Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.01.2012., 00:19   #601
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Si probal ponovno dodijeliti Foobar kao glavni audio player i pustiti nek iznova preuzme sve na sebe?
Probao prije file associatione ali ništa nije promijenilo na stvari.
Maloprije updateao foobar na zadnju verziju (v1.1.10) i od onda normalno radi, pa i shell integracija koja mi je bila brejkana sa prijašnjom verzijom.
Foobar nemam naviku updateati osim ako ne dođe neki stvarno značajni update, znale mi se određene verzije vući i po godinu dana (sistem "ako radi, ne diraj")
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2012., 00:54   #602
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Hm, sad sam započeo da ga napravim preko ColumsUI i za sad nije lose:



Znači lijeva strana je gotovo slozena, sve je kako treba bit, sve radi kako treba.

Sad se bacam na gornji dio, u sredini bi trebao biti track info, desno vizualizacija. Ali nikako da to uspijem dobit. I stvarno k*rca ne kuzim ove splitere (vertical/horizontal)

Zelim napravit ovo:


I koji spliter tu trebam koristit da bi dobio željeni rezultat?

__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.01.2012., 01:01   #603
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Hm, sad sam započeo da ga napravim preko ColumsUI i za sad nije lose:



Znači lijeva strana je gotovo slozena, sve je kako treba bit, sve radi kako treba.

Sad se bacam na gornji dio, u sredini bi trebao biti track info, desno vizualizacija. Ali nikako da to uspijem dobit. I stvarno k*rca ne kuzim ove splitere (vertical/horizontal)

Zelim napravit ovo:


I koji spliter tu trebam koristit da bi dobio željeni rezultat?

Vertikalni dijeli plohu na lijevi i desni dio. Horizontalni na gornji i donji.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2012., 01:24   #604
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Nisam bas takav njub da neznam sta je horizontal a sta vertical, ali u foobaru to izgleda drugacije radi.

Uglavnom ako imamo neku kvadratnu povrsinu i stavim 1.horizontal spliter, onda bi trebao dobit gornju i donju povrsinu. Onda u toj gornjoj povrsini dodam 2.vertikalni spliter i dobijem lijevu i desnu povrsinu. Ali u foobaru nije tako, ili ja nesto krivo radim

__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2012., 04:01   #605
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Ovaj foobar je neviđena komplikacija


Sad sam pokusao vratiti staro stanje, znači obrisao novu verziju, sve počistio, instalirao 0.9.6.8 verziju.
Zamjenio folder "components" sa svojim folderom.
Pokrenuo foobar, odabrao Columns UI, restartao foobar.

Ponovo pokrenuo foobar, i pokusao importat setup.fcl i prilikom svakog pokusaja, fobar dozivi crash i nema nikakve promjene

Molim vas za pomoć jer cu vec lagano obolit od ovog super duper foobara
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2012., 05:10   #606
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Vec vidim da nakon dugog niza godina zadovoljnog koristenja foobara, prelazim na winamp

Isao sam na stariju verziju, jer na njoj osim lyricsa radi sve ostalo. I normalno zgleda, posto novu nisam uspio dobit da bude onako kako zelim.

Sad je na kraju ispalo da ni ovu staru verziju+setup nemogu vratit u prvobitno stanje, gledao sam crash log, tamo samo neki nepovezani brojevi i slova.

Poslao sam upit morphu da mi napravi setup za noviju verziju, a ovim pute apleiram na sve vas koji misle da bi to mogli izvest, slobodno se javite, pa cemo nesto dogovorit
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2012., 10:08   #607
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Krivo sam ti rekao za splittere, obrnuto je. Evo slozio sam na brzinu kako bi to trebalo izgledati.

http://www.filefactory.com/file/c10b521/n/f2k_1.1.0.zip

Boje i te neke ostale stvari mi se nije dalo namjestavati tako da izgleda defaultno.


Nego, bas sam jucer upogonio iphone kao daljinski za foobar - jako zgodna stvar, cijeli library mogu pregledavati na iphoneu.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2012., 15:18   #608
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Morph, puno hvala za trud, ali ruku na srce, treba tu jos puno posla napravit da se dobije nesto slično mom prijasnjem setupu, a ja nemam ta znanja, a jos manje zivaca.

Uglavnom, vratio bi se na stariji setup, jbga, lyricse cu skidat sa neta i pregledavat u notepadu

Ali sada opet shock, nemogu vratit staro stanje. Znači instaliram 0.9.6.8, zamjenim components, prebacim na Columns UI, restaratam foobar i pokusam importat svoj "setup.fcl" i foobar se crasha, naravno promjene nisu vidljivie. Probao na cimerovom kompu, ista stvar.

Kako da vratim stari setup, odnosno u čemu je problem?
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2012., 16:58   #609
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Ja više ništ ne kužim. Zbog čega inzistiraš na tom prijašnjem setupu, a Default UI ti nudi većinu toga.
Da, nudi, ali to nije na razili proslog setupa, tak da je to funkcijski i vizualno dva koraka nazad. A trebao bi ic napred

Citiraj:
Kog vraga će ti dvije vizualizacije i još k tome transparantnost za cijeli Foobar
Vec sam rekao, manja je ostal zato sto ju nisam znao makut, a transparentnost, hm, volim transparentnost

Citiraj:
Foobar ti se ruši, jer se očito opet kolje s nekim pluginom ili čim već, a bog-te-pitaj kaj točno je u pitanju
Ali ni nakon par sati pokusavanja, nisam uspio skuzit u čemu je problem. Iako nema logike da je u nečemu problem.
Sreca ostao mi je jedan kompletan stari setup, pa sad on svira, doduse bez lyricsa, ali svira

Ali nikako mi ne ide u glavu, znači taj stari setup fino radi, a onda ja nanovo instaliram 0.9.6.8 ubacim njegov (znači taj koji radi) components, i iz ovog koji funkcionira exportam setup.fcl i importam ga u novo instalirani foobar i crask. Tko je tu lud?


Citiraj:
Si pregledal sve one prije linkane galerije setupa, jer ima stvarno odličnih rješenja.
Iskreno ne znam vise sta sam pregledao a sta nisam, ali jedino sto znam da jos nisam nasao skin/themu koja mi odgovara.

Pa ako ti nije bad, da mi pokazes te galerije.

Trazim normalan player, koji je difoltno preko cijelog ekrana, sa puno informacija, znači da bude sto jednostavniji za koristenje.

A ne plajer dimenzija 10x15 cm i onda za apsolutno sve (biography/album list/cover/lyrics/itd) moras klikat da ti to vidio.

Pretpostavljam da ne postoji način da se nekim pluginom ove starije verzije slozi da lyricse povlače sa last.fm-a?


Sad si mozda mislite da sam totalno poludio i da ni sam ne znam sta zelim, ali uvjeravam vas, nisam(još) poludio i da nisu sjebali taj lyrics, ja bi sad uzivao u svom setupu i ne bi tu gnjavio.

LP
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2012., 17:25   #610
ukiy
Premium
Moj komp
 
ukiy's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: ST
Postovi: 395
Evo i mog setup-a...




Od komponenti koristim samo Facets. Odgovara mi ovako jednostavno i pregledno i bez nekih posebnih karafeka...

ukiy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.01.2012., 17:45   #611
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor ukiy Pregled postova
Evo i mog setup-a...




Od komponenti koristim samo Facets. Odgovara mi ovako jednostavno i pregledno i bez nekih posebnih karafeka...

Neloše, ali fali dosta meni važnih stvari .

@Mcg

Daj malo pojasni kako taj API ključ integrirat u 0.9.6.8 verziju?
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2012., 18:06   #612
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Uglavnom, da to proradi kak spada, prvo trebaš iamti Last.fm račun, nakon toga nađeš i složiš setup koji podržava Last.fm, a onda zatražiš Last.fm API, dobiš ključ koji uneseš u Foobar i to je to.
Ovo boldano imam, samo mi jos fali setup koji podrzava last.fm.

Neznam kad si zadnji put pogledao onaj Morphov vodič, ali tamo trenutno radi 1 (slovima: jedna) slika. Vodič je u zamisljen kao "vodič u 60 slika", a kako slika vrijedi 1000 riječi, ispada da u tom vodiču fali 59000 riječi i po meni kao takav nije upotrebljiv.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2012., 18:19   #613
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Ne treba ti taj vodič (jer je za starije verzije Foobara), kad danas ljudi uploadaju kompletan setup i u koracima objasne kak ga složiti. Na tebi je samo da si izabereš neki koji ti najbolje odgovara.
Yebiga, kad nikak da netko slozi normalan setup

Uglavnom odustao sam od novijih verzijafoobara i njegovih bogatih opcija, nije to za mene.

Sad bi jos samo htio da mi se pomogne da uspijem shvatit zato nemogu vratit stari setup kako sam ga do sad vraćao?

Znači čista instalacija+"componenets" i onda import .fcl a zatim crash? u Čemu je problem?
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2012., 18:21   #614
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Ovo boldano imam, samo mi jos fali setup koji podrzava last.fm.

Neznam kad si zadnji put pogledao onaj Morphov vodič, ali tamo trenutno radi 1 (slovima: jedna) slika. Vodič je u zamisljen kao "vodič u 60 slika", a kako slika vrijedi 1000 riječi, ispada da u tom vodiču fali 59000 riječi i po meni kao takav nije upotrebljiv.
Vodič je bio hostan na PCE hosting (ako se dobro sjecam IcyTexx je to drzao) koji je neslavno propao, a slike su otisle u nepovrat. Imam ih jos na hardu, ali kao sto McG kaze ne vidim smisla u ponovnom uploadu kada je vodic star 4 godine i promijenilo se puno toga, a novi setupovi nude detaljne upute sto kako i gdje.
Nemam vise bas vremena slagati cijelokupne setupe, a iskreno nemam niti volje jer cu morati opet raditi isto kada neki drugi plugin zastari. Nisam vise niti toliko u toku sa ovim novijim verzijama tako da bih i ja trebao isprobavati sto i kako jer nemam sve u malom prstu.
Mislim da sam puno vise vremena utrosio objasnjavajuci drugima nego sto su drugi objasnjavali meni, tako da sam s te strane miran. Na konkretna pitanja cu odgovoriti ako znam odgovor i ako budem imao vremena.

Foobar danas zaista vise nije nikakav bauk i koristi se masovno, mislim da ga svatko moze savladati uz nesto truda.

NHF
morph je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2012., 18:36   #615
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Nisis se trebao osjećat prozvanim, jer mi nije bila namjera. Makismalno si se potrudio, napravio odličan vodič, a nisi ti kriv sto je hosting propao

Kao sto i sam kazes, nema smisla stavljat nesto sto je vec poprilično zastarilo, a i da nije, bude sutra.

U biti to je prednost foobara, jer svaki dan kad se probudis ti ne mozes biti siguran da foobar radi onako kako si ga naveče ostavio, jer mozda su se bas to vece posvađali razno razni developeri i jedni drugima otkazali suradnju

Citiraj:
Foobar danas zaista vise nije nikakav bauk i koristi se masovno, mislim da ga svatko moze savladati uz nesto truda.

NHF
Sve to stoji, ali zivimo u 21.stoljeću. Ne zelim a nemam bas ni vremena i volje da se sad tjedan dana zajebavam sa shvaćanjem foobara i onda za 3 mjeseca se opet nesto spojebe i onda opet ista situacija.

Imam ovaj stari setup, kojem ne rade lyricsi, vjerovatno ce uskoro i jos neke stvari pocrkavat, ali koga briga wmp/Winamp FTW


Zadnja moja zamolba bi se odnosila za backup ovog postojećeg setupa, odnosno kako da sacuvam i ovom malo sirotinje sto mi je ostalo?

Citiraj:
Sad bi jos samo htio da mi se pomogne da uspijem shvatit zato nemogu vratit stari setup kako sam ga do sad vraćao?

Znači čista instalacija+"componenets" i onda import .fcl a zatim crash? u Čemu je problem?

Hvala i LP
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2012., 21:34   #616
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
@Srale7

Citiraj:
Sve to stoji, ali zivimo u 21.stoljeću. Ne zelim a nemam bas ni vremena i volje da se sad tjedan dana zajebavam sa shvaćanjem foobara i onda za 3 mjeseca se opet nesto spojebe i onda opet ista situacija.
IMHO jedanput kada naucis kako funkcionira foobar neces imati nekih vecih problema bez obzira o cemu radilo. Da, uvijek je moguce da developer napusti neki projekt i da ostanes bez necega na sto si navikao, ali za sada su to bile uglavnom sitnice ove velike stvari tipa lyrics rjesavaju se odmah. Dok je aplikacija besplatna i ovisi o dobroj volji developera to ce biti tako.

Tesko da ti netko moze dati odgovor u cemu je problem sa tvojom starom verzijom (ne znam zasto si je deinstalirao kada si instalirao novi foobar kao portable aplikaciju - ja imam oko 20-ak instalacija) - kao da kazes mehanicaru na telefon da si parkirao auto u garazu jucer, a danas se nece pokrenuti. Inace je uobicajeno bar pejstati log u Pastebin.

Enivej nasao sam nesto na disku, provjeri je li to to...

Sto se tice drugih aplikacija imho nema potrebe za Winampom - cekiraj Media Monkey i MusicBee (potonjeg jako hvale).
morph je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2012., 04:40   #617
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
@morph

Bas sam bio na cugi sa Fleksom, i spomenuo mu problem sa Foobarom, a ovaj setup sto ja imam je u biti moja modifikacija tvog rada

Jel moze mala pomoć u vezi ovog Pastebin-a, sta točno tu treba paste-at?

Sto se tiče vise instalacija foobara, ybga, njub sam pa nisam bio siguran da ces vise instalacija normalno radit, pa sam obrisao ovu postojecu, ali imao sam backu up, ali eto, on sad ne radi

@McG

Moj back up sadasnjeg setupa se sastojao od 0.9.6.8 foobara, "componentas" i setup.fcl-a i tako sam nakorn reinstala dizao svoj foobar. Sad to vise ne igra
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2012., 01:44   #618
konig_karl
lurkerus maximus
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: V.G.
Postovi: 91
plain and simple, ne volim 1001 boju i kojekakve gluposti ovo mi je cisto dovoljno.



PS koliko troše vaši setupovi u idleu? moj cca 30-35 MB
__________________

CPU: AMD Athlon II x4 640
MBO: ASrock 870 Extreme3
RAM: 2x Corsair 2gb DDR3 (1333Mhz)
HDD: WD5000AAKS
VGA: Point of view GeForce GTX 460 768Mb
PSU: Corsair CX400W
Case: NZXT Source 210
Monitor: LG M2262D (22", 1920:1080)
OS: Windows 7 x64



Toshiba A200-23K
ekran: 15,4" WXGA
CPU: C2D T450 1.66 GHz
RAM: 1 Gb
HDD: Hitachi 160 Gb
VGA: HD2600 256MB
OS: Windows 7 x86



Samsung HD502IJ@IcyBox
Logitech Driving Force Pro
Logitech Wireless Desktop MK710
Sony NWZ-E443 + Koss SparkPlug
Creative WP 350
Nokia N97





Scott Sportster P3 2010
Frame: New Sportster Frame Alloy 6061
Fork: Sun tour NEX 4610 V2 HLO, Lockout susspensionfork 1 1/8, 63mm travel, Integrated 700C
Front Derailleur: Shimano Deore
Rear Derailleur: Shimano Deore RD-M592 / Shadow Type
Shifters: Shimano Deore SL-M590
Chain set: Shimano FC-M443-8-S
Chain rings: 48×36×26 Teeth
Bottom Bracket: Shimano BB-ES-25
Cassette: Shimano CS-HG50-9 11-32 Teeth
Chain: Shimano CN-HG53
Pedals: Wellgo C 128
Front Brake: Shimano BR-M486 F/R 160 mm Rotor
Rear Brake: Shimano BR-M486 F/R 160 mm Rotor
Brake Levers: Shimano BL-M 486 Disc
Handlebars: Scott Sportster OS
Stem: Scott Comp
Rims: Alex XC-44 Disc
Front Hub: Scott Comp Disc CL
Rear Hub: Shimano FH-RM65 CL
Spokes: stainless black, 14G / 2mm
Front Tyre: Schwalbe Smart Sam 700×35C
Rear Tyre: Schwalbe Smart Sam 700×35C
Seat post: Scott Sportster/Solution
Weight: 13.10kg

konig_karl je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2012., 01:50   #619
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504





-->
Citiraj:
Autor konig_karl Pregled postova
plain and simple, ne volim 1001 boju i kojekakve gluposti ovo mi je cisto dovoljno.



PS koliko troše vaši setupovi u idleu? moj cca 30-35 MB
Nakon raznih eksperimenata uvik je backupiran bio ovaj setup od Br3tta...

A oko 80MB.






Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 22:19   #620
samsung89
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Našice-Osijek
Postovi: 324
Jel tko probao ovaj setup?
http://br3tt.deviantart.com/#/d3ku5p9

Meni izgleda predobro no nikako da mi proradi kako treba. Pa ako netko ima vremena da uploada cijeli foobar folder pa da probam tako.

THX
samsung89 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 22:25   #621
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor samsung89 Pregled postova
Jel tko probao ovaj setup?
http://br3tt.deviantart.com/#/d3ku5p9

Meni izgleda predobro no nikako da mi proradi kako treba. Pa ako netko ima vremena da uploada cijeli foobar folder pa da probam tako.

THX
Kako san proba manje vise sve njegove setupove, ovaj me nije toliko ocara ma koliko modularan bio. Iskreno top mi je Tech i Spotifoo...

BTW sta je tesko slozit portable setup?
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 23:57   #622
samsung89
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Našice-Osijek
Postovi: 324
Reinstalirao sam os, a nisam napravio kopiju foobar foldera i sada kad ovaj postavim kao što je u uputama i pokrenem samo se sruši.
samsung89 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2012., 11:30   #623
Kulja
Premium
Moj komp
 
Kulja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 87
Citiraj:
Autor samsung89 Pregled postova
Jel tko probao ovaj setup?
http://br3tt.deviantart.com/#/d3ku5p9

Meni izgleda predobro no nikako da mi proradi kako treba. Pa ako netko ima vremena da uploada cijeli foobar folder pa da probam tako.

THX
Jesi instalirao onaj Ms Visual C++ dependency?

Evo ti moj portabilni foobar koji radi https://rapidshare.com/files/992357118/foobar2000.rar
Kulja je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2012., 12:00   #624
Stratofortress
Registered User
Moj komp
 
Stratofortress's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: 52,000 feet
Postovi: 81
Stratofortress je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2012., 20:40   #625
pixxeel
Premium
 
pixxeel's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 219
Mislim da je jedini jednostavniji setup obična lista sa svim pjesmama odjednom Ali me služi savršeno! Kompilacije se jednostavno riješe s %AlbumArtist% unosom.



No nonsense, just music

Zadnje izmijenjeno od: pixxeel. 20.02.2012. u 20:47.
pixxeel je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2012., 21:57   #626
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860


Mene zanima kako da dodam u Status Bar "buttons" znaci play, pause, random itd.

I jel se ikak moze malo povecat ovaj Chanel Spectrum
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2012., 22:06   #627
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor fre@k Pregled postova


Mene zanima kako da dodam u Status Bar "buttons" znaci play, pause, random itd.

I jel se ikak moze malo povecat ovaj Chanel Spectrum
Nikako bez WSH
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2012., 22:15   #628
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
Neda mi se toliko zajebavati Imam namjestene Shortcut-e drugi nek se snalaze
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2012., 22:35   #629
pixxeel
Premium
 
pixxeel's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 219
E to je taj apsolutni minimalizam , za mene ipak mrvicu prežestok
pixxeel je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2012., 23:46   #630
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor pixxeel Pregled postova
E to je taj apsolutni minimalizam , za mene ipak mrvicu prežestok
NOT.

Evo minimalizam.
Osobno Tech je vrh, ne mogu zamislit foo bez wave seekbara

Baja 001 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na