilu koju dijelim sa zenom i njezinim bratom, po broju nas ispadne cca 85 kn mj (pretplata -50%, uspostave poziva i rad frekvencija) , imamo 450 min prema drugim mrezama, besplatno tmobile i fiksne, 250 sms i 1gb internet , od cega jedino net potrosimo kompletan ( i onda se smanji brzina i bude flat) a uopce ne razmisljam koga i koliko zovem...
e, a za 2 mj ce se mali iskljuciti - prebaciti na bonbon , tako da cemo ostati ja i zena, i prestati ce nam vrijediti -50%, pa cu smanjiti na manji paket ako ih ne uzicam da mi produze tu pogodnost (manje minuta prea drugima i smsova, i net 512+flat) koji bi mi i dalje trebao biti dovoljan, no, lako uzmem jednu bon bon karticu za zvati druge mreze i net ako mu bude falilo i uvalim u sim2 na presiđu iako,i ta smanjena brzina bude ok za laganini surfanje , fb i mailove kad nism u krugu wifia ...
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2012., 07:44   #244
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Nekidan je susjeda uzela za svoju firmu (2 moba) Extra Biz Total+ S tarifu od t-scuma. Nadoplatila je 50kn za flat i sad ima sve flat bez naplate uspostave poziva. I to je dođe 175kn (125+50). Čini mi se ok cijena.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2012., 10:08   #245
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
.....a ne lajat bzvz.
.......
Apsolutno se slažem s tobom....nemoj lajat bezveze.....U ugovoru koji sam potpisao nema apsolutno ni jedne riječi o tom produženju i obaveznom potpisivanju svake dvije godine......Ne misliš valjda da trebam pet mjeseci guglat da nađem sve skrivene činjenice u vezi onoga kaj treba pisati u ugovoru koji se potpisuje? (retoričko pitanje, nemoraš odgovarati)

Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2012., 10:15   #246
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Apsolutno se slažem s tobom....nemoj lajat bezveze.....U ugovoru koji sam potpisao nema apsolutno ni jedne riječi o tom produženju i obaveznom potpisivanju svake dvije godine......Ne misliš valjda da trebam pet mjeseci guglat da nađem sve skrivene činjenice u vezi onoga kaj treba pisati u ugovoru koji se potpisuje? (retoričko pitanje, nemoraš odgovarati)

Ne trebaš guglat, samo pročitat detaljno UVJETE (ne prednju stranicu ugovora ) akcije i tarife koje si trebao dobiti kad si potpisao ugovor. Ja jesam i imam to, a i rekoh ti da sam potpisivao isti ugovor u to vrijeme i em sam to dobio napismeno u uvjetima, em me je prijatelj koji radi u vip-u uputio na taj dio kad sam dogovarao mobitel i potpisivanje novog ugovora. Uostalom, ako si tako dugo u vipu kako tvrdiš, znao bi da je i taj put, kao i svaki put do sada, takva 'velika' pogodnost vrijedila isključivo ako produžuješ na 24mj pod uvjetom ne mijenjanja tarife i tarifnih opcija (imao sam 6 godina stari Vip 0 - 0.10kn prema vip mreži bez limita minuta i bez uspostave poziva, a ta tarifna opcija je postojala samo 2 godine).
I tak...
Point je da treba čitat što se i kada se potpisuje....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2012., 16:15   #247
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor doky Pregled postova
Prešo ja na bonbon, za sad sve ok no ima jedan mali problemičić, nisam siguran dal je do mreže, moba i čega več. Radi se o tome da kad me neko zove da mu dođe da sam nedostupan, a meni na mob dolazi poruka da imam propušten poziv. Dogodilo se to dvaput i to oba pozivatelja su bila s Tele2 mreže, dal je ovo možda nekakav javno poznati problem ili ako se ponovi još par puta da prijavim smetnje?
Ja isto imam bonbon to ti mreža ne valja ... često se gubi signal i postaneš nedostupan ... 3G je očajan ... ja sam prijavio na području pešćenice pa su rekli da su mogući problemi i na tome je ostalo ... ništa se nije poduzelo .... očito je prepoterećena mreža jer preko nje idu t-mobile, tele2, bonbon i multiplus mobile ... uz to imam Tele2 i na nekim mjestima ima više signala nego bonbon
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2012., 18:52   #248
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
Ja isto imam bonbon to ti mreža ne valja ... često se gubi signal i postaneš nedostupan ... 3G je očajan ... ja sam prijavio na području pešćenice pa su rekli da su mogući problemi i na tome je ostalo ... ništa se nije poduzelo .... očito je prepoterećena mreža jer preko nje idu t-mobile, tele2, bonbon i multiplus mobile ... uz to imam Tele2 i na nekim mjestima ima više signala nego bonbon
Jel jos netko ima takva iskustva? Ja samo sto ne prebacim broj u bonbon.
__________________
poltergeist je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2012., 02:56   #249
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Ja u zadnja dva tjedna imam konstantno neke čudne probleme. Signal je naoko odličan, imaš pun kufer crtica, ali kvaliteta zvuka za vrijeme razgovora je postala očajna. Pucketanje, šumovi, prekidi na pola sekunde. Novi Zagreb je u pitanju. To se počelo sad dešavat nedavno, inače sam na bonbonu preko godine dana i nisam imao takvih problema...
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2013., 04:01   #250
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
jel se promijenilo sta, ima li bolje ponude od simpine prejake opcije 50kn? odlicno je sve, samo mi fali jos 0,5gb(potrosio 1gb, sad tjedan dana nemam net na mobu kad nisam na wifiju )
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.01.2013., 07:24   #251
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
jel se promijenilo sta, ima li bolje ponude od simpine prejake opcije 50kn? odlicno je sve, samo mi fali jos 0,5gb(potrosio 1gb, sad tjedan dana nemam net na mobu kad nisam na wifiju )
Pa ovisi kaj ti treba. Ako ti treba podataka, onda je ovo isto super opcija
http://www.bonbon.hr/usluge/paketi

A na simpi imaš ove opcije
http://www.simpa.hr/tarifa-opcije-internet.asp

Kaj je najbolje možeš samo ti odgovoriiti jer nitko ne zna tvoje navike korištenja.
  Reply With Quote
Staro 15.01.2013., 12:53   #252
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Evo malo nebuloza od strane VIP-a. Imam više brojeva na firmu i tarifu s trajnim popustom od 50%. Ugovor za jedan od brojeva je istekao nedavno i imam rok od mjesec dana za produženje. Otišao sam u VIP i tražio produženje. NEMA produženja bez kupnje novog mobitela (?!). Ok, kad već moram neki mob, naručim iP5. Nema ga na lageru, pa me stavila na listu čekanja. Danas zove da se liste čekanja ukidaju i da ih nazovem s vremena na vrijeme da vidim je li mob došao kod njih (?!). I da nije sigurno hoću li ga dobiti prije isteka roka za produženje. Kaže zovite SZK i tražite produženje roka jer nije vaša krivica nego naša. Drugi me mob ne zanima. Pa ti sad budi pametan.
Pokušavam poslati poruku putem online obrasca, ali me ne doživljava.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2013., 11:58   #253
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Evo malo nebuloza od strane VIP-a. Imam više brojeva na firmu i tarifu s trajnim popustom od 50%. Ugovor za jedan od brojeva je istekao nedavno i imam rok od mjesec dana za produženje. Otišao sam u VIP i tražio produženje. NEMA produženja bez kupnje novog mobitela (?!). Ok, kad već moram neki mob, naručim iP5. Nema ga na lageru, pa me stavila na listu čekanja. Danas zove da se liste čekanja ukidaju i da ih nazovem s vremena na vrijeme da vidim je li mob došao kod njih (?!). I da nije sigurno hoću li ga dobiti prije isteka roka za produženje. Kaže zovite SZK i tražite produženje roka jer nije vaša krivica nego naša. Drugi me mob ne zanima. Pa ti sad budi pametan.
Pokušavam poslati poruku putem online obrasca, ali me ne doživljava.
Hehe...ja sam prije mjesec dana morao produžiti ugovor (taman kad je onaj snijeg pao) i nikako nisam mogo naci mobitel koji sam htio....buduci da se nemoze telefosnki provjeriti u centrima dostupnost (jer nemaju tel linije...lolčina), nisu mi pomogli ni mailovi ni pozivi korisničkoj.....vec sam morao malo malo navracat u centar osobno da provjerim da li su dobili mob...uglavnom sprdačina....
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2013., 12:08   #254
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
identičnu situaciju mi frend ispričao ovaj vikend
syss je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2013., 14:59   #255
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Fascinira me VIP-ova fora da im poslovnice nemaju 'fixni' broj. Sad mi trebao otklipas to Rijeke i hodati od poslovnice do poslovnice i tražiti mob. Jes hau no.
Napisao sam mail SZK za poslovnjake i tražio produljenje roka ili neka mi poduže ugovor, a mob mi dostave kad im stigne na lager. Čekam odgovor.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2013., 15:03   #256
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
to je bilo moje iduće pitanje kolegi i opet frapiranost glupošću... jer se sjećam da sam svojevremeno zvao szk i rekli su mi fino evo vidimo ima još tih 7 komada na velesajmu, ja ošo tamo i uzeo.

nisu imali direkt liniju s njima, ali su vidjeli stanje pojedine poslovnice.

svejedno imaju dobre tarife, nikad problema sa szk-om i u biti osim tmobilea i nema neke realne konkurencije kod nas.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2013., 19:36   #257
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Kada sam sklapao ugovore prije 2g., razgovarao sam direktno sa centralom i od tamo su mi stizali mobiteli. Sada su sve to prebacili na poslovnice, što ima prednosti, ali i mana.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2013., 19:46   #258
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,299
Ne mora to značiti, sa centrale teško je provjeriti stanje kod poslovnice raspoloživog .
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2013., 22:01   #259
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
pitanje svezi svih operatora

ovako ja sam obican/standardni korisnik (tcom)
koji jednostavno kupim bon (50kn) i cak ga ne uspijem potrositi do isteka vremenskog roka

no prije je tcom imao 3mjesecni vremenski rok nadoplate
do pre par mjeseci su to smanjili na 2 mj i naravno to mi nepase

pa me zanima, AKO znate, koji drugi operator ima vremenski rok jednak ili veci od 3mj
i dali postoji neki operator koji ni nema rok

posto nepratim te stvari ni neznam kakvo je stanje gdje
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".

Zadnje izmijenjeno od: HumWeed. 16.01.2013. u 22:23.
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2013., 00:27   #260
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
U bonbonu ako kupiš bon od 160 kuna, miran si godinu dana (točnije 360). Sad ne znam kako ti to odgovara. To je cca. 13 KN mjesečno.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2013., 02:05   #261
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
a ciji je bonbon ako smijem znati?
jeli to necija "podruznica" kao sto je tomato ?

i dali netko zna kakva su stanja s tomato-m svezi istog ?
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2013., 02:11   #262
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Od T-mobila je BonBon.
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2013., 03:02   #263
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Da bonbon je virtualni provider, isto kao i Tomato i MultiPlus Mobile. Koriste infrastrukturu T-Mobilea, odnosno T-HT-a, ali druga je uprava.

A za Tomato:
Citiraj:
Autor KOLIKI JE ROK UPORABE IZNOSA NA TOMATO RAČUNU?
Unos bona od 20 kn produljuje rok trajanja računa za 7 dana, za bonove od 50 kn rok trajanja je 75 dana, za bonove od 100 kn 150 dana, a za bonove od 200 kn čak 225 dana. Nakon što istekne rok uporabe Tomato računa, u narednih 270 dana račun možeš nadoplatiti novim Tomato bonom. Na taj način, moći ćeš ponovno raspolagati novcem na Tomato računu. Tijekom 270 dana od isteka Tomato računa, još uvijek ćeš moći primati pozive i SMS poruke. Ukoliko ga ne nadoplatiš prije isteka tog roka, tvoj Tomato račun bit će trajno deaktiviran.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2013., 01:18   #264
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
cini mi se bar za sada da mi je taj bonbon naj isplativiji
samo se nadam da me u t-centru nece trazit novce za otkljucavanje
posto kazete da je to njihovo

takodjer puno vam hvala za informacije
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2013., 01:29   #265
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,299
Ja imam Bonbon, koristim za internet 2Gb za 30kn mjesečno. Daleko mi je to isplativo veći paket za male novce.
Kakve novce za otključavanje?? Mobitela? Ma radi na njihovoj mreži bez obzira t-mobile, simpa i bonbon. Bonbon je zapravo virtualna mreža. Isto je ono što Vip prvi stvorio Tomato. i rade na oba mreže.
Bez brige budi.
Jedino što primječujem na Bonbonu kvaliteta zvuka. Nešto je izraženija kao da ima malo jeke ili netko suvislo govori.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2013., 01:56   #266
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
hvala za info
ako nije problem moze jos 1 pitanje

dali cu morati mjenjati sim karticu ili ostaje stara?
posto zelim zadrzati svoj originalni broj a vidim da nude opciju zadrzavanja
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2013., 01:58   #267
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Odes u neku podruznicu bonbona, zatrazis prebacivanje broja i u roku 7 dana te ukljuce i ostane ti stari broj
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2013., 02:09   #268
ThePornstar
Premium
Moj komp
 
ThePornstar's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: -
Postovi: 4,394
Citiraj:
Autor HumWeed Pregled postova
hvala za info
ako nije problem moze jos 1 pitanje

dali cu morati mjenjati sim karticu ili ostaje stara?
posto zelim zadrzati svoj originalni broj a vidim da nude opciju zadrzavanja
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Odes u neku podruznicu bonbona, zatrazis prebacivanje broja i u roku 7 dana te ukljuce i ostane ti stari broj
Da malo dopunim - znači ostaje stari broj, ali dobivaš novu karticu. Znači backup kontakata je obavezan.

Kod potpisivanja obrasca za prebacivanje broja dobivaš SIM karticu u kuverti, koju staviš u mobitel kada ti se na staroj kartici izgubi mreža. (otprilike tjedan dana)
ThePornstar je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2013., 12:36   #269
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Update
Obzirom da mi se nitko iz SZK 8 dana nije javio na mail, danas sam poslao ponovno. Javili su mi se telefonski. Objasnio problem, oni vidjeli da iP5 (bijeli 16Gb) ima na lageru, poslali predračun, kad platim dobijem mob na adresu i potpisujem produženje ugovora. Pitali me hoći li da mi pošalju i nanoSIM.
btw, sada je spika da se ugovor može produžiti 3 mjeseca nakon isteka. Tko tu koga, ne znam, ali glavno da mi mob stigne.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2013., 13:49   #270
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,299
Dobro jutro
Glede produženja ugovora, imaš pravo 90 dana prije isteka produžiti. Ja već imam pretplatu skoro 14 godina i uvijek to funcionira u Vipu. Nemoj mi reći da nisi znao.

NanoSIM ti je potreban i zato su ponudili da prebace tvoj stari broj sa microSIM i to će biti aktivirano unutar 24 sata ( dogodi se u 1h )


Dobit češ garanciju i letak za pozivanje hitnih broja.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na