Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.06.2017., 22:58   #511
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Eto, naručivati igre izvana, plaćati, čekati dostavu ili skinuti i igrati za pola sata i dobiti ban hmm
Nadopunio sam...da definitvno se isplati ovo drugo not
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2017., 02:24   #512
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Nadopunio sam...da definitvno se isplati ovo drugo not
Pa banirani ps3 i dalje radi sa svim igrama, sto je najbolje, moze se kupiti novi CID i upisati, i ps3 moze opet online...a da ne pricamo o showtime/movian mogucnostima

Ovaj ban sto sam popusio ja je bio zato sto sam koristio hack firmwarea, a ne downgrade/upgrade

Sad tak i tak koristim samo ps4, ps3 samo kad je neki party pa se igra rockband ili guitar hero


Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 19.06.2017., 09:42   #513
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,863
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Nadopunio sam...da definitvno se isplati ovo drugo not
Ako misliš online igrat valjda ćeš uzet PS4, PS3 se uzima za offline.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 06.09.2017., 22:38   #514
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Nabavih PS3 da mi zamjeni media player i glumi media center, u tu svrhu mi je pun pogodak, ali imam jedan problemcic,

, naime, PC i PS3 su mi umrezeni preko WiFia i kad pokrenem film sa hdda preko WiFi na PS3 ne ucitava mi prijevode.

Kad isti film pokrenem sa USB sticka automatski mi poveze srt file i ucita prijevod.
Koristim Movian, ime filma i srt fajla je identicno.

Ima li netko ideju u cemu je trik?

Sve ostalo uredno radi bez greske, slike, glazba, igre ...samo ga srt fajlovi preko wifia muce.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2017., 09:21   #515
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Rijesio svoj problem, trik je naravno vrlo jednostavan, posto sam prvotno napravio media file sharing izmedju PC i PS3 naravno da nije vidio srt fajlove. Vulgaris umrezavanje i file sharing, i eto ga na
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2018., 12:47   #516
Astra
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Earth
Postovi: 504
Pozdrav. Imam jedno pitanje. Od prijateljice sin ima PlayStation 3 (ne slim nego onaj "običan") i kad se ga upali on zasvijetli na par sekundi zeleno i onda triput bipne i svjetli crveno.
Vent samo na tren zavrti i stane i tjt.

Dali mi možete pomoć otkriti šta bi bio problem? Hvala.
Astra je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2018., 13:13   #517
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
Citiraj:
Autor Majkus Pregled postova
Pozdrav. Imam jedno pitanje. Od prijateljice sin ima PlayStation 3 (ne slim nego onaj "običan") i kad se ga upali on zasvijetli na par sekundi zeleno i onda triput bipne i svjetli crveno.
Vent samo na tren zavrti i stane i tjt.

Dali mi možete pomoć otkriti šta bi bio problem? Hvala.

http://www.ps3hax.net/showthread.php?t=30700

pregrijavanje
žuta smrt ..
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2018., 13:15   #518
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2018., 14:16   #519
Astra
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Earth
Postovi: 504
Koliko sam shvatio moguće je ili HDD (unutra je sad od 40 Gb) ili treba napraviti reball.
Ako je HDD probat ću s drugim i super,a ako nije dali se isplati raditi reball? Mislim ne usudim se sam a kome da dam to da mi napravi i koliko je uopče sigurno da će to raditi još bar godinu dana?
Astra je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2018., 14:28   #520
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Kolika je danas realna cijena za PS3?

Planiram vjerojatno uzeti konzolu i GT5 (navodno je to jedina kombinacija koja radi u potpunosti s G27 volanom), ali vidim svakakve kombinacije. Ovakav disk, onakav disk, slim, fat...

Igrao bi se jedino GT5, pretpostavljam da mi je svejedno je li starija ili novija konzola i koliki disk ima. Na što paziti prilikom kupnje?
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2018., 21:57   #521
Astra
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Earth
Postovi: 504
HDD sam probao drugi,ista situacija. Dali ima netko na forumu kome bi se mogao obratiti ako mi može pomoć u reballu?
Astra je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 03:01   #522
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Imam ja pitanje, koliko je pametno staviti SSD unutra, i ima li osjetne prednosti na built in diskom?
Dao mi šogor njegov PS3 pa bi ga isto koristio za gt5 i isto.imam g27 volan koji mi stoji pa rekoh što to ne upogoniti malo.

Ujedno, koja je procedura sam reaetiranjem na tvorničke postavke, ne znam koja je user šifra trenutna
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2018., 01:09   #523
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,863
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Kolika je danas realna cijena za PS3?

Planiram vjerojatno uzeti konzolu i GT5 (navodno je to jedina kombinacija koja radi u potpunosti s G27 volanom), ali vidim svakakve kombinacije. Ovakav disk, onakav disk, slim, fat...

Igrao bi se jedino GT5, pretpostavljam da mi je svejedno je li starija ili novija konzola i koliki disk ima. Na što paziti prilikom kupnje?
Igrat ćeš offline ili online?

Citiraj:
Autor Majkus Pregled postova
HDD sam probao drugi,ista situacija. Dali ima netko na forumu kome bi se mogao obratiti ako mi može pomoć u reballu?
Ne isplati ti se to radit. Ako će uopće radit to može bit jedan dan, tjedan dana, može i više, ali vjerojatnost je toliko mala da se stvarno ne isplati.

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Imam ja pitanje, koliko je pametno staviti SSD unutra, i ima li osjetne prednosti na built in diskom?
Dao mi šogor njegov PS3 pa bi ga isto koristio za gt5 i isto.imam g27 volan koji mi stoji pa rekoh što to ne upogoniti malo.

Ujedno, koja je procedura sam reaetiranjem na tvorničke postavke, ne znam koja je user šifra trenutna
Nema što bit pametno ili ne, ako imaš para stavi, ali uopće nema potrebe. Možeš pogledati na youtube-u usporedbe i razlika je neprimjetna.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 12.01.2018., 02:37   #524
Charles_Bronson
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Du
Postovi: 120
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Kolika je danas realna cijena za PS3?

Planiram vjerojatno uzeti konzolu i GT5 (navodno je to jedina kombinacija koja radi u potpunosti s G27 volanom), ali vidim svakakve kombinacije. Ovakav disk, onakav disk, slim, fat...

Igrao bi se jedino GT5, pretpostavljam da mi je svejedno je li starija ili novija konzola i koliki disk ima. Na što paziti prilikom kupnje?
Ja sam kupio slim za 900kn na njuskalu sa dva kontrolera i 7-8 igara, super zadovoljan, nemoj uzimat fat, slim je po mnogima najbolji, superslim je isto ok, samo ima onaj specifični sistem za stavljanje dvd-a izgleda loše i jeftino.

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Imam ja pitanje, koliko je pametno staviti SSD unutra, i ima li osjetne prednosti na built in diskom?
Dao mi šogor njegov PS3 pa bi ga isto koristio za gt5 i isto.imam g27 volan koji mi stoji pa rekoh što to ne upogoniti malo.

Ujedno, koja je procedura sam reaetiranjem na tvorničke postavke, ne znam koja je user šifra trenutna
navodno se ne isplati uopće ssd, premala razlika, bolje kupit veći disk.
Trebao bi moći napravit novi acc bez problema, opet sve to pada u vodu SSD i brzina ako ćeš igrati preko dvd-a kad ga mora učitavati, najbolje je ps store i kupit igru, ali je loše što je igra vezana za acc.
Charles_Bronson je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2018., 10:01   #525
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Igrat ćeš offline ili online?
Offline isključivo
Citiraj:
Autor Charles_Bronson Pregled postova
Ja sam kupio slim za 900kn na njuskalu sa dva kontrolera i 7-8 igara, super zadovoljan, nemoj uzimat fat, slim je po mnogima najbolji, superslim je isto ok, samo ima onaj specifični sistem za stavljanje dvd-a izgleda loše i jeftino.
S obzirom da će unutra biti jedna jedina igra i teško da će se igrati nešto drugo, svejedno je kako se stavlja DVD.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2018., 14:11   #526
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,863
U tom slucaju Slim ili Superslim. Fat izbjegavaj zbog kvarova.

Cijena od 700-900 kn max. Ja sam sebi uzeo Slim za 650 kn s dva gamepada, ali to je baš brutalna cijena i teško da ćeš za te pare naći.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 18.01.2018., 03:44   #527
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Charles_Bronson Pregled postova
Ja sam kupio slim za 900kn na njuskalu sa dva kontrolera i 7-8 igara, super zadovoljan, nemoj uzimat fat, slim je po mnogima najbolji, superslim je isto ok, samo ima onaj specifični sistem za stavljanje dvd-a izgleda loše i jeftino.



navodno se ne isplati uopće ssd, premala razlika, bolje kupit veći disk.
Trebao bi moći napravit novi acc bez problema, opet sve to pada u vodu SSD i brzina ako ćeš igrati preko dvd-a kad ga mora učitavati, najbolje je ps store i kupit igru, ali je loše što je igra vezana za acc.
Riješio sam reset, nije ništa ni tražilo lol
Logoraši sebe i to je to.
Od ugradnje sada sam odustao jer je čisto bacanje para, mislio sam samo zbog buke, ali buku ionako stvaraju ventovi najviše.
Imam stari originalni debeli PS3
Samo vremena nula za što upalit
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2018., 11:14   #528
pero000
Premium
Moj komp
 
pero000's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: zlatar bistrica
Postovi: 155
Pozdrav,
imam ps3 slim verziju, sa 320 gb hdd-om kojeg bi sada zamijenio sa većim pa me zanima dali kod kloniranja diska i stavljanja tog kloniranog dska u ps3 sve radi ili play station traži format diska pošto je drugi disku u njemu.
(napomena: ps3 je modificiran)
Hvala
__________________



Gygabyte p35ds3
Core2Duo e8400
Sapphire 5770 FLEX
Transcend 800MhZ 2x2 gb
Segate 320GB
Chieftec A80 CTG-500-80P
Thermaltake V3 Black
LG W1934S 19"


pero000 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2018., 11:45   #529
M4rk0
DragonBall Z Fan
Moj komp
 
M4rk0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,234
@pero000

PS3 ti trazi format kada stavis novi disk. Ja nisam uspio to izbjeci kada sam stavio 1TB hard u svoj FAT, ali postupak modificiranja je bio dosta jednostavan te sam ga odmah modificirao na najnoviji software.. Google ce ti naci par nacina..
M4rk0 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2018., 13:23   #530
pero000
Premium
Moj komp
 
pero000's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: zlatar bistrica
Postovi: 155
Citiraj:
Autor M4rk0 Pregled postova
@pero000

PS3 ti trazi format kada stavis novi disk. Ja nisam uspio to izbjeci kada sam stavio 1TB hard u svoj FAT, ali postupak modificiranja je bio dosta jednostavan te sam ga odmah modificirao na najnoviji software.. Google ce ti naci par nacina..
Da,
isprobao sam i traži me format,
al imam nekoliko igrica sa kojih bi htio save game izvaditi i staviti na novi hdd
__________________



Gygabyte p35ds3
Core2Duo e8400
Sapphire 5770 FLEX
Transcend 800MhZ 2x2 gb
Segate 320GB
Chieftec A80 CTG-500-80P
Thermaltake V3 Black
LG W1934S 19"


pero000 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2018., 15:12   #531
sasa1305
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Pula
Postovi: 2
Pomoc-jailbrekanje softvera 4.82

LP, imam PS3 Slim cech-2004A, datum proizvonje 2009 posljednji kvartal.
Jailbrekan je i koristio sam ga godinu dana i bilo je sve super. Multiman i Cobra su 4.80 verzija, također i sam software konzole.

Jučer sam updatao na verziju 4.82 i napravio acaunt na ps store i odjednom mi vise ne zeli pokrenuti igrice preko multimana(pojavljuje se error 800100017). Pretpostavljam da je to jer je potrebno stavit najnoviji multiman i cobru, no tu se javlja problem, kad se stavi USB ili prjenosni disk PS ga uopce ne prepoznaje, takoder preko LAN kabla ne mogu nista prebacivati jer ne radi multiman.
Skinuo sam nove verzije cobre i multimana prema nekim tutorialima na youtube ali posto ne ucitava usb ne mogu nista. Nakon svega toga formatirao sam cijeli PS3 u nadi da ce nakon formata i stavljanja postavka na pocetak prepoznati port(yojstick je ustekan u usb i njega sve normalno ucitava, takoder usb je stavljen na FAT32) ali ništa.

trenutacno je ps3 prazan i htio bih sad sve to popraviti, makar ako je potrebno/moguce downgredati(našao podatak da se modeli proizvedeni do 31.12.2010 mogu downgredovati) 4.82 na 4.80 jer mi frend veli da ne vjeruje da su probili 4.82 i da ce raditi ali na youtubu uvjeravaju da je probijeno. evo sve ovo sam napisao i zakljucio citajuci po forumima i gledanjem youtuba i nisam bas siguran šta radim. ukoliko mi netko želi pomoci malo detaljnije da ovo popravim i da opet mogu igrati igrice koje skidam s torenta bio bih mu jako zahvalan. Mozete me kontaktirati i preko facebooka(Saša Slamek https://www.facebook.com/slameksasa)

Ukoliko neko zna nekog u okolici Pule da se bavi ovime mogu mu dostaviti da to odradi uz naknadu.

Unaprijed hvala.
sasa1305 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2018., 15:28   #532
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Ako si napravio upgrade na official verziju a ne cfw onda više nemaš opciju multimana i ostalih jailbreak fora
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2018., 16:35   #533
sasa1305
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Pula
Postovi: 2
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Ako si napravio upgrade na official verziju a ne cfw onda više nemaš opciju multimana i ostalih jailbreak fora
Šta time hoces rec, da ne postoji nacin da se to opet jilbreka ili downgrada? Vjerujem da je moguce, sad dal to neko zna je pitanje.
sasa1305 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2018., 18:21   #534
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Citiraj:
Autor sasa1305 Pregled postova
Šta time hoces rec, da ne postoji nacin da se to opet jilbreka ili downgrada? Vjerujem da je moguce, sad dal to neko zna je pitanje.
Nisam dugo pratio. Ipak se može

Imaš sve tu

http://www.psx-place.com/threads/ps3...eleased.15500/
buljaka je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na