Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.05.2006., 16:42   #1
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
Guild Wars ili World of Warcraft?

Već sam igrao WoW, ali mi je malo glupo plaćati tak puno za tu igru, a negdje sam pročitao da je Guild Wars jedina slična igra koja može konkurirati WoW-u.

Može mi možda netko objasniti razliku i kako se uopće igra GW :confused: ?
destroyer je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2006., 16:47   #2
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,189
Gw ti je mmorpg, nešto slično wow-u samo što ne plaćaš pretplatu, dakle kupiš igru i igraš do mile volje.
Također sastoji se od pve dijela (protiv botova čudovišta, player vs envirement) i pvp (player vs player, igrač protiv nekog drugog igrača)
Također imaš i Factions expanziju za gw (i nju preporučam) nemoraš imati obični gw da bi ju stavio i igrao(99% sam siguran)
imaš 2 svijeta, Tyria (propecies campanja) i Cantha (factions campanja) ogromni svijetovi, jako velika igrivost
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.05.2006., 16:55   #3
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
A kolka je cijena za Factions? Ako mi netko kaže da je 100% siguran da ne treba običan za taj expansion (a ne 99 ) onda možda i nabavim...

A kakav je pvp u GW? Ima nekoliko strana koje se bore jedna protiv druge (kao u WoW-u) ? Ili se mogu boriti s najboljim frendom? Eh da.... Koliko ima klasa i do kojeg se lvla može buildati?
destroyer je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2006., 19:06   #4
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,189
http://gw.gamewikis.org/wiki/Profession
^za profesije. Svaki lik može kombinirati 2 profesije, naravno ona 1. je najbitnija.
Moja najdraža ti je ranger/mesmer (resolve trapper, ili migraine+interupt+hex, ima na stotine kombinacija buildova
za info o pvp sve piše tu -> http://gw.gamewikis.org/wiki/Player_versus_Player
Evo još nešto.
Guild Wars Factions is a stand alone product and doesn't require the player to already own the original Guild Wars (Prophecies Campaign). However, the two campaigns can be linked by adding the Factions retail key to an already existing Prophecies account and players from both campaigns will be able to interact. They will be able to compete in PvP and players who own both campaigns are able to take any Prophecies characters that have reached Lion's Arch over to the lands of Factions.
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2006., 01:10   #5
MOrdecai83
Keeper of the Nine Keys
 
MOrdecai83's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Pula
Postovi: 193
Citiraj:
Autor destroyer
A kolka je cijena za Factions? Ako mi netko kaže da je 100% siguran da ne treba običan za taj expansion (a ne 99 ) onda možda i nabavim...

A kakav je pvp u GW? Ima nekoliko strana koje se bore jedna protiv druge (kao u WoW-u) ? Ili se mogu boriti s najboljim frendom? Eh da.... Koliko ima klasa i do kojeg se lvla može buildati?
Factions obicni 300kn...Factions Collector's edition 315kn...smijesno...

Ne treba ti prvi GW da bis igrao ovaj...ali ako budes imao samo ovaj, neces moci igrati prophecies campaign i neces moci na taj kontinent...

PvP je fenomenalan...i postao jos bolji nakon sto su ubacili Alliance battle...u kojem je 12 na 12...u 2 fakcije...Kurzick i Luxon...pa tu trebas sakupljati pointove i slicno... Mozes se boriti s najboljim frendom u jednoj areni...1 na 1... Klasa imas 8, warrior, ranger, mesmer, monk, necromancer, elementalist, assasin, ritualist...i moze se buildati do lvl 20...i nema dalje...tako da je uravnotezenija igra...a kad napravis lika pvp...vec ti je lvl 20...i tada ovisi samo o tvojim vjestinama i skillovima kako ces ih upotri***************iti i pobijediti...

I na kraju...ali najvaznije...ne placa se mjesecna pretplata...
__________________
L-L-L-Look at you, Hacker. A pa-pa-pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you r-r-r-run through my corridors-s-s. H-h-how can you challenge a perfect, immortal machine? - SHODAN

CPU : AMD 64 X2 4600+ / 2400Mhz (Sckt AM2)
CPU COOLER : Stock
MOBO : Gigabyte GA-M59 SLI-S5 (BIOS - F8)

RAM : 2x1GB SuperTalent CL4 (4-4-3-8) PC6400 DDR2-800MHz
GPU : XFX 8800GT 512MB "Alpha Dog Edition" @ 710/1720/1030
POWER SUPPLY : Thermaltake Toughpower 600W PSU
CASE : Thermaltake Armor Jr
HDD : 2 x Seagate 320GB HDD SATA2
DVD-RW : Pioneer DVD-RW R-110
MONITOR : BenQ G2400W 24" 5ms LCD 1920x1200

MOrdecai83 je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2006., 01:12   #6
MOrdecai83
Keeper of the Nine Keys
 
MOrdecai83's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Pula
Postovi: 193
Citiraj:
Autor SniperWolf
Moja najdraža ti je ranger/mesmer (resolve trapper, ili migraine+interupt+hex
IGAY? : roller :
__________________
L-L-L-Look at you, Hacker. A pa-pa-pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you r-r-r-run through my corridors-s-s. H-h-how can you challenge a perfect, immortal machine? - SHODAN

CPU : AMD 64 X2 4600+ / 2400Mhz (Sckt AM2)
CPU COOLER : Stock
MOBO : Gigabyte GA-M59 SLI-S5 (BIOS - F8)

RAM : 2x1GB SuperTalent CL4 (4-4-3-8) PC6400 DDR2-800MHz
GPU : XFX 8800GT 512MB "Alpha Dog Edition" @ 710/1720/1030
POWER SUPPLY : Thermaltake Toughpower 600W PSU
CASE : Thermaltake Armor Jr
HDD : 2 x Seagate 320GB HDD SATA2
DVD-RW : Pioneer DVD-RW R-110
MONITOR : BenQ G2400W 24" 5ms LCD 1920x1200

MOrdecai83 je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2006., 06:22   #7
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
Pa prema tome, igra nije jako različita od WoW-a... A postoji u GW nešto kao što su instance u WoW-u? Ili se samo treba hodati po svijetu i ubijati neka stvorenja bezveze?

I, ima negdje neki filmić za skinuti pa da vidim kak je netko drugi prolazio neke dijelove igre, samo da vidim kak to uopće izgleda? Ako ima, i ako mi se svidi, kupujem

Što se cijene tiče, radije ću kupiti Collectors Edition (to je onaj di su i obični i Factions?)...
destroyer je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2006., 11:13   #8
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,189
Nope, collector's ti je samo Factions ili samo Propecies, a u njemu dobiješ neke extra stvarčice tipa poster zastavica newdance itd
ovako ti nekako izgledaju tereni u factionsu -> http://www.youtube.com/watch?v=vJPeX...ars%20factions
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2006., 12:46   #9
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
A može netko staviti nekoliko KVALITETNIH screenshotova di vidim kako izgleda sučelje i borba? Takve screenshotove nisam našao....

I.. koju verziju da onda nabavim? Ako želim obje, onda moram platiti 2*300kn? To mi se ne isplati, za to platim WoW : hitthewa
destroyer je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2006., 13:21   #10
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,189
Sučelje sam možeš konfigurirati po želji.
eo par slika (dosta su stare al nema veze)

a o isplativosti, kako želiš - ja sam npr kupio obični gw prije cca god dana (270kn) i od tad ga igram, i zanimljiv mi je. Zamisli koliko bi me svo to vrijeme WOW-anja koštalo, a uostalom, trebat će ti dosta dugo da završiš 1 kampanju sa 1 likom (a ima ih 8), a nakon toga ti još preostaje pvp... tako da..
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.05.2006., 15:15   #11
MOrdecai83
Keeper of the Nine Keys
 
MOrdecai83's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Pula
Postovi: 193
Citiraj:
Autor destroyer
I.. koju verziju da onda nabavim? Ako želim obje, onda moram platiti 2*300kn? To mi se ne isplati, za to platim WoW : hitthewa
Ako kupis obje onda imas sve komplet...to ti je nekih 550-600kn sve skupa, i to Collector's-i...a sto se tice WoW-a...on je oko 300kn...sada neznam koliko je collectors...pa nastavak, kao i sto je GW-u Factions, WoW-u je Burning Crusade...neznam da li je vec izasao...to ti je jos 300kn...i naravno, ne zaboravimo 100kn mjesecno za igrati WoW...sto GW nema... sad ti meni reci sto ti se isplati...
__________________
L-L-L-Look at you, Hacker. A pa-pa-pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you r-r-r-run through my corridors-s-s. H-h-how can you challenge a perfect, immortal machine? - SHODAN

CPU : AMD 64 X2 4600+ / 2400Mhz (Sckt AM2)
CPU COOLER : Stock
MOBO : Gigabyte GA-M59 SLI-S5 (BIOS - F8)

RAM : 2x1GB SuperTalent CL4 (4-4-3-8) PC6400 DDR2-800MHz
GPU : XFX 8800GT 512MB "Alpha Dog Edition" @ 710/1720/1030
POWER SUPPLY : Thermaltake Toughpower 600W PSU
CASE : Thermaltake Armor Jr
HDD : 2 x Seagate 320GB HDD SATA2
DVD-RW : Pioneer DVD-RW R-110
MONITOR : BenQ G2400W 24" 5ms LCD 1920x1200

MOrdecai83 je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2006., 10:56   #12
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
Citiraj:
Autor SniperWolf
(...) trebat će ti dosta dugo da završiš 1 kampanju sa 1 likom (a ima ih 8), a nakon toga ti još preostaje pvp... tako da..
što točno znači to da završiš kampanju? to znači da moraš izvršiti n questova i gotovo? Kao na Diablo 2? Može se dogoditi da se meni neki quest baš i neda napraviti... Mogu ga onda jednostavno ignorirati i krenuti obavljati neki drugi?

btw. hvala na screenshotovima
destroyer je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2006., 11:04   #13
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
mozes ga ignoriraiti
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2006., 17:04   #14
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
Evo, našao sam nešto o GW-u, ako još nekog zanima
http://www.crovortex.com/igre.php?op=prikazi&id=83

zanima me ono što piše za odabir 2 profesije, to je onda kombinacija jednog i drugog ili se može raditi neki switch? npr. ako ja izaberem elementalista kao primarnu profesiju i rangera kao sekundarnu, kak bi onda to izgledalo?

btw. vjerojatno ću kupiti GW : goood :
destroyer je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2006., 18:19   #15
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,189
Pa primarna klasa ti određuje vajski izgled tvog lika, a sekundarna samo dodaje skillove i attribute na već postojeću (primarnu).
svaka klasa ti ima neki svoj specijalitet, npr ele ti ima energy storage (moze imati preko 60energya npr) ranger expertise (izbijegavanje napada, skillove kostaju manje energije) necromancer soul reaping (za svakog umrlog u okruzenju dobijes +1energy) warrior ti ima strenght itd

npr moj nedovršeni trapper^^
dakle ovo beastmastery,expertise(ranger primary only),markmanship i wilderness su mi od primarnog, a ostalo od mesmera. Kad bi bio mesmer/ranger onda nebi bilo expertise nego fast casting
Isto tako rune koji ti boostaju neki atribb mozes stavljati samo za primarnu profesiju.. npr meni je inace wilderness 12 dok mi je sad 15.
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2006., 19:06   #16
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
Hvala! : cheers2
destroyer je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2006., 19:07   #17
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,189
Guild Wars
...
Guild Wars: Factions

edit; tek sad vidjeh post xD
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2006., 08:26   #18
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
A mogu 2 čovjeka igrati istovremeno s istim accountom? Mislim, ako moj frend i ja kupimo igru, i obadva želimo igrati u isto vrijeme, onda može samo jedan igrati ili obadva?
destroyer je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2006., 08:47   #19
Cataphract
Premium
Moj komp
 
Cataphract's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Constantinopolis
Postovi: 1,002
ne.
Cataphract je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2006., 08:58   #20
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
nisam igrao gw ali igram wow vec duze vrijeme... i sumnjam da gw moze ozbiljno konkurirati wow-u. neznam nikoga tko je igrao gw, probao wow i vratio se na gw. isto tako neznam nikoga tko je sa wow-a presao na gw

wow je, mnogi vole reci, savrsenstvo od igre. provedes jako puno vremena gradeci lika do 60. lvla i time si prisiljen nauciti puno. na 60. lvlu biras oces igrat pve ili pvp. ali ne biras tako da te netko pita. nego jednostavno biras tako da ili provodis vrijeme u bg-u ili ga provodis u questovima i instancama. mnogi vole oboje ali u tom slucaju obicno pvp bude zrtvovan jer stvarno zahtjeva jako jako jako puno vremena i truda.
pvp se uvelike razlikuju, sto po opremi, sto po nacinu igre, sto po odabiru talenta, samog nacina igre i strategije koju koristis. pvp je NEpredvidljiv. a pve je ispunjen moci i snagom toliko vecom od bilo kojeg lika da se neki jednostavno - uplase

probaj gw pa javi kakav je. ja jos halam wow i stvarno ne mogu reci da mi puno znaci skupit svaka 2 mjeseca 200kn za bon. jer je igra stvarno super
mat je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2006., 09:33   #21
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Mene osobno kod GW smeta kaj je cijela igra instancirana ...

Pa tako nema šanse da vidim kako netko protči pored mene dok grindam - jerbo sam u svojoj instanci ...

PVE je odjeplje od PVE - nemreš jednostavno nasred mape se poćeti klat - jerbo je svatko u svojoj instanci ....

GW - nisu MMO u punom smislu rijeći, ali ako je novac problem i 200 Kn svakih 2 mjeseca su problem - GW su riješenje ...

IMO - GW su daleko siromašniji po pitanje sadržaja, a dodatan sadžaj dolazi SAMO u ekspanzijama, dok WoW dobiva mjesećno barem 1 patch sa novim sadržajem ....
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2006., 11:02   #22
MOrdecai83
Keeper of the Nine Keys
 
MOrdecai83's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Pula
Postovi: 193
osobno znam dosta njih koji su presli sa wow-a na gw...i kazu da je puno bolji gw...
meni osobno je gw ljepsi...ozbiljniji...odredjenijeg sadrzaja i tijeka...dok je wow vise djecji...komicniji...i slobodnije naravi i zabave...

oni koji igraju wow glasati ce za wow, oni koji igraju gw glasati ce za gw...jako subjektivno...trebao bis ti probati obje da znas sto odabrati...

ako su ti lova i vrijeme problem onda uzmi gw...ako to dvoje imas na bacanje onda uzmi wow...
__________________
L-L-L-Look at you, Hacker. A pa-pa-pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you r-r-r-run through my corridors-s-s. H-h-how can you challenge a perfect, immortal machine? - SHODAN

CPU : AMD 64 X2 4600+ / 2400Mhz (Sckt AM2)
CPU COOLER : Stock
MOBO : Gigabyte GA-M59 SLI-S5 (BIOS - F8)

RAM : 2x1GB SuperTalent CL4 (4-4-3-8) PC6400 DDR2-800MHz
GPU : XFX 8800GT 512MB "Alpha Dog Edition" @ 710/1720/1030
POWER SUPPLY : Thermaltake Toughpower 600W PSU
CASE : Thermaltake Armor Jr
HDD : 2 x Seagate 320GB HDD SATA2
DVD-RW : Pioneer DVD-RW R-110
MONITOR : BenQ G2400W 24" 5ms LCD 1920x1200

MOrdecai83 je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2006., 15:36   #23
Cataphract
Premium
Moj komp
 
Cataphract's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Constantinopolis
Postovi: 1,002
Citiraj:
Autor mat
nisam igrao gw ali igram wow vec duze vrijeme... i sumnjam da gw moze ozbiljno konkurirati wow-u. neznam nikoga tko je igrao gw, probao wow i vratio se na gw. isto tako neznam nikoga tko je sa wow-a presao na gw
tu se ne radi o kvaliteti igre već o samom igraču. wow je kvalitetna igra, ali meni ne odgovara. GW mi je daleko, daleko bolji. isto kao što ne podnosim C&C serijal, a dune2 obožavam.

Citiraj:
Autor Paske
Mene osobno kod GW smeta kaj je cijela igra instancirana ...
meni je zakon. nemre ti se dogoditi da ti dođe neki prepotentni kreten 50 levela više od tebe i nakanta te onako iz zabave. hvala, ali ne hvala - dosta mi je toga iz diblo2 koji je - vidi čuda - blizzardovo čedo kao i wow.

Citiraj:
Autor Paske
GW - nisu MMO u punom smislu rijeći, ali ako je novac problem i 200 Kn svakih 2 mjeseca su problem - GW su riješenje ...
naravno da GW nije MMO. to nikada nije niti rečeno. kaj se tiče 200kn svaka dva mjeseca - nije mi niti najmanji problem. ono što mi jest problem je dječja grafika i još neke stvari.

Citiraj:
Autor Paske
IMO - GW su daleko siromašniji po pitanje sadržaja, a dodatan sadžaj dolazi SAMO u ekspanzijama, dok WoW dobiva mjesećno barem 1 patch sa novim sadržajem ....
I beg to differ. sadržaja u GWu ima na bacanje. nadalje, dobiva ga se dijelom besplatno u raznim apdejtima, no da se većina dobiva u novim chapterima to stoji. tome je tako jer igra nema pretplatu kao wow, već se financira novim chapterima koji će izlaziti svakih 6 mjeseci, a koštati će kao cijela igra. na kraju te to ispadne 50kn mjesečno.
Cataphract je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2006., 17:44   #24
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
Igram i ja wow već duže vrijeme (priest lvl 46), ali nije moj. U tome i jest problem. Bratić mi plaća, a onda je meni dao user i pass tako da igram dok njega nema. Za uzvrat ja njemu dam besplatne sate za net koje dobim u školi. Eh, a sad je problem to kaj bude on dobil dsl, a i počinju praznici -> on bude igral cijele dane, a ja?!

Nemam baš para za bacanje pa da plaćam 100kn mjesečno pa mi se nameće GW koji je puuuuuno jeftiniji. Ako ima nekog tko zna nešto bolje od GW, a da nije WoW, neka kaže sad ili šuti zauvijek
destroyer je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2006., 18:35   #25
MOrdecai83
Keeper of the Nine Keys
 
MOrdecai83's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Pula
Postovi: 193
Citiraj:
Autor destroyer
Nemam baš para za bacanje pa da plaćam 100kn mjesečno pa mi se nameće GW koji je puuuuuno jeftiniji. Ako ima nekog tko zna nešto bolje od GW, a da nije WoW, neka kaže sad ili šuti zauvijek
ne postoji...a da je kvalitetno...GW ti je jedini kvalitetni i najbolji izbor...zato kreni tim putem... : cheers2
__________________
L-L-L-Look at you, Hacker. A pa-pa-pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you r-r-r-run through my corridors-s-s. H-h-how can you challenge a perfect, immortal machine? - SHODAN

CPU : AMD 64 X2 4600+ / 2400Mhz (Sckt AM2)
CPU COOLER : Stock
MOBO : Gigabyte GA-M59 SLI-S5 (BIOS - F8)

RAM : 2x1GB SuperTalent CL4 (4-4-3-8) PC6400 DDR2-800MHz
GPU : XFX 8800GT 512MB "Alpha Dog Edition" @ 710/1720/1030
POWER SUPPLY : Thermaltake Toughpower 600W PSU
CASE : Thermaltake Armor Jr
HDD : 2 x Seagate 320GB HDD SATA2
DVD-RW : Pioneer DVD-RW R-110
MONITOR : BenQ G2400W 24" 5ms LCD 1920x1200

MOrdecai83 je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2006., 18:40   #26
MOrdecai83
Keeper of the Nine Keys
 
MOrdecai83's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Pula
Postovi: 193
Citiraj:
Autor Cataphract
meni je zakon. nemre ti se dogoditi da ti dođe neki prepotentni kreten 50 levela više od tebe i nakanta te onako iz zabave. hvala, ali ne hvala - dosta mi je toga iz diblo2 koji je - vidi čuda - blizzardovo čedo kao i wow.


istina istina...: suicide

Citiraj:
Autor Cataphract
ono što mi jest problem je dječja grafika i još neke stvari.
LOL! istomisljenici! :clap:
__________________
L-L-L-Look at you, Hacker. A pa-pa-pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you r-r-r-run through my corridors-s-s. H-h-how can you challenge a perfect, immortal machine? - SHODAN

CPU : AMD 64 X2 4600+ / 2400Mhz (Sckt AM2)
CPU COOLER : Stock
MOBO : Gigabyte GA-M59 SLI-S5 (BIOS - F8)

RAM : 2x1GB SuperTalent CL4 (4-4-3-8) PC6400 DDR2-800MHz
GPU : XFX 8800GT 512MB "Alpha Dog Edition" @ 710/1720/1030
POWER SUPPLY : Thermaltake Toughpower 600W PSU
CASE : Thermaltake Armor Jr
HDD : 2 x Seagate 320GB HDD SATA2
DVD-RW : Pioneer DVD-RW R-110
MONITOR : BenQ G2400W 24" 5ms LCD 1920x1200

MOrdecai83 je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2006., 22:48   #27
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
Citiraj:
Autor MOrdecai83
osobno znam dosta njih koji su presli sa wow-a na gw...i kazu da je puno bolji gw...
meni osobno je gw ljepsi...ozbiljniji...odredjenijeg sadrzaja i tijeka...dok je wow vise djecji...komicniji...i slobodnije naravi i zabave...

oni koji igraju wow glasati ce za wow, oni koji igraju gw glasati ce za gw...jako subjektivno...trebao bis ti probati obje da znas sto odabrati...

ako su ti lova i vrijeme problem onda uzmi gw...ako to dvoje imas na bacanje onda uzmi wow...

ja znam massssssu ljudi koji su presli sa wow na gw.

btw slazem se totalno sa citiranim kolegom
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2006., 17:06   #28
MOrdecai83
Keeper of the Nine Keys
 
MOrdecai83's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Pula
Postovi: 193
Citiraj:
Autor Codiac-
ja znam massssssu ljudi koji su presli sa wow na gw.

btw slazem se totalno sa citiranim kolegom
: cheers2
__________________
L-L-L-Look at you, Hacker. A pa-pa-pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you r-r-r-run through my corridors-s-s. H-h-how can you challenge a perfect, immortal machine? - SHODAN

CPU : AMD 64 X2 4600+ / 2400Mhz (Sckt AM2)
CPU COOLER : Stock
MOBO : Gigabyte GA-M59 SLI-S5 (BIOS - F8)

RAM : 2x1GB SuperTalent CL4 (4-4-3-8) PC6400 DDR2-800MHz
GPU : XFX 8800GT 512MB "Alpha Dog Edition" @ 710/1720/1030
POWER SUPPLY : Thermaltake Toughpower 600W PSU
CASE : Thermaltake Armor Jr
HDD : 2 x Seagate 320GB HDD SATA2
DVD-RW : Pioneer DVD-RW R-110
MONITOR : BenQ G2400W 24" 5ms LCD 1920x1200

MOrdecai83 je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2006., 11:38   #29
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Hah ***************iga - nisam ti ja mjerodavan

Ja spadam u hardcore gamere ...

Ne po uspijesima u WoW-u, već po tome kaj svaki slobodan trenutak skucam u WoW
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2006., 22:36   #30
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
već duže vrijeme igram wow na serveru europa redox privat slovenski server i u početku mi je bilo zabavno sa likovima human warrior lvl 58 i paladin lvl 46 ali polako mi prelazi u dosadu, sve je teže levelovati se a i puno vremena gubim pa već razmišljam da prestanem igrati(dosadno).
gil je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na