Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.02.2018., 19:53   #211
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Mozda samo malo nestrpljiv
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2018., 00:25   #212
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Zavrsio 60e na zadnjem mjestu I jos sam ziv na Enduru, cak nisam suckao na "kurvi", konacno da sam odvozio jedan normalni stage Doduse, na drugom brzincu sam bio ful spor... ali sam prezivio dva slijetanja u provaliju, dva udarca u stijenu i jedno kroviranje... pa dobro da sam uopce ziv
JC Denton je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.02.2018., 08:11   #213
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Samo polako. Ovako najbolje možeš vidjeti na čemu trebaš poraditi. Ako ništa drugo mene je naučilo da ipak trebam malo više poštovati kočnicu a ne samo po gasu i eto zbog no restart policy sam počeo manje izlijetati sa staza.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2018., 08:55   #214
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Odvozio sve osim 70ih, a mogu i to, ali ne želim bit jedini

Btw, što ne vozite grupu A?
nub je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2018., 09:01   #215
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Meni je shebalo grupu a, ne kuzim zasto me nema na listi. Nije registriralo zadnji brzinac, a prikazuje mi kao gotov event pa...
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2018., 09:05   #216
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Odvozio sve osim 70ih, a mogu i to, ali ne želim bit jedini

Btw, što ne vozite grupu A?
Ja planiram vozit Stratosa, slobodno pocni
JC Denton je online   Reply With Quote
Staro 02.02.2018., 09:07   #217
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Samo polako. Ovako najbolje možeš vidjeti na čemu trebaš poraditi. Ako ništa drugo mene je naučilo da ipak trebam malo više poštovati kočnicu a ne samo po gasu i eto zbog no restart policy sam počeo manje izlijetati sa staza.
Tako sam ja vozio "kurvu". Dosta oprezno, a precizno. Zato sam se na kraju brzinca iznenadio kad sam vidio 3:06
JC Denton je online   Reply With Quote
Staro 02.02.2018., 09:17   #218
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
nub - ne brini danas mi je na repertoaru grupa a

xlr - može biti neki bug. Jebga drugi puta će valjda biti ok.

denton - i ja cu stratosicu jer mi je auto uvijek bio jako zanimljiv. Be very prepared

Zadnje izmijenjeno od: SaleFFS. 02.02.2018. u 09:54.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2018., 11:31   #219
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Da refresham malo jer još ima vremena za one koji bi se možda priključili.

Početak i završetak evenata je 30.01.2018 u 16:30 - 06.02.2018. u 16:30

1. Klasa 1960, 6. staza, po 1 iz svake države
https://www.dirtgame.com/leagues/lea...c-ekspert-1960

2. Klasa 1970, 6. staza, po 1 iz svake države
https://www.dirtgame.com/leagues/lea...c-ekspert-1970

3. Klasa Group B 4WD, 6. staza, po 1 iz svake države
https://www.dirtgame.com/leagues/lea...c-ekspert-gr-b

4. Klasa Group A, 6. staza, po 1 iz svake države
https://www.dirtgame.com/leagues/lea.../pc-ekspert-ga

5. Klasa 2010, 6. staza, po 1 iz svake države
https://www.dirtgame.com/leagues/lea.../pc-ekspert-10

Zadnje izmijenjeno od: SaleFFS. 02.02.2018. u 12:59.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2018., 12:55   #220
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Neće ići, moraš cijele linkove nalijepit, ovako ne otvara kad c/p
nub je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.02.2018., 12:59   #221
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Jesam njub ispravljeno.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2018., 13:53   #222
Igi385
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
Može mi netko od vas napisat koju ste stazu vozili i koja ste vremena imali pa da ja na divljoj verziji igre odvozim tu stazu/e pa da se mogu usporedit s vama
Igi385 je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2018., 14:05   #223
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Nažalost pojedinačne staze ne možeš vidjeti u natjecanju osim prve jer sa ostatak zbraja pa imas samo ukupno vrijeme na kraju.

Odi recimo na Group B i pod event standings desno imas tipku Overall i stavi na Stage 1. Pogledaj koja je staza i usporedi vrijeme

Ali imaj na umu da mi nemamo mogućnosti restarta. Znači kako završiš završiš

Zadnje izmijenjeno od: SaleFFS. 02.02.2018. u 15:49.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2018., 19:26   #224
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
gjuro, nisam te mogao skinuti u grupi a. Do Švedske odradio vrhunski i imao ogromnu prednost ali u Finskoj sam se okrenuo 3-4 puta i na dalje raspad sistema. U Monte Carlu pokupio covjeka a u Walesu izletio + pokupio gledatelje. Ode koncentracija u k...
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2018., 22:39   #225
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
A šta ćeš

Evo ja baš odvozio 70s. Vjerojatno najgore što sam sad odvozio (ako ne ubrajamo retirement na 00s), na većini stageova bar jedan kardinalni zajeb... Prvi put vozio 70s, tj prvi put išta na zadnji pogon
nub je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2018., 07:26   #226
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Mislim da 70-ete imaju najzajebanije aute jer je ostatak manje više 4WD pa kada se navikneš na to onda je problem vratiti se na RWD. Ja sam jednom prošao championship sa Stratos ali to je bilo na Clubman gdje se i ne moraš previše potruditi da bi bio prvi. Budem te pokušao skinuti sa njom.

Volio bi vidjeti snimku vožnje od xlr-a sa Stratos da vidimo kako volan i pedale obuzdavaju tu mrcinu Kažu da je uz Lanciu 037 ona jedna od najtežih za voziti u igri ali zato i jedna od najuzbudljivijih.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2018., 15:21   #227
Igi385
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
Ja nakon duljeg vremena neigranja Dirta, instalirao ovaj Dirt Rally i to je toliko teško za igrati s joystickom da to nije normalno. Imam osjećaj kao da po ledu vozim ili po jajima haha. Znači doslovno gas moraš napola imat dodan a za skretanje da i ne govorim znači malo pomaknem gljivu i ono skrene dosta. Više me se dojmio Dirt 4 kojeg sam isto testirao tj. isprobao.
Vi koji igrate s joystickom, kako ste podesili sensitivity i ostale stvari? Vama je ok ova igra po pitanju fizike odnosno gameplaya?
Mislim stvarno me nervira to da moram i po ravnici voziti s pola gasa ili trećinom jer ću inače završiti u provaliji ili nešto slično. To baš i nije realno nekako. Eto moj subjektivni dojam je to.
Igi385 je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2018., 15:42   #228
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Tako sam se i ja osjećao na početku. Nisam mogao vjerovati koliko je bila teška. Eto sada nakon 80+ sati dosta dobro to ide. Isto igram na gamepad. Imaš 2 snimke grupe b sa deltom s4 koje sam snimio neki dan. Ovakvu vožnju sam mogao samo sanjati na početku. Ono Fulvia koja jedva ide mi je bila ono wtf, kako se ovo vozi!?

https://www.youtube.com/watch?v=S0w1G5dpAHQ

https://www.youtube.com/watch?v=sCk2U4USb3E

Samo volje i strpljenja i skill će doći. Što se tiče sens. na gamepadu nisam ništa dirao.

Što se tiče realnosti vjerujem da je jedna od najrealnijih rally simulacija. Gas do poda se ne koristi ni u pravome rallyu i naravno ovisi od staze do staze koliko češ ga dozirati kao i kočnicu i koristiti weight transfer i ostale kombinacije. Naravno moraš naučiti i točno što znače upute od suvozača kao i upozorenja koja ti kaže pa se lakše pripremiš za taj dio zavoja.

Rally notes explained

Ovo nije igra za svakoga i totalna je suprotnost prijašnjim Dirt nastavcima, no kako sam rekao, ako voliš rally i posvetiš joj se kasnije će ti biti super.

Zadnje izmijenjeno od: SaleFFS. 03.02.2018. u 15:50.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2018., 15:58   #229
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Moze se na gamepadu jako dobro igrati. S tim sam i ja poceo, igrao oko pola godine afaik, bilo mi super i nasao sam dobar setup gljiva... Onda sam kupio volan i bio po nekoliko sekundi sporiji. Nisam igrao DR jedno par mjeseci jer me to malo bacilo u bed pa sam se posvetio F1 igrama... Zasitio se i vratio se na DR. Danas mi je ipak teze igrati na gamepadu (imam xbox u rezervi kojeg prakticki i ne koristim)

Samo pomalo i igraj se s linearity i sensitivity postavkama, gljive za skretanje se daju lipo podesiti
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2018., 17:56   #230
Igi385
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
Evo nakon jedno 30 pokušaja igranja staze Fourketa Curva u Grčkoj ili kako se već točno zove, sa Audi Quatrom iz serije Grupa B 4 WD, odvezao sam vrijeme 3:08.825
Igi385 je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2018., 18:42   #231
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
To je dobro vrijeme. A sada probaj sam Peugeotom ili Delta S4
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2018., 20:33   #232
Igi385
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
To je dobro vrijeme. A sada probaj sam Peugeotom ili Delta S4
Ajd pokušat ću, dao si mi dobar izazov hehe.
EDIT: Evo iz trećeg pokušaja sa Deltom S4 (prva dva puta završio u provaliji haha) odvezao 3:02.976 :P

Zadnje izmijenjeno od: Igi385. 03.02.2018. u 20:52.
Igi385 je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2018., 21:19   #233
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Ja sam danas s Quatrrom toliko puta izletio na "kurvi" da ne mogu ni izbrojat... sa Focusa 2001 presao na Quatrra i nikako uhvatit grip tog auta... a kao navikao sam bio na njega Totalno mi je ukakalo ukupno vrijeme na GrB prvenstvu. A u svedskoj sam cak imao najbolje vrijeme Ali uzlaud, kad sam "turbo ukakao" na prvom brzincu.

Citiraj:
Autor Igi385 Pregled postova
Ajd pokušat ću, dao si mi dobar izazov hehe.
EDIT: Evo iz trećeg pokušaja sa Deltom S4 (prva dva puta završio u provaliji haha) odvezao 3:02.976 :P
Meni je najbolje vrijeme mislim bilo oko 3:06 sa Fiestom i Focusom 2001. S nicim drugim nisam bio brzi. S Quatrrom sam bio oko 3:10, ako se ne varam.

Ajde Igi sad kad si vec poceo hvatat, pridruzi nam se u ligama... da se imam s kim natjecat u kategoriji "izleti manje puta"
JC Denton je online   Reply With Quote
Staro 03.02.2018., 21:28   #234
Igi385
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Ja sam danas s Quatrrom toliko puta izletio na "kurvi" da ne mogu ni izbrojat... sa Focusa 2001 presao na Quatrra i nikako uhvatit grip tog auta... a kao navikao sam bio na njega Totalno mi je ukakalo ukupno vrijeme na GrB prvenstvu. A u svedskoj sam cak imao najbolje vrijeme Ali uzlaud, kad sam "turbo ukakao" na prvom brzincu.



Meni je najbolje vrijeme mislim bilo oko 3:06 sa Fiestom i Focusom 2001. S nicim drugim nisam bio brzi. S Quatrrom sam bio oko 3:10, ako se ne varam.

Ajde Igi sad kad si vec poceo hvatat, pridruzi nam se u ligama... da se imam s kim natjecat u kategoriji "izleti manje puta"
Ma i ja sam izletavao ni sam ne znam koliko puta na toj stazi haha i to sa svim autima iz klase te.
Hm teško moguće da ću vam se pridružit u ligama jer me se igra nije toliko dojmila da dam 70 ili više kuna za nju. Znatno mi je zanimljivija a i trenutno ju i igram - F1 2017 igra (pri kraju sam doduse karijere tamo - 5 sezona i s Williamsom se borim grčevito s Ferrarijima za naslov )
Dirt 4 mi je nešto bolji jer tamo možeš odabrat kao "mod" igre Arcade ili Simulation. Na arcade se fino da vozit, kao nekoć u Colin Mcrae Rally-ju na Plejci 2 iz 2005. ili koje već godine. U ovom Dirt Rallyju moram vozit kao da F1 vozim s traction controlom na low ili na off haha
Igi385 je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2018., 07:33   #235
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Thats why we love it
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2018., 10:44   #236
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Thats why we love it
Even if we're dead last most of the time!
JC Denton je online   Reply With Quote
Staro 04.02.2018., 12:13   #237
Igi385
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
Dajte mi recite još koju stazu da odvozim da vidim koliko ću se puta izvrtit i završit u provalijama haha a i usput da vidim koliko sam sporiji od vas mahera sa foruma
E da htio još pitat zašto mi neće igra zapamtit komande joysticka koje sam memorirao već svaki put kad uđem u igru moram ispočetka kontrole podešavat? Jel to neki autosave bug zbog toga što nemam original igru ili?
Igi385 je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2018., 13:26   #238
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Probaj Finsku. Koliko god izgledala lagano, nije

I meni se to događa na org sa kontrolama. Trik je u tome da kada ulazis u igru stisnes umjesto tipke na tipkovnici tipku na gamepadu.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2018., 13:34   #239
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor Igi385 Pregled postova
Dajte mi recite još koju stazu da odvozim da vidim koliko ću se puta izvrtit i završit u provalijama haha a i usput da vidim koliko sam sporiji od vas mahera sa foruma
E da htio još pitat zašto mi neće igra zapamtit komande joysticka koje sam memorirao već svaki put kad uđem u igru moram ispočetka kontrole podešavat? Jel to neki autosave bug zbog toga što nemam original igru ili?

Ma kakvi maheri . Ako si igrao inače bilo kakve trke nije problem. Ko i svaka druga trka, ima neku svoju fiziku i na to se relativno brzo privikne. Daleko je to od realističnog, pogotovo ako imaš neki assist uključen i igra stvarno oprašta što se tiče razbijanja auta (osim ako baš izletiš skroz sa staze).

Što se tiče memoriranja komandi, nemam problema s tim, meni sve pamti, vjerojatno je do pirated verzije
nub je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2018., 14:04   #240
Igi385
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Probaj Finsku. Koliko god izgledala lagano, nije

I meni se to događa na org sa kontrolama. Trik je u tome da kada ulazis u igru stisnes umjesto tipke na tipkovnici tipku na gamepadu.
Probao sam stiskat sve tipke na joysticku kad sam ušao u igru gdje piše press start or enter i nula bodova, neće ni s jednom tipkom.
Jel koristite vi kakav asist u igri? Ja jedino automatic mjenjač, ostalo na off
Koju stazu Finske da odigram? I koje ti recimo imaš vrijeme na toj stazi koju predložiš?
Igi385 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na