Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.10.2021., 20:10   #1
Misak
Premium
Moj komp
 
Misak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Donji Miholjac
Postovi: 391
BT mis za veliku ruku i ljevaka

Ekipa,
Molim pomoc... ne nalazim nista adekvatno pa mi mozda neko moze pomoci iz iskustva. Ljevak sam i trebam simetricnog misa jer su normalni za desnjake skroz neudobni. Uz sve to trebao bi biti malo vecih dimenzija jer imam ogromnu sapu. Takodjer uvjet je da je bluetooth i po mogucnost da ima opciju spajanja na dva racunala (mac i pc) te one key switch.. Logitech mi ima sve te funkcije no ovi simetricni su premali i doslovno ga "vozim" samo prstima, a cijela saka je u zraku...
__________________
.....:::: There is no place like 127.0.0.1 ::::.....
Misak je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2021., 21:18   #2
Zika21
Premium
Moj komp
 
Zika21's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 101
Osim G903 ne pada mi nešto na pamet, ako ti je i on premali morat ćeš se ili priviknut na fingertip grip ili neki drugi kompromis napravit čini mi se...
Zika21 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.10.2021., 21:23   #3
Misak
Premium
Moj komp
 
Misak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Donji Miholjac
Postovi: 391
Hmm cini mi se da on nije bluetooth.. A to mi je must have opcija... Vecinu vremena sam na Macbooku spojenom na isti monitor na kojem mi je i PC pa mi se ne prestekava mis.. Ovako imam Logitech tipkovnicu na kojoj samo presaltam izvor BTa kao i na misu...
__________________
.....:::: There is no place like 127.0.0.1 ::::.....
Misak je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2021., 21:43   #4
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,770
Jesi razmisljao o trackballu ili je mis bas must have? Znam par njih sto su vise srece pronasli medju simetricnim trackballima umjesto u misevima.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2021., 22:07   #5
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Is iskustva, probao samdosta bežičnih i BT miseva, nijedan mi je pase bas zbog velike ruke. Za ured jos uvijek imam mx 5500 kombinaciji i sad sam nabavio mx master 3 pa cu probat. On je BT i bezicni

Poslano sa mog ELE-L29 koristeći Tapatalk
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2021., 07:46   #6
Misak
Premium
Moj komp
 
Misak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Donji Miholjac
Postovi: 391
o trackballu nisam nikad razmisljao zbilja, morao bih probati prvo negdje...

trenutno koristim za PC G.Skill Ripjaws MX780 i taj mi je mis predobar.. moze se kao lego slagati za ljevaka, desnjaka ili da bude simetrican i potpora za dlan se na vijak podize i spusta koliko treba.. taj mi je idealan no nazalost nije bezicni...

bas smo diskriminirani mi ljevaci nema postenog misa na lijevu stranu.. lova mi je totalno nebitna, samo da nadjem odgovarajucu kombinaciju...
__________________
.....:::: There is no place like 127.0.0.1 ::::.....
Misak je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2021., 11:24   #7
Misak
Premium
Moj komp
 
Misak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Donji Miholjac
Postovi: 391
guglajuci ispada da bi mi Logitech G903 mogao odgovarati.. nije BT ali mogao bih ga spojiti na nacin da wireless receiver piknem u monitor koji ionako spajam na Macbook usb-c kablom, a zicu direkt upiknem u PC.. pa na taj nacin switcham ovisno sa kojim strojem ga koristim... a gledajuci dimenzije, mogao bi mi stimati... morat cu probati...

EDIT: kupljen G903 i za sada samo pozitiva.. simetrican je i dovoljno velik tako da mi fino lezi u ruci... spajanje sa Macbookom i PCjem radi kako sam i zamislio...
__________________
.....:::: There is no place like 127.0.0.1 ::::.....

Zadnje izmijenjeno od: Misak. 08.10.2021. u 11:33.
Misak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na