Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.09.2011., 15:29   #61
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Ne možemo, jedino ako baš naletimo jedan na drugoga. Može se jedino igrat 1v1 sa svakim, ali tu se onda ne dobije exp., to je kao neki trening.

Za zajedničke borbe treba osnovat grupu tj. "platoon", a to mogu samo Premium članovi. Nema džabe u stare babe.
sta se nemoze po novom igrat platoon sa 2 tenka ako nisi premium?
Ja u garaži imam pattona, kv-3, isu-152, M12 arty. E da, i jos uvijek si cuvam M2 light tank!
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2011., 15:33   #62
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
SPG sranje, nema veze s životom. Ne uzimajte Bizona

EDIT:

Kako nema mapa s T2 na T1?
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.09.2011., 17:44   #63
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 724
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Ma problem je taj što se u stvarnosti Tigar borio protiv puno slabijih tenkova.
Ovdje mu je konkurent IS sa 122mm topom- u stvarnosti je to bio IS-2 model s kojim se Tigar susreo tek '45 usred Berlina. I taj IS je stvarno jeo Tigriće.
Nemoj biti baš tako siguran. Sovjetska optika je bila zaqratz i sve preko 900m je za njih bilo gotovo nemoguće za pogoditi. Sa druge strane Tiger I je već na 2000m mogao gađati sovjetske tenkove sa razumnom šansom nanošenja štete a ispod 1500 protuoklopna granata je probijala 123mm čelika, sasvim dovoljno da probije sve osim čeonog oklopa uz cijev. A bočne strane IS1/2 je probijao i Pantherov 76mm top.
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2011., 17:49   #64
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 724
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Tražim po WoT stranici ali nigdje nemogu pronaći koje su sve pogodnosti premium playera :S
Dupli XP i dupli krediti.
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2011., 18:02   #65
tole_
Casual Racist
Moj komp
 
tole_'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Sneed's feed and seed (formerly Chuck's)
Postovi: 418
Citiraj:
Autor Roy Pregled postova
Dupli XP i dupli krediti.
U biti 50% vise xp-a i kredita, fancy garaza (cisto vizualno uljepsanje, nista prakticno) i mogucnost kreiranja platoona za 3 igraca. mislim da je to to za sad.
tole_ je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2011., 18:11   #66
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor tole_ Pregled postova
U biti 50% vise xp-a i kredita, fancy garaza (cisto vizualno uljepsanje, nista prakticno) i mogucnost kreiranja platoona za 3 igraca. mislim da je to to za sad.
Premium je prava stvar. Definitivno olakšava život ako vam se žuri po nekog tenka.
Ja ga ne mislim uzimat. Platoon mi ne treba, a volim igrat sa svakim tenkom. Svejedno mi je jesam li u IS-u ili KV.

Citiraj:
Autor BojanZD Pregled postova
Ja igram WoT u zadnje vrijeme i hebeno sam se zarazio.
Za sad su u garaži SU-85 sa 107mm Zis, PzIV premium, VK3601 sa 88mm-smrt živa, opak tenk al tek kad ga debelo upgrejdaš.
Sad se trudim malo sa amerima nebi li se dočepao T29, al ovaj M3 Lee je gofno svjetsko, nemoš skupit 13000exp da ubodem shermana, ma napatit ću se ko Isus.
Ti VK3000 tenkovi su noćna mora mog Shermana sa 105-icom.

M3 Lee sam prodao čim sam Shermana uzeo, iste sekunde. Odigrao sam s njim oko 90 partija, tek svaku treću bi nekog uništio.

Igraj ga kao TD, i ne idi nigdje iz baze. Ubit ćeš svako malo nekoh scout-a i to je to.
Koliko god to bilo smeće od tenka s njim imam najbolji prosjek (win:lose) i hvala Bogu što je tako jer bi ga inače godinu dana vozio.

Citiraj:
Autor Roy Pregled postova
Nemoj biti baš tako siguran. Sovjetska optika je bila zaqratz i sve preko 900m je za njih bilo gotovo nemoguće za pogoditi. Sa druge strane Tiger I je već na 2000m mogao gađati sovjetske tenkove sa razumnom šansom nanošenja štete a ispod 1500 protuoklopna granata je probijala 123mm čelika, sasvim dovoljno da probije sve osim čeonog oklopa uz cijev. A bočne strane IS1/2 je probijao i Pantherov 76mm top.
Tako je bilo po Ruskim poljima, ali nema baš puno ravnica usred Berlina.
Bočne strane IS-a su i u igri jedino mjesto gdje ga treba gađat. Samo je problem što mu uglavnom viri samo turret ili se gofno namjesti tako da mu ne vidiš guzicu. Obično su vozači IS-ova solidni igrači, previše 7-godišnjaka vozi Tigere.

EDIT:

Taman sam nabavio Stug III. U prvih 10 igara sam razbijao, a onda je matchmaker pokazao pravo lice i euforija mi je naglo splasnula.

Zadnje izmijenjeno od: Nybelung. 22.09.2011. u 18:18.
  Reply With Quote
Staro 22.09.2011., 18:50   #67
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
evo ja sad igram i ostao sam bez municije

uglavnom najpametnije je pričekati , a ne izletavati na streljanu
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2011., 19:04   #68
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
evo ja sad igram i ostao sam bez municije

uglavnom najpametnije je pričekati , a ne izletavati na streljanu
Ovisi na kojoj mapi, meni je zasada najdraža Himmelsdorf i tamo stvarno rasturan samo rush...
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2011., 19:06   #69
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
ja se isto navukao na to zlo od igrice.... inače pazite što kupujete, jer kad prodaješ tenk, dobiješ duplo manje... shebao sam si 50000exp.
__________________
de.fang je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2011., 19:45   #70
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Ruska optika je stvarno nikakva, al kad se dobro skempam sa SU-85, 107 probija KV s onom velikom kupolom-2 direktna šuta i "dead KV".
Moram reći da je za početak najbolje ganjati PzIV, upgerjdat ga do jaja i onda redovito možeš skupit preko 10 000credita i preko 1000 exp po mapi-odlično zarađuje i spašava od bankrota.
M3 Lee-sad sam na 10 000, fali mo jiš 3000 do shermana i prodajem govno jedno američko-niš koristi!
BojanZD je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.09.2011., 19:59   #71
ti.le
[CTN]Mr.Ti
Moj komp
 
ti.le's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: SZ HR
Postovi: 539
cekaj dok dodes do americkog T-34, tier 9 a busi ga tko stigne...
__________________
CPU: Ryzen 7 5700G / Noctua D15S; MBO: MSI B550 Tomahawk; RAM:Corsair Vengeance 2x16 3200MHz; GPU: XFX Merc 319 RX 6900 XT; HDD: 1. Samsung 970EVO 256 GB; 2. Crucial P2 500GB; PSU: EVGA Supernova G2 750; CASE: NZXT H440 White; MONITOR: Asus MG279Q; KEYBOARD: Roccat Vulcan 100; MOUSE: Razer ViperMini @ SteelSeries QCK mass; HEADPHONES: Kingston HyperX Cloud (I) - Superlux HD-681 EVO
ti.le je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2011., 20:43   #72
Elpresidente1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 389
Zašto tigar, kaj fali Pz V Pantheru, bar u stvarnosti superioran shermanima i t-34.

Jedino ak mi može neko objasnit ovaj kineski Type 59, koji je kopija t-54/55, i proizvodio se tek od '58, a t-54 '47???? I šta će kinezi u 2svj ratu sa tenkovima??? Iliti jesu ovi kaj su to radili jeli ludih gljiva il će nadopunit i sa novijim tenkovima.

Edit: aha sad vidim ima i pattona i t55.
Elpresidente1 je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2011., 07:16   #73
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Elpresidente1 Pregled postova
Zašto tigar, kaj fali Pz V Pantheru, bar u stvarnosti superioran shermanima i t-34.

Jedino ak mi može neko objasnit ovaj kineski Type 59, koji je kopija t-54/55, i proizvodio se tek od '58, a t-54 '47???? I šta će kinezi u 2svj ratu sa tenkovima??? Iliti jesu ovi kaj su to radili jeli ludih gljiva il će nadopunit i sa novijim tenkovima.

Edit: aha sad vidim ima i pattona i t55.
Ima i IS-7 koji je 1948+

Nije samo drugi svjetski...
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2011., 07:43   #74
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Citiraj:
Autor ti.le Pregled postova
cekaj dok dodes do americkog T-34, tier 9 a busi ga tko stigne...
Usmjerio sam se na T29, al jučer sam par puta sa VK3601 88mm naletio na T29 i mogu reći da sam ga s lakoćom riješio, samo ga treba po trupu izlupati i gotov, al Patton mi je noćna mora.
Kako me slomi,to je nevjerovatno........
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2011., 08:44   #75
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
kak vi ciljate drugog, meni se često zna desiti da kada naciljam drugi tenk i ispalim da ga fulam ???
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2011., 08:50   #76
Pepermint
Premium
Moj komp
 
Pepermint's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 587
treba u opcijama podesiti nišan da prikazuje mjesto gdje je moguće penetrirati neprijateljski tenk, puno je lakše ciljati( nišan mijenja boje od crvene do zelene)

ja sam trenutno na IS-u, igram zasad samo ruske heavy-e, i nisam nešto pretjerano zadovoljan sa IS-om, više sam navikao na KV-3 sa 122mm topom. nick Pepermint02
Pepermint je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2011., 08:56   #77
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor Pepermint Pregled postova
treba u opcijama podesiti nišan da prikazuje mjesto gdje je moguće penetrirati neprijateljski tenk, puno je lakše ciljati( nišan mijenja boje od crvene do zelene)

ja sam trenutno na IS-u, igram zasad samo ruske heavy-e, i nisam nešto pretjerano zadovoljan sa IS-om, više sam navikao na KV-3 sa 122mm topom. nick Pepermint02
sada sam na poslu pa nemogu provjeriti ali koliko znam
i meni je tak nariktano da bude prvo cveni nišan pa se promjeni u zelenu boju i kada se promjeni u zelenu boju onda ispalim ali se zna često desiti da projektil ode iznad ili u zemlju......
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2011., 09:06   #78
Pepermint
Premium
Moj komp
 
Pepermint's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 587
imaš i onaj krug okolo što se sužava? to ti označava preciznost, ako je krug širi od tenka možeš ga i promašiti bez obzira što ti je sami križić na sredini tenka.

a najgore mi je kad me stotinku prije šuta neko pogodi i zatrese tenk pa promašim metu
Pepermint je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2011., 10:07   #79
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Treba malo proučiti svaki tenk na netu za weakspots, al uglavnom derat po bokovima i iza po motoru jer će se tenk tako nabrže zapalit.
Ako se već sretnete s nekim "oči u oči", onda udarat po otvorima za posadu, npr. onaj otvor za vozača na ruskim tenkovima ili direktno u cijev da nemože pucati.
TD-u je dobro skinuti gusjenicu pogotkom u prednji ili zadnji dio gusjenice pa ga onda dokrajčiš...
Samo netreba letit prvi, uvije u skupini i gađat pametno.
Npr, nećeš T29 gađat u kupolu-to nemoš probit nikako, al je trup ko sir, pljuneš i proleti.
Njemačke tenkove gađaš gdje stigneš-tvrdo je svagdje, mrzim hebene tigrove, panthere...kad ću ja jednog sparkirat u garažu??
Rusi imaju najdeblje oklope, al mekani su pa treba gađat bokove i ravne površine.

Ima još jedna caka, nije isto 50mm oklopa pod 45° i 50mm oklopa pod 90° - izbjegavati ciljanje u nakošene i zaobljene dijelove.
Balistika je išla u smijeru-76 mm top probije 76mm oklopa koji je pod 90°, ali to ipak ovisi o drugim faktorima-udaljenost, brzina granate, materijal oklopa, tako da se netreba čudit da se ponekda granata odbije.
Tak je meni neki dan; SU-85 sa 170zis, pogodim Hetzera i jebena granata se odbije,,,za ubit se!
Za bliže tenkove koristit AP granate, kad gađate na drugi kraj mape onda HE jer one ne gube na brzini kao AP, ne probijaju, al nanose damage.
Za veće tenkove koje nikako nemožete probit, koristit HE-kad već nemoš preživit, uzmeš mešto bodova...

Zadnje izmijenjeno od: BojanZD. 23.09.2011. u 10:32.
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2011., 10:25   #80
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
kako sam jučer počeo igrati, igram s T1 Cunningham,
pa mi recite dal da ga upgradajm ili ne ? ili da štedim za neki bolji tenk ?
te kako vi dobijete gold ?

tnx !
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2011., 10:36   #81
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
kako sam jučer počeo igrati, igram s T1 Cunningham,
pa mi recite dal da ga upgradajm ili ne ? ili da štedim za neki bolji tenk ?
te kako vi dobijete gold ?

tnx !
Po meni ruganje od tenka, ali možda zato šta preferiram Njemce... Upgradeat svakako, da budeš konkurentan na početku (T1).
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2011., 10:37   #82
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
kako sam jučer počeo igrati, igram s T1 Cunningham,
pa mi recite dal da ga upgradajm ili ne ? ili da štedim za neki bolji tenk ?
te kako vi dobijete gold ?

tnx !
Možeš što god hoćeš. Ja sam pobjegao od njega čim sam istražio idućeg tenka.
U istom danu možeš napredovat sve do Tier 3, a onda slijedi malo grindanja.
Ja sam čak sve do M3 Lee došao u prvom danu.

I igraj sa dva-tri tenka, ne samo s jednim. Kad te unište s jednim tenkom samo izađeš i uzmeš drugoga, da ne čekaš dok bitka završi.

Preporuke su da ti bar jedan tenk bude neki od ovih: M4 Sherman (USA), Pz.IV (GER), KV (SSSR), zato što se s njima može dobar novac okrenut bez premium računa.
Ja sa Shermanom uzimam 10-20k, a sa KV 10-15. Zalomi se nekad dobra igra pa padne i po 25k credita.

Zadnje izmijenjeno od: Nybelung. 23.09.2011. u 10:42.
  Reply With Quote
Staro 23.09.2011., 10:41   #83
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Gold dobiješ uplatom, al pravom uplatom-za detalje odi na WoT portal.
Početne tenkove upgrejdasj samo onoliko koliko ti treba da dođeš do sljedećeg, ne razbacuj lovu jer će ti kasnije falit za kupovinu boljih tenkova.
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2011., 12:14   #84
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Katastrofa. Jučer bi tek svako treću igru pobjedio, a jutros već 10 odigrao i 0 pobjeda, nula.
KV i StugIII mi stalno baca na mape s tenkovima koji me mogu ubit iz jednog pogotka. Pokaže se loading screen, i moj KV non-stop na samom dnu, i to traje već dva dana.
  Reply With Quote
Staro 23.09.2011., 12:51   #85
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Po meni ruganje od tenka, ali možda zato šta preferiram Njemce... Upgradeat svakako, da budeš konkurentan na početku (T1).
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Možeš što god hoćeš. Ja sam pobjegao od njega čim sam istražio idućeg tenka.
U istom danu možeš napredovat sve do Tier 3, a onda slijedi malo grindanja.
Ja sam čak sve do M3 Lee došao u prvom danu.

I igraj sa dva-tri tenka, ne samo s jednim. Kad te unište s jednim tenkom samo izađeš i uzmeš drugoga, da ne čekaš dok bitka završi.

Preporuke su da ti bar jedan tenk bude neki od ovih: M4 Sherman (USA), Pz.IV (GER), KV (SSSR), zato što se s njima može dobar novac okrenut bez premium računa.
Ja sa Shermanom uzimam 10-20k, a sa KV 10-15. Zalomi se nekad dobra igra pa padne i po 25k credita.
Citiraj:
Autor BojanZD Pregled postova
Gold dobiješ uplatom, al pravom uplatom-za detalje odi na WoT portal.
Početne tenkove upgrejdasj samo onoliko koliko ti treba da dođeš do sljedećeg, ne razbacuj lovu jer će ti kasnije falit za kupovinu boljih tenkova.
ovo nisam znao, da kad krepam da mogu uzeti drugi tenk odmah za nastaviti bitku ....
čudno jer kolko vidim da i druga ekipa to nezna ...
znači one bolje tenkove isto mogu kupiti igrajući , a ne trošeći lovu mislim pravu lovu ?
a kaj fali T1 Cunningham ?
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2011., 14:02   #86
Pepermint
Premium
Moj komp
 
Pepermint's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 587
Citiraj:
znači one bolje tenkove isto mogu kupiti igrajući , a ne trošeći lovu mislim pravu lovu ?
odeš u store, sve što se nekupuje za gold možeš kupiti, samo što će ti trebati puno više vremena ako nemaš premium, sa premiumom dobijaš 50% više credita i exp(ne duplo kako većina shvaća, duplo dobiješ samo prvu pobjedu dana za svaki tenk)

zna dosta njih da može izać iz bitke, samo što neki vole pogledat do kraja, pogotovo ako je blizu kraj. ja isto ak je ostalo 3-4 tenka sa svake strane pogledam do kraja
Pepermint je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2011., 14:07   #87
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Pepermint Pregled postova
zna dosta njih da može izać iz bitke, samo što neki vole pogledat do kraja, pogotovo ako je blizu kraj. ja isto ak je ostalo 3-4 tenka sa svake strane pogledam do kraja
Ja sam volio pogledat, ali više ne. Žuri mi se...
I frustrira me matchmaker, dobra stvar je što ga ne treba čekat duže od 10 sekundi čak ni pred zoru, ali evo već dva dana sam na samom dnu liste tenkova.
Stalno se borim protiv Tiger II i ekipe. A Tier 6+ arty me dere iz jednog pogotka. Ne sjećam se kad sam zadnji put dobio dvije bitke zaredom, ili da sam neku bitku preživio.

Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
a kaj fali T1 Cunningham ?
Osim što je najslabiji T1 tenk, ne fali mu ništa.
Čak je zabavno nekad ga provozat i tamanit newb-ove. Ali inače samo "gubiš vrijeme", jer dok ti sa T1 zaradiš 10.000 kredita T5 tenk će uzet 100.000 minimalno pa taman svaku igru izgubio.

Zadnje izmijenjeno od: Nybelung. 23.09.2011. u 14:16.
  Reply With Quote
Staro 23.09.2011., 14:36   #88
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Ima netko preporuku s kojim od onda 3 na početku počet ?
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2011., 14:36   #89
Spaceblade
Awesome dude!
Moj komp
 
Spaceblade's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Valpovo
Postovi: 51
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
SPG sranje, nema veze s životom. Ne uzimajte Bizona
Nije istina! Iako je puno lakše igrat sa artijem većeg tiera do koje se lagano stigne preko običnih tenkova pa tako možeš brže (nego da igraš sa low-tier arty) stić do Hummela i S-51 koji su odlični money-makeri.

Evo da se pohvalim, T-54 je u garaži već par dana Sad samo grindanje do turreta i zadnjeg topa.
Spaceblade je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2011., 15:17   #90
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Spaceblade Pregled postova
Nije istina! Iako je puno lakše igrat sa artijem većeg tiera do koje se lagano stigne preko običnih tenkova pa tako možeš brže (nego da igraš sa low-tier arty) stić do Hummela i S-51 koji su odlični money-makeri.

Evo da se pohvalim, T-54 je u garaži već par dana Sad samo grindanje do turreta i zadnjeg topa.
Ali ga neman, Tier 2 je prilično šugav, a ako je tim sjeba gotov si brzo. Plus aim je prespor i dosta neprecizan.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na