Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.06.2006., 10:41   #1
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,330
Duke Nukem Forever

Stavio sam ovo pod igre, iako bi mozda bilo bolje pod svastaru

Pola "milje" za Đuku


Take-Two Interactive je za drugi kvartal tekuće poslovne godine prijavio gubitak od 50,2 milijuna dolara, ali prema riječima njihovog glasnogovornika, isti se akumulirao zbog ulaganja u nove projekte, zatvaranja dvije podružnice, te partnerstvom sa Bethesdom čime se profit od Obliviona dijeli.

Prema nekim izvorima, Take-Two je ponudio dodatnih pola milijuna dolara 3D Realmsu da napokon dovrši Duke Nukem Forever ove godine. Ugovorena cifra je iznosila 6 milijuna dolara, ali se zbog brojnih odgoda spustila na 4,250 milijuna, tako da ovaj poticaj nije za odbaciti. Da li je 3D Realms prihvatio ponudu, za sada nije poznato.


http://www.bug.hr/master/vijesti/index.asp?id=73016
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2006., 16:57   #2
matija84
Premium
Moj komp
 
matija84's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Citiraj:
Autor LAcy
Stavio sam ovo pod igre, iako bi mozda bilo bolje pod svastaru

Pola "milje" za Đuku


Take-Two Interactive je za drugi kvartal tekuće poslovne godine prijavio gubitak od 50,2 milijuna dolara, ali prema riječima njihovog glasnogovornika, isti se akumulirao zbog ulaganja u nove projekte, zatvaranja dvije podružnice, te partnerstvom sa Bethesdom čime se profit od Obliviona dijeli.

Prema nekim izvorima, Take-Two je ponudio dodatnih pola milijuna dolara 3D Realmsu da napokon dovrši Duke Nukem Forever ove godine. Ugovorena cifra je iznosila 6 milijuna dolara, ali se zbog brojnih odgoda spustila na 4,250 milijuna, tako da ovaj poticaj nije za odbaciti. Da li je 3D Realms prihvatio ponudu, za sada nije poznato.


http://www.bug.hr/master/vijesti/index.asp?id=73016

Neznam, nekako nevjerujem da će đuka izači, a ako izađe uopće mislim da bi to bio polu proizvod, nešto kao Sin:Emergance
matija84 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.06.2006., 02:44   #3
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Ma budale, odgodilo skoro gotovu igru zato sto ju je "vrijeme pregazilo" odnosno, engine nije bio konkurentan ostalima na trzistu, a ne shvacaju da su izdali igru ekipa bi poludjela iako nema najbolju grafiku na trzistu, jer do duke-a je ono nesto, a to nesto je stvar koja cini igru legendarnom. Pih, kao da je fallout 2 los, a nije ni u 3D-u igra
  Reply With Quote
Staro 12.06.2006., 13:05   #4
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
Najbolje da po neznam koji put počnu iz početka. Možda će izaći kad budem imao praunuke.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2006., 16:58   #5
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,330
Da, dobra im je ta fora kretanja iz pocetka. Mogli su vec nekoliko igara izdati, od tih djelomicno gotovih.

Edit iz istog izvora (http://www.bug.hr/master/vijesti/index.asp?id=73085):

Nema tih novaca...

Nedavno smo pisali kako je Take-Two ponudio 500.000 dolara 3D Realmsu da do konca ove godine Duke Nukem Forever napokon ugleda police dućana zabavnim softverom. Glasnogovornik 3D Realmsa opovrgava takve navode i izjavljuje kako je spomenuta cifra dio nekog novog poslovnog dogovora, ali nikako se ne radi o stimulansu da požure izradu igre na kojoj, onako usput, rade od 1997. godine.

Prema njegovim riječima, nema tih novaca koji će ih prisiliti da objave poluproizvod, a 500.000 dolara nije vrijedno čak ni da se igra dovrši par mjeseci ranije. Nekako nam smrdi da u prenesenom značenju 3D Realms nije ni blizu dovršetka Duke Nukem Forevera, pa ako ste pomislili da će ga zbog pola milijuna objaviti još ove godine, vjerojatno ste se prevarili - baš kao i mi.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge






Zadnje izmijenjeno od: LAcy. 14.06.2006. u 15:47.
LAcy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na