Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.06.2006., 01:25   #1
bacyc
mučko đubre
Moj komp
 
bacyc's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: B.P.S.
Postovi: 285
smetnje na crt-u

monitor je samsung 957df

na bijeloj podlozi se vide vodoravne crte (krivulje), a na nižoj rezoluciji (800*600) su jako izražene i vidljive na većini podloga. kada pomičem monitor lijevo-desno i te crte skaču po monitoru. prvo sam mislio da su zvučnici krivi (5.1, najbliži zvučnik je na nekih pola metra, a subwoofer je udaljen barem metar, inače radi se o creativ zvučnicima za 500kn) zvučnike sam odnio u drugu sobu, al crte su ostale, i još uvijek "skaču". degauss ne pomaže. crte se pojavljuju samo na lijevoj strani monitora. desno od monitora je kučište i malo dalje je tv i drugih uređaja više nema u blizini. čisto me zanima koji mu je k*** jel mi to malo nema smisla. također mi je i slika na lijevoj strani zamućena, i o tome sam već pisao na forumu, pa me zanima i jel bi to moglo biti povezano.



evo i slika http://img113.imageshack.us/img113/121/image12yu.jpg
bacyc je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2006., 01:46   #2
Zond
Rabotnik
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 779
Ako dobro vidim rijec je o okomitim crtama na lijevoj strani. Vidis ja imam slican problem na Samsungu 959NF i misterija kako i zasto su dosle.
__________________

Zond je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.06.2006., 01:53   #3
bacyc
mučko đubre
Moj komp
 
bacyc's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: B.P.S.
Postovi: 285
Citiraj:
Autor Zond
Ako dobro vidim rijec je o okomitim crtama na lijevoj strani. Vidis ja imam slican problem na Samsungu 959NF i misterija kako i zasto su dosle.



na nižoj rezoluciji su malo deformirane i više liče na parabolu, na 1280*1024 su vodoravne crte (blage krivulje)
bacyc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na