Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.09.2022., 10:43   #2641
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 650
Citiraj:
Autor Protis Pregled postova
Poštovani,

žao nam je na lošem iskustvu kojeg ste imali u poslovnici, provjerit ćemo sa djelanicima. Na ponudama nema navedeno jamstvo, a na računima je samo informativno napisano dok se jamstvo nalazi ispisano na jamstvenom listu i ukoliko je navedeno 60 mjeseci onda je jamstvo 60 mjeseci kako i piše
Postoji li neki razlog zbog kojeg ne možete napisati ispravno jamstvo na račun?
To bi trebalo 2 minute nekom informatičaru da povuče u softver jamstvo koje treba.

Bolje onda ne pisati ništa jer to nije "informativno" nego totalno pogrešno i jer kupca dovodite u zabludu sa pisanjem tih 24 mjeseca.
Mnogi se ne kuže i mislit će kad vide račun nakon 2 godine da je jamstvo prošlo.
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2022., 15:19   #2642
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 785
Nenadaj se odgovoru

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk
Lika091 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.09.2022., 15:22   #2643
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Informativno napisano, čuj ti opravdanja
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2022., 16:06   #2644
deevzg
informatički suradnik
Moj komp
 
deevzg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: novi_zg
Postovi: 262
Citiraj:
Autor nepalac Pregled postova
Postoji li neki razlog zbog kojeg ne možete napisati ispravno jamstvo na račun?
To bi trebalo 2 minute nekom informatičaru da povuče u softver jamstvo koje treba.

Bolje onda ne pisati ništa jer to nije "informativno" nego totalno pogrešno i jer kupca dovodite u zabludu sa pisanjem tih 24 mjeseca.
Mnogi se ne kuže i mislit će kad vide račun nakon 2 godine da je jamstvo prošlo.
seru i prave se blesavi , ja sam samo malo im osvježio reklamu davno prije na ovoj temi ima lik koji je zakačio ponudu i zatim račun i sve se jasno vidi, a mogu i ja svoju al mi se trenutno neda
deevzg je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2022., 16:10   #2645
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Citiraj:
Autor Protis Pregled postova
Na ponudama nema navedeno jamstvo, a na računima je samo informativno napisano
Zasto na racune ne pisete informativnu cijenu, nizu nego sto ona zapravo jest? Evo budem i odgovorio - jer vam to nikako ne ide u korist.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2022., 16:24   #2646
deevzg
informatički suradnik
Moj komp
 
deevzg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: novi_zg
Postovi: 262
ako laže koza ne laže rok...

Autor svetac.svetac Pregled postova
evo da i ja malo zreklamiram protis, sve što sam kupovao u protisu a uglavnom to je bio razlog cijena i izbor, je uvijek prolazilo ok i to još dok su počinjali u krapinskoj, međutim ugodni šok sam doživio nedavno , skupila se neka pinka i idem apgrejdat svoju kantu, idem uzet to za keš zbog cijene naravno i obavezno trudim se kupit komponente sa najdužom garancijom, međutim na ponudi piše jedno a kasnije na računu "muda pod bubrege" kako sam odmah uzeo 2 komponente koje su bile na lageru dobio sam samo račun sa uplatom kao onaj u birtiji , pitam lika kaj ne dobijem a4 račun, a on a to čete kad dođete po ostalo , ja ok , dođem ja po ostalo kad ono mi o vuku a ono rak bradavičar , evo linka

https://postimg.cc/LYyxpFzP
https://postimg.cc/PNx6MNjQ

na kraju na računu uopće nisu bile prve dve komponente , veli lik to vam je na onom malom računu prvom to vam je kao to, ja ostanem zbunjen , ja rekoh dobro , ja već kreno doma i tek nakon sat vremena skužim kaj piše na računu po garancijom, vračam se ja pitam lik kaj je ovo, a on aaaa mi ne možeme prikazat punu garanciju po zakonu bla bla , al kao ja imam garanciju kao u ponudi da se ne moram brinut i još na kutiji od ploče je bila otkinuta garancija od proizvođača tj.asbisa (al da ne ulazim sad o tome to sam dobio tek naknadno al nije ugodno kad baca sumnju na neku patku) došlo mi je da to sve vratim i tražim pare nazad , međutim tolko sam vremena izgubio i živaca dolazeći tamo da sam ipak preš preko toga, u biti imaš garanciju , al na računu nemaš, al imaš ne moraš se brinuti ( kao ono pisalo je na plotu da je pizda) s toga dobro pazite s kim imate posla, ovo još nikad nisam doživio ni u hgšrotu dok je bio aktualan, btw. pohvala djelatniku Zvonimir Tonkoviću bio je ugodan i pristojan !
deevzg je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2022., 12:12   #2647
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor nepalac Pregled postova
Postoji li neki razlog zbog kojeg ne možete napisati ispravno jamstvo na račun?
To bi trebalo 2 minute nekom informatičaru da povuče u softver jamstvo koje treba.

Bolje onda ne pisati ništa jer to nije "informativno" nego totalno pogrešno i jer kupca dovodite u zabludu sa pisanjem tih 24 mjeseca.
Mnogi se ne kuže i mislit će kad vide račun nakon 2 godine da je jamstvo prošlo.
razlog je iskljucivo tehnicke prirode i nadamo se da ce biti rijeseno kroz mjesec-dva i najkasnije do kraja godine. Napominjemo kako je valjano jamstvo ono sto pise na jamstvenom listu i za vrijeme cijelog trajanja jamstva isto mozete ostvariti kod nas u poslovnici kao i u servisu navedenom na jamstvenom listu, bez obzira ako na racunu pise manje
Protis je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2022., 19:30   #2648
antebr
Premium
Moj komp
 
antebr's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Split
Postovi: 407
Evo i moje "divno" iskustvo sa Protisom.

Dana 19.09.2022. kupim grafičku karticu Sapphire Radeon RX 6900 XT Nitro+ SE.
Kartica je isporučena par dana nakon toga, međutim kako nisam imao ostale komponente nisam otvarao kutiju.

Krajem prošlog tjedna otvorio sam kutiju i unutra sam pronašao ove dokumente:









Namjerno sam izbrisao podatke kupca na dokumentima.
Protis je meni prodao karticu kao novu.

A evo i dio komunikacije sa Protisom:





Ima još toga, ali da ne dužim, dobro pripazite kad kupujete u Protisa.

Lp
antebr je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2022., 23:03   #2649
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,553
Ovo je više do Linksa, jesu njih kontaktirao?
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2022., 23:19   #2650
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Tko je uvoznik? Jel Links uvoznik za Sapphire?
Ako jeste, onda je Links uvalio Protisu polovnu grafu

P.S. Razlog vraćanja je next level shit
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.10.2022., 00:00   #2651
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Ako je isporučena par dana nakon 19.09. onda ju možeš još uvijek vratiti (u roku 14 dana od zaprimanja), ali slučaj je ono za ne povjerovati. Od kud uopće njima grafa od Linksa? Jesi ti njima poslao i skenove ovih dokumenata od Linksa koje si našao unutra? Ona naljepnica na kutiji je bila prerezana ili je nije ni bilo?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 04.10.2022., 07:09   #2652
antebr
Premium
Moj komp
 
antebr's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Split
Postovi: 407
Kartica je dosla dostavnom sluzbom.
Bile su obje naljepnice na kutiji, tek sam poslje vidio da je jedna naljepnica naknadno zaljepljena.
Oni su se ovaj put zajebi pa im je dokumentacija ostala u kutiji, pitanje je koliko hardwera oni tako prodaju pod "novo" a da kupci nemaju dokaz da je koristeno.
Da ja nisam nasao dokumentaciju, nema sanse da bi dokazao da je kartica vec koristena. Gospoda iz Protisa su mene uvjeravali da je kartica nova, da kako ja to njih mogu pitati jeli kartica koristena.
Tek kada sam poslao dokumentaciju, onda su ostali iznenadeni.
Cinjenica je da je prethodni vlasnik koristio karticu par dana, pa je onda vratio.

Sta se mene tice ovo neka bude upozorenje svima na koji nacin Protis posluje, ja znam da kod njih necu vise kupovati.


Sent from my SM-G991B using Tapatalk
antebr je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2022., 07:14   #2653
BinaryJesus
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: Sveti Petar
Postovi: 175
Mislim ako ti garancija i dalje vrijedi a kartica normalno radi nije neki problem.
Samo obvezno provjeri garanciju s njima ili proizvođačem. Ako ti je vrijeme garancije umanjeno ja bi tražio umanjenu cijenu.
BinaryJesus je online   Reply With Quote
Staro 04.10.2022., 09:56   #2654
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Hahaha. Taman kad pomislim da me protis nemože iznenaditi sa svojim sranjima, oni opet izdominiraju. Kakvih 14 dana, pa to je slucaj za prijavu mingo-u bez obzira na 14 dana. Kartica prodana kao nova a nije. Jao, pa to je školski primjer kršenja zakona....Bravo protis. Najjači ste, nemoze vam niko ništa, jači ste od sudbine
Master_Hrc je online   Reply With Quote
Staro 04.10.2022., 10:39   #2655
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 650
Ma svi trgovci to rade, povrate vraćaju u prodaju, nije tu protis iznimka, samo eto, odali ih papiri...
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2022., 12:47   #2656
deevzg
informatički suradnik
Moj komp
 
deevzg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: novi_zg
Postovi: 262
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Ako je isporučena par dana nakon 19.09. onda ju možeš još uvijek vratiti (u roku 14 dana od zaprimanja), ali slučaj je ono za ne povjerovati. Od kud uopće njima grafa od Linksa? Jesi ti njima poslao i skenove ovih dokumenata od Linksa koje si našao unutra? Ona naljepnica na kutiji je bila prerezana ili je nije ni bilo?

to je već stara priča (radio sam u linksu) da links dila protisu robu kad ovima zafali
deevzg je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2022., 13:00   #2657
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Ovo je više do Linksa, jesu njih kontaktirao?
Jep, Links zajeb. Odnosno standardna procedura. Samo su ostali papiri unutra xD

To je standardna praksa u Linksu ali i u drugim trgovinama. Povrat ako se može spakirat uredno ide u police kao nova roba.




Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Hahaha. Taman kad pomislim da me protis nemože iznenaditi sa svojim sranjima, oni opet izdominiraju. Kakvih 14 dana, pa to je slucaj za prijavu mingo-u bez obzira na 14 dana. Kartica prodana kao nova a nije. Jao, pa to je školski primjer kršenja zakona....Bravo protis. Najjači ste, nemoze vam niko ništa, jači ste od sudbine

U ovom slučaju, najmanja krivica je od Protisa.


Protis je kao VP partner naručio novu karticu od Linksa da ju preproda. Links je prodao vraćenu karticu Protisu kao novu, a ovi su ju prosljedili korisniku.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2022., 13:23   #2658
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Krajnjeg korisnika to uopce nije niti bi trebalo biti briga. Covjek je kupio novu karticu a dosla mu je kartica koja je bila povrat znaci rabljena. A na racunu nije bilo navedeno da je kartica rabljena. Naravno da je krivica Protisa, nego čija bi bila.
Master_Hrc je online   Reply With Quote
Staro 04.10.2022., 13:29   #2659
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,159
staje tu novo to je protis,ali i dalje ljudi kupuju tamo to je problem

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2022., 13:45   #2660
henri_007
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 476
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova



U ovom slučaju, najmanja krivica je od Protisa.


Protis je kao VP partner naručio novu karticu od Linksa da ju preproda. Links je prodao vraćenu karticu Protisu kao novu, a ovi su ju prosljedili korisniku.

Ček ček, kupac kupi kod Protisa grafičku, oni prodaju rabljenu ali nije njihova krivica? Daj me nemoj.....
Znači tvojom logikom, kupac se nema kome žaliti, Protis nije kriv, Links nema ništa s kupcem, ostaje uprava vodovoda jedino
henri_007 je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2022., 13:46   #2661
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
aneksiram ovo svoje pitanje od protis teme, interesira me procedura nevezana za ikoju trgovinu:

kupim grafu, vratim idući dan, ne paše mi nešto ta grafa i ćao

koja je procedura onda dućana, osim da ju ''uvale'' nekom, kaj treba odradit da ide nazad u prodaju pod ''novo''?
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2022., 13:51   #2662
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
U pravilu bi se trebala moći vraćati roba koja nije otvorena. Mislim da nema nikakvog smisla da se može vraćati roba od koje je kutija otvorena, što bi trgovina trebala s time?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 04.10.2022., 13:52   #2663
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,768
Koja je onda točno poveznica na relaciji Links - Protis, tj. zbog čega Links nije tu istu karticu prodal po nešto nižoj cijeni kao rabljenu, obzirom da imaju takve posebne ponude?
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 04.10.2022., 13:53   #2664
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Koja je onda točno poveznica na relaciji Links - Protis, tj. zbog čega Links nije tu istu karticu prodal po nešto nižoj cijeni kao rabljenu, obzirom da imaju takve posebne ponude?
Pa zato jer bi onda izgubio pare, a ovako ju je zavaljao pod novu kao i 95% ostalog povrata.
Da se razumijemo, to svi rade i to nikako nije nikome opravdanje.





Citiraj:
Autor henri_007 Pregled postova
Ček ček, kupac kupi kod Protisa grafičku, oni prodaju rabljenu ali nije njihova krivica? Daj me nemoj.....
Znači tvojom logikom, kupac se nema kome žaliti, Protis nije kriv, Links nema ništa s kupcem, ostaje uprava vodovoda jedino


Ma jasno da to Protis treba riješiti i da korisniku to treba Protis popeglati, ali suštinska krivica je na Linksu
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2022., 13:54   #2665
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,768
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Pa zato jer bi onda izgubio pare, a ovako ju je zavaljao pod novu kao i 95% ostalog povrata.
Da se razumijemo, to svi rade i to nikako nije nikome opravdanje.
OK, to je jasno da su zamutili vodu, ali otkud im (Linksu i Protisu) te fore da si dvije trgovine međusobno preprodaju robu?
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 04.10.2022., 13:55   #2666
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
U pravilu bi se trebala moći vraćati roba koja nije otvorena. Mislim da nema nikakvog smisla da se može vraćati roba od koje je kutija otvorena, što bi trgovina trebala s time?
da malo nadopunim svoje pitanje, kupio sam grafu prek weba, za 2 dana vidim da mi daje manje FPSa od očekivanog

vraćam karticu u dućan, što je dućan dužan odradit prije vraćanja iste u prodaju? vraća se uvozniku na reseal? nešto treće?
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2022., 13:59   #2667
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
OK, to je jasno da su zamutili vodu, ali otkud te fore da si te dvije trgovine međusobno preprodaju robu?
U čemu je problem točno, tj. koje je pitanje


Links kao i Protis je uvoznik za xy robu, i uredno i jedni i drugi imaju u ponudi robu od drugih.
Npr, Delock kabliće uvozi Links (bar je uvozio dok sam tamo radio) i isti taj Delock prodaje i Protis i hrpa ostalih dućana. I obrnuto.

Svatko traži svoj dio kolača u maloprodaji.


Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
da malo nadopunim svoje pitanje, kupio sam grafu prek weba, za 2 dana vidim da mi daje manje FPSa od očekivanog

vraćam karticu u dućan, što je dućan dužan odradit prije vraćanja iste u prodaju? vraća se uvozniku na reseal? nešto treće?
Malo procedure kroz interni "servis" modul i kartica ide nazad u prodaju kao nova ako se može zapakirati tako da korisniku nije previše sumnjivo. Opcija dva je da se takav HW ugradi u neki složenac koji trgovina prodaje kao komplet. Gdje ima volje, ima i načina
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2022., 14:02   #2668
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,768
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
U čemu je problem točno, tj. koje je pitanje


Links kao i Protis je uvoznik za xy robu, i uredno i jedni i drugi imaju u ponudi robu od drugih.
Npr, Delock kabliće uvozi Links (bar je uvozio dok sam tamo radio) i isti taj Delock prodaje i Protis i hrpa ostalih dućana. I obrnuto.

Svatko traži svoj dio kolača u maloprodaji.
Je, ali na većini tih artikala ionak piše ASBIS ili MSAN kao glavni uvoznik ili distributer, samo pitam otkad je normalno da si na ovaj način dvije različite firme preprodaju u ovom slučaju GPU koju ni jedna direktno ne uvozi.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 04.10.2022., 14:05   #2669
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Links je bio uvoznik za Sapphire, ali nebitno zapravo. Stvar je ekonomske prirode. Ako ti korisniku možeš prodat karticu za 10000kn, i uvoznik je nema na lageru, ali ti je u Linksu VP cijena za tu grafu 9000kn. Pa naravno da ćeš ju uzet u Linksu i preprodati i zaraditi 1000kn

To je najnormalniji modus operandi u IT-u.



Isto ti je i s autima a vjerujem i sa hrpom drugih stvari.
Frend je uzeo novu Škodu u Štasnom jer ga je ispala jeftinije nego u Zubaku, a Štasni nabavlja iz/preko Zubaka aute
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2022., 14:07   #2670
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,768
Da, bili su, isto ko i za Fractal Design svojevremeno, pa je sve u međuvremenu prešlo na veće igrače, ali OK, ako je takva praksa.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na