Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.10.2011., 21:21   #31
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Suskalo se o 4 jezgre a ispao čorak.. ekran je genijalan, ali ne znam šta će vrtit tolike pixele.. baterija isto ništa.. ali nadam se da to ipak nisu te specifikacije..
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2011., 21:36   #32
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Suskalo se o 4 jezgre a ispao čorak.. ekran je genijalan, ali ne znam šta će vrtit tolike pixele.. baterija isto ništa.. ali nadam se da to ipak nisu te specifikacije..
cemu forsiranje 4 jezgre, kad jos nema ni aplikacije koja iskoristava dvije jezgre?

a baterija nije toliko bitna koliko sam OS (jel stvarno treba baterija veca od 1.800mah?)
android je uzastan po pitanju baterije + ne podrzava graficku akceleraciju UI-a
Ordem je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.10.2011., 22:43   #33
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Meni bi četverojezgraš bio interesantan kad bi imao HDMI out. Dignuti gore "Ubuntu" vulgaris i derati jedan only internet surf, word, muzika... komp doma.
To nudi Motorola od Atrixa na dalje. Na xda su naravno razvalili Webtop koji je zapravo customizirani Ubuntu. Moram kupiti USB hub s napajanjem i prelemit dva kantakta pa probati kako to radi

Sorry na malom OT.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 19.10.2011., 00:14   #34
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
a baterija nije toliko bitna koliko sam OS (jel stvarno treba baterija veca od 1.800mah?)
android je uzastan po pitanju baterije + ne podrzava graficku akceleraciju UI-a
Kaj se tice pitanja cemu 4 jezgre se neću udostojiti odgovoriti uopće.

Baterija nije bitna? Držiš prokleti ekran od 4.6 incha u ruci. Kako nije bitna?

Potrošnja samog OS-a, odnosno optimiziranost je OK za sve osim power usera koji hoće mogućnost da si sami sve custom srede, a to je drugi par cipela. Ruku na srce, dobra baterija bi omogućila da se mobač koristi puno više na full brightnessu koji uvijek pruža najbolji user experience. Pogotovo kod AMOLEDa gdje je kontrast divota. Što više dobimo bez potrebe za smanjivanjem brightnessa istog je samo plus.
  Reply With Quote
Staro 19.10.2011., 00:54   #35
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
a di sam ja napisao da ja sumnjam u to?
Dovraga, zakleo bih se da si u rečenici s bootloaderom spomenuo Samsung. Ne znam što si na kraju editirao, ali isprike ako sam krivo vidio.


Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
kako motorola (koja odrzi event satima prije samsungovog) koja ima namjeru na trziste izbaciti smartphone koji ce biti direktna konkurencija nexus primeu nema veze sa temom?
Da su izbacili mob na ICS-u, šutio bih k'o zaliven. A koliko sam vidio u prezentaciji, izravno su se uspoređivali s iPhoneom


edit: however...
bootloaderi
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.

Zadnje izmijenjeno od: xlr. 19.10.2011. u 01:10.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2011., 04:31   #36
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2011., 06:59   #37
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
Potvrdile se one specke koje sam napisao na prethodnoj stranici. Potvrđen je i kapacitet baterije, a jedina je novost da će postojati i 32Gb verzija.
http://www.gsmarena.com/the_samsung_...-news-3283.php
http://www.google.com/nexus/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2011., 08:55   #38
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Potvrdile se one specke koje sam napisao na prethodnoj stranici. Potvrđen je i kapacitet baterije, a jedina je novost da će postojati i 32Gb verzija.
http://www.gsmarena.com/the_samsung_...-news-3283.php
http://www.google.com/nexus/

Moja usporedba sa S2, ovako iz glave.

Plusevi:
- ICS i najnoviji update-i, uvijek prvi
- HD ekran
- nema fizickih tipki


Minusi:
- Veci od S2. Ne puno ali i S2 mi je vec bio na granici.
- Nema mSD slot.
- Povecana masa u odnosu na S2
- Neznatno jaca baterija (100mAh)

Ne mogu se sjetiti vise nicega trenutno.
Smanjenje pixela na kameri me ne brine, nece biti prevelike razlike. Ionako me kamere na android uredjajima uglavnom ne odusevljavaju performansama.

Ako uskoro Samsung ne bude najavljivao S3 ili slicno, ili ako ne bude skorasnje nadogradnje S2 na ICS, mozda ga i ubodem.

EDIT:
Jedino sto jos nisam prokljuvio je to da li virtualne tipke koriste ekran ili imaju neku zasebnu liniju koja nije dio ekrana ?
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Matta. 19.10.2011. u 09:09.
Matta je online   Reply With Quote
Staro 19.10.2011., 08:56   #39
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
Po prvom linku, mob ima mSD slot (predzadnji pasus, zadnja rečenica).
c/p
The device will be offered in 16 or 32GB flavors expandable via a microSD card slot.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2011., 09:32   #40
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Samo da kod nas ne dođe ekran SLcd
rodriguez je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.10.2011., 11:30   #41
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Kaj se tice pitanja cemu 4 jezgre se neću udostojiti odgovoriti uopće.
pa naravno, kad ni sam nemas pojma zasto bi neki mobitel trenutno imao 4 jezgre kad ni ne postoji softver koji moze iskoristiti i 2 (a ako mislis na igre, one vise koriste graficke jezgre).

Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Baterija nije bitna? Držiš prokleti ekran od 4.6 incha u ruci. Kako nije bitna?
pa sami ekrani ne trose toliko danas koliko i prije
pogotovo ovi amoled ekrani

puno puno bitnija je optimizacija OSa

Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Potrošnja samog OS-a, odnosno optimiziranost je OK za sve osim power usera koji hoće mogućnost da si sami sve custom srede, a to je drugi par cipela.
optimiziranost android OSa nije nikako OK (no tu dolazimo i do problema proizvodjaca koji stavljaju svoje neke kerefeke na sam OS poput timescapea, sensea i onog samsungovog katastrofalnog UIa)
laga i trosi resurse previse u usporedbi sa konkurencijom

Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Jedino sto jos nisam prokljuvio je to da li virtualne tipke koriste ekran ili imaju neku zasebnu liniju koja nije dio ekrana ?
virtualne tipke koriste sam ekran tako da on nije full 1280x720 rezolucije nego nesto manji kad se izuzmu te tipke


sve u svemu mobitel me nije odusevio
jedino po cemu se istice jest HD ekran, ramima i ICSu (iako i to nece dugo trajati cim drugi proizvodjaci pocnu prelaziti na ICS + svi custom ROMovi)

mobitel je prevelik, kamera zaostaje za konkurencijom + vjerojatno je gradjen od plastike kao i vecina ostalih samsungovih mobitela

novi droid mi se cini kao puno kvalitetniji i opremljeniji mobitel
lockan je bootloader al vjerojatno ce u roku od mjesec dana i to rijesiti na XDA...


aj barem nova android verzija nije ruglo u svom stock izgledu
na sve prijasnje verzije si morao stavljti custom laucnhere/teme kako OS ne bi izgledao kao komunisticki proizvod

btw fina usporedba svih dosad izdanih nexus mobitela (sa iznimkom dodanog galaxy s2)


Zadnje izmijenjeno od: Ordem. 19.10.2011. u 12:12.
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2011., 12:41   #42
Wozniak jR.
humanware
Moj komp
 
Wozniak jR.'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zGb
Postovi: 455
I onda ja uzmem Omniu 7.
O Boze kako sad zalim....
Wozniak jR. je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2011., 14:11   #43
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,173
Nemoj žaliti. Nemaš zašto.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2011., 14:44   #44
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970
Možda nije savršen, ali je sigurno trenutno najbrži mob i s najboljim ekranom.
raliSHA je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2011., 16:46   #45
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Arrow

Citiraj:
Google / Samsung introduce Android 4.0 Ice Cream Sandwich - October 19, 2011 Hong Kong

P.S.
Motorola RAZR to get updated to Ice Cream Sandwich in early 2012
The device has been declared as on sale from Nov. 1 in the UK by online retailer Clove. Announced via their blog, Clove have given the RAZR a Ł455 ($720) price tag off contract which probably isn't too far off the actual price of the phone.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: viper. 19.10.2011. u 17:00.
viper je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2011., 06:55   #46
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
Pojavile su se cijene i predviđanja dostupnosti. Mob je maltene badave - 'samo' 650 EUR.
http://sammyhub.com/2011/10/19/galax...-availability/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2011., 07:53   #47
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Pojavile su se cijene i predviđanja dostupnosti. Mob je maltene badave - 'samo' 650 EUR.
http://sammyhub.com/2011/10/19/galax...-availability/
znači 6500kn kod nas u slobodnoj prodaji i preko 3000kn kod naših mobilnih operatera za do 200kn mjesečne pretplate
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2011., 15:54   #48
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,680
Gledajuci da je gayPhone 4 bija ~1k € kad je izasa (a vjerojatno je i sad, ne pratim cijene), nista cudno...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2011., 16:08   #49
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Moja usporedba sa S2, ovako iz glave.

Plusevi:

- nema fizickih tipki
Ovo mi je uvijek bio i ostat ce najveci minus kod ovakvih mobitela.
Jednostavno mi je cudno i bezveze kad mobitel nema niti jednu fizicku tipku, a to je i jedan od razloga zasto sam prodao svog nexus s-a.

Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Gledajuci da je gayPhone 4
Mislim da se ipak zove iPhone.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2011., 17:12   #50
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,680
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Mislim da se ipak zove iPhone.
Uff , moja greska... Sad kad Jobsa vise nema svi bi tribali imati vise respekta prema "i" proizvodima?
Do "jucer" nikom nije smetalo.. Btw, mislim da znas na sto sam mislija i time ne izrazavam nikakav diss
ili nesto slicno, jednostavno mi ostalo u glavi jer u ekipi pa i na poslu se koriste takvi nazivi ...

Vezano uz temu, iako jest jedan od skupljih (ako ne i najskuplji) androida - ovaj uredjaj vridi vise nego ikakav iphone Imho,
pogotovo po nekim karakteristikama poput ekrana, reze, samog OS-a i sl. Da ne pricam o uredjajima koji ce parirati Nexusu a
kostaju dosta manje poput gori navedene Motorole RAZR itd.. Ne kuzim kako se svi zale da je cijena paprena (i u pravu su, naravno),
no kad se iPhone-u (4S) nabije cijena za koju mozes kupiti jedan posteni skuter - to je normalno?
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Sn4k3. 20.10.2011. u 17:22.
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2011., 21:58   #51
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
i dalje ne kontam kako na takav mobitel ne stave HDMI izlaz koji je danas prakticki norma na high end smartphoneovima (i ne, kupovina MHL adaptera nije dobro rjesenje)

i btw rezolucija nije 1280x720 nego je realna rezolucija koju aplikacije mogu iskoristiti 720 x 1184px zato sto su makli hardverske tipke i sad sam ekran prikazuje te tipke uzimajuci tih 96 pixela (sad koliko ce to biti bitno ostaje za vidjeti, bas me zanima kako ce mobitel prikazivati filmove u fullscreenu - pretpostavljam da ce morati prikazivati tipke za meni cijelo vrijeme..).

jedini pravi napredak u usporedbi sa galaxy s2 je sam ekran (tj rezolucija/pixel density istog - ne i sama velicina)
ionako je pitanje tjedana kad ce se ICS portati na ostale mobitele tako da to nije nikakva prednost.
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2011., 22:00   #52
Wozniak jR.
humanware
Moj komp
 
Wozniak jR.'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zGb
Postovi: 455
TIpke se micu kad gledas filmice i to...
Wozniak jR. je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2011., 22:11   #53
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Uff , moja greska... Sad kad Jobsa vise nema svi bi tribali imati vise respekta prema "i" proizvodima?
Do "jucer" nikom nije smetalo.. Btw, mislim da znas na sto sam mislija i time ne izrazavam nikakav diss
ili nesto slicno, jednostavno mi ostalo u glavi jer u ekipi pa i na poslu se koriste takvi nazivi ...
Nisam ni rekao da si nesto lose mislio, nego opcenito ( ne zbog jobsa)I ne volim taj izraz jer bi to znacilo da sam i ja gej ak me kuzis. nikakav napad ni nista takvo
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2011., 23:16   #54
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Jel dobivam i ovo u dodatnoj opremi da ga mogu nosit okolo:



Nije mi jasno u kojem smjeru ide razvoj smartphona?
Jel se ide prema sve većem ekranu i dimenzijama ili?
Šta je sljedeće, 5"? Di je granica?

...
khm je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2011., 23:33   #55
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
i dalje ne kontam kako na takav mobitel ne stave HDMI izlaz koji je danas prakticki norma na high end smartphoneovima (i ne, kupovina MHL adaptera nije dobro rjesenje)

i btw rezolucija nije 1280x720 nego je realna rezolucija koju aplikacije mogu iskoristiti 720 x 1184px zato sto su makli hardverske tipke i sad sam ekran prikazuje te tipke uzimajuci tih 96 pixela (sad koliko ce to biti bitno ostaje za vidjeti, bas me zanima kako ce mobitel prikazivati filmove u fullscreenu - pretpostavljam da ce morati prikazivati tipke za meni cijelo vrijeme..).
.
Sa HDMIem se slažem. Već sam rekao da mi je to glavni razlog zašto bi platio više za neki dvojezgraš ili četverojezgraš. Kako bi ga mogao doma koristiti za jedan komp (monitor + tipkovnica + miš) za surfanje. Te igranje (koliko god čudno zvučilo) quakea 3 kad je netko kod mene.

Ovo dolje nije istina. Tipke se po potrebi maknu. Kao da je bed imati nešto full screen pa da nakon kaj lupiš po ekranu (bilo gdje) da se tipke vrate. Da ovo nisu sama naklapanja baš za gledanje videa su rekli da tipke nestanu pa da možeš gledati cijeli video u svoj blagodati 1280x720 reze.

Ali ekran je i dalje svrš svrš svrš.
Citiraj:
Autor khm Pregled postova
Nije mi jasno u kojem smjeru ide razvoj smartphona?
Jel se ide prema sve većem ekranu i dimenzijama ili?
Šta je sljedeće, 5"? Di je granica?

...
Nije mi jasno što tebi nije jasno. Mobitel je skoro isto veliki kao Galaxy S2. Ako ti je prevelik, nemoj ga kupiti!
  Reply With Quote
Staro 20.10.2011., 23:43   #56
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Nije mi jasno što tebi nije jasno. Mobitel je skoro isto veliki kao Galaxy S2. Ako ti je prevelik, nemoj ga kupiti!
Mobitel je veći od galaxya s2 kojeg sam se nedavno rješio baš zbog veličine koja mi smeta, i sorry što iznosim zamjerke koje mi smetaju na dotičnom telefonu.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2011., 00:10   #57
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Kako hoćeš. Ja ne vidim kako veličina može biti plus ili minus. Ona je kakva je. Na ljudima je da uzmu kaj im paše.

135.5 x 67.9 x 8.9 mm Nexis Prime sa 0.35 inch većim ekranom
125.3 x 66.1 x 8.5 mm Galaxy S2
119 x 60 x 11.9 mm Običan nikad spomenut da je prevelik HTC Desire
  Reply With Quote
Staro 21.10.2011., 09:27   #58
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Ovo mi je uvijek bio i ostat ce najveci minus kod ovakvih mobitela.
Jednostavno mi je cudno i bezveze kad mobitel nema niti jednu fizicku tipku, a to je i jedan od razloga zasto sam prodao svog nexus s-a.
Ono sto sam mislio pod "fizicke tipke" u stvari i nisu fizicke tipke. Zadnje prave fizicke tipke su bile na HTC Desire.
Po meni je bolje nikakve tipke i veci ekran nego one capacitive koje zauzimaju mjesto a nisu dobre kao prave fizičke tipke. Otkad se izbacila crvena i zelena tipka uistinu vise ne trebaju ni ostale search, back, menu, itd. tipke.

Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Kako hoćeš. Ja ne vidim kako veličina može biti plus ili minus. Ona je kakva je. Na ljudima je da uzmu kaj im paše.

135.5 x 67.9 x 8.9 mm Nexis Prime sa 0.35 inch većim ekranom
125.3 x 66.1 x 8.5 mm Galaxy S2
119 x 60 x 11.9 mm Običan nikad spomenut da je prevelik HTC Desire

Vidis u cemu je stvar. Malo-pomalo se guraju dimenzije u neke sfere gdje vise ne znas da li je uredjaj pocketable ili ne. Nexus Prime je jedan centimetar veci od S2. Ne cini se mnogo ali iduci tako unatrag vidis koliko su aktualni uredjaji veci od prethodih generacija. Gdje je granica ?
Ne kazem da mi je Nexus Prime prevelik u odnosu na S2 kojeg koristim ali volio bih da su mu smanjili bezel a da je mob ostao u dimenzijama dosadasnjih uredjaja.
Meni pase mrcina se velikom rezom i mocnim hardverom ali mi ne pase da ta mrcina ima dimenzije tableta. Sta onda kupiti ?
__________________
Matta je online   Reply With Quote
Staro 21.10.2011., 11:46   #59
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Uređaj je malo prevelik za džep. Zbog rezolucije i dijagonale ekrana bi trajanje baterije moglo biti još kraće a performanse slabije. Ipak treba rendati sve te piksele a ljudsko oko i tako ne može razaznati piksele i na nižoj rezoluciji.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 21.10.2011., 13:05   #60
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Sa HDMIem se slažem. Već sam rekao da mi je to glavni razlog zašto bi platio više za neki dvojezgraš ili četverojezgraš.
Kako bi ga mogao doma koristiti za jedan komp (monitor + tipkovnica + miš) za surfanje. Te igranje (koliko god čudno zvučilo) quakea 3 kad je netko kod mene.
znaci koristio bi smartphone kao komp? a da jednostavno kupis nekog HTPC/laptop jeftinjaka na kojeg mozes instalirati windowse/linux bez beda i ne zajebavati se sa procesom instaliranja ubuntua na ekran velicine 4.6"?

i jos ti ostane dovoljno novaca da si kupis posten smartphone.
Ordem je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na