Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: Želite li uključivanje TeamSpeak opcije na serveru (6$)?
Da 6 66.67%
Ne 3 33.33%
Glasači: 9. Ne možete glasati na ovoj anketi

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.02.2006., 23:32   #1
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
CoD2 PCE server

Thread o igri je zakrkan i moje poruke teško dolaze do čitatelja. Svi nešto propuste. Zato sam odlučio otvoriti novi thread samo za to. Molim da ne pišete tu ništa, a moderatora da stavi sticky.

Ovdje ću uglavnom provoditi ankete o nekim stvarima vezanim za server i postavljanju modova na njega. Ponekad je potrebno da modovi budu i na client strani. Da ne bi ukljućivali auto download, bolje je da ga skinete direktno sa linkom.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.

Zadnje izmijenjeno od: RAK. 27.02.2006. u 04:24.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2006., 22:50   #2
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Exclamation OBNOVLJENA PRAVILA PONAŠANJA NA PCE COD 2 SERVERU

DOŠLO JE VRIJEME DA MALO OBNOVIMO PRAVILA PONAŠANJA NA NAŠEM SERVERU.

Prvo da razjasnimo neke stvari – na serveru se vrti COD 2 takav kakav je – mi nismo odgovorni za bugove. Pitanja tipa «Ma kak me ubil?» ili «Opalio sam 150 metaka u njega a on ne pada» nisu dobrodošla i idu mnogima ako ne i svima na živce. Mi znamo da ste/si «najbolji igrač/i na svijetu» ali te stvari se događaju. Isto tako vi na vašem killcamu nećete vidjeti istu sliku koju je imao vaš protivnik – to je jednostavno tako.
Ako se još malo strpite IW upravo radi na patchu koji treba popraviti stare probleme a bogme i ove nove koji su nastali patchom 1.2. Ljudi odgovorni za patch 1.2 su dobili otkaz.
I da se razumijemo – ja osobno stalno isprobavam druge igre i mogu reći da sa svim problemima COD 2 je trenutno daleko najbolja FPS WWII igra na tržištu – bar 10 svjetlosnih godina ispred drugih.
Nikome na ovom serveru nije bitno tko ste i što ste negdje drugdje – ovdje ste samo još jedan igrač željan dobre zabave.
Sva svoja pitanja postavite na forumu a ne u igri.
Na našem serveru nema dimnih bombi, nema noob sticka (pumperica), nema magle i dima – ovo je odluka većine igrača zbog dobro znanih razloga – kamo sreče da svi mogu imati zvijeri od kompa…
Varanje i vrijeđanje će vam obavezno donijeti trajni ban.


SLJEDEČA PRAVILA ĆE SE SPROVODITI BEZ POGOVORA I KOMENTARA TE SE SMATRA DA JE IGRAČ UPOZNAT SA NJIMA ČIM SE SPOJI NA SERVER:

1. NITKO NEMA PRAVO KICKANJA I BANOVA OSIM ADMINISTRATORA - SAMIM TIM "ŠALE" TIPA KICK ADMIN ILI KICK "FREND" POVLAČE BAN DOK GOD OVAJ SERVER POSTOJI.

2. NITKO ALI APSOLUTNO NITKO NEČE IGNORIRATI ADMINISTRATORE NAŠEG SERVERA - KADA ADMIN NEKOGA NEŠTO PITA ILI NEKOME NEŠTO NAREDI, OSTALI NE KOMENTIRAJU A PROZVANI SE ODMAH JAVLJA PA MAKAR NOSIO ZASTAVU ZA POBJEDNIČKI BOD. ISTO TAKO ODLUKE ADMINISTRATORA SE MORAJU SPROVESTI ODMAH BEZ PITANJA.


3. VOTANJE ZA NOVU IGRU/MAPU NE MOŽE SE PROVESTI NITI ĆE SE TRPJETI NA POLOVICI IGRE. SAČEKAJTE KRAJ TE IGRE PA ONDA NA POČETKU NOVE DAJTE PRIJEDLOG - POČETAK IGRE JE JEDINO VRIJEME ZA PROMJENU IGRE/MAPE.
MOLIMO IGRAČE DA AKO SVI PRIJEĐU NA JEDNU STRANU DA SE SAMI BALANSIRAJU JER DO AUTOBALANSA TREBA NEKO VRIJEME - U TOM SLUČAJU JE OPRAVDAN RESTART MAPE.

4.OVO JE SAMO KONSTANTNO PONAVLJANJE ISTOG - NEMA VRIJEĐANJA SUIGRAČA. PSOVKE I SLIČNO MOGU SE SVAKOM DOGODITI ALI NE SMIJU BITI OSOBNE. MISLIM DA SU SVI DO SADA SHVATILI ŠTO PROLAZI A ŠTO NE


5. POŠTO NEKI LJUDI NIKAKO DA SHVATE PAR PRAVILA OD SADA EVO I PISMENO - NAJSTROŽE JE ZABRANJENO PRIJETITI DRUGIM ČLANOVIMA/IGRAČIMA FIZIČKIM OBRAČUNOM - TU NE POSTOJI ŠALIO SAM SE, ON JE MOJ FREND , PA KAJ SAD, BILO JE U ŽARU BORBE...ITD - OVO PRAVILO ĆE VAS IZBACIT SA SERVERA BRŽE NEGO STIGNETE REČI BOK.

6. ZBOG UOČENIH PROBLEMA NASTALIH ZBOG TEAMKILLINGA NA POČETKU IGRE ISTI SE ZABRANJUJE. KAZNE ZA OVO ĆE BITI OVISNO O SITUACIJU ALI MOGU POVUČI I TRAJNI BAN.

7. KORIŠTENJE EXPLOITA U IGRI JE NAJSTROŽE ZABRANJENO I TRETIRA SE KAO VARANJE.

8. VEČ PRIJE NAVEDANA PRAVILA VRIJEDE ISTO TAKO I POTRUDITE IH SE PROČITATI. OVDJE ĆU SAMO NAVESTI - ČITATI PRAVILA PRIJE ULASKA U IGRU I OBAVEZNO POZDRAVITI KOD DOLASKA NA SERVER.


GORE NAVEDENO SE VIŠE NIKOME NEĆE PONAVLJATI NITI OBJAŠNJAVATI - ULASKOM NA SERVER PODRAZUMIJEVA SE DA STE PROČITALI PRAVILA IGRANJA I PONAŠANJA. SAMIM TIME NEPOTREBNA SU PITANJA TIPA - A KAJ SAM JA NAPRAVIL - AKO NEKO NE ZNA ŠTO RADI TO JE NJEGOV PROBLEM - DALJNIH OBJAŠNJENJA NEMA - KAD SE PREKRŠI BILO KOJE OD OVIH PRAVILA LETITE SA SERVERA I NITKO VAM NEĆE POSEBNO OBAJŠNJAVATI ŠTO STE NAPRAVILI. OVDJE SAMO MOGU JOŠ NADODATI DA MULTIPLE PERSONALITIES SLOBODNO NEKA SNIMAJU IGRU DA BI SE KASNIJE MOGLI SJETITI PREKRŠAJA - IZGLEDA DA NEKI POSJEDUJU SAMO SHORT TERM MEMORY.

Hvala na pozornosti.

MisterM aka Homer aka Der Wuestenfuchs MM
[/COLOR]
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.

Zadnje izmijenjeno od: MisterM. 23.06.2006. u 11:54. Razlog: UPDATE
MisterM je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglas Oglasni prostor

Staro 29.03.2006., 18:36   #3
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
tko bude u toj minuti uspio silovati call vote,
ichi che na hladjenje i na porciju fazhola u oblizhnju brvnaru.

bravo rak za mod. chak ti niti e.t. nije trebao za to isprogramirati.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2006., 14:41   #4
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Mogli ste primijetiti kako je verzija 1.2 igre na našem serveru. Zato morate i vi instalirati patch da bi mogli igrati. Postoji nekoliko načina da se to učini, pa ću pokušati objasniti ih na najjednostavniji način.

Predradnje prije instalacije patcha


- instaliraj Intel patch 1.01, bez obzira na to da li koristiš Intel procesor. Ova radnja je neophodna da bi igra bila fleksibilnija i mogla se igrati i 1.0 i 1.2 verzija. Dakle serveri koje ste ranije posjećivali i dalje će biti dostupni.
- Napravi backup svih modova i mapa. Modovi koje treba sačuvati je samo zzzz_PCEmod_v5.iwd.
- Napravi backup CoD2MP_s.exe (vidjeti ćete zašto je to potrebno).
- Ukloni sve modove koje imate u main direktoriju. Ostavite samo one sa oznakom iw_00.iwd, iw_01.iwd, … i tako do iw_14.iwd. I one sa oznakom localized_english_iw00.iwd do localized_english_iw10.iwd i direktorij players Ukupno 27 fileova i 1 direktorij. Isto tako možete i reinstalirati igru i nakon toga instalirati patch 1.01.

Instalacija patcha

Ovo nije potrebno objašnjavati. Klikajte yes, next i OK dok ne dođe do kraja. Tada vratite samo one mape i modove koje sam gore naveo i to u main direktorij igre.

Drugi način instalacije patcha


Za one koji su skinuli raspakiranu verziju patcha sa http://www.ers-squad.com/CoD2_patch_1.2.zip. Predradnje su istovjetne onima koje su gore upisane uključujući i backup .exe filea CoD2MP_s.exe.

- U Call of Duty 2 direktorij dodati CoD2MP_s.exe (novi)
- U Call of Duty 2 direktorij dodati http://pce.clanservers.com/newmaps/gfx_d3d_mp_x86_s.dll i http://pce.clanservers.com/newmaps/gfx_d3d_x86_s.dll
- U Call of Duty 2 direktorij pb
- U main direktorij dodati iw_15.iwd i localized_english_iw11.iwd
- Vratiti sve mape i modove za naš server

Za igranje na ostalim serverima


Za igranje na ostalim serverima, koji su još verzije 1.0 biti će potrebno napraviti samo jednu promjenu. Valja zamijeniti CoD2MP_s.exe sa onim starim. Naravno, potrebno je zadržati onaj od nove verzije. Za tu namjenu sam sebi kreirao direktorije sa fileovima potrebnim za 1.0 i 1.2 verziju i mijenjam ih prema potrebi.

Licence key


Licence key je najbolje upisati već kod instalacije igre bez patcha. Tako će ostati tamo zauvijek. U slučaju da ste dobili novi livence key i potrebno ga je zamijeniti, mogući su neki mali problemi. Zato je potrebno napraviti malu ispravku u registryu. To je još jedna od grešaka u verziji 1.2 igre.

- Start, run, upišite regedit, pritisnite Enter
- Otvara se Registry Editor
- Pronađite HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Activision\Call of Duty 2
- desni klik na taj key i pritisnite Permissions
- Otvara se Permission kojeg ćete malo urediti
- Nađite svoj user account i dodajte mu Read i Full Controll prava.
- Pritisnite OK i izađite iz Registry Editora

Nakon ove radnje možete neometano mijenjati Licence Key do mile volje.

Za ljubitelje Costinih uradaka tu je jedan namijenjen za promjenu verzija igra.

Evo jedan jednostavan batch file za prebacivanje izmedju verzija:
http://web.vip.hr/crodvd.vip/cod2_prebaci.zip

Unutra su i upute.
BTW rar file sadrzhi dodatne stvari ako itko treba

by Costa
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.

Zadnje izmijenjeno od: RAK. 07.06.2006. u 21:41.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2006., 05:46   #5
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
PCE mod

Upravo je postavljen sasvim novi mod na server. U stvari, to je onaj stari ali prerađen tako da ga ni tvorac ne bi prepoznao. Time smo postali prvi po više stvari. Naime, siguran sam da još nitko nije preradio ovaj mod na način da je u potpunosti kompatibilan sa verzijom igre 1.2. Već ste vidjeli kako je igra pokazivala određene sitnije bugove. Sada su svi riješeni, barem oni koji su se ticali moda.

Da bi u potpunosti uživali u igri i imali sve moguće funkcije koje očekujete od servera, morate skinuti i najnoviji PCE mod. I opet nije velik i svakom je dostupan za svega nekoliko sekundi.

Prije postavljanja moda ukloniti sve stare PCE modove i novi postaviti u main direktorij. U slučaju da stari ne uklonite, mogući su problemi sa nekim funkcijama.

Link za skidanje:
www.inet.hr/~gsenfner/zzzz_PCEmod_v5.iwd

PCE mod sa velikom količinom krvi

Sigurno ste primijetili kako na serveru nema krvi u onim količinama koje su vladale prije. Do se dogodilo zbog moje zaboravnosti.

Da bi se to riješilo na najjednostavniji i svima prihvatljiv način postavio sam dodatni http://www.inet.hr/~gsenfner/zzzz_PCEmod_v6.iwd. Potrebno je da imate samo jedan, v5 ili v6 mod za igranje na serveru. To je čak i ispalo dobro pošto neki ne žele nenormalne količine krvi. Tako si postavite mod koji želite.


PCE skin za američke vojnike

Skin made by ćiber_manija

skin

Za one koji su zaželjeli ovaj skin sada to mogu ovdje skinuti. Staviti u main folder.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.

Zadnje izmijenjeno od: RAK. 08.06.2006. u 23:36. Razlog: UPDATE
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2006., 10:50   #6
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
el dabe nema na serveru.

blood patch je ubachen josh u pce mod v4 tako i u novi.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10

Zadnje izmijenjeno od: atha. 19.04.2006. u 22:08.
atha je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2006., 08:03   #7
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Dakle... PAM mod je vrlo sličan PowerServer modu
koji je dosad na serveru (modificiran a little bit od
strane Raka)..

I PAM i PS mod su napravljeni od strane jednog bistrog
tipa koji se naziva Worm

PAM mod standardno uključuje no-fog (bez-magle) i
no-dust (bez prasine) i sve slične stvari koje
olaksavaju igru od nepotrebne magle koja zdere
performanse i ubija i najjača računala.

E, sad, PAM se razlikuje od PowerServer moda samo po
tome sto se igra po pravilima raznih liga na cod2
sceni.

Dakle, PAM ima PUBLIC MODE te cal, cb, ccodl, ecw, ed,
edom, esl, gwl, mgl, ogl, opencup, twl_ladder,
twl_league, twl_rifles te xpl mod. Za nasu verziju
igre je napravljen i poseban PCE Match mod za svaku
vrst igre, koji je najsličniji onome sto smo do
sada igrali.

Svaki od njih se razlikuje po malim, ali za svaku
ligu, bitnim stvarima... Tipa da thompson ima 20 a ne
30 metaka....da ima samo 1 snajp i samo 1 trench po
timu i slično... Tako nas mod uključuje svo
oruzje koje smo i do sada koristili i u
količinama koje sada imamo.

Jedna super stvar je da svaki tim igra na jednoj
strani do rezultata koji je određen PCE MAtch
modom, te se na pola tog rezultata automatski
prebacuje na drugu stranu (npr. počnes igrati sa
Amerima, nakon 5 rundi SD-a automatski si
prebačen na stranu Nijemaca) i po meni je to
sjajno jer tada igra nije monotona i ne bi trebalo
biti prigovora tipa Nijemci su jači. Svako
će malo biti u jedno, malo u drugom timu i svi
sretni i zadovoljni. Bas zato je u PAM mod uglavnom
uključen AutoAssign, jer ćes ionako zavrsiti
na drugoj strani. Osim toga, izbjegava se navika
pojedinaca da se priključe ekipi koja vodi, bez
obzira koliko tamo vise igrača ima.

E, sad, skuzio sam da su se ljudi zalili da ne vole
stiskati F i slično. Poseban je problem sto neki
jos nisu savladali tu tipku. Nema problema, Rak je
modificirao to na način da toga NEMA.
Također bilo je i prituzaba da ljudi ne stignu
ući na vrijeme za prvu rundu. To se VEOMA lagano
izbjegne dodavanjem strat time-a. (to je ono kada pise
"waiting players to connect" i odbrojava to zadanog
broja sekundi).

To je server-side mod i nema potrebe za downloadanjem
raznih fileova. Da bi, pak, koristili neke funkcije
naseg Powerservera i ostalih modova, potrebno je da
ponekad imate i zzz_PCEmod_v5. Obzirom da
administratori naseg servera mogu u letu prebacivati
iz jedne u drugu verziju moda, nećete moći
igrati na serveru bez njega.

U PAM mod na nasen serveru će biti uključene
neke napredne opcije PowerServera, te će se
vizualno i funkcionalno vrlo malo razlikovati.
Običavati ćemo ga uključivati pred
večer, a preko dana će biti uključen
nas standardni mod.

By Hrconja feat. Rak
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Hrconja. 03.05.2006. u 20:48.
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2006., 12:15   #8
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Nove mape

Pokazan je veliki interes za nove mape u igri. Zato smo izabrali za vas 7 (sedam) novih mapa koje su stvarno interesantne. Još su morale biti i predviđene za sve vrste igara koje i mi koristimo. Tri od tih 7 ne podržavaju HQ. Zato nije preporučljivo igrati HQ dok nema niti jednog admina na serveru, koji može prebaciti mapu.

Jedna od njih "The Bridge" ima opciju da Axisi napadaju i plantaju u SD, a Alliesi brane. Dakle obrnuto od ostatka igre.

Mape možete naći ovdje:

http://pce.clanservers.com/newmaps/zzzz_PCEmaps.iwd (~50Mb)

File koji dobijete samo postavite u Call of Duty 2/main direktorij. I to je to. Mora biti na istkom mjestu gdje i mod koji ste skinuli ranije.

Mape će biti aktivirane u subotu 3.6.2006.

EDIT:
Nove mape sa sobom donose nove zvukove i nove efekte. Nekima su ti zvukovi bili preglasni, a nekima ne. Zato je uveden jedan FIX za te probleme sa zvukom. Ukoliko želite da vam pojedini efekti budu tiši, skinite navedeni file i ubacite ga na mjesto gdje ste postavili i mape.

http://pce.clanservers.com/newmaps/zzz_mapfix.iwd (~2Kb)
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.

Zadnje izmijenjeno od: RAK. 05.06.2006. u 13:30.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2006., 11:33   #9
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Zule je napravio kratku "recenziju" novih mapa pa da ju ne trazite po CoD2 dretvi privremeno sam ju zakacio u sticky:
Dakle nove mape, prvi dojmovi by Zule (molim Zuleta da copy/pasta ovaj svoj tekst u novi post ispod mog pa da ja ovo pobrisem, hvala):

"Ne mogu zaspat nikako, pa sam (da ubijem vrijeme, umjesto da učim) skinuo paket novih mapa.

Prvi dojam: GENIJALNO!!!: nuts :

Idemo mala recenzija, po redu..



The Bridge

Srednje veličine, jednostavna, odlična: hello2 : . Hrpa prolaza, mnogo opcija, snajpovima će bit dosadno, najviše akcije očekujem baš na mostu. Napokon da zaplantamo i amerima jednu. Interijer soba je užasan. Zapravo i ne postoji. Zanimljivije su tapete u wc-u u bilo kojem ZUSP-u. MM, ovdje će te jako za***************avat sunce, stoga bi ti bilo pametno da daš svojoj snobovskoj grafi ;P da diše punim plućima na dx7. Eh, zaboravio sam, onda nećeš vidjet dlačice na ruci koja pušku drži, pa i sjaj asfalta.

Ocjena: 4.5/5

Directx9 faktor: max 29 sličica u sekundi, min 1!


Tobruk

Srednja veličina, dobra za deathmatch, meni osobno ne tako atraktivna jer sam se već zasitio sličnih poligona i tekstura na pustinjskim mapama koje igramo. Par fora tunela i pozicija gdje se kemperima može dražesno dobaciti granata na talijanku/fudbalerku/minival, itd..

Ocjena: 4/5

DirectX9 faktor: max 5 sličica u sekundi, min 1 :X


Buhlert



E ovo je remek djelo!!!
Mapa koja predobro izgleda, ima genijalne audio/vizualne detalje koje pridonose atmosferi, poput bavarskog šlagera koji svira iz starog radija u jednoj od kućica, te radio veza (švabo mrmlja nešto čudno) i najjača stvar: žičara da, da, sjednete u bebicu i šiba preko mape za 10 sekundi, za to vrijeme sijete kaos iz zraka. Ima još dobrih fora..ma mapa je bombončić, odmah bi ženu ostavio da mi se ovo na vratima pojavi :confused: : hello2 : Ima čak i poveća lokvetina (na kojoj je smješten mlin). Voda izgleda odurno na dx7, praktički plava ploha, ali će AMD-ac ili mitz moći zamijesit kruh u mlinu da imaju šta jest uz topovsko meso. Da ne zaboravim, mislim da sam vidio i nekakvog zeca u obližnjem grmu!

Srednja veličina. Primjetite aviončić koji izvodi luping na samom početku.

Ocjena: 5/5

DirectX9 faktor: Danijela Martinović


Port

Odličan dizajn, recimo da je ovo kvalitetno napravljena El Daba. Ima rajfl, ima mitraljez, sve ima i ide. I ima da ide. Da ne trošimo vrijeme, dobra mapa. Fora.

Ocjena: 4.5/5

DirectX9 faktor: muahahahaha



St-Gatien Beta

E ovo je pozamašno bojište. Kućice, cvijeće, mrtve krave u koje će Segal vjerujem rado zaviriti : hello2 : , tipično francusko seoce. Također obiluje bogatom zvučnom kulisom, čak sam se stiltao da me lovi roj osa ubojica, kad ono muhe zuje oko krave negdje iza staje. Neobično, ali prilično zabavno. Segal nije bio viđen u blizini. Mirko će ovdje uživati vjerujem.


Ocjena: 4/5

Directx9 faktor: : wtf :


Flakbatterie



Rifle i samo rifle, mali Brecourt s jednim rovom i natkrovljenim dijelom u kojeg će vjerojatno Renesis strpat dupe : hello2 : A i B protuavionci su smješteni prilično blizu i ima puno grmlja, tako da određeni gaymeri mogu zakempat u grmove i uživat u blagodatima....hm, nisam siguran čega. Dobra mapa uglavnom. "Ljubitelji" Brecourta će ovu zavoljeti, od snajpa i nema neke koristi imho.

Ocjena: 4.5/5

Directx9 faktor: EEK!


Valley of the Kings



Nakon što sam pokrenuo mapu, restartao sam je. I opet. Tako par puta. Dok se nisam uvjerio da ovo nije level iz Serious Sama.
Tako je..ima piramida, tenkova, brdašaca i pregenijalnih mjesta za snajpove (čitaj. visokih pozicija do kojih teško može bomba doletit), tako da Ren i njegova krv Marko-pakleni mogu sunčat trbušine 10 metara od samog Sunca. Svađe oko snajpera na ovoj mapi će zasigurno uroditi s još nekoliko banova.

I da, zaboravio sam napomenuti.... MAPA JE OGROMNA!!!! Mislim da će ova mapa biti zaslužna za svih 30 slotova u pogonu!! Ozbiljno, spektakl, čak bi 50 slotova bilo taman. To je rat ljudi. Ovo moramo isprobati. Proklet bio Rak, zbog tebe neću spremit ispite za 6. mjesec. I ti Atha. Svi vi.


Ocjena: 5/5

Directx9 faktor: zar je važno uopće?

Hvala na vašoj pozornosti, idem čekat da ovo ode u sticky, pa idem u krpe. Možda 4 kave u 3 sata i nisu bile dobra ideja.

Bok"
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2006., 05:19   #10
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Dragi suigrači!

S neizmjernom srećom vas mogu obavijestiti kako naš game server dobiva sasvim novu dimenziju. Već se tjedan dana, u najvećoj tajnosti, pripremaju korjenite promjene. Nisam htio ništa oglašavati dok ne bude sve kako sam zamislio i upotrebljivo za vas borce.

Game server ima svoju stranicu i svoj forum:
http://www.cod2you.com

Od sada pa nadalje se možete registrirati na stranici što predstavlja i registraciju na forumu. Ne obratno. Prilikom registracije ste dužni unesti i svoju pravu mail adresu jer ćete osim aktivacije ubuduće dobivati i informacije o promjenama passworda za server. Uskoro će biti promijenjen pass, pa bi bilo dobro da ovaj prelazak obavite na vrijeme. Samo registrirani korisnici će moći doći do modova i mapa za igranje na serveru. Uskoro se i to mijenja i dodaje se više sadržaja. Sve informacije će biti prikazane na siteu i forumu.

Ime za registraciju mora biti skraćena verzija onoga koji koristite i za igranje na serveru.

Svi koji se ne budu držali toga biti će automatski uklonjeni sa servera. Tako ćemo napraviti da ne bi više bilo pitanja tko je taj i sl. U vezi ovoga ne želim raditi nikakve kompromise jer se ovako previše opterećuje MM koji bi trebao pokušati pratiti svaku vašu promjenu imena. A neki ga mijenjaju više nego čarape. Zato dobro razmislite o tom imenu jer ga neću mijenjati samo zato jer je nekom dosadno. U ime ne pišite tagove, već samo ime i to onako kako bi se trebalo čitati. Npr. .::PCE::. m4dm4x će se registrirati kao mad.max ili madmax ili kao već. Ili će $$KILL3RR postati Skiller. Username i name ne moraju biti isti.

PAZITE!!!
Username je ono ime kojim se logirate, a Name je ono što ostali vide i mora biti jednako imenu koje ćete koristiti u igri. Ako ne znate što ovo znači, oboje stavite isto.


I naša liga će napokon imati svoje posebno mjesto na siteu. Biti će prikazani rezultati, izvješća i sve što vam je potrebno za igranje. Svaki igrač će dobiti svoj mailbox sa 50Mb prostora koji će služiti za dobivanje informacija o matchevima, passwordima i ostalom. Taj mail stavite i u svoj profil nakon što ga dobijete. Taj će mail biti jednakog imena kao i korisničko ime na siteu.

Sada bi i PCEkspertovci mogli odahnuti jer se rješavaju spamanja po ovom forumu i threada sa više od 9000 postova. Bilo je i vrijeme da ne koristimo njihovo ime za server i sl. Moderatori na PCE mogu posebno odahnuti da su nas se riješili. Ako se mene pita, ovaj thread može biti zaključan i zaboravljen. Na našem novom forumu možete izraziti sve svoje spamerske potrebe. Taj novi forum nije bez pravila i morati ćete ih se pridržavati. Za početak se možete ravnati onima na PCE, dok ne napišem nova.

Podsjetite se pravila za igranje na serveru. Ako ste promijenili puno podataka u odnosu na staru registraciju, ponovite postupak registracije za igranje na serveru na mail mm@cod2you.com. Podaci koje trebate dostaviti se nalaze ovdje:

http://www.cod2you.com/index.php?opt...d=17&Itemid=36

Uskoro će biti u pogon pušteni novi modovi i nove mape za igranje. Dosadašnje mape će biti korjenito izmijenjene te dodane nove. Pripremite se na vrijeme. Sve promjene će biti objavljene na službenoj stranici. Ne ovdje.

Sve ovo i mnogo više će biti i prikazano na siteu. Nadam se da prelazak neće biti bolan za većinu.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na