Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.04.2022., 15:52   #1
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,078
Alternativa za Logitech g502

Pošto mi je miš nedugo nakon što mi je istekla garancija počeo na lijevoj tipki duplo klikati, tražim drugi miš. Od Logitecha odustajem, njihove proizvode više ne kupujem pa me zanimaju alternative. Gledao sam Razer Basilisk, ali koliko čitam imaju isti problem, pa ništa od njega.
Znači ne zanima me RGB, idealno bi bilo da ga nema, dodatne tipke tipa nekih makro također mi ništa ne znače, najvažniji mi je oblik miša. 502 mi idealno leži ruci i htio bi neki miš koji ima isti takav ili sličan oblik od nekog drugog proizvođača. Imate li kakvih preporuka?
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2022., 19:42   #2
tun3
Premium
Moj komp
 
tun3's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Matulji
Postovi: 343
Možda samo zamijeniti switcheve? Ja sam ih izmjenio u 2 komada 703 i jednom 603, baš zbog tog doubleclicka. Pašu mi u ruci i nisam htio tražiti nešto drugo, pa sam tako rješio problem.
tun3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.04.2022., 20:15   #3
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,078
Citiraj:
Autor tun3 Pregled postova
Možda samo zamijeniti switcheve? Ja sam ih izmjenio u 2 komada 703 i jednom 603, baš zbog tog doubleclicka. Pašu mi u ruci i nisam htio tražiti nešto drugo, pa sam tako rješio problem.
Gledao sam video tutorijale na youtube i djeluju mi komplicirano. No, i da se odlučim za to, gdje si kupio switcheve?
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2022., 23:00   #4
tun3
Premium
Moj komp
 
tun3's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Matulji
Postovi: 343
Prvi put sam ih rastavljao, i vratio sam ih nazad bez beda, cak 603 dvaput jer sam odlucio mijenjat i scroll ne znam je li 502 kompliciraniji, ne bi smio biti puno... narucio sa ekspresnog Alije, ako zelis mogu ti sibnut postom par komada, za sebe sam zasad miran ionako, imam neke Omrone zamjenske, Huano crni za zutom tipkom i Huano plavi sa bijelom tipkom (za njih moram provjerit ako imam)
tun3 je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2022., 23:41   #5
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,078
Citiraj:
Autor tun3 Pregled postova
Prvi put sam ih rastavljao, i vratio sam ih nazad bez beda, cak 603 dvaput jer sam odlucio mijenjat i scroll ne znam je li 502 kompliciraniji, ne bi smio biti puno... narucio sa ekspresnog Alije, ako zelis mogu ti sibnut postom par komada, za sebe sam zasad miran ionako, imam neke Omrone zamjenske, Huano crni za zutom tipkom i Huano plavi sa bijelom tipkom (za njih moram provjerit ako imam)
Ajde može ako ti nije teško. Možemo daljnji dogovor preko pp.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2022., 14:34   #6
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,078
Veliko hvala korisniku tun3 što mi je poslao switcheve i dao poticaj da promjenim problematični switch. Promjenio sam switch i sad miš radi super.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na