Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.04.2005., 22:43   #1
Bobock
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 12
Problemi sa lokalnom mrežom na poslu.

Da se razumijemo, mreža radi super korisnicima koji ju koriste u poslovne svrhe...Ali ja bi, ljudi išao na chat
Instalirana je najnovija Java...koristim explorer...Prije mi se samo na iskon chat nije mogao spojiti...dok na VIP jest...Sada ni na VIP ne mogu (
Prilikom pokušaja spajanja na vip chat, nakon što upišem željeni nick i sve, izbaci mi poruku slijedećeg sadržaja: "Digi chat spajanje na zadnji host nije uspjelo. Molimo vas da provjerite da li server DigiCHat radi i da li koristite ispravan naziv hosta. java.io.IOExeption: Http tunnelingClientModule: receive failed due to thread stop"
Ako je riječ samo o trenutnoj bananiranosti servera, ok, ali ako nije...ima li netko kakvih ideja?
A kod Iskonovog chata učita mi se stranica, upišem nick i ništa...mogu čekati dok se pakao na zamrzne...ne spaja se...

Mogu li nešto sam podesiti u postavkama jave ili explorera?Nadam se da razumijete da sistemski administrator ne bi imao mnogo sluha za moje probleme ) Tako da se mogu jedino osloniti na "uradi sam"...

Manje je dosadno kad imaš s kime chatati...Help, please!
Bobock je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na