Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.12.2004., 12:03   #31
Cataphract
Premium
Moj komp
 
Cataphract's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Constantinopolis
Postovi: 1,002
Morrowind trza, brejka i ruši se i na najboljim konfiguracijama. stvar je u samome kodu morrowinda. što je donekle i razumljivo - igra je ogromna, dosta zahtjevna, a u krajnjoj liniji - radili su je ljudi od krvi i mesa. official patchevi su rušenje smanjili na vrlo rijetku pojavu, ali trokiranje prilikom loadanja novih ćelija je ostalo. igrao sam morrowind ovih dana opet (na mašini u sigu) i lagano usporavanje pri loadanju sam primjetio tek nakon nekih 2 i pol sata igranja.

nedavno sam, vezano uz jedan thread o RPG likovima, napravio galeriju slika likice s kojom igram. check it out: http://www.koalicija.net/users/slafko/persephone/

modul1, kaj se tiče pitanja uz morrowind, evo ti dva linka na kojima je sve rečeno prilično razumljivim jezikom. napravi si kavu, udobno se smjestii čitaj:
http://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=66498
http://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=5292

prvi thread je prilično kratak. drugi je otvoren prije skoro 2 godine i natukli smo na nekih 40ak stranica. tako da mislim da nema kaj nismo spomenuli i odgovorili.
Cataphract je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2004., 13:52   #32
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Originally posted by tor
E...
Ajd sad ovako. Ili se vrnite na temu ili zatvaram ovo. Bez obzira koliko se slagao s nekima od vas glede ovoga nismo mi ti koji trebaju odlučivati i raspravljati o tome što je ili nije legalno. Niti je ovaj forum takvo mjesto. Postoje pravila i MORATE ih se pridržavati bez iznimke. To je sve od mene na ovo, natrag na temu ili...

Evo ja cu se ponuditi i izvuci cijeli nas zakon sto se tice toga tako da se drugi put zna tocno u detalje sta je nelegalno a sta ne,jer neke pute ima stvarno zanimljivih tema u vezi toga a mora se zatvoriti thread.
Pozdrav i sve najbolje u 2005 godini.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2005., 21:01   #33
Lifo
Premium
 
Datum registracije: Jun 2002
Lokacija: Tuh. Toplice
Postovi: 327
Citiraj:
Originally posted by Fleks
Moronvind je nekad bio legenda.
. ... ^^^^^^ neki bi te ubili zbog ovog
__________________
Sempron 2800+ @ 2400 MHz/Epox 8KDA3i/ST passive/GEIL 2x512 MB/Enlight 300 W/9800 Pro/SB Live!/Seagate 320 GB/Pioneer 110D
Lifo je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2005., 17:44   #34
modul1
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: nowhere
Postovi: 25
Molio bih nekog znalca da mi kaze jesam li dobro kreiro lika i hoce li bit problema sa ovim likom ako ovako nastavim igru
Mislim na njegove karakteristike
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	untitled.jpg‎
Views:	184
Size:	88.1 kB
ID:	2855  
modul1 je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2005., 02:19   #35
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Citiraj:
Originally posted by modul1
Molio bih nekog znalca da mi kaze jesam li dobro kreiro lika i hoce li bit problema sa ovim likom ako ovako nastavim igru
Mislim na njegove karakteristike
Bit ce problema jer ti je lik uzasno ruzan orc!
Ja u svakom RPG-u 20-tak puta kreiram svog lika prije nego s njim zaglibim preduboko u igri jer mi je to u biti igra u igri. Mislim da je ok (ovako letimicno sta sam pogledao) ali mislim da lik nemoze biti los - jedino ga ti mozes lose voditi (tako da kreiras thiefa koji upotrebljava shortsword a onda koristis sjekiru i ponasas se kao da imas fightera il slicno-to vrijedi za sve RPG-e). Najbolji savjet: kreiraj lika koji ce biti slican tvom nacinu igranja i neces pogrijesiti.
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2005., 04:59   #36
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
ja bih jos dodao i puno srece i cvrste zivce, to sam davno igrao i izludio od trazenja po mapi...... a i jedan golemi grad kojem sam zaboravio ime je uvelike pridonio mom odustajanju od igre iako sam vec imao svoj dvorac
igra zahtjeva strasno puno vremena ali ima i puno iznenadenja...
Chuby je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2005., 19:04   #37
Cataphract
Premium
Moj komp
 
Cataphract's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Constantinopolis
Postovi: 1,002
Citiraj:
Originally posted by modul1
Molio bih nekog znalca da mi kaze jesam li dobro kreiro lika i hoce li bit problema sa ovim likom ako ovako nastavim igru
Mislim na njegove karakteristike
slažem se s E.T.-jem. donekle. slijedi objašnjenje:

Persephone je moj četvrti lik u morrowindu i najbolji od svih prijašnjih. skillove sam izabrao tako da mi svi atributi budu zastupljeni i da se razvija kao all-round lik. znalo je biti dosta gusto, ali na 50om levelu je pwnala sve dok nisam instalirao Giants mod. na trenutnom levelu ima problema s titanima ako se ne uozbiljim. pogledaj još jednom njene skillove. ovaj tvoj orc je koncentriran na snagu i close combat. imho, toliko specijaliziran lik nije dobar jer sam i sam imao par takvih. možeš sasjeći sve, ali što će ti axe, blunt weapon i spear kada ćeš koristiti sword? najbolja kombinacija je marksman/sword; prvo iz daljine skineš s par strelica, a ako prežive toliko da ti se približe - choppy chop mačem i đenja.

preporučio bih ti da podijeliš skillove raznoliko kao što ima Persephone, no brijem da ćeš skužiti nakon par dana igranja s ovim orcom.
Cataphract je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2005., 19:05   #38
Cataphract
Premium
Moj komp
 
Cataphract's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Constantinopolis
Postovi: 1,002
Citiraj:
Originally posted by Chuby
.. a i jedan golemi grad kojem sam zaboravio ime je uvelike pridonio mom odustajanju od igre iako sam vec imao svoj dvorac
da nije Vivec? ili možda Mournhold?

mene Mournhold više njupa od viveca jer se prilično teško naviknuti da raspored i složiti si izgled grada u glavi. no nakon mjesec dana igranja - sve ti sjedne na mjesto.
Cataphract je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2005., 23:57   #39
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
je Vivec je taj me je toliko izhebo da sam se treso od bijesa nakon 45minuta lutanja po hodnicima.....
Chuby je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2005., 10:56   #40
Cataphract
Premium
Moj komp
 
Cataphract's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Constantinopolis
Postovi: 1,002
i mene je zbunjivalo, ali kada se počneš orjentirati pomoću minimapa, sve pet. u vivecu je najbolje skakati sa zgrade na zgradu i cimati ordinatore da te napadaju. imam instaliran Vivec Mod koji po svim kanalima dodaje skele, čamce, brodice, čak i brodogradilište i luku. totalno novi grad, čovječe. a ordinatori te napadnu ako se previše zadržiš u dijelu za utovar i istovar robe.
Cataphract je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2005., 14:48   #41
Clifton
humanoid carbon unit
Moj komp
 
Clifton's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: tamo
Postovi: 347
@modul: rista, niš se ne bediraj. Iz vlastitog iskustva (igram ga već dvije godine i još nisam završio prvi dio ), NE MOŽEŠ napraviti loš lik. Sve je igrivo, samo je pitanje na koji način. Samo se hiti naglavačke i uživaj! Najbolja igra ikad. Najbolji link za pogledat stvari vezane uz Morrow ti je ofišl: www.elderscrolls.com i njihov forum a imaš i brdo linkova otale nadalje. Nema kaj nema.

@Cataphract/Presephone: Cool lik i skillovi i sve kaj ide uz to. ALI... članstvo u sva tri Great Housea? Tu mi vjerodostojnost pada u vodu isti čas. Plug-in ili ne, čim se počne dirat u esenciju priče(a to je da ne možeš biti član druge dvije kuće ako si u jednoj) to mi ruši cijeli koncept igre. Svejedno, guba je vidit domaće fanatike Morrowa na djelu.

Ljudi, igrajte i dalje Morrow, i šparajte za nove konfe. Oblivion će vam pojest sve kaj imate kad se pojavi...
Clifton je offline   Reply With Quote