Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.09.2008., 11:22   #1
bacyc
mučko đubre
Moj komp
 
bacyc's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: B.P.S.
Postovi: 285
cod4, refresh servera i pucanje veze

komp je
gigabyte 965p-ds3
intel 2140@3,1
3*1gb ddr2
samsung 500gb, 16mb cache
napajanje seasonic 380w
cod4 je patchan na 1,7




prije nekih dva mjeseca je došao super turbo brzi internet i do mene, i od početka imam isti problem. kliknem na refresh, i kada nakon toga kliknem na quick refresh pukne mi veza, i moram izaći iz igre da se veza vrati. potpuno je isto i ako dva puta kliknem na refresh server list.


prvi router je bio zyxel, i on se nakon quick refresha restartao. znači, kliknem refresh, quick refresh i sve se lampice na zyxelu pogase i ode u restart, isto kao da sam ga ugasio i ponovno upalio. posudio sam drugog zyxela i on je samo gubio vezu, ali se nije restartao. došli su mi tekomovci i zamjenili zyxela sa thomsonom st780i. problem je potpuno isti, refresh, quick refresh i pucanje veze. thomson se također ne restarta.




imao sam 2megabita, sada imam 8 (6,7dl i 0,44 ul), ping je 50-54. spajao sam se i bežično i sada se spajam žicom.


bili su i tehničari par puta. izmjerili su 32megabita podzemni vod (nisam siguran jel vod, linija ili kako ga već zovu). neki dan je opet bio majstor i reko mi je da ima problema u zračnom vodu. danas su opet bili, mjenjali su mi paricu i opet je sve kako je i bilo. jedan od majstora je rekao da je problem možda u instalaciji u kući, dok se drugi nije složio. i to s razlogom jer se radi o kabelu od 6-7 metara do tavana. bez obzira na to danas ću još otići po par metara kabela pa i to provjeriti.
__________________



phenom x3 435@phenom II x4 2900mhz big typhoon
asus m4n8 pro
2*2gb gskill
vtx ati radeon hd 5850
wd 640 aaks, blue
LG 42N
SEASONIC 380W
mx-518, Logitech wave
samsung 225bw










bacyc je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na