Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.07.2009., 18:55   #1
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
Mass Effect 2

sluzbena stranica
http://masseffect.bioware.com/

par rijeci od developera
http://www.youtube.com/watch?v=NWlzyZdXu_o
http://www.youtube.com/watch?v=QtmYiq90pQw

uff prema videu na sluzbenoj stranici izgleda predobro,makar meni na prvom djelu kod grafike nista nije smetalo...
Samo neka prica bude dobra,neka opet nakrcaju brdo oruzja u igru,dosta side missons-a i sve ce biti super

cant w8
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2009., 19:09   #2
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
a jok, zasto nisi napisao puno ime igre umjest samo mass
xGAME je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.07.2009., 19:29   #3
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
omg...opce nisam gledao...c/p sam...

@moderatori
pls promjenite ime teme u mass effect 2
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2009., 19:39   #4
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426


DVICA!!!

Jedinica mi je odmah ušla među top 10 (ako ne i top 5) najboljih igara svih vremena!

Kako je dobra bila igra... jedva čekam dvojku... i opet Bioware - carevi!


Premočno izgleda ovaj klip di developeri govore o igri, premočno!
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2009., 20:11   #5
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
tako i meni...apsolutno mi se sve sviđa u toj igri...
nadam se da ce modovi promjeniti naslov bio sam preuzbuđen danas dok sam vidio na kiosku naslovnicu(mislim da je bio pcplay) da izlazi dvojka,pa sam valjda zato shebo naslov
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2009., 20:18   #6
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Prvi dio mi je bio super, nadam se da će tako i drugi dio biti
denied je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2009., 01:48   #7
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Citiraj:
Autor micek_kc Pregled postova

uff prema videu na sluzbenoj stranici izgleda predobro,makar meni na prvom djelu kod grafike nista nije smetalo...
Samo neka prica bude dobra,neka opet nakrcaju brdo oruzja u igru,dosta side missons-a i sve ce biti super

cant w8
Istina, jedinica izgleda super i odlično se vrti, jedino su sjene bile malo sfušane, al sad su najviše radili baš na tome, shaderi i sjene, spominjalo se u nekom razgovoru sa developerima, dvica izgleda stvarno puno ljepše, prirodnije, sjene pogotovo, optimizacija će vjerujem također biti tu, ipak je to Unreal Engine.
Uglavnom, već neko vrijeme pratim šuškanja o dvici, još od zadnjeg E3-a, i po dosadašnjim trailerima i intervjuima može se zaključiti da će ovo bit jako dobro (onima kojima je i jedinica dobra, naravno).
Nova oružja, novi upgrade-ovi, dorađeni sistem borbe, ušminkana grafika, priča će biti isto na mjestu to ne sumnjam, spominjali su da će bit mračnija atmosfera, nešto više akcije...
Jedan od developera je napomenuo da nisu napravili drastične promjene što se gameplay-a tiće, zadržali su ono najbolje od jedinice i malo nadopunili, neke detalje doradili tako da "combat" segment igre bude fluidniji i brži.
I to mi se zapravo najviše sviđa, jer ne želim "novi" mass effect, želim nastavak onog prvog provjerenog bez drastičnih promjena, a taj recept su primjenili tako da

Pretpostavljam da većina vas već zna, Mass Effect je trilogija, i imat će "feature" koji osobno još nisam vidio ni u jednoj igri; način na koji ste završili jedinicu (pod uvjetom da i dalje imate sejvove na kompu spremljene) će se odraziti na neke detalje priče iz dvojke (npr, ako ste ubili Wrexa u onom djelu igre, u dvici ga neće biti, isto vrijedi i za Kaidan-a i Ashley), ista stvar će biti i u trećem djelu gdje će se postupci i potezi iz prva dva odraziti na zadnje poglavlje priče, do te mjere (kolko sam shvatio) da će neki postupci iz dvojke diktirat kako će se završit treći dio. U početku mi je zvučalo malo shebano, al u biti kad bolje razmislim, tu igra dobiva ogroman replay-value. Sad, hoće li to biti baš do te mjere izraženo, ne znam, ali u svakom slučaju, zgodan i originalan feature.
Ispada zapravo da to nije trilogija, već jedna duga i opširna priča igrom slučaja podjeljena na tri dijela, tako da bi piratima bilo lakše to popržit na DVD-e (ovo kupujem original, dečki iz Bioware-a su zaslužili, šta jest jest. OT:Modern Warfare 2 također, isplati se!)

Jedva čekam, i ako sljedeća dva nastavka budu dobri barem kao jedinica, ova igra mi ide na prvo mjesto liste najboljih ikad odigranih.
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2009., 09:35   #8
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
da samo što su developeri malo zeznuli stvar pa su odmah kod najave igre previše spoilali igru, točnije rekli su da je jedan od krajeva igre to što Shepard pogine :P

btw hehe, imam spremljen save game od prvog dijela
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2009., 12:20   #9
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
Citiraj:
Autor Atrax Pregled postova
Istina, jedinica izgleda super i odlično se vrti, jedino su sjene bile malo sfušane, al sad su najviše radili baš na tome, shaderi i sjene, spominjalo se u nekom razgovoru sa developerima, dvica izgleda stvarno puno ljepše, prirodnije, sjene pogotovo, optimizacija će vjerujem također biti tu, ipak je to Unreal Engine.
Uglavnom, već neko vrijeme pratim šuškanja o dvici, još od zadnjeg E3-a, i po dosadašnjim trailerima i intervjuima može se zaključiti da će ovo bit jako dobro (onima kojima je i jedinica dobra, naravno).
Nova oružja, novi upgrade-ovi, dorađeni sistem borbe, ušminkana grafika, priča će biti isto na mjestu to ne sumnjam, spominjali su da će bit mračnija atmosfera, nešto više akcije...
Jedan od developera je napomenuo da nisu napravili drastične promjene što se gameplay-a tiće, zadržali su ono najbolje od jedinice i malo nadopunili, neke detalje doradili tako da "combat" segment igre bude fluidniji i brži.
I to mi se zapravo najviše sviđa, jer ne želim "novi" mass effect, želim nastavak onog prvog provjerenog bez drastičnih promjena, a taj recept su primjenili tako da

Pretpostavljam da većina vas već zna, Mass Effect je trilogija, i imat će "feature" koji osobno još nisam vidio ni u jednoj igri; način na koji ste završili jedinicu (pod uvjetom da i dalje imate sejvove na kompu spremljene) će se odraziti na neke detalje priče iz dvojke (npr, ako ste ubili Wrexa u onom djelu igre, u dvici ga neće biti, isto vrijedi i za Kaidan-a i Ashley), ista stvar će biti i u trećem djelu gdje će se postupci i potezi iz prva dva odraziti na zadnje poglavlje priče, do te mjere (kolko sam shvatio) da će neki postupci iz dvojke diktirat kako će se završit treći dio. U početku mi je zvučalo malo shebano, al u biti kad bolje razmislim, tu igra dobiva ogroman replay-value. Sad, hoće li to biti baš do te mjere izraženo, ne znam, ali u svakom slučaju, zgodan i originalan feature.
Ispada zapravo da to nije trilogija, već jedna duga i opširna priča igrom slučaja podjeljena na tri dijela, tako da bi piratima bilo lakše to popržit na DVD-e (ovo kupujem original, dečki iz Bioware-a su zaslužili, šta jest jest. OT:Modern Warfare 2 također, isplati se!)

Jedva čekam, i ako sljedeća dva nastavka budu dobri barem kao jedinica, ova igra mi ide na prvo mjesto liste najboljih ikad odigranih.
lijepo sroceno

mene je igra ocarala dok sam ju prvi puta probao.htio bih da dodaju vise stvari u dijalogu da mozes jos vise saznati o suborcima i da mozes od svakog posjetiti rodno mjesto/planet... pa onda neka dodaju malo vise opcija u brodu... i mogli bi mrvicu unaprijediti side-missions-e
e dok se sjetim ushicenja dok sam postao spectre
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2009., 17:27   #10
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Atrax Pregled postova
Pretpostavljam da većina vas već zna, Mass Effect je trilogija, i imat će "feature" koji osobno još nisam vidio ni u jednoj igri; način na koji ste završili jedinicu (pod uvjetom da i dalje imate sejvove na kompu spremljene) će se odraziti na neke detalje priče iz dvojke (npr, ako ste ubili Wrexa u onom djelu igre, u dvici ga neće biti, isto vrijedi i za Kaidan-a i Ashley)
Da, predobro nešto, nastavak vuće priču dalje točno tamo di je svaki pojedini player stao sa jedinicom, fantastično...
Meni neće biti Kaidana u dvojci...


Citiraj:
Autor Atrax Pregled postova
Jedva čekam, i ako sljedeća dva nastavka budu dobri barem kao jedinica, ova igra mi ide na prvo mjesto liste najboljih ikad odigranih.

Amen to that
Također!



Inače, stari moj, odličan post
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.07.2009., 17:59   #11
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
da samo što su developeri malo zeznuli stvar pa su odmah kod najave igre previše spoilali igru, točnije rekli su da je jedan od krajeva igre to što Shepard pogine :P

Eh da, vidiš recimo, ja osobno znam za to od prije, al postoji velika vjerojatnost da si ti sad spoilao nekome Namjerno nisam to htio pisat, makar, to nije neki spoiler po meni, to je jedan od završetaka igre, trenutak kad odabireš oćeš li poginut il preživjet, niš strašno po meni, imho.

Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
btw hehe, imam spremljen save game od prvog dijela
Hehe, ja prelazim sad po treći put. Morat ću se odlučit za jedan od sejvova, al mislim da ću odabrat onaj prvi šta sam prelazio-Totalni pozitivac; svima pomaže; lomi ženska srca; visok,plav,zgodan (ko Sanader), ne bi mrava zgazio (osim ako mrav zapuca)...ma prava ljudina.

Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Meni neće biti Kaidana u dvojci... :
Pa nisam ni mislio da ćeš ostavit žemsku da pogine
I kod mene je Kaidan nastradao, mislim da je kod većine igrača scenarij takav

Zadnje izmijenjeno od: Atrax. 27.07.2009. u 18:35.
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2009., 19:27   #12
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Autor Atrax Pregled postova
I kod mene je Kaidan nastradao, mislim da je kod većine igrača scenarij takav
vecine ali ne svih
sjecam se da me nesto smetalo u stavu te kucke tako da nisam niti sekunde dvoumio na koju stranu krenuti kada me igra stavila pred odluku
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2009., 23:39   #13
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
sjecam se da me nesto smetalo u stavu te kucke tako da nisam niti sekunde dvoumio na koju stranu krenuti kada me igra stavila pred odluku


Je, u početku je dosta "na nož" prema Shepherdu, pogotovo kad joj se upucavaš ranije u igri ili probaš neke šprehe nabacit, odhebe te glatko.
Al sam namiriso da bi moglo bit sexa tu, pa reko, ajt da i to vidim u igri
Al moram reć, cijela ta scena, njih dvoje i to sve, stvarno filmski odrađeno i uvjerljivo.
Ima jedan trailer za dvojku, onaj kad se Shepard suoči sa onim plaćenim ubojicom, pa razgovaraju....uglavnom, ako malo bolje pogledate grimase na Shepardu, dok sluša ovog s kime priča, nevjerojatno je kako su detaljne i dočaravaju što lik zapravo misli i kako se osjeća dok sluša sugovornika, nikad tako nešto nisam vidio u igri.
Zapravo, ono što me najviše privuklo i kod jedinice su priča i taj "filmski" štih, baš kao neki dobar triler u trilogiji. Upravo mi zbog toga nije bitna ni grafika ni ništa drugo, samo ta priča, napetost, akcija, neizvjesnost.....

E, da, možda te kod kučke smetalo to što nije htjela aliene na Normandiji. I mene je to živciralo, bila je dost protiv njih, al Charm skill je riješio i tu prepreku

EDIT: Evo, ovo vrijedi pogledat http://www.gametrailers.com/video/ex...52551?type=mov napucavanje izgleda bolesno, fora je gledat protivinike kako pokušavaju ugasit plamen sa sebe, raspoloviš robota a on nastavi puzat, nekak se neprijatelji doimaju više organski, prirodno, animacije i pokreti likova su super, valjda su i na fizici poradili.

Ovdje se spominju grafika i neke promjene tj poboljšanja samog gameplaya http://www.gametrailers.com/video/pr...49313?type=mov

http://www.youtube.com/watch?v=xuO3KNZP9NY 2:01...Shepherdova grimasa...možda pretjerujem, ne znam, , al znam da sam zinuo kad sam vidio to...Suptilna i diskretna grimasa, ali puno govori....takvo nešto vidjet u igri....

Zadnje izmijenjeno od: Atrax. 28.07.2009. u 00:15.
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2009., 23:49   #14
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Citiraj:
Autor Atrax Pregled postova
Eh da, vidiš recimo, ja osobno znam za to od prije, al postoji velika vjerojatnost da si ti sad spoilao nekome Namjerno nisam to htio pisat, makar, to nije neki spoiler po meni, to je jedan od završetaka igre, trenutak kad odabireš oćeš li poginut il preživjet, niš strašno po meni, imho.
pa to da ce jedan od krajeva biti da on pogine, za to su odmah najavili, to i velim, jos nije bilo ni nikakvog trailera za dvojku vec se to znalo, al ok, ja necu dopustit da on pogine

al me bas zanima kako ce onda ici prica u trecem dijelu ako odaberemo da on pogine u drugom
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2009., 00:31   #15
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
pa to da ce jedan od krajeva biti da on pogine, za to su odmah najavili, to i velim, jos nije bilo ni nikakvog trailera za dvojku vec se to znalo, al ok, ja necu dopustit da on pogine

al me bas zanima kako ce onda ici prica u trecem dijelu ako odaberemo da on pogine u drugom
pa dobro, al šta ja znam, nije mi to nimalo spolier, jer znam da imaš više izbora, tak da....Al ok, to je subjektivna stvar.

A što se trojke tiće, meni to smrdi na opciju da ćemo tricu igrat sa nekim drugim likom, a ne Shapherdom (preživio on u dvici ili ne), znači samo odlučuješ o njegovoj sudbini na kraju NJEGOVOG djela priče, a trica se nastavlja sa nekim drugim glavnom likom.
Nije to ni tak loše zapravo, pratit cijelu tu priču kroz dva različita gledišta, dva različita lika.....
To je moja neka teorija, recimo....I onda je svizac zamotao čoksu u omot
Al definitivno bi bilo fora da ak odlučiš ubit Shepherda u dvici, da onak ne možeš igrat trojku...to bi bilo skroz kewl. Pljuneš fino pare za igru, e al sorry, nemoš igrat jer si si ubil lika u prethodnom dijelu....ko ti kriv
Već vidim tužbe protiv Bioware-a
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2009., 13:24   #16
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
E taman ste pogodili

U zadnja tri dana imam 30 sati Mass Effecta na Xfireu

Uglavnom, i prije sam igrao nešto malo ali tek sada zapravo. Igra jest pomalo kratka ali je stvarno vrhunska. Sada pokušavam navuć 50 lvl da si kupim Spectre Gear X puške pa ću bit car

Inače, WREX BOGUJE
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2009., 21:02   #17
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
@Atrax
ne bi znao, igre iz treceg lica uvijek igram sa zenskim likovima cisto sto ako vec moram gledati neciju straznjicu toliko sati ne zelim da bude muska
No, samim time mi je hvatanje seks scene s nekim od tipova bilo onako bljak, ova treba koju sam "ubio" je bila previse muskobanjasta......pa je izbor pao na onu malu plavu. Ili bolje receno malo plavo, ipak su neki srednji rod ako se dobro sjecam
Nego da, dobro si me sjetio....to sranje oko aliena mi se zgadilo kod one. Alergican sam na rasizam

btw, ovaj thread me natjerao da opet instaliram igru. Ipak, ako ce stari save odlucivati o necemu zasto ne. A i u opcoj nestasici igara ovo ce biti super.
I sto se tice filmskog dojma jucer tek krenem igrat zadnji call of juarez, ista stvar. Sjetio sam i zadnjeg BiA....svi se oni furaju na to. I ne mogu reci da mi se ne svidja. Vidim po netu da u reviewima pljuju po dugim cutscenovima i napornim dijalozima u igrama. Bemti gdje smo dosli - godinama kukako kako igre nemaju pricu a onda pokopavamo one koje imaju.
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2009., 21:39   #18
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
btw, ovaj thread me natjerao da opet instaliram igru. Ipak, ako ce stari save odlucivati o necemu zasto ne. A i u opcoj nestasici igara ovo ce biti super.
I sto se tice filmskog dojma jucer tek krenem igrat zadnji call of juarez, ista stvar. Sjetio sam i zadnjeg BiA....svi se oni furaju na to. I ne mogu reci da mi se ne svidja. Vidim po netu da u reviewima pljuju po dugim cutscenovima i napornim dijalozima u igrama. Bemti gdje smo dosli - godinama kukako kako igre nemaju pricu a onda pokopavamo one koje imaju.
rasist biatch
da opet instaliraš?! hoćeš reć da je bio neki period vremena kad igru nisi imo na hardu? bogohulje.
a ti si sa ženskom igrao?a onda mi ima smisla zakaj si se odlučio za Kaidana

meni je taj filmski štih super, i kad igra ima tako kvalitetnu i razrađenu priču, svaki cutscene (makar trajao i 5min) mi dođe prvo kao mali predah (za čik obično), a i kao mini film. Još ako je kvalitetno odrađen, ako nije dosadan, zašto ne.
Naravno pod uvjetom da mi ne bude gameplay-a ukupno 5h, a od toga 45min otpada na filmiće, to je onda nešto drugo. Čak mi ne smeta ni što se cutscene-ovi nemogu prekinut.
Netko je ovdje spomenuo da je igra malo kratka...Ne znam, al jedina igra koja mi je oduzela više vremena je bio FF7 na PS (110+sati).
Mass Effect sam prvi put odigrao za 15h, s time da mi se nije dalo baš obilazit druge sisteme. Sad pročešljavam cijeli sustav, planet po planet, što više side questova riješit...ima toga fakat dosta...
Tako da, po meni, nije nimalo kratka, za današnji pojam pogotovo, veselim se kad mi igra potraje 6h, to smatram uspijehom. A još je žalosnije i to kaj rijetko koja igra ponudi bar donekle solidan multi (ako ga uopće i ima).
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2009., 12:45   #19
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Evo da vratim temu u život:
Hands-on Preview sa gamespota, zgodno štivo, pa kome se čita http://gamescom.gamespot.com/story/6...ect-2-hands-on

I novi filmić. Omega trailer. Omega je neki novi sustav, tj kolonija kao Citadel il tako nešto.
Ima kratkih isječaka gameplaya, zgodno za pogledat http://www.gametrailers.com/video/gc...s-effect/54353


Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2009., 14:43   #20
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
Jedva čekam, nemam što drugo za reći.
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2009., 12:14   #21
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
http://www.gametrailers.com/video/gc...s-effect/55328

Zgodan intervew. Malo o samoj priči, o combat dijelu igre i tako to...par gameplay isječaka...


Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2009., 00:17   #22
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
http://tgs.gamespot.com/video/623052...opslot;thumb;3

Šta je ovo, ženska verzija Duke Nukema? Cenzura je za curice
Bolesno.
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2009., 01:18   #23
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Koja koka!!!
denied je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 18:35   #24
Mast3r Chi3f
Premium
Moj komp
 
Mast3r Chi3f's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 118
odlicna igra, samo mi se cini da sam ja jedini kod kojeg nije pao sex a nije da nisam pazio
eto zasto ne valja petljati s izvanzemaljcima a pogotovo ako su one i k tome plave

nego da li isplati ponovno instalirati igru zbog onih dodatnih misija koje dolaze s dlc paketima?
__________________
Sine, ako stvarno nešto želiš u životu, morat ćeš raditi za to. A sada tišina! Počinje izvlačenje brojeva za lutriju
Mast3r Chi3f je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2009., 02:13   #25
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Citiraj:
Autor Mast3r Chi3f Pregled postova
nego da li isplati ponovno instalirati igru zbog onih dodatnih misija koje dolaze s dlc paketima?
Misliš na prvi dio? Jer ovo je thread o dvojci...
Uglavnom, isplati se, igrao kod frenda koji ima original igru. U biti, ništa te ne košta instalirat opet igru, tako da sam pojam isplativosti tu baš i ne igra neku ulogu. Ako ti je igra dobra, svidjet će ti se i DLC.
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2009., 16:44   #26
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Citiraj:
Autor Mast3r Chi3f Pregled postova
odlicna igra, samo mi se cini da sam ja jedini kod kojeg nije pao sex a nije da nisam pazio
eto zasto ne valja petljati s izvanzemaljcima a pogotovo ako su one i k tome plave

nego da li isplati ponovno instalirati igru zbog onih dodatnih misija koje dolaze s dlc paketima?
nije ni kod mene pao
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2009., 17:20   #27
Osta
Premium
Moj komp
 
Osta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 280
grumble... sada radi svih vas moram opet igrat nego, dam se kladiti da ce biti seksa s onom ludom trebicom iz zadnjeg trailera....
Osta je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2009., 13:53   #28
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2009., 14:04   #29
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
evo ja baš sad igram jedinicu po treći put ovaj puta s Infiltraitorom,prešo sa Soldierom i počeo neš malo s Vanguardom,sad kontam s ovim preć taman da se nabrijem za dvojku...još je igra najavljena isti dan kad je i moj rođendam,jedva čekam
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2009., 02:49   #30
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
http://www.gamespot.com/xbox360/rpg/...o/6241565?hd=1

Izašlo još nekoliko filmića vezanih uz igru, ima na gamespotu sve, ovaj mi se nekako posebno svidio.
Sreća je u tome što je ženska na našoj strani ^^ Butra je pre moćna.

Evo i jedan zgodan interview. http://www.gamespot.com/pc/rpg/masse...o#toggle_video
Atrax je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na