Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.09.2007., 23:29   #1
cro_X
Premium
Moj komp
 
cro_X's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Krapina
Postovi: 78
LCD iz VE-mila

Trebaju mi hitno savjeti, preporuke...

Kupujem LCD iz VE-mila u pon., cijene do max 2300 KN

koristit ću ga uz postojeću konfiguraciju najviše za gledanje filmova, TV-a, programiranje, photoshop, office, tu i tamo pokoju igru za opuštanje...

E sad jednostavno se ne mogu odlučit dal da uzmem wide (SAMSUNG 2032BW)
ili neki non Wide po Vašoj preporuci.

Ja sam u Krapini pa još nemam DVB-T signala pa neznam al predpostavljam da naši programi prenošeni DVB-T om nisu u wide formatu nego u 4:3 ili griješim (naravno osim HDTV-a)???

pomagajte :-)

inace mislim nadogradit i grafu tak da to nebude ograničavajući faktor...
cro_X je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2007., 23:53   #2
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Ako je ponajviše za filmove i ostale uz malo igara wide je dobar izbor ali nemoj wide ispod 20''....
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.09.2007., 02:32   #3
VARAN
Premium
Moj komp
 
VARAN's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb zapad
Postovi: 601
Uzmi Philipsa:

Monitor Philips 220WS8FS, 22" LCD, widescreen, 300cd/m, 1000:1, 5ms, VGA, DVI-D,
Gotovina/Kartice: 2.349,00
Krediti: 2.349,00
Jamstvo: 3 god.
Raspoloživost: Artikl je raspoloživ


Mislim da ti je to best buy za tu lovu.
__________________

VARAN je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2007., 11:09   #4
Fazer_os
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 100
Ja sam u vemilu uzeo LG Flatron L222WS 22" za 1900 kn. Monitor je strava, oštrina slike i prikaz boja je bolji nego na Samsungu (uspoređeno na licu mjesta), uglavnom fenomenalno! Problem je samo što ga uopće nema na vemilovim cjenicima ali probaj ih pitat.. Zanimljivo je isto što gotovo i nema nekih podataka o njemu na netu, našao sam samo ovaj review na srpskoj stranici : http://www.itsvet.com/tekst/i-jare-i...l222ws-bn/380/ .
Uglavnom za te novce ne možeš naći bolje!
Fazer_os je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2007., 11:34   #5
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor Fazer_os Pregled postova
Ja sam u vemilu uzeo LG Flatron L222WS 22" za 1900 kn. Monitor je strava, oštrina slike i prikaz boja je bolji nego na Samsungu (uspoređeno na licu mjesta), uglavnom fenomenalno! Problem je samo što ga uopće nema na vemilovim cjenicima ali probaj ih pitat.. Zanimljivo je isto što gotovo i nema nekih podataka o njemu na netu, našao sam samo ovaj review na srpskoj stranici : http://www.itsvet.com/tekst/i-jare-i...l222ws-bn/380/ .
Uglavnom za te novce ne možeš naći bolje!

i nema DVI.....
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2007., 12:11   #6
Fazer_os
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 100
Citiraj:
Autor gnomisa Pregled postova
i nema DVI.....

Da i? Kome treba DVI uzet će neki drugi a koliko vidim njemu ne treba.
Fazer_os je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2007., 12:29   #7
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Uuu, tu si se malo zanio! DVI ti pruža puno kvalitetniju sliku, od boja do kontrasta itd. Uglavnom puno je bolja i kvalitetnija slika kada se spoji preko DVI-a!
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2007., 12:39   #8
cro_X
Premium
Moj komp
 
cro_X's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Krapina
Postovi: 78
Treba mi DVI!

Iz više razloga, jer mi je grafa dual DVI, a onda koristit adapter je opet shit, a i na trenutnom monitoru sam primjetio zamjetnu razliku kupnjom DVI kabela, tako da DVI svakako mora bit...
cro_X je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2007., 13:12   #9
cro_X
Premium
Moj komp
 
cro_X's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Krapina
Postovi: 78
Evo suzio sam izbor na slijedeće pa vas molim da argumentirano obrazložite vaš odabir :-)

Philips 220WS8FS

Samsung SM 2232BW
cro_X je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2007., 14:17   #10
Fazer_os
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 100
Citiraj:
Autor Matt Pregled postova
Uuu, tu si se malo zanio! DVI ti pruža puno kvalitetniju sliku, od boja do kontrasta itd. Uglavnom puno je bolja i kvalitetnija slika kada se spoji preko DVI-a!
Na licu mjesta uspoređena 2 DVI Samsunga 22" wide i ovaj analogni LG, prikaz, oštrina, kontrast, sve na strani LG-a. Ako imaš neki Vemil u blizini odi pogledat, iznenadio bi se. Ne kažem ja da ne bi bio još bolji da ima i DVI priključak, ali meni apsolutno ne treba.
Uglavnom ti Samsunzi su me razočarali dosta.. To je i moj prvi izbor bio pa sam odustao i još fino uštedio..
Fazer_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.09.2007., 19:42   #11
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor Fazer_os Pregled postova
Na licu mjesta uspoređena 2 DVI Samsunga 22" wide i ovaj analogni LG, prikaz, oštrina, kontrast, sve na strani LG-a. Ako imaš neki Vemil u blizini odi pogledat, iznenadio bi se. Ne kažem ja da ne bi bio još bolji da ima i DVI priključak, ali meni apsolutno ne treba.
Uglavnom ti Samsunzi su me razočarali dosta.. To je i moj prvi izbor bio pa sam odustao i još fino uštedio..
fakat treba uvest neki strozi kriterij prije registracije na ovaj forum...ovo je previse
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2007., 20:04   #12
kalixius
...carpe diem...
 
kalixius's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - okolica
Postovi: 1,363
Citiraj:
Autor Fazer_os Pregled postova
Na licu mjesta uspoređena 2 DVI Samsunga 22" wide i ovaj analogni LG, prikaz, oštrina, kontrast, sve na strani LG-a. Ako imaš neki Vemil u blizini odi pogledat, iznenadio bi se. Ne kažem ja da ne bi bio još bolji da ima i DVI priključak, ali meni apsolutno ne treba.
Uglavnom ti Samsunzi su me razočarali dosta.. To je i moj prvi izbor bio pa sam odustao i još fino uštedio..
Ovo je tako smiješno da uopće ne vrijedi komentirati...

To se fakat trebam ići sam uvjeriti jer onda mora da su ta 2 Samsunga bila nešto pokvarena ili je taj LG ipak sa DVI priključkom.
kalixius je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2007., 20:14   #13
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,984
Citiraj:
Autor gnomisa Pregled postova
fakat treba uvest neki strozi kriterij prije registracije na ovaj forum...ovo je previse
Zašto? Zar su ti samsunzi vrh ponude, S-IPS matrica možda? Ne, obični TN. Čovjek mu je lijepo rekao nek ode ak može i nek pogleda na licu mjesta. A po meni, tako i treba kupovat monitore. Pljuvanje po nekom monitoru i glorificiranje samsunga samo zato što je samsung mi žešče ide na živce. Bez da je neko provjerio kakav je taj LG. A što se tiče DVI-a, ja osobno ako sam skužio par % razlike između D-SUB i DVI. Al dobro, to može zavisit i od monitora. Ali na mom philipsu razlika je minimalna.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2007., 13:05   #14
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
kvalitetan VGA kabel spojen direktno na VGA izlaz na grafi će isto dati odličnu sliku.

no problem nastaje kod adaptera DVI/vgai lošeg kabla..

ja sam vidio ogromnu razliku između spajanja na DVi kabel i DVI-adapterVga-vga kabel, dok frend nema uopće razlike spojio vga kablom ili DVI-om, no on ima i na grafičko VGA i DVI izčlaz zasebno, pa je vjerojatno u tome caka.

a i slažem se sa fanatikom.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2007., 13:50   #15
Misak
Premium
Moj komp
 
Misak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Donji Miholjac
Postovi: 391
kod mene na Belinei 10 17 20 se takodjer vidi razlika u slici kod spajanja VGA ili DVI kabelom.. al mislim da je to prvenstveno jer moram staviti DVI/VGA konverter posto na grafickoj imam 2 DVIa...
__________________
.....:::: There is no place like 127.0.0.1 ::::.....
Misak je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2007., 18:10   #16
Fazer_os
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 100
Citiraj:
Autor gnomisa Pregled postova
fakat treba uvest neki strozi kriterij prije registracije na ovaj forum...ovo je previse

Koliko trebaš biti ograničen i srat o nečemu što nisi vidio a ni probao?? Uostalom ne isplati se raspravljat s nekim poput tebe čiji je glavni životni moto "moje i samo moje"...
Pogledajte si malo kompetentnije testove na netu pa ćete vidjet kvalitetu ovog LG-a. Ja sam za komp dao 10000 kn i nije mi bilo problem dat još 400 za Philips s DVI ali zašto dat 400 kn više za nešto što je samo na papiru "bolje" a u praksi nije.


http://www.itsvet.com/tekst/i-jare-i...l222ws-bn/380/
Fazer_os je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2007., 19:41   #17
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Fazer_os Pregled postova
Koliko trebaš biti ograničen i srat o nečemu što nisi vidio a ni probao?? Uostalom ne isplati se raspravljat s nekim poput tebe čiji je glavni životni moto "moje i samo moje"...
Pogledajte si malo kompetentnije testove na netu pa ćete vidjet kvalitetu ovog LG-a. Ja sam za komp dao 10000 kn i nije mi bilo problem dat još 400 za Philips s DVI ali zašto dat 400 kn više za nešto što je samo na papiru "bolje" a u praksi nije.


http://www.itsvet.com/tekst/i-jare-i...l222ws-bn/380/
aj i ti kupi lizu i skuliraj malo ton
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2007., 20:10   #18
kalixius
...carpe diem...
 
kalixius's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - okolica
Postovi: 1,363
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
aj i ti kupi lizu i skuliraj malo ton


Take it easy,man...
kalixius je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2007., 20:14   #19
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor Fazer_os Pregled postova
Koliko trebaš biti ograničen i srat o nečemu što nisi vidio a ni probao?? Uostalom ne isplati se raspravljat s nekim poput tebe čiji je glavni životni moto "moje i samo moje"...
Pogledajte si malo kompetentnije testove na netu pa ćete vidjet kvalitetu ovog LG-a. Ja sam za komp dao 10000 kn i nije mi bilo problem dat još 400 za Philips s DVI ali zašto dat 400 kn više za nešto što je samo na papiru "bolje" a u praksi nije.

1) dao si za komp 10000 kn a stedio si na najvaznijoj komponenti - monitoru...valjda ti je graficka skuplja od monitora...kad si vec dao 1900 kn za monitor i lova nije problem onda si za soma vise mogao ubost s-ips 20" wide koji je neusporedivo bolji od ovog koji si ti uzeo....taj za 3 soma bi bio i optimalan za onako skupu konfiguraciju za koju si izdvojio tolko love....
2) probao sam i DVi i VGA i preko konvertera...i DVI kod vecine monitora daje puno bolju sliku, ostrija slova itd...pogotovo se to kuzi ak imas bolju graficku.....
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2007., 20:27   #20
Fazer_os
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 100
Citiraj:
Autor gnomisa Pregled postova
1) dao si za komp 10000 kn a stedio si na najvaznijoj komponenti - monitoru...valjda ti je graficka skuplja od monitora...kad si vec dao 1900 kn za monitor i lova nije problem onda si za soma vise mogao ubost s-ips 20" wide koji je neusporedivo bolji od ovog koji si ti uzeo....taj za 3 soma bi bio i optimalan za onako skupu konfiguraciju za koju si izdvojio tolko love....
2) probao sam i DVi i VGA i preko konvertera...i DVI kod vecine monitora daje puno bolju sliku, ostrija slova itd...pogotovo se to kuzi ak imas bolju graficku.....

1) Monitor mi nije najvažnija komponenta, ne znam po čemu si to zaključio. Ne bavim se grafičkim poslom već mi je trebao jedan za svakodnevno ugodan rad u windowsima, gledanje filmova, poneku igru itd..Tolike novca sam dao jedino iz razloga da budem miran par godina. Rekao sam da mi nije bio problem izdvojit još 400 a ne 1000 što je skoro troduplo više. Htio sam baš 22" wide, 20" mi se čini premal.
2) Sve je to u redu, i neka zdrava logika govori da bi DVI trebao imati bolju sliku al to u ovome slučaju nije istina. Ako odeš u Ve-Mil ili budeš imao priliku negdje usporedit kvalitetu prikaza ovog LGija i BW Samsunga, te i dalje budeš tvrdio svoje ok. Smeta mi samo kad neko pljuje po nečemu što nije ni probao tj. vidio.
Fazer_os je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2007., 20:49   #21
kalixius
...carpe diem...
 
kalixius's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - okolica
Postovi: 1,363
Evo ja sam probao,usporedio i zamolio dečke u trgovinama da mi ih uključe te mogu reći da je Samsung bolji.

Osobno pogledao monitore u Hgspotu,Ve-milu i Linksu.
kalixius je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2007., 20:55   #22
Fazer_os
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 100
Citiraj:
Autor kalixius Pregled postova
Evo ja sam probao,usporedio i zamolio dečke u trgovinama da mi ih uključe te mogu reći da je Samsung bolji.

Osobno pogledao monitore u Hgspotu,Ve-milu i Linksu.

Ne znam kako si ih usporedio u Hg spotu i linksu kad tamo nemaju taj model LG-a, a u Ve-Milu ga na cjeniku nema već više od tjedan dana.. Ne znam onda kako si uspio al dobro.. Ako je tebi bolji ok.
Fazer_os je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2007., 20:57   #23
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor kalixius Pregled postova
Evo ja sam probao,usporedio i zamolio dečke u trgovinama da mi ih uključe te mogu reći da je Samsung bolji.

Osobno pogledao monitore u Hgspotu,Ve-milu i Linksu.
Nekalibrirani monitori i spojeni pitajboga kako nisu usporedivi, jel...

Da taj LG 22" nešto valja...ne bi koštao 1900kn
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2007., 21:03   #24
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor Fazer_os Pregled postova
1) Monitor mi nije najvažnija komponenta, ne znam po čemu si to zaključio. Ne bavim se grafičkim poslom već mi je trebao jedan za svakodnevno ugodan rad u windowsima, gledanje filmova, poneku igru itd..Tolike novca sam dao jedino iz razloga da budem miran par godina. Rekao sam da mi nije bio problem izdvojit još 400 a ne 1000 što je skoro troduplo više. Htio sam baš 22" wide, 20" mi se čini premal.
2) Sve je to u redu, i neka zdrava logika govori da bi DVI trebao imati bolju sliku al to u ovome slučaju nije istina. Ako odeš u Ve-Mil ili budeš imao priliku negdje usporedit kvalitetu prikaza ovog LGija i BW Samsunga, te i dalje budeš tvrdio svoje ok. Smeta mi samo kad neko pljuje po nečemu što nije ni probao tj. vidio.
bavio se ti ili ne "grafickim poslom" monitor bi ti trebao biti najvaznija komponenta....ako si dao tolike novce za druge komponente a uzeo najjeftiniji 22" wide onda si ipak stedio na monitoru....mogao si uzet i takav monitor "da budes miran par godina".....onaj tko daje tolko love za komp (10tkn) ne spada u kategoriju "svakodnevno ugodan rad u windowsima, gledanje filmova i poneku igru"...mogao si onda uzet komp za 6 soma kuna ili cak manje...troduplo ne postoji u nasem rjecniku...to bi bilo 3 x po duplo = 6 puta...btw, za 2300 kn si mogao uzeti neusporedivo bolji samsung 223bw (bolji od 22" modela od 3 soma kuna)....i da, skoro zaboravih....taj tvoj LG nije 22" vec 21,6".....

i kao sto Gilbert rece, ti monitori u ducanu nisu kalibrirani, spojeni su cesto svakojako, gledas ih pod jakim neonskim svjetlom itd.....kolko para tolko muzike...
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2007., 21:07   #25
Fazer_os
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 100
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Nekalibrirani monitori i spojeni pitajboga kako nisu usporedivi, jel...

Da taj LG 22" nešto valja...ne bi koštao 1900kn
Strašno.. Kao prvo nije ni najjeftiniji a ni najskuplji 22".. Kao drugo eto tih 400 kn koliko je Philips skuplji je taj magični DVi ulaz.. Ili ti je i Philips prejeftin? Ja sam samo čovjeku htio pomoć u kupnji i predložit monitor koji očito još niko nije probao. Uopće mi se ne da više raspravljat s nekim ko ne cijeni ništa što nije njegovo i ne prihvaća tuđe mišljenje.
Ili vam možda smeta što ste mogli dobit kvalitetniji monitor od razvikanog Samsunga za manje novce...

To Gnomisa: Vrtimo se u krug. Ti sudiš o kvaliteti nečega što nikad nisi vidio.. Apsurdno.

Toliko od mene. pozdrav.
Fazer_os je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2007., 21:12   #26
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor Fazer_os Pregled postova
Strašno.. Kao prvo nije ni najjeftiniji a ni najskuplji 22".. Kao drugo eto tih 400 kn koliko je Philips skuplji je taj magični DVi ulaz.. Ili ti je i Philips prejeftin? Ja sam samo čovjeku htio pomoć u kupnji i predložit monitor koji očito još niko nije probao. Uopće mi se ne da više raspravljat s nekim ko ne cijeni ništa što nije njegovo i ne prihvaća tuđe mišljenje.
Ili vam možda smeta što ste mogli dobit kvalitetniji monitor od razvikanog Samsunga za manje novce...
Toliko od mene. pozdrav.
Ma kaj se daš raz*ebat...svi ti monitori su isti k, TN matrica i različiti dizajn...na Philips i Samsung se plaća dodatno za izgled, fancy niškoristi marketinske opcije/milisekunde/prenapuhani kontrast...

Vjerujem da monitor nije loš, ali izostanak DVI-a je poprilični minus
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2007., 22:06   #27
cro_X
Premium
Moj komp
 
cro_X's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Krapina
Postovi: 78
Eto da smirim svitu :-) kupio dana s SAMSUNGA 2032BW i prvih 5 min. sam VRLO Zadovoljan :-) mozda slijedecih dana padne par fotki...

PS: inace iznenadio sam se kak dobro rade igre na 1680*1050 sa radeonom x1650pro 256 MB... :-)
cro_X je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2007., 22:14   #28
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Ma kaj se daš raz*ebat...svi ti monitori su isti k, TN matrica i različiti dizajn...na Philips i Samsung se plaća dodatno za izgled, fancy niškoristi marketinske opcije/milisekunde/prenapuhani kontrast...
djelomicno bi se slozio...ipak postoje neke razlike u kvaliteti slike...cak i medju TN monitorima....
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2007., 23:20   #29
kalixius
...carpe diem...
 
kalixius's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - okolica
Postovi: 1,363
Citiraj:
Autor Fazer_os Pregled postova
Ne znam kako si ih usporedio u Hg spotu i linksu kad tamo nemaju taj model LG-a, a u Ve-Milu ga na cjeniku nema već više od tjedan dana.. Ne znam onda kako si uspio al dobro.. Ako je tebi bolji ok.
Neki ljudi stvarno ne shvaćaju...

Otišao sam do Hgspota kako bi usporedio Samsung 223BW i Benq FP222W.
U Ve-milu sam isto to napravio ali sa monitorima Samsung 2032BW, Philips 220WS8FB, tvoj famozni LG.
U Linksu sam to napravio sa Samsungom 223BW i Samsung 226BW.

To sam radio zadnja 3 tjedna pošto sam htio kupiti pravi monitor za neku ok cijenu.
kalixius je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na