Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 09.02.2005., 22:43   #1
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Kako me T-com zahebo

Uzeo sam MaxADSL 19.10.2004-te i kako je lijepo pisalo na svim reklamama i plakatima,mislio sam da imam besplatno 3 mjeseca skidanja,odnosno neograničen promet.I tako sam ja lijepo skidao i skidao i računao(kao što bi svatko normalan računao) da mi 19.01.2005-te istječe tih 3 mjeseca i prestao sam skidati pjesme i to i samo normalno surfao.Kad meni danas dođe "račun za internet usluge" za prvi mjesec.I sad ja otvorim to,pogledam a ono 170kn!!!!!Totalno sam poludio,ima jedan blok od 512MB=20kn,to je normalno,al ono još 6 blokova od 512MB=120kn,i to sve skupa s PDV-om=170kn!!!Odem na ono za ispis spajanja i izračunam da sam od 19.01 do 01.02 skinuo oko 500MB.I pogledam gore a ono 03.01 sam skinuo neka 2.3GB.Odem u poštu reči im da su se sjebali,da sam imao 3mj flat a ova službenica hladno kaže "tri obračunske jednice":confused:
Pa tko je tu lud,jebem im ja mamu lopovsku,sorry zbog psovanja ali stvarno sam ljut
Po njihovom je znači ovako;Spojen sam 19.10-og,račun za 10-ti mj je prva obračunska jedinica a za 11-ti i 12-ti druga i treča.A glavno da je po cijeloj Hrvatskoj bilo "3 mj besplatnog interneta".Da baš,fino su me sjebali za 170kn,
Evo da se ne bi i drugi sjebali,ja sam se sjebao ali valjda če ovo pomoči nekome...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	racun.jpg‎
Views:	277
Size:	45.8 kB
ID:	3303  
Veki-os je offline  
Staro 09.02.2005., 22:51   #2
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Re: Kako me T-com zahebo

Citiraj:
Originally posted by Veki-os
Uzeo sam MaxADSL 19.10.2004-te i
/megasnip
Evo da se ne bi i drugi sjebali,ja sam se sjebao ali valjda če ovo pomoči nekome...
Zajebo si ti sam sebe, sine... Vec su i pticice na grani znale da ako dobijes ADSL desetak dana prije kraja mjeseca, da se isplati cekati _novo obracunsko razdoblje_ (koje je, gle cuda, od 1. do zadnjeg dana u mjesecu) pa tek onda aktivirati kako bi si priskrbio puna tri mjeseca. Sam pao, sam se ubio.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 09.02.2005., 22:56   #3
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Joj što volim ovakve likove,jesi sretan sada kada si pokazao koliko je ogromno tvoje znanje i kako su svi drugi inferiorni spram tebe.Stvarno mi ideš na kurac,ovo sam napisao zato što nisu svi pametni kao ti i nisu znali za to
Veki-os je offline  
Staro 09.02.2005., 23:00   #4
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
hr.comp.adsl; 08009000: "dobar dan, teta, od kad naplacujete adsl; kada su dosli monteri: "dobar dan, stricek, od kad naplacujete adsl").

Ovako bezveze places i vices po Mudri d.o.o. a u ovom slucaju, oni nisu ni najmanje krivi.
-->
Citiraj:
Originally posted by Veki-os
Joj što volim ovakve likove,jesi sretan sada kada si pokazao koliko je ogromno tvoje znanje i kako su svi drugi inferiorni spram tebe.Stvarno mi ideš na kurac,ovo sam napisao zato što nisu svi pametni kao ti i nisu znali za to
Drago dijete, nemoj se pijeniti. Sam si ispao glup, i imas srece sto te to kostalo samo 200kn. Mogao si lijepo sutiti, ili se informirati (groups.google.com-->hr.comp.adsl; 08009000: "dobar dan, teta, od kad naplacujete adsl; kada su dosli monteri: "dobar dan, stricek, od kad naplacujete adsl").

Ovako bezveze places i vices po Mudri d.o.o. a u ovom slucaju, oni nisu ni najmanje krivi.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 09.02.2005., 23:06   #5
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Joj pa od koje ti bolesti patiš,mogao si i ti sada šutiti i ne prosipati svoju dragocjenu pamet ovdje.Pisalo je 3 mj besplatno,pa kakva je to jebena firma i država kad tu jebe ko koga stigne,kakvi su to jebeni zakoni kad se to ne kažnjava(a kažnjivo je,lažno oglašavanje) i kakav si ti jebeni čovjek da se tu naslađuješ time što ja moram lopovima,zbog njihove laži,platiti 170kn????????
Veki-os je offline  
Staro 09.02.2005., 23:14   #6
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Originally posted by Veki-os
Joj pa od koje ti bolesti patiš,mogao si i ti sada šutiti i ne prosipati svoju dragocjenu pamet ovdje.Pisalo je 3 mj besplatno,pa kakva je to jebena firma i država kad tu jebe ko koga stigne,kakvi su to jebeni zakoni kad se to ne kažnjava(a kažnjivo je,lažno oglašavanje) i kakav si ti jebeni čovjek da se tu naslađuješ time što ja moram lopovima,zbog njihove laži,platiti 170kn????????
Joj, dragec, kaj se furis?

Sam si kriv, i to te kosta 170kn. Lijepo je sto si se ispucao tu i na meni, samo ti daj jos ako ti to pase, ja sam ti na ruzne rijeci imun. Ali tih 170kn ces platiti, a to je cijena tvoje indolencije. A svaka skola kosta, remember?

BTW, ne, nikada nije pisalo da te caste s tri mjeseca flatratea, nego s tri obracunska razdoblja. Jebiga, popusio si. I nitko ti nije kriv... C'est la vie...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 09.02.2005., 23:22   #7
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Citiraj:
Originally posted by Bubba
Joj, dragec, kaj se furis?

Sam si kriv, i to te kosta 170kn. Lijepo je sto si se ispucao tu i na meni, samo ti daj jos ako ti to pase, ja sam ti na ruzne rijeci imun. Ali tih 170kn ces platiti, a to je cijena tvoje indolencije. A svaka skola kosta, remember?

BTW, ne, nikada nije pisalo da te caste s tri mjeseca flatratea, nego s tri obracunska razdoblja. Jebiga, popusio si. I nitko ti nije kriv... C'est la vie...
Iskreno mi te je žao,vidim da si "rođen s greškom" i nema smisla tebi nešto objašnjavati.
Veki-os je offline  
Staro 09.02.2005., 23:25   #8
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Originally posted by Veki-os
Iskreno mi te je žao,vidim da si "rođen s greškom" i nema smisla tebi nešto objašnjavati.
Ej, sinko, _ti_ ces platiti 200kn, ne ja...

Ae, skuliraj se malo, shvati da si sam sebe zajebo i mirna Bosna. EOD!
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 09.02.2005., 23:29   #9
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Citiraj:
Originally posted by Bubba
Ej, sinko, _ti_ ces platiti 200kn, ne ja...

Ae, skuliraj se malo, shvati da si sam sebe zajebo i mirna Bosna. EOD!
Nisam sam sebe zajebo nego me zajebala lopovska firma koja je LAŽNO oglašavala 3mj bespla interneta.Pa kakva je to jebena država da se znači prije uvođenje jebenog ADSL-a moram raspitivati po sto stranica,pitati 100 ljudi kako,što.Ma nek ide sve u 3 PM!
Veki-os je offline  
Staro 09.02.2005., 23:41   #10
MasterX
do you speak it?
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: ::1
Postovi: 1,625
razumijem Veki-a donekle

mislim to je gola istina:
ako dobijes ADSL 29.09.2004. recimo i spojis se prvi put 30.09.2004. flat ti vazi samo do 01.12.2004. i sada neka meni objasni gdje su ta 3 mjeseca besplatnog prometa... (netrebam objasnjenje, kuzim ja sve to - ali da su lopovi to JESU)

jedan kolega iz firme je dobar mail njima napisao, citiracu samo jednu recenicu:

....your esteem monopolistic company, we will see in next few months who will be contacting who for business...


uglavnom radi se o tome da je izgubio racun i NIJE dobio opomenu nego odma neke kamate za kasnjenje...
MasterX je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.02.2005., 23:43   #11
masni
Premium
 
masni's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: Zagreb,Travno
Postovi: 2,110
ja sam se isto skoro zajebo, naime meni je DSL doso 17.09.2004 i ja nisam mogao cekati prvi u mjesecu da ga uključim, ali sam se prethodno raspitao koja je šema sa ta 3 mjeseca besplatno i rečeno mi je da to nije 3 mjeseca, nego 3 OBRAČUNSKA RAZDOBLJA (znači do 1. do 1.)

bubba ti je samo rekao kak stvari stoje, nije u redu da ga odmah napadaš , jebiga, budi sretan da si platio samo 200 kn ili koliko vec, a ne više...

zamisli da si natuko u tih 2 i pol tjedna nekih 30-ak giga...koliko bi onda platio...:burn:
masni je offline