Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.06.2018., 20:09   #1351
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Kako to vidiš?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2018., 20:15   #1352
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Pa koliko vidim na Steamu, kupio si.
vidi stalkera

ovi pederi s kojima igram uzeli, pa sam ispao totalno licemjeran i ja, ne podržavam uopće

tek sam lvl 3, sporo ide
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.06.2018., 21:15   #1353
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Da, da pa si zato uzeo. Bitno da se pljuvalo po tome. Tako ljudi svake godine i za CoD kažu

@Mommistake Vidi se aktivnost svih ljudi koje imaš na steamu kad odeš pod Activity (sve što netko posta, kupi, recenzira, uploada, itd.)
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2018., 01:32   #1354
Carnage Gloom
Premium
 
Carnage Gloom's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 91
Citiraj:
Autor drle1 Pregled postova
piranje je koliko ima fanatika ovdje da ce kupit map dlc?

nije ovo map dlc, mapa je free


ovo je:
za deset dolara dobiješ priliku da čekiranjem nekih achievementa (koje nazivaju missions) dobivaš (i to samo privremeno!) skinove...



Carnage Gloom je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2018., 23:26   #1355
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Meni nova mapa malo lošije dela od ostalih. Najviše primjetim prije otvaranja padobrana. Inaće sviđa mi se brzina kojom se runda kreće. Paše mi taj ritam. Rekao bih duplo kraće traje runda.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2018., 09:55   #1356
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Meni isto odgovara mapa. Od početka mi je sjela. 15-20 min, taman. Ne koristim uopće vozila, ni ne treba da bi se došlo u zonu.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2018., 10:45   #1357
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Odigrao sam desetak rundi i uvijek mi je zona tu negdje blizu, pa nisam koristio vozila. Makar mogu reci da ih i nema puno. Nije bez razloga tako. Eventualno ako skoči odmah iz aviona, pa baš potrefi, onda nema puno vremena u određenoj situaciji za lootat. S

Pogledao sam video od Shrouda jučerašnji i čovjek je prezadovoljan sa updateom, ponajviše u vezi filinga oružja. I zamjena za scar-l je odlična.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2018., 10:59   #1358
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ja sam isto jedno 10 komada lupio. 2 čiken dinnera ubo. Igra sada odlično radi, feeling je odličan, oružja mi nekako miriše na stari feeling, za sada ok.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2018., 14:38   #1359
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Nakon odigranih 40-50 mečeva mogu reći sljedeće:

- igra radi odlično, napokon
- feel oružja se vratio, M416 s vertikal je killer i pol
- AKM (meni) useless. Ne mogu ništa pogoditi, tako da ga više niti ne uzimam
- u mini BR ne uzimam KAR, mini je OP, SKS je isto odličan
- ova nova puška je ok u close range, sve iznad toga je useless. Čak i s single tap, 4x scope, jako teško pogoditi išta. Ispaljuje metke presporo, kada ja puknem na enemy-a, metak doslovce putuje 2 sekunde i samo vidim kako se ispraši iza njega 2-3 metra, dok kod M4 to nije slučaj. Ili M16, još bolje.
- imam neki bug s bombama tu i tamo, baci doslovce 2m ispred sebe mada mi ona krivulja kaže da će baciti jako daleko
- imam još jedan bug, a to je da mi ne zapamti koji puta iz meča u meč kakav red dot scope koristim pa mi prebaci, što me zeznulo par puta, nisam naučen na onu strelicu
- kao što sam i rekao, mini je odličan, metki brzi, precizni, 2-3 hita dovoljno da protivnik padne
- 6x scope u mini BR gotovo useless, tako da ni njega više ne uzimam često, 4x je max što treba
- levelanje je sporo (ja sam level 2, nisam kupio season pass), ali isto tako i useless, osim kozmetika
- nakon 2 mjeseca mučenja s igrom, trudio sam se odigrati meč-dva dnevno, sada se ponovo vratio onaj feel, sada imam volje ponovo igrati
- za sada svaki dan chicken dinner, tako da valjda i to nešto znači.

Toliko za sada.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2018., 20:50   #1360
malaivica
Registered User
Moj komp
 
malaivica's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: sivica
Postovi: 19
QBZ useless?
QBZ je trenutno puška koja nema skoro pa nikakav recoil i vjerojatno ce mu povecat recoil u sljedecem patchu jer je trenutno ko laser.
AKM je trenutno isto jedan od najboljih ar-ova.Kad su mu smanjili vertical recoil konacno se moze normalno igrati s njom.Recoil je manji nego na m416 kad se pravilno kompenzira.
malaivica je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.06.2018., 21:10   #1361
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
M4 ima najmanji horizontalni recoil, isto kao i QBZ (ilitiga kineski Famas). Po meni AR-ovi idu(fully attached): M4, AK, QBZ, Scar. Grozu i Aug ni ne vidim skoro nikad.
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2018., 21:13   #1362
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor malaivica Pregled postova
QBZ useless?
QBZ je trenutno puška koja nema skoro pa nikakav recoil i vjerojatno ce mu povecat recoil u sljedecem patchu jer je trenutno ko laser.
AKM je trenutno isto jedan od najboljih ar-ova.Kad su mu smanjili vertical recoil konacno se moze normalno igrati s njom.Recoil je manji nego na m416 kad se pravilno kompenzira.
Da, što ti znači recoil na 100-200m fightu? Pa neću sprejati na 200m. Kažem, QBZ je ok u close combat, sve do 50m, dalje od toga je useless.
AKM je smeće za mene, nikad nisam znao igrati s njom, nikad niti neću, zato ju zaobilazim.
Moraš shvatiti, sve je ovo subjektivno, ovisi od osobe do osobe. Ja pričam svoje iskustvo, ne iznosim činejnice. Tebi leži QBZ? Super, drago mi je. Meni ne.
AR-ovi -> M4, QBZ (u novoj mapi), Scar, M16, AKM. Groza i AUG mi leže, ali rijetko kada ih imam.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 25.06.2018. u 21:18.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2018., 23:49   #1363
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Meni je isto QBZ koma, ja sa njim ni na close combat nemogu

M16, M416 su mi ok

Mada sam počeo sad za close combat UMP45, Tommy Gun ili S12K i uzmem za long range Mini ili Kar
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 00:16   #1364
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
Citiraj:
Autor malaivica Pregled postova
QBZ je trenutno puška koja nema skoro pa nikakav recoil
bome meni pleše ko blesav ako ne klikam, M4 mi je bolji osobno
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 08:13   #1365
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
QBZ je ok ako se napucavaš u selu iz nastambe u nastambu s likom na 50m. Sve iznad toga je useless. Probao sam s 6x scopeom, ne možeš kukuja pogoditi s njim. Treba mi 10 metaka da skužim uopće kako funkcionira puška, kada nakon 10 metaka mislim da sam skužio, ili sam mrtav ili se protivnik sakrio.

Zato ju zaobilazim.

M4 je još uvijek OP.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 08:26   #1366
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Nije to zato šta je puška smeće zbog statsa već zato jer je bugana


https://www.youtube.com/watch?v=890thQ54NCs
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 08:49   #1367
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
E, to nisam znao.
Zato ju ni ne koristim.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 10:10   #1368
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Meni i dalje nema oruzja do M16. Bilo close ili long range, najkonzistentnije mi je oruzje. I dalje mogu oderat zavidan broj klikova po sekundi tako da u mom slucaju to je najidealnije oruzje za sve situacije
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 10:16   #1369
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
I meni je odlična puška, ali nekako se bojim igrati s njom, pogotovo u late game.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 10:33   #1370
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Meni je za late game daleko najbolja kombinacija M16 + UMP sa silencerom. Sniperi postanu obsolete u većini slučajeva ako je zadnji krug na nekom zatvorenijem prostoru. Ali pošto uvijek igram duo ili u squadu, se pokrijemo raznim nauružanjem.

Ali zato ni ja AKM ne mogu smisliti. Full je nepouzdano oružje. Jednostavno nema udaljenosti na kojoj je bolje od ostalih. Na blizinu presporo puca, na mid range je recoil retardiran, a na većim udaljenostima ima daleko boljih izbora.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 11:42   #1371
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
po ovome što čitam ovdje, sve je stvar osobne preferencija i kako kome što paše, baš je široka paleta oružja koja nam pašu, od m4 do m16

što se akm tiče ja ga volim, pogledajte shroud stream (znam, loš primjer, shroud je pro ) ali što lik radi s kalašom to nisu istine
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 11:46   #1372
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ja ne koristim uopće te SMG puške.

M4 ili M16 ili SCAR + SKS/SLR/Kar/M24/AWM.

Te kombinacije.

Silencer sam prestao koristiti davno. Osim na sniperu. Ovako compensator i maži.

Uspio se ponovo ugurati u 2k rating jučer, mislim da sam blizu 100 čiken dinnera sve skupa solo u nekih 500h gaminga.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 12:05   #1373
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
zake si prestao supresor? meni najbolja stvar, iako imam osjećaj da mi je puška onda slabija, al to je asmo osjećaj jer je tiše valjda
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 12:09   #1374
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Ništa ti ne znači na borbu na blizinu suppressor, puno je bitniji recoil oružja a tu Flash Hider i Compensator pomažu u odnosu na Suppressor. Na DMR/SR oružjima se isplati koristiti Suppressor jer te ne čuju tak jako na 300njak metara.


A koji DMR/SR koristite? Ja preferiram M24, Kar, Mini pa tek onda SKS. Predivlji mi je SKS. Jedino ako imam Compensator, Thumbgrip i Cheek Pad.


A UMP koristim di god stignem. Ako ga vidim na podu bacam sva oružja. Stavim compensator i vertical grip ili thumb grip i rokaj miki. Laser je do 100njak metara. Nakon te udaljenosti ionako vadim snajper.
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 12:20   #1375
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
zake si prestao supresor? meni najbolja stvar, iako imam osjećaj da mi je puška onda slabija, al to je asmo osjećaj jer je tiše valjda
Jer je useless late game, doslovno, beskoristan. Svaki bolji igrač zna gdje si, tj. čuje te. Možda ga koristim u early-u, ali kasnije je useless. Gledao shrouda i ostalu ekipu, compensator uvijek prije supresora. Recoil na kraju igra veliku ulogu. Compensator ima -25% recoil, dok supressor nema nikakav recoil reduction.
Sniper mi je odličan s supresorom, pogotovo na veliku udaljenost. 8x scope i supresor i spamam po protivnicima a oni trčkaraju oko drva jer nemaju pojma odakla pucam.

Znači ako koristim M4, M16 ili SCAR - Compensator -> Flash Hider -> Supressor
Sniper - Supressor -> Compensator -> Flash Hider
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 12:30   #1376
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Jebe se meni za Shrouda
Ono što znam da rijetko tko ima dobar headset. Svi ove gejmerske furaju i positional sound im je loš s nabijenim bassom. I supressor je savršen za abusat takve igrače.
U večini slučajeva počnu samo skakutat u panici i okretat se za 360 jer nemaju pojma od kud ih netko gađa.

A UMP je inače zvijer od oružja, samo što ljudi misle da čim je SMG da je automatski lošije oružje.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 12:42   #1377
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
od snajpera meni je SLR odličan, volim naravno nać KAR ali SLR mi je ubojitiji jer mogu metak za metkom, to mi više odgovara
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 13:04   #1378
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Ja sa SLR-om nemam sreće. Kad god ga pokupim poginem unutar sljedećih 5min
Tako da ga izbjegavam
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 13:59   #1379
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Jebe se meni za Shrouda
Ono što znam da rijetko tko ima dobar headset. Svi ove gejmerske furaju i positional sound im je loš s nabijenim bassom. I supressor je savršen za abusat takve igrače.
U večini slučajeva počnu samo skakutat u panici i okretat se za 360 jer nemaju pojma od kud ih netko gađa.

A UMP je inače zvijer od oružja, samo što ljudi misle da čim je SMG da je automatski lošije oružje.
A gledaj.

Ovisi na kojoj razini igraš i s kim, ja mislim. Recoil je meni daleko važniji od toga da li me netko čuje. Pogotovo kad znam da mogu 90% fightova dobiti 1 na 1. Neka napadaju, boli me.

Ali compensator + vertical grip, M4 se ne miče.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 14:02   #1380
Litra
Premium
Moj komp
 
Litra's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb, Dubrava
Postovi: 501
M4 i M416 (zapravo HK416) nisu iste puške, kužim da ekipa kaže M4 da ne izgovara M416 jer je predugačko ali mene malo iritira kada čujem M4, jbg.

Inače meni osobno je najdraža puška M416 jer kada je full equipana najbolje mi leži, sa QBZ-om ne mogu ništa pogodit i bolji mi je AKM na bližu borbu jer istopi armor a i bolje kontroliram recoil. M16 mi je bio među boljim puškama i volio sam s njom igrat na mid range + 4x scope ali od kada su promijenili recoil puška je smeće i zato mi je Mini sad bolji. Vector je čudo i nedo Bog da ga protivnik ima na close range jer ću svaki put zaginut jer istopi lvl 3 vestu u sekundi. UMP gotovo pa i nema recoil kada imas grip ne njemu pogotvo sa suppressorom. Od snajpera prefiriram M24 prvo pa onda Kar98k, od poluautomatskih mi više paše SKS jer mi SLR ima sporiji metak (možda samo meni).

Nova mapa me podsjeća na community map od BF4 zbog zelenila i odgovara mi brzina igranja i loot.
Naravno FPS na novoj mapi lošiji nego na velikim mapama. Trebali bi stvarno optimizirat igru pa tek onda ubacivat estetiku i skinove....
Litra je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na