Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 13.04.2018., 15:22   #31
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
mala digresija, kovač je dobar za bayern al nije za kroejša
__________________
mamutarka je online  
Staro 13.04.2018., 15:30   #32
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor ruki31 Pregled postova
modric, mandzukic, rakitic oni uvijek odigraju okej.. stopere da ne govorim uvijek su super, ali nas taj lijevi bok uvijek zajebava, desi se da odigraju jednu super i onda 5 kiksaju i obrnuto, kiksaju kad najvise treba...
Koliko se ja sjećam mandžo je zadnje prvenstvo, čak i dva bio za kurac. A obrana o kojoj se najviše priča, pogotovo bekovi - ili OK ili odlični (strinić protiv španjolske i italije ono jedno prvenstvo anyone, šifo isto to prvenstvo, a njih dvojice smo se kao najviše bojali). Ćorluka isto ubio zadnje prvenstvo.

Rakitić je isto bio mlak dosta utakmica, a brat bratu i modrić osim zadnjeg prvenstva i 2008. Ako ćemo biti realni

Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
mala digresija, kovač je dobar za bayern al nije za kroejša
Kovač je bio loš u reprstaciji. Svi su oni pekli zanat kao početnici u repki (bilić, štico, kovač), jedino je bilić par kvalifikacija opravdao povjerenje.

Sad kovač ima iskustva sa repkom (U21 i seniori), RBS, i dvije sezone u Eintrachtu, a to nije ista stvar kao dati reprstaciju početniku. I bilić, kao i robi sad imaju kakve takve reference i iskustvo.

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 13.04.2018. u 15:35.
Manuel Calavera je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.04.2018., 15:48   #33
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Igrači shvaćaju svoje klubove kao radno mjesto.
Mjesto gdje zarađuju plaću, skupljaju za mirovinu i dočekuju istu. Nakon toga se uvaljaju na trenersku akademiju i dalje kako ide.

Dok repstaciju shvaćaju kao mjesto za rekreativni odmor, zaradu od snimanja reklama i zadnji trzaj pred ljetni odmor.

Upravo zato trenerima repstacija nije lako jer se moraju boriti s nezainteresiranošću igrača. Npr Niko Kovač, očito dobar trener (po kojem sam iskreno kakao iz drugih razloga) je s klubovima ostvarivao odlične rezultate, ali s repstacijom - ništa.

Kad ti igrači nisu pravi u glavi, ne može se očekivati čuda.
Nije realno očekivati da će Rakitić, Modrić, Mandžukić, Perišić, Brozović i sl davati sve od sebe na nekakvom tamo svj.prvenstvu, dovoditi svoje noge, zdravlje i plaću u opasnost, a sve zato da bi tamo neki nebitni narod bio sretan i klicao njihovo ime radi plasiranja u polufinale to jedno popodne na trgu bana jelačića.
Odigrat će koliko treba da to bude korektno i jedva čekati da se vrati u svoj klub, gdje je doma. Zato naši tako i prolaze na prvenstvima, tu nema truda i žara ni 5%. Čisto odrađivanje posla. Ako ide ide, ako ne - ne.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 13.04.2018., 15:50   #34
ruki31
Premium
 
ruki31's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 121
ne znam, iskreno ne dijelim misljenje kao i ti ali dobro svako ima svoje

a za kovaca mi je drago.. nek imamo trenera koji vodi takav klub, samo se bojim da nece bas dugo

edit: slazem se s gulsom u potpunosti u vezi ovog zadnjeg to sam htio i napisat al sam zaboravio ali to ti igraci koji igraju po svim dobrim klubovima, dok ostali mogu rec da su se trudili po mom misljenju.. (rebic, pjaca, vida, kramaric itd itd)
ruki31 je offline  
Staro 13.04.2018., 15:56   #35
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Drago mi je što nemamo ista mišljenja, ali što to znamo reći na civiliziran način.
Danas je sve nešto lijepo u zraku
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 30.04.2018., 22:14   #36
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
FIFA World Cup 2018 Russia

__________________
mamutarka je online  
Staro 30.04.2018., 22:39   #37
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,043
Besplatno od EA, nemrem vjerovat
thuNdeR je offline  
Staro 30.04.2018., 23:01   #38
vedranzeman
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Kloštar Podravski
Postovi: 1,019
Bez brige, pokrit će se mikrotransakcijama.
__________________
Tko nije skršio Socket A procesor na bilo koji način, neka prvi baci kamen!
vedranzeman je offline  
Staro 01.05.2018., 00:47   #39
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
Koje su opcionalne samo za fut igrace valjda

Ja ne igram fut i “samo” fifu kupim svake godine i to je to, tak da je ovo lijepo od njih, ocekivao sam posebnu igru posebnog imena za full cijenu
__________________
mamutarka je online  
Staro 03.06.2018., 20:17   #40
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Nešto suzdržana igra naših, Brazilci su pokazali zašto su i uz 50% zalaganja, jedni od najboljih na svijetu.
Po meni, Rebić gubi mjesto u prvih 11 a Kramarić ima ozbiljnih problema s ostalim repstativcima. Po viđenom, u velikom broju slučajeva ga se ignorira. Zašto? Ne znam.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.06.2018., 20:45   #41
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 669
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Nešto suzdržana igra naših, Brazilci su pokazali zašto su i uz 50% zalaganja, jedni od najboljih na svijetu.
Po meni, Rebić gubi mjesto u prvih 11 a Kramarić ima ozbiljnih problema s ostalim repstativcima. Po viđenom, u velikom broju slučajeva ga se ignorira. Zašto? Ne znam.
Rebić je jak ko konj, ali dečko je ograničen ko balkon, sa njim ne možeš najjednostavniji dupli pas odigrat, tehnički smiješan igrač.
Ja bi njega koristio za zadnjih 15-20 min kad su protivnicima već noge teške pa ga forsat u prostor i ako šta učačka učačka.
Kramarića niko ne ignorira.
Prvi put mu nije dodana lopta od Rebića koji to jednostavno nije vidio, a ne da nije namjernoo htio dodat, a drugi put je bilo više opcija i on kao na boku i nije bio neko rješenje prema golu stoga je išla lopta u prostor-bunar i propala akcija.
Generalno, Brazil je to, nemamo se mi sa njima šta nadigravat, dobili su nas sa 20% snage.
Revolver3844 je offline  
Staro 03.06.2018., 21:31   #42
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ne kužim forsiranje kramarića da igra jedinog napadača. Nije to za njega, ubačaji na njega su uzaludni, pogotovo pored stopera svjetske klase. On je za igrati sa nekim u paru, povučenog, drugog napadača. Perišića i dalje nema nakon EP. Bio je najbolji igrač reprezentacije godinama, sad bi ozbiljno trebalo razmisliti dali ima mjesta u prvom sastavu za njega. Znači frajer nije odigrao ništa i tako već neko vrijeme. IMO možda odustat od ove igre sa krilima i bolje igrat 4-4-2, pogotovo ako će jedinog napadača igrat kramarić, a jedno krilo perišić ili limitirani rebić ili prezaigrani pjaca (nije ovo hnl da ide prelazit nekoliko igrača). Sekira me i škrtost krame i pjace, nije to jako bilo vidljivo u ovoj utakmici, ali bi moglo ispast sranje u važnim utakmicama. Kad useru neku priliku bit će jebanja majki naveliko.

Badelj odličan

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 03.06.2018. u 21:36.
Manuel Calavera je offline  
Staro 03.06.2018., 21:39   #43
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 669
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Ne kužim forsiranje kramarića da igra jedinog napadača. Nije to za njega, ubačaji na njega su uzaludni, pogotovo pored stopera svjetske klase. On je za igrati sa nekim u paru, povučenog, drugog napadača. Perišića i dalje nema nakon EP. Bio je najbolji igrač reprezentacije godinama, sad bi ozbiljno trebalo razmisliti dali ima mjesta u prvom sastavu za njega. Znači frajer nije odigrao ništa i tako već neko vrijeme. IMO možda odustat od ove igre sa krilima i bolje igrat 4-4-2, pogotovo ako će jedinog napadača igrat kramarić, a jedno krilo perišić ili limitirani rebić ili prezaigrani pjaca (nije ovo hnl da ide prelazit nekoliko igrača).

Badelj odličan
Zaboravio sam se osvrnut na Perišu.
Apsolutno imam isto mišljenje, u slovo se slažem sa tobom, nevjerojatno koliko je van forme.
Već gro tekmi samo šetucka uz liniju i izbjegava sudjelovat u igri, a 1 vs 1 nije pokušao probit nikog i ne pamtim, uopće ne igra na gol kao prije 2-3 godine kad je bio u top formi.
Moje mišljenje da smo ovo prvenstvo osjetno slabiji u odnosu na EURO u Francuskoj.
Revolver3844 je offline  
Staro 03.06.2018., 21:42   #44
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Mogla bi biti još jedna kurchina od prvenstva. Proći skupinu nam je domet, no lako bi mogli i stati u istoj, slomiti zube na islandu i sl. Napad nam je totalno sranje (krila i napadači)
Manuel Calavera je offline  
Staro 03.06.2018., 21:52   #45
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 669
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Mogla bi biti još jedna kurchina od prvenstva. Proći skupinu nam je domet, no lako bi mogli i stati u istoj, slomiti zube na islandu i sl. Napad nam je totalno sranje (krila i napadači)
Nigerija je ključ.
To moramo pregazit ko plitak potok i napunit se samopouzdanjem ili smo voda.
Generalno nisu ni Island ni Nigerija jači od nas, ali Island je na prvenstvima neka druga dimenzija nego u kvalama i ako bude da ih pod mus moramo dobit bilo bu grdo. Kad bi tu utakmicu dočekali sa 4 boda to bi bila "Amerika" i onda ih natrpat iz kontri za prolaz.
Treba bit optimističan. Kako onaj blentavi Obilinović kaže. Propišat će golovi !!!!!
Revolver3844 je offline  
Staro 03.06.2018., 22:03   #46
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
najveći problem je izbornik i njegova taktika koja je ograničena. igrači igraju kako im on kaže, a on kaže polovici igrače da ne prelaze centar. ne znam tko i kako bi uopće mogao zabiti gol.
druga stvar: kramarić, perišić, pjaca, rebić su fenomenalni krilni napadači. jako dobri. međutim oni funkcioniraju u sustavu sa tri napadča koji danas igra velika većina klubova. centralni napadač kojeg glumi benzema, firminho, cavani, lewandovski itd kod nas je kalinić i mandžukić koji u zadnje vrijeme igra krilnog napadača u klubu jer mu je argentinac uzeo mjesto u sredini.
to su tri mjesta za točno 6 igrača.
imamo još 3 mjesta u sredini za modrića, rakitića, badelja, brozovića, kovačića i bradarića.
stoperi i bekovi ionako igraju svoje klasične pozicije i tu je također za svako mjesto barem dva igrača. nema puno filozofije, ali gledat rakitića kako ide baš svaki puta po loptu točno u liniju između dva stopera je tragično. kaj njih dvojica ne znaju barem tu prvu lptu dat nekom veznjaku.
tizhu je offline  
Staro 03.06.2018., 22:04   #47
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
i da: nigeriju i island moramo pregaziti s pol snage, a argentinu odigrat rekreativno (odmorko za neke igrače) sa odmaranjem kao što je to bio slučaj protiv španjolske prošli puta u skupini što se pokazalo jako jako dobrom kombinacijom.
EDIT: skuplja li netko panini sličice?
tizhu je offline  
Staro 03.06.2018., 22:06   #48
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Da, Nigerija je doslovce ključna utakmica. Uvijek se to priča za prvu, ali sada stvarno je. Ako tu odigramo x ili izgubimo onda smo u kurtzu. Za argentinu je teško reći, sva tri znaka su moguća, znaju briljirati, a znaju i oni odigrati za quratz, isto kao i mi. Lutrija. Što se tiče Islanda, bili su oni bolji i u kvalama od nas, a kad se nabriju na prvenstvo da ne govorim. Bit će rutavo.

Kod nas se uvijek najviše sere po obrani, lijevom beku, a uzdiže veza i napad sa kalvim polu-igračima poput kramarića i rebića (da se razumijemo OK su to igrači, znaju zasjati svaku 10-tu utakmicu ili par tjedana za redom u godini, ali daleko je to od neke više razine). Na kraju obrana ispadne odlična, a veza (stvaranje prlika) i napad (realizacija) zakaže kao na EP 2012 i SP 2014, ajd na EP 2016 je veza OK izgledala, ali je napad bio loš tj. mandžo.
Manuel Calavera je offline  
Staro 03.06.2018., 23:25   #49
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Bilo kako bilo, na Islandu se ne smijemo vaditi i tražiti 3 boda. Ti antitalentirani bunkeraši i drvosječe nam ne leže.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline  
Staro 04.06.2018., 00:07   #50
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Nebih ih nazvao baš drvosječama, to je bilo prije nekoliko godina. Sad oni imaju itekako sposobnih igrača. Zadnje prvenstvo su odigrali maestralno. Nego jel tko zna dali će se slučajno Gyfi Sigurdsson oporaviti do SP? Znam da je bila priča da ne ide, no prošlo je dosta vremena
Manuel Calavera je offline  
Staro 04.06.2018., 01:23   #51
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
...
Kod nas se uvijek najviše sere po obrani, lijevom beku, a uzdiže veza i napad sa kalvim polu-igračima poput kramarića i rebića (da se razumijemo OK su to igrači, znaju zasjati svaku 10-tu utakmicu ili par tjedana za redom u godini, ali daleko je to od neke više razine). Na kraju obrana ispadne odlična, a veza (stvaranje prlika) i napad (realizacija) zakaže kao na EP 2012 i SP 2014, ajd na EP 2016 je veza OK izgledala, ali je napad bio loš tj. mandžo.

Generalno imamo solidnu vezu, ali nemamo zadnjeg veznog koji bi ostvario tranziciju (osim ako Modrić ne igra malo povučenije). Danas se opet vidjelo u par navrata da je lopta kod stopera koji su na 20-tak metara, a vezni skoro na centru. I onda stoper loptu na beka pa bek dugu na krilo. Ili je i sam stoper odmah dugu loptu na krilo (bacio u bunar). Stil igre kao hebeni Englezi. Ovo što, imho neopravdano, kažeš za Kramarića i Rebića nam vrijedi za svakog igrača. Koliko li je samo utakmica Raketa bio prosječan? Brozu ako ne uspije naum u prva dva pokušaja, postane nervozan i onda radi glupe faule i općenito se šeće po terenu. Obrana da ispadne odlična? Pa imali su pregršt kikseva čak i da se ne ubrajaju oni preko lijevog boka. Danas su naši natrpali gaće i zato im je kontrola lopte bila kao da imaju noge od drveta, a ne od mesa. Čak je i Modrić popušio par lopti.

U svakom slučaju, dobro da smo popljugali da se ne dižemo previše u nebesa.
generic je online  
Staro 04.06.2018., 01:36   #52
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Za obranu sam rekao da ispadne dobra na prvenstvu, ne konkretno ovu utakmicu.


Kramarić u kategoriji napadača nije ni blizu onog što su Rakitić i Brozović u kategoriji veznjaka. Rakitić odigra prosječno? Da, ima svojih mana, ali je u prvom sastavu jednog od najjačih klubova u svijetu godinama. Napdači igraju toplo-hladno, totalno bipolarno, nemamo napadača koji može zabiti više od 15 golova u iole jačoj ligi (samo prvenstvo), a kamoli neku extra klasu koja bi zabila 20+ golova. Nestanu na nekoliko mjeseci, pa onda isplivaju sa par golova i onda su kao nešto. Vrijedi i za Kalinića i Mandžukića (kad je igrao napad).

Garantiram da skoro svaka reprezentacija na prvenstvu ima napadača ranga krame ili rebića, a nešto poput brozovića i rakitića dosta njih nema. Neovisno o tome, ne kažem da nam je veza u praksi nešto (dok na papiru je), na kraju krajeva sve se vidjelo na nekoliko zadnjih prvenstava, ali napad je još gori - jalov.

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 04.06.2018. u 01:42.
Manuel Calavera je offline  
Staro 08.06.2018., 19:55   #53
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Tragedija od poluvremena. Možda u drugom bude nešto bolje.
Ne znam što igraju te prijateljske ako im se ne da

p.s. cooling break, naši već napol mrtvi, mokri, loču vodu ko krave na ispaši. A crnčići suhi ko pijesak, gledaju wtf, kakav cooling break
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 08.06.2018., 20:13   #54
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
Ovo bolje ne gledat
__________________
mamutarka je online  
Staro 08.06.2018., 20:13   #55
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Ajme meni, mi smo danas u potrazi za desnim bekom, a Senegalci igraju nogomet
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline  
Staro 08.06.2018., 20:47   #56
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Pa neće pogibat u bezveznoj utakmici. Odigrali taman koliko treba.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline  
Staro 08.06.2018., 20:53   #57
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Koja komedija, frajer nabacuje Modriću na glavu u peterac, a ovaj od njihovih pimpeka ni travu ne vidi.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline  
Staro 08.06.2018., 21:26   #58
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Mogli su nas dotuć kad su imali 1-0

Nadam se da će se odustat od guranja modrića naprijed. Nek igraju svoje pozicije i dokurca. U sredinu lukitza i rakitić, a onda se naprijed oslobađa mjesto za kramarića kao povučenog napdača iza mandžukića/kalinića
Manuel Calavera je offline  
Staro 11.06.2018., 16:50   #59
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Još jedan neuspjeli eksperiment - Modrić na "desetki", također je arhiviran. Jedan od najboljih veznjaka svijeta vraća se u srce momčadi, da od tamo vodi igru. Iz ekipe tako ispada Badelj, među najlošijima na generalki protiv Senegala.
Citiraj:
Mandžukić ostaje špic. Raspucani Kramarić neće ga zamijeniti, nego mu pomagati s pozicije povučenog napadača, na kojoj sjajno igra.
Fala kurtzu, točno to što sam napisao u gornjem postu. Očita odluka, Luka je beskoristan na polušpici, a kramarić ne može igrati jedinog napadača, drugi, povučeni napadač je njegova idealna pozicija


https://www.index.hr/sport/clanak/hr...a/2003689.aspx
Manuel Calavera je offline  
Staro 11.06.2018., 17:19   #60
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 669
Rebić nam je igrač manje, dečko nije za ekipu kao što je naša, za ekipu koja gaji posjed i kombinatoriku, on je ko muha bez glave.
Njega okrečit u crno i nek igra za Nigeriju il neku afričku repku.
Broz i Badelj moraju igrat. (Badelj pogotovo)
Strinića se pribojavam. (sa pravom)
Po mojoj slobodnoj procjeni slabiji smo na ovom prvenstvu u odnosu na EURO u Francuskoj bar za 50%.
Daj Bože da sam u zabludi al imam neki filing da nam se crno piše.

Meni se čini da ovo na indexu što piše nije točno, kak igraju i Mandžo i Krama i Periša i Rebić ??????
Koji će bit vezni od njih ?
Alač opet pijan piše članke ????
Revolver3844 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na