Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.10.2010., 16:23   #451
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Momci, jučer sam vidio na djelu Nytrobox 4001 USB i nije me se nikako dojmio . Snimanje nije radilo kako spada (Stick od 16GB i od 8GB; različiti proizvođači), a bome niti gledanje avi filmova, a pazio sam na format slike i zvuka. Štekalo je i sve.

Jel ima netko XORO HRT 3510 ? Vidim da je on sličan po cijeni i mogućnostima, no nema nigdje recenzije.
a kak si pazio na format?
meni isto ne očitava konvertirani film u Dvix-u,uređaj je kupljen prije tjedan dana vjerujuči da su iskutva nekih ovdje bili dovoljan razlog za kupovinu istog,ali izgleda da nije tako ili su neki ljudi ovdje malo pretjerali u ocjenjivanju NB 4001.
pa u kojem to AVI-u mora biti film da bi ga to sranje pokrenulo? možda neko zna neki link gdje je to opisano,ja sam tražio i ništa nemogu nači.
dabomba je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2010., 22:04   #452
Neo2001
Premium
 
Neo2001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: zg
Postovi: 110
nytrobox 4001T usb

ovako ja imam navedeni uređaj i super sam zadovoljan s njime. Za te novce bojim se da nejde bolje, kupio uređaj, stavio najnoviji firmware i radi, istina da kod snimanja na corsair voyager 8gb imam problema, ali kod snimanja na verbatim 16gb nemam niti najmanjih problema. http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...1t:429,r:1,s:0 Radi za svaku pohvalu, pa čak i divx!? Ne znam zbilja kaj vas muči, jer ja problema nemam... Velim, malo treba imati sreče da vaš usb ima to kaj njemu paše i sve radi super dobro...
Neo2001 je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2010., 22:14   #453
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor dabomba Pregled postova
a kak si pazio na format?
meni isto ne očitava konvertirani film u Dvix-u,uređaj je kupljen prije tjedan dana vjerujuči da su iskutva nekih ovdje bili dovoljan razlog za kupovinu istog
Imao sam filmove koji su napravljeni da idu u DIVX playere, koji se kod cure u DVD playeru nekom Vivaxovom po 150kn očitavaju bez problema. Pazio sam da nije AC3 ili slično kod zvuka, da nije mkv ili neki noviji DIVX format i slično. Nije išlo. Neki su imali kašnjenje zvuka za videom, neki nisu uopće imali zvuka (MP3 je bio unutra mislim) etc.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 00:36   #454
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Citiraj:
Autor Neo2001 Pregled postova
ovako ja imam navedeni uređaj i super sam zadovoljan s njime. Za te novce bojim se da nejde bolje, kupio uređaj, stavio najnoviji firmware i radi, istina da kod snimanja na corsair voyager 8gb imam problema, ali kod snimanja na verbatim 16gb nemam niti najmanjih problema. http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...1t:429,r:1,s:0 Radi za svaku pohvalu, pa čak i divx!? Ne znam zbilja kaj vas muči, jer ja problema nemam... Velim, malo treba imati sreče da vaš usb ima to kaj njemu paše i sve radi super dobro...
pa daj podjeli sa nama koji imamo problem sa reprodukcijom filmova na njemu,sa kojim konverterom radiš kad prebacuješ u divx....i hvala unaprijed.
dabomba je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 00:43   #455
Arsenal-fan
Mallosi
Moj komp
 
Arsenal-fan's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 336
Citiraj:
Autor Neo2001 Pregled postova
ovako ja imam navedeni uređaj i super sam zadovoljan s njime. Za te novce bojim se da nejde bolje, kupio uređaj, stavio najnoviji firmware i radi, istina da kod snimanja na corsair voyager 8gb imam problema, ali kod snimanja na verbatim 16gb nemam niti najmanjih problema. http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...1t:429,r:1,s:0 Radi za svaku pohvalu, pa čak i divx!? Ne znam zbilja kaj vas muči, jer ja problema nemam... Velim, malo treba imati sreče da vaš usb ima to kaj njemu paše i sve radi super dobro...
-mene kod navedenog uredaja muci prijevod jer mi ga dosta puta ne zeli ocitati!
Arsenal-fan je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 01:17   #456
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Prije par dana sam nabavio NotOnlyTV DVB-T MPEG4 HD i oduševljen sam, vrijedi svake lipe, iako je skuplji od većine uređaja u našoj ponudi, 360 kn točnije.

Spojen je trenutno činčevima na prednje ulaze pojačala (Yamaha) koje je onda spojeno na Sony-ev CRT televizor.
Slika je bolja i boje su življe nego što je slučaj kod analognog signala. Trzanja i prekidanja nema.
Antena na krovu i antensko pojačalo su već godinama u upotrebi, no ovoliko kanala nisam hvatao dosad.
Od analognih: standardna 4, OTV, Z1, SLO1, SLO2, A-Kanal
Po novom s digitalnim : standardna 4, HDTV promo, Kapital NET, SLO1, SLO2, SLO3, Vaš kanal, A-Kanal, POP-TV, Nova HD i još 3 čijih se imena trenutno ne mogu sjetiti. Ukupno 16 digitalnih kanala.

Što se tiče standardnih funkcija. EPG radi, za razliku od nekih prijemnika, i to savršeno.
Ima HR menije.
Čita .mkv i DivX s titlovima bez problema sa 16GB sticka (NTFS).
Kvaliteta prikaza TV slike se može birati (576p, 720p, 1080p). Meni trenutno ne igra nikakvu ulogu no dobro dođe u budućnosti kad se sve to još malo razvije i kad Sony krepa pa nabavim LCD.

Jedino negativno što sam primijetio zasad je to što se dosta grije. Drugih zamjerki nemam. Ako koga zanima nešto detaljnije, neka slobodno pita.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 01:45   #457
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Jel se može snimati jedan program, a gledati drugi ? Samo me još to zanima.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 04:00   #458
liliboi
Premium
Moj komp
 
liliboi's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: slatina
Postovi: 30
dali netko ima problem sa infinity 8000? Osobno kad hoću staviti na mute na njemu onda mi nestane slike a kada vratim unormali se!
liliboi je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 07:47   #459
Neo2001
Premium
 
Neo2001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: zg
Postovi: 110
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Jel se može snimati jedan program, a gledati drugi ? Samo me još to zanima.
ovo je naravno moguce, ALI kod receivera koji ima 2! tunera, dakle, 2 tunera, otprilike 2x cijena.... barem koliko ja znam. A da li iznad navedeni reciver ima 2 tunera, ovako na prvu nema, ali to neka potvrde oni koji ga imaju...

sto se pak tice ovog nytroboxa 4001T USB ne mogu vam sada pogledati koji su parametri da divx super radi.? Zašto jer radim.

E da upozorenje! nemojte se navuci samo na taj nytrobox, naime, pogotovo ovi koji su u zg ili okolo, provjerite da ne lovite signal iz slovenije! jer ako ga lovite, sa nytroboxom te slovenske programe mozete zaboraviti, dakle, ja da danas kupujem, a ne kupujem jer sam među prvima izgubio signal, kupio bi neki best buy hd receiver, samo zbog slovenije, jer se kod mene moze uloviti i slovenski signal, kojeg ponavljam, na nytroboxu ne možete vidjeti i to je po meni največa mana nytroboxa (ove divixe, budete gledali mozda prvi mjesec, a kasnije više niti jedan, nije to to, jer ponekad kad se pritisne pauza, film krene od starta, jer ipak je to hardwerski vrlo vrlo slaba 'kutijica')
Neo2001 je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 08:38   #460