Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.12.2021., 17:54   #1411
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Preporuka Banke

Neću reći da je skroz nelogično, ali da smisle da limit moraš odobriti preko tokena ili biometrijom...

Hvala na brzom odgovoru.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2021., 00:22   #1412
XXX_Man
3X
Moj komp
 
XXX_Man's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Zagreb, Croatia
Postovi: 198
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Zna li tko može li se dnevni limit u PBZ-u povećati preko SZK bez odlaska u poslovnicu?

Sutra moram pustiti nalog koji je veći od limita, a odgovor ne mogu dobiti danas jer je neradni dan.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja sam ga već mijenjao i preko aplikacije i preko SZK.

Oboje je moguće samo radnim danom u radno vrijeme. Vikendom jedino u poslovnici. Tako sam bar informiran od stane SZK.
__________________
“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov

"With the first link, the chain is forged. The first speech censured...the first thought forbidden...the first freedom denied – chains us all, irrevocably."
XXX_Man je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2021., 12:47   #1413
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Evo friska informacija.

Pošto nisam home office, jutros malo duže zaspao i nisam htio u poslovnicu da ne kasnim previše na posao.

Zvao SZK. Prođe se proces identifikacije, with key, jednokratna lozinka, ime i prezime, datum i mjesto rođenja. Kako mi je istekla osobna, slao sam na mail scan pa prešao na video chat s agentom i pokazao mu osobnu s obje strane.
Onda sam u aplikaciji dobio nalog za potpis, provjerio podatke i potpisao preko withsign.

Nakon toga zove teta, prođemo proces još jednom ovaj put s valjanom osobnom.
Nakon 5 minuta dobio odobrenje po izboru i to je to.

Razumijem sigurnosne protokole tako da neću mudrovati previše. Samo malo strpljenja i sve riješeno 👍🏼

Preko aplikacije ide samo smanjenje limita na manje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2022., 12:03   #1414
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
Napokon uvodenje eura, nece mi vise trebat tekuci+devizni, nego samo tekuci koji ce bit u eurima
*nadam* se da ce uvest nove pakete, iako sumnjam da ce bit jeftiniji...
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2022., 12:33   #1415
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Hahaha jeftiniji hahaha. Vjerojatno će podići opet cijene radi "prilagodbe".
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2022., 07:39   #1416
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Dobio na mail izvješće Erste banke o nakanada. U 2021.g. su mi uzeli 231 kn za naknade, a dali 4,45 kn kao kamate. Smijurija.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2022., 08:11   #1417
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,455
Jesi očekivao biti u plusu?
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2022., 08:31   #1418
masterCG
Banned
 
Datum registracije: Apr 2021
Lokacija: Zg
Postovi: 124
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Jesi očekivao biti u plusu?
Pa zašto i ne bi bio?
U današnje vrijeme fintech kompanija smiješno je da banke uzimaju bilo kakve naknade za vođenje računa, internet bankarstvo i ostalo.
To bi sve trebalo biti 0 kn, kao što je kod HPB i kao što je na Revolutu i ostalim sl. računima.
masterCG je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2022., 11:46   #1419
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,455
Ne može niti s fintech-om biti u plusu.
Revolut nema kamatu na depozit, a ima razne naknade. Ono što nema je mjesečnu naknadu za standard paket.
HPB isto kao i Revolut, nema mjesečnu naknadu, ali ima ostale naknade. Treba platiti samo dva računa da je na nuli.
Uglavnom, na njemu je da glasuje novčanikom. Ako misli da mu Erste nije dobra, pokupi se i zatvori račune. Tako im najjasnije i najglasnije daje do znanja da nešto ne valja i ovima drugima da kod njih nešto valja.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2022., 12:31   #1420
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Ne može niti s fintech-om biti u plusu.
Revolut nema kamatu na depozit, a ima razne naknade. Ono što nema je mjesečnu naknadu za standard paket.
HPB isto kao i Revolut, nema mjesečnu naknadu, ali ima ostale naknade. Treba platiti samo dva računa da je na nuli.
Uglavnom, na njemu je da glasuje novčanikom. Ako misli da mu Erste nije dobra, pokupi se i zatvori račune. Tako im najjasnije i najglasnije daje do znanja da nešto ne valja i ovima drugima da kod njih nešto valja.
Erste je dobra dok ti ne zatreba kredit, po mom iskustvu.
U dva navrata su me krenuli y...., drugi puta sam fino pokupio račune u drugu banku.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2022., 12:40   #1421
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
ja neznam nikog ko je uzeo kredit u matičnoj banci, interesantno

ko je u zabi, uzme u pbz, itd. itd.
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2022., 13:07   #1422
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
ja neznam nikog ko je uzeo kredit u matičnoj banci, interesantno

ko je u zabi, uzme u pbz, itd. itd.
Isto i kod telekom operatera...ponuda za postojeće klijenta nema, tu su dobro je...zato kad prelaziš kod drugog, ovi skidaju gaće, otplaćuju penale za prijevremeni raskid, itd.

Možda bi i banke trebalo mijenjati svake 2 godine.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2022., 00:43   #1423
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,142
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Erste je dobra dok ti ne zatreba kredit, po mom iskustvu.
U dva navrata su me krenuli y...., drugi puta sam fino pokupio račune u drugu banku.
Ni pod razno mi nije da branim Erste. Ja sam kod njih danas jer imam tamo stambeni. Kada mi je trebao stambeni samo sam se pojavio i odobren mi je bio jer sam tada već imao plaću kod njih. Nikakvi posebni uvjeti, mogao sam nešto bolje uvjete dobiti u hpb-u ako se sjećam dobro ali je trud koji sam morao uložiti u drugim bankama naspram Erste bio trostruki.

Iako sam svojevremeno bio lud na Erste danas ipak imaju medju najjeftinije naknade za račun + mbanking, ne rade sranja kod npr podizanja i uplata na Revolut, nemaju nikakvih naknada za inozemne priljeve ili kao neke naknade za tuzemne priljeve, prijevremeno vraćanje kredita bez naknada. Diners I cashback mi se duplo vrati. Sve u svemu u moru seronja kao pbz i mislim otp (ja sam iz pbz-a prešao u Erste iz više razloga), Erste nije tako loša. Hpb naravno ubija sa supersmart - om a onda je Erste iza je sa svojih 12kn za vođenje + mbanking.

Sent using Tapatalk
mann je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2022., 07:29   #1424
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Isto i kod telekom operatera...ponuda za postojeće klijenta nema, tu su dobro je...zato kad prelaziš kod drugog, ovi skidaju gaće, otplaćuju penale za prijevremeni raskid, itd.

Možda bi i banke trebalo mijenjati svake 2 godine.
Tako bih mogao i napraviti. Zbogom RBA (35kn/mj), evo me na HPB jer onaj besplatni paket ima sve sto mi treba..
jedino "steta" sto imam u RBA dobrovoljno mirovinsko koje mogu u RBA aplikaciji vidit. No imam i login za browser.
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2022., 07:30   #1425
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Ni pod razno mi nije da branim Erste. Ja sam kod njih danas jer imam tamo stambeni. Kada mi je trebao stambeni samo sam se pojavio i odobren mi je bio jer sam tada već imao plaću kod njih. Nikakvi posebni uvjeti, mogao sam nešto bolje uvjete dobiti u hpb-u ako se sjećam dobro ali je trud koji sam morao uložiti u drugim bankama naspram Erste bio trostruki.

Iako sam svojevremeno bio lud na Erste danas ipak imaju medju najjeftinije naknade za račun + mbanking, ne rade sranja kod npr podizanja i uplata na Revolut, nemaju nikakvih naknada za inozemne priljeve ili kao neke naknade za tuzemne priljeve, prijevremeno vraćanje kredita bez naknada. Diners I cashback mi se duplo vrati. Sve u svemu u moru seronja kao pbz i mislim otp (ja sam iz pbz-a prešao u Erste iz više razloga), Erste nije tako loša. Hpb naravno ubija sa supersmart - om a onda je Erste iza je sa svojih 12kn za vođenje + mbanking.

Sent using Tapatalk
Slažem se za naknade i ostalo.

Kredit slučaj prvi: tražim kredu za adaptaciju, 15000€, šupci inzistiraju na jamcu premda se na sve strane oglašavaju da jamac za taj kredit NIJE potreban.

Kredit slučaj drugi: kupujem stan, i nemam za učešće. Plaća od mene i žene zadovoljava kredit u bilo kojoj banci, samo ne kod njih, dajem još od porezne dokaz za apartmane i podstanara. Ajd, jedva.
Dolazi procjena stana. Šupci je NAMJESTE točno na iznos koji sam tražio, i daju samo 90% iznosa, te guraju dva kredita.
Popizdim, proučim procjenu i napišem žalbu. Drugi dan me zove šefica Erste nekretnina i DERE se na mene da mi nije ona kriva za politiku banke.
Hvala vam najljepša gospođo, jebem i ja vama sve i svih.
Proučim u detalje procjenu, Min. gospodarstva pravilnik, poredbene metode, nesmije se razlikovat poredbena nekretnina u svojstvima za više od 40% od nekretnine za koju se daje kredit. Razlika je 35% ravno.
Ajd, djeco pogađajte na čemu su mi srušili procjenu? Po cijeni m2? Ne.
Po tome što je jedan od stanova 35% manja kvadratura od ovog mog.
Kako, pitate? Detalje i tu kurčevu procjenu, skupa sa debilnim načinom izračuna, za koji ti treba osnovna škola da skužiš da nije kako treba, možete svi ladno dobit na uvid.
Dakle, Erste je super banka, dok vam nešto ne zatreba...

EDIT: da nebi bilo, znam da Erste daje samo do 90% procjene. Realna vrijednost stana, i da se pošteno procjenu napravilo bez namještanja, to uredno ne da pokrije, ima još i viška. I to pred dvije godine kad se kupovalo. Cijena je narasla od onda.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.

Zadnje izmijenjeno od: Pomo. 19.01.2022. u 07:41.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2022., 07:56   #1426
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Dobio jučer poziv u firmu iz Addika. Na računu kojeg ne koristim, ali ga moram imati i na kojem praktički nema prometa ni novaca, nude mi kredit za obrtna sredstva do 48k kn. Stvarno ne znam na osnovu čega mi ga nude.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2022., 08:01   #1427
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Možda gledaju likvidnost firme pa su zaključili da ti mogu ponuditi. Vjerojatno neki junior aka relationship manager na LinkedInu...


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2022., 08:39   #1428
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Dobio na mail izvješće Erste banke o nakanada. U 2021.g. su mi uzeli 231 kn za naknade, a dali 4,45 kn kao kamate. Smijurija.

Došao ja isprintat godišnji promet po računu za obrt, knjigovođa mi je pokraj banke, pa uletio da mi to naprave.

3 lista isprintana, 120kn naknada.

Sad ću im pisati mail da to vrate ili ode u bilo koju drugu banku. gamad.
vex je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2022., 08:50   #1429
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor vex Pregled postova
Došao ja isprintat godišnji promet po računu za obrt, knjigovođa mi je pokraj banke, pa uletio da mi to naprave.

3 lista isprintana, 120kn naknada.

Sad ću im pisati mail da to vrate ili ode u bilo koju drugu banku. gamad.
Ti svom knjigovođi ne šaljes mjesečne izvode?
Pa moras ovak?
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2022., 09:00   #1430
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 2,987
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Erste je dobra dok ti ne zatreba kredit, po mom iskustvu.
U dva navrata su me krenuli y...., drugi puta sam fino pokupio račune u drugu banku.

Erste se meni čini kao skroz čudna banka. Pred nešto godina, preselio sam radi posla i dok sam rješavao kupnju stana imao prijavljeno samo boravište. Trebao hitno otvoriti tekući da imam gdje primati plaću. Ušetao u Erste poslovnicu: Ne, ne možemo vam otvoriti račun jer nemate prebivalište!?
Hvala doviđenja, otišao vrata do u prvu banku koju sam našao i otvorio račun
RBA se okreće kako vjetar puše i kako im dođe novi management pa izmisle kojekakva pravila. Ubijaju s naknadama u posljenje vrijeme, ajde to mi se nekako kompenzira radi dosta prometa na kreditnoj (već spomenuta Rbica), ali su neorganizirani iznutra. Prvo su doslovno tjerali ljude van iz poslovnica, gurali svima internet bankarstvo, uvodili naplate na usluge za šalterom. Onda odjednom ti pokušavaju uvaliti osiguranja, i sl, i vidi čuda, sad opet pozivaju da se dođe u poslovnicu gdje ti djelatnici moraju pokušati prodati svakakve usluge.

Zatražim da mi zapišu da ne želim da me kontaktiraju za novosti i opet svako malo šalju nekakve promocije...Taman one godine kad je izlazio GDPR, nekih mjesec dana prije toga, kvočka u RBA vjerojatno po nečijem nalogu poslala mail s vidljivim imenima i adresama 1000 klijenata, svi u istom mailu, svi u "To" polju Onda su krenule žalbe s navedenim člancima iz zakona o zaštiti osobnih podataka Pa je ta ista kvočka nazivala okolo i ispričava se svima nama koji smo slali žalbu, na kraju direktor zvao, cijeli cirkus. Taman s smirilo i nekoliko mjeseci nakon toga opet sličan slučaj, samo drugi pošiljatelj
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2022., 09:49   #1431
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,455
Erste je relativno ok banka. Ima mana, ali ih je prije Georga imala manje.

HPB SS za sada top. Radi, nema problema, ne zovu oko ničega, imaju instant plaćanje. Vidjet ćemo da li će potrajati.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2022., 08:42   #1432
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Ti svom knjigovođi ne šaljes mjesečne izvode?
Pa moras ovak?
Nisam vodio računa o računima
vex je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2022., 09:48   #1433
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,984
Citiraj:
Autor vex Pregled postova
Došao ja isprintat godišnji promet po računu za obrt, knjigovođa mi je pokraj banke, pa uletio da mi to naprave.

3 lista isprintana, 120kn naknada.

Sad ću im pisati mail da to vrate ili ode u bilo koju drugu banku. gamad.

Meni je trebalo na uvid uplate koje sam radio po jednom IBANu unazad 3 godine-RBA mi naplatila 40 kn. Mamu im jebem, naplate ti nesto sto bi trebalo bit besplatno i uvijek dostupno meni kao korisniku
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2022., 12:08   #1434
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Nastavno na post #1426.
Jučer mi je stigla pismena službena ponuda od Addika da mogu dignuti kredu od 146k kn. Kreda je nenamjenska na 5g. s kamatama 4,5%. Osiguranje je 'zadužnica društva i vlasnika'.
I dalje mi nije jasno na osnovu čega su izvukli tu cifru jer ne poslujem preko njihove banke, nemam prometa na tom računu osim što platim godišnje nekih 250kn naknade za vođenje. Čak su me nekidan zvali da imam dug (?!) po tom pitanju i da uplatim tih 245kn koliko im dugujem.
A baš si razmišljam o nabavci novog auta...
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2022., 12:29   #1435
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Pretpostavljam da je to račun firme. Firma ima obvezu davanja financijskih izvješća FINA-i i koja su javni podatak, pa je na temelju njih napravljen automatski credit scoring...
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2022., 12:37   #1436
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Firma je u pitanju, ali ima službeni račun u PBZ-u.
Znali su zvati i iz raznih konzalting firmi jer kao imamo uber-duper AAA++++++ rejting obzirom da sve račune plaćamo na vrijeme, nemamo nikakvih kredita i sl., pa će nam oni izdati neki certifikat o tome. Samo sam ih lagano od*ebo.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2022., 12:45   #1437
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Da to i mene zivkaju 1-2 godisnje, a certifikat se eto igrom slucaja placa SAMO 700kn .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2022., 13:12   #1438
cro_ryder
cyborg
Moj komp
 
cro_ryder's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: hills of SB
Postovi: 233
Certifikat izvrsnosti, zvali su i mene, više puta. Sam certifikat je besplatan, samo ima administrativnih troškova mislim oko 2500,00 kn + PDV da je rekla ženska.

How yes no
cro_ryder je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2022., 13:35   #1439
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Pljačka. Izdaje ih bisnode a ne država ili neka banka kako bi se dalo zaključiti iz naziva.

Tim certifikatom možeš obrisati dupe jer ne služi ničemu osim preseravanju manjih firmi čiji su vlasnici neuki 🤣


Zovu me svake godine i uporno su dosadni
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2022., 14:46   #1440
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Imam trenutno sve u PBZ što koristim, tekući, žiro, štednje i to, u HPB imam onu njihovu prepaid Visu koju koristim za online plaćanja, jel mogu sad tamo otvoriti onaj SuperSmart tako da imam online banking i da vidim stanje jer ova Visa ima samo mjesečne izvode pa nemam ni pojma koliko novaca tamo imam kad nešto trebam kupovati
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na