Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.09.2018., 10:12   #61
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,157
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
kakvi bodovi koji privlače ekipu iskaču :O
Pa bodovi za fauliranje i zabijanje golova. Što nisi nikad vidio "crit +999" kad skršiš nekoga da hitna mora ući u teren?
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2018., 10:34   #62
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ne serite, nisam na to mislio mislio sam na one fine animacije kod unlockinga igrača, pa novčići u meniju i tako to (ono kaj sam vidio u Fifa 16 i 17) kako vi to nazivate, nemam pojima to je sve tak lepo bling bling i jasno je i vama Fifa playerima da i na tome dosta privuku ljudi koji to vole. PESove animacije su drvene naspram ovih plus licence koje su u PESu godinama skoro pa nepostojeće

Nogomet ko nogomet tj sama igra tak malo bitno nažalost mnogima. Osobno volim igrati obje u casual modu, online i competitive ne igram jer ih posudim u videoteci pa ono, sasma mi je svejedno. Bitno da obje opstanu. Vidimo iz hardverskog svijeta kako to beše kad ostane samo jedan igrač

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2018., 11:36   #63
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
Ma FIFA bu ove godine zgrnula love i love, CL i EL licence su napokon tu, FUT ubija svake godine pa ce tako i ove uz jos 100 modova online i offline igranja... LaLiga 100% licencirana, 16 novih stadiona, nekoliko stotina novih skenova lica i sve te moguce pizdarije sa individualnim trikovima igrača, strategija trenera i svim ostalim cudesima...

Kad dođe demo fife 19, nitko se nece ni sjecat sto je to PES19

btw procitao negdje da mozda vec 11.9. dolazi demo Fife 19
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2018., 11:38   #64
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Mislim da je tu više ono "Prodalo se više digitalnih nego fizičkih kopija" fora...
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2018., 11:42   #65
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
I to samo u Britaniji. Peak PES 2018 je 6974 igrača u isto vrijeme, a pek PES 2019 6472 tako da nije da se lošije prodaje. Čak je i average za prvi mjesec bolji za PES 2019 za cca 200njak igrača. *source steamcharts.com
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2018., 21:06   #66
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Pogledao IGN i GamesRadar na YT i dobila je dosta dobre recenzije
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 15:43   #67
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Jel dostatna moja grafa (GTX750) da se normalno vrti pes2019 na fullHD rezi?
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 16:45   #68
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Je, dosta je. Moja 1060 3gb vrti na 200+ fps-a. Recommended ti je gtx 760
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 19:08   #69
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Jel dostatna moja grafa (GTX750) da se normalno vrti pes2019 na fullHD rezi?

Samo ćeš morati spustiti dosta detalje da ti ne spada ispod 60 fps. Ja imam nešto jaču gpu i morao sam tu i tamo nešto srezat (animacije i sl. naravno bude i po 40-ak fps-a), al dobro, mogao sam još spuštati detalje
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2018., 02:03   #70
exer1212
IM
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: tu
Postovi: 180
dakle danas kupio igru, posto vec 3 god igram jedino myclub, htio sam i ove

i evo problema, nece mi se spojiti s protivnicima, pise nesto

Failed to connect with opponent.. i tako stalno

jebemti konami i sve zivo.. koji k ne mogu igrati??
exer1212 je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2018., 04:57   #71
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
....
Moji glupi golovi.

1. Aut na 25 metara.

Dodaš apsolutno najbližem prvom igraču, krug na pola skale i centaršut u 16terac. I kocka tj šut dok je još lopta u zraku. Od 6 pokušaja, dao 3 komada. Gol u 3 poteza doslovno.

2. Faul na 30-35 metara.

Krug u 16terac opet i šut iz prve. Inače sam koma kod izvođenja takvih stvari, ali ovo isto prolazi jako često. Nemam ideje što raditi kod ovoga, ali ovo prolazi.

3. Šutevi sa 16-18, malo u koso.

Svaki ulazi u okvir. U jednoj utakmici od 5 golova, 3 dao na ovu foru.

4. Krug ili dupli krug kod kontre u 16terac.

Koliko god obrana imala igrača. Ako idete po boku i imate kontru. Među njegovih 15 igrača, vaš jedan jedini uvijek dođe do lopte. Ovo je super super bugirano i prolazi ko blesavo.

5. 45ta i 90ta.

Od 40 golova u 7-8 utamica, 35 ih je palo u te 2 minute tekme.
Gdje god na terenu lopta bila u 45toj i 90toj, gol mora pasti u te 2 minute. Zakon igre. Čak i da je gol nemoguć, ako je 45ta ili 90ta, pada bez frke. Tko ima loptu u te 2 minute, gol daje sigurno.

6. Dupli pasevi.

Izbace obranu ama baš svaki put. Ali baš svaki.

Ima još stvari, ali lijen sam se sjetiti u pola 5 ujutro. Testirat ću opet igru kod frenda na ps4, možda što još nađem.

EDIT:

Da vam pomognem, prepakirana 18tica. Samo gameplayevski malo malo fluidnija. Slična fizika igrača, samo imam osjećaj da na 19tici trče ko mutavi, a da su na 18 malo usporeni.

Malo brži i prepakirani nogomet u odnosu na 18ticu.

Ali jako jako slične igre. Rekao bi da je 19tica cca 5% brža igra.

Malo je to fluidnije, brže, lakše za proć 1 na 1 ....

EDIT2:

http://www.squawka.com/en/wp-content...t-18.23.23.png

I da, ovo na Liverpoolu ubija. xD

3 CBa, 4 CMFa, 2 SS i 1 CF.

Ali nemojte mjenjati kompletnu formaciju. Ručno promjenite poziciju svakog igrača.

Ja s ovom formacijom i s Liverpoolom razvalim bilo kog.

Čekam da bi drugi puta probao tu 343 sa Juventusom, Juve mi isto izgleda kao super team za tu taktiku.

Ali ova 343 s Liverpoolom ubija u pojam bilo kog.

Zadnje izmijenjeno od: Brad. 24.09.2018. u 05:33.
Brad je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2018., 09:54   #72
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 838
@exer
probaj više puta pokrenuti da ti pronađe igrača. mislim da nije do servera nego do manjka igrača.


@Brad
meni nikak nejde nabac na glavu. uvijek očisti obrambeni ili ide preko gola. imaš kakav in depth tips n tricks? btw. igraš protiv jačeg protivnika ili?
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2018., 11:44   #73
exer1212
IM
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: tu
Postovi: 180
do manjka je vjerojatno, zato sto kad stavim da bude bez ogranicenja onda mi nadje lika s team strenght 5 (ja sam imao 1)

tek sam poceo igrati, imam samo 1 mec

btw glupo sto je ove god 25 000 poena kupnja igraca...
exer1212 je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2018., 12:47   #74
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
Citiraj:
Autor Full Throttle Pregled postova
@Brad
meni nikak nejde nabac na glavu. uvijek očisti obrambeni ili ide preko gola. imaš kakav in depth tips n tricks? btw. igraš protiv jačeg protivnika ili?
Igram protiv frenda koji je 6ta divizija na PESu 18. A ja sam zadnji put igrao ozbiljno nogomet na PESu 2005 i 2006.

Od 4 gola u utakmici, on mi je iz kontre i nabačaj na glavu, dao 3.

Drugog frenda, od kojeg redovito pušim 3 razlike. U demu na 2 tekme po 5 min (jedna tekma - poluvrijeme). Redovito sam ga razvalio sa 3:0 x 2. Niti jednu nije spušio sa manje od 6:0 u 2 tekme po 5 min.

Ne znam, vježbaj. Treba jednostavno procjeniti situaciju kad ide na glavu, a kad ide 2x krug pa ona niska podmukla.

Moj frend kad ima kontru, i kad se njegov igrač zaleti i zašprinta, onda ide na glavu i njegov jedini skoči i doslovno loptu zakuca u gol.

Imam taktiku sa 3 CBa i 1 DMFom. Dakle 4 obrambena .... i naravno da njegov svaki put dođe do lopte.

Kad vidiš da se igrač zaletava i trči jako - na glavu.

Kad vidiš da je sam u 16, onda daj na noge, s 2x krug. Vježbaj malo, znat ćeš procjeniti.

EDIT:

Mislio sam reći, ako imaš kontru, i ako je jedan pokriven. Dodaj drugome 2x krug ako je prazan.

To je bila poanta.

Treba vježbati.

Mojem frendu to super super prolazi. Meni nešto slabije.

Ali on je neki dan pušio tekmu 3:0 , naravno da je 3 gola dao na tu foru jer je u kontri nabacio na glavu.

I dobio je 4:3 na kraju, pogađaš - glupi gol u 89.toj.

A ja isto tako, od tih 6 golova u 10 minuta, 4 sam dao sa udarcima pod malo u koso s 18. Boga mi, svaki ide u okvir.

I 2 sam dao iz auta u 3 poteza.

Postoji lista broken stvari koja prolazi jednostavno.

EDIT:

I to ne koristiti u situacijama kao korner, u takvim situacijama rijetko kad to prođe.

Baš kad je kontra i polu-kontra.

A ne kad je 20 ljudi na igraču kao na korneru. Baš kad je kontra i polu-kontra.

EDIT:

Sad sam opet pročitao post. Sry.

Moje rješenje za bilo kakve udarce - sve na točno pola skale, ili malo manje.

Od pucanja, do slobodnjaka, do kruga, do glave ...

Više manje sve osim trokuta i iksa.

Sve ostalo na pola skale prolazi 95% vremena.

Zadnje izmijenjeno od: Brad. 24.09.2018. u 15:15.
Brad je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2018., 15:43   #75
exer1212
IM
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: tu
Postovi: 180
druga partija, i dobio 15-1 lika na myclubu, nelose
exer1212 je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2018., 18:22   #76
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Brad, ako igraš na PS4, dodaj me na ID, baš bih htio vidjeti kako to razvaljuješ svaku... ShadowSneakDude
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2018., 18:55   #77
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 838
Samo malo, ps4, pc i xbox verzije nemaju zajedničku bazu online igrača?
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2018., 19:42   #78
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Naravno da ne ...
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2018., 20:12   #79
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Brad, ako igraš na PS4, dodaj me na ID, baš bih htio vidjeti kako to razvaljuješ svaku... ShadowSneakDude
Frend ima PS4, nije moj.

Kažem, frend je u 6. diviziji na PES 2018. Razvalio sam ga zadnji puta 5-2 sveukupno.

I njegov frend koji je mrvicu lošiji od njega, 6-0 je najmanje izgubio svaku. xD

Kažem najozbiljnije da sam zadnji puta PES ozbiljno igrao 2005te i 2006te. Nisam nogomet taknuo 10 godina od tada.

Kopirao sam taktike iz tih starih PESova, 343 je Roma 2005. Imam još jednu taktiku koju sam isto prekopirao od PESa 5, tako da ....

Da vježbam samo nogomet 24/7 iduče 2 godine, bio bi klasa za sebe. Ovako igram samo kad ta 2 frenda dođu, pa igramo mini turnir, svaki sa svakim.
Brad je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2018., 23:06   #80
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Brad Pregled postova
Kažem, frend je u 6. diviziji na PES 2018. Razvalio sam ga zadnji puta 5-2 sveukupno.
Da vježbam samo nogomet 24/7 iduče 2 godine, bio bi klasa za sebe. Ovako igram samo kad ta 2 frenda dođu, pa igramo mini turnir, svaki sa svakim.

Nije problem doći do te divizije. Što se tiče klase, u ExYu priznajem samo kepu kao neku uber klasu, ostatak smo šljam
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2018., 23:18   #81
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
Ja sam na PESu 5 i 6 mogao pobijediti bilo kog, i najozbiljnije od tada nisam taknuo nogomet 10 godina, do prije jedno 2-3 godine kad smo počeli te split screen stvari igrati na 1 televizoru. I to si odigram 2 dana u mjesec dana. Tih 2 dana igramo .... izgubio sam dosta motoriku s PESa 5 i 6, nisam više toliko tehnički podkovan i brz, ali pamet i dalje imam. xD A PES se da dobiti na pamet, jer svaki nastavak ima šablone i fore, samo ih treba znati. I umjesto da ih je sve manje, zapravo ih svaki nastavak ima sve više.
Brad je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2018., 19:54   #82
exer1212
IM
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: tu
Postovi: 180
ugl onaj problem je bio do manjka igraca... jer nekad se spoji nekad ne...

e sad, ne kontam bas igru

1. zasto vise nema divizija? ono od 1 do 10 ili kako vec? ne znam u kojoj sam niti ista
2. zasto je 25000 bodova kupovina igraca? po meni bezveze, nikad necu napraviti dobar tim
exer1212 je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2018., 00:43   #83
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
Juve je jako discipliniran sa 343 taktikom. On i Liverpool 2 najbolja tima.

Zanima me jel' tko primjetio ovo samo:
Meni je puno lakše razvaliti ljudskog protivnika, nego umjetnu intaligenciju.

Jel' samo meni kompjutor ima totalno nelogične poteze i nekakve bijesne lopte koje nitko drugi u pravom životu ne bi odigrao?

Majke mi, puno lakše razvalim ljudskog protivnika nego kompjutor.
Brad je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2018., 17:30   #84
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Pa kad staviš na najvišu razinu jebao si ježa (ne pričam konkretno o 19), jer je pc skriptiran, koliko sam puta u masterligi dobio gol od 89-94min jer je pc odlučio da ga moram dobit. Onda se moš jebat, izdriblat će te tip iz burnleya, zabit volej sa 25m i sl. stvari ako treba. Iznimno je frustrirajuće igrat protiv mašine na toj razini
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2018., 20:09   #85
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Pa kad staviš na najvišu razinu jebao si ježa (ne pričam konkretno o 19), jer je pc skriptiran, koliko sam puta u masterligi dobio gol od 89-94min jer je pc odlučio da ga moram dobit. Onda se moš jebat, izdriblat će te tip iz burnleya, zabit volej sa 25m i sl. stvari ako treba. Iznimno je frustrirajuće igrat protiv mašine na toj razini
Ooooo da.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2018., 21:57   #86
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Pa kad staviš na najvišu razinu jebao si ježa (ne pričam konkretno o 19), jer je pc skriptiran, koliko sam puta u masterligi dobio gol od 89-94min jer je pc odlučio da ga moram dobit. Onda se moš jebat, izdriblat će te tip iz burnleya, zabit volej sa 25m i sl. stvari ako treba. Iznimno je frustrirajuće igrat protiv mašine na toj razini
Neki dan sam na najtežoj razini, ja Juve, oni Liverpool, dobio prvi gol u 40toj minuti iz gluposti.

Bila je polukontra, stjerao sam ga do korner zastavice i čekao da ko i svaki normalan čovjek ubaci na glavu, ili doda prvom i puca s 18m ... ali oni izveli nekih glupih 20 science fiction dodavanja koje ni danas ne kužim. XD

Manje me razvalio tip s puno jačim teamom i skilom na online, nego kompjutor.

Jednostavno sam se naigrao s ljudima i imam ideje što bi radili, ali komp ima takve čudne i glupe poteze, i gol padne iz ničeg kao po traci.
Brad je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2018., 22:15   #87
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Ja ne znam zašto ne igrša turnir za pare...
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2018., 22:21   #88
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
Kažem ... po 5ti put. xD

Zadnji put sam ozbiljno igrao PES 5 i 6, i to sam znao preći po 10 sezoni master lige. xD Zatim sam imao pauzu dobrih 6-7 godina do Fife 13 ... i to smo igrali 2 na 2 jednom u 3 tjedna. Ili ligu prvaka kao svi 4, svaki jedan tip ... nisam fakat vježbao nogomet aktivno na PCu dobrih 10 godina.

Ali fakat jako jako jako brzo skužim ritam igre, skužim način na koji ljudi igraju ... jednostavno čitam tuđu igru i poteze. Nisam više "tehnički potkovan" kao na PESu 2005.

Isto kao i GRID/NFS , kad su izašle igre, driftao sam na GRIDu 50 krugova kao od šale ... i to zamisli u 1 driftu. Neki dan sam upalio Grid prvi puta nakon dosta, niti 5 krugova nisam mogao napraviti, a imao sam video snimljen gdje sam odriftao svih 50 u 1 driftu. xD

Kažem, da vježbam samo nogomet 24/7/365 idučih dosta dugo, bio bi pristojan igrač. No nisam takav tip PC gamera. Meni je normalno promjeniti 10 žanrova PC igrica u jedno popodne. XD

Frend je dobivao svakojakakve turnire tu kod nas u Fifi 12-13 nadalje. A na PESu 5 sam ga vozao ko blesavog.
Brad je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 15:44   #89
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
Jel' samo meni demo kompletno drugačija igra od full verzije? XD Demo mi se više sviđa.
Brad je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2018., 08:19   #90
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 838
Nisam primjetil razliku.


Ja sam skužil da mi uopće nema smisla igrati MyClub. Sad već imam 4-star ekipu i mogu pobjediti. Al jednostavno kad pogledam uloženo vrijeme, ne isplati se. Cijelo vrijeme grindanje igrača da bi na kraju svi imali identične ekipe sa Salahom, Messiem i Mbapeom u vrhu napada. Nije mi neki gušt. Radije igram online division. Različite ekipe. I još ak s dinamom naguzim juventus 3-0 pa di ćeš bolje
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na