Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.01.2010., 15:53   #61
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Ima li netko problema sa importanjem saveova iz me1 u me2?

Odem na new game i kliknem import me1 character i nis se ne dogada?

Imam infiltratora level 45 i soldiera level 53 i nema nijednog u listi tj. prazna je lista

WTF?
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 20:01   #62
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
ovako @warlock 25 trebas u me2 config toolu narediti lokaciju save-ova te poslije kada udjes u igru prepozna ih i mozes odabrati sve,super je osmisljeno i napravljeno

ovako back ONTOPIC:igra je vrhunska barem po meni,super su izveli onaj sustav sa oruzjem,animacije lica su vrh vrhova,svemir ogroman iako ne kuzim nisu mi sve galaksije otkljucane,ali ce te biti iznenadjeni kako putovanja trose gorivo i morate kupovati,zatim razgovor s likovima,jos mnostvo dijaloga

normandy 2 je prelijepo uredjen,nova ekipa iako mi nedostaje onaj "stari" look...
citadel je ogroman takodjer predivno uredjen...

prica je poznata,da ne spoilam vise odlicna,i mogu reci taj sustav save-ova djeluje super,sve je preneseno onako kako si odlucio iz prvoga dijela,igra ce imati ogroman replay value...

na planetima nisam bio osim onih main quest...
toliko od mene kasnije ss stavljam...
kome treba link,neka se javi
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.01.2010., 20:14   #63
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668
sistem borbe je dosta promijenjen,tocnije,pojednostavljen,ali mi to uopce ne smeta,naprotiv,deset je puta zabavnija i brza,bas odgovara takvo sto me2.
Constantine je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 20:35   #64
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
ja upravo instalirao..

nemam saveove i niti me ne zanima jer sam igru davno prosao i niti se ne sjecam svojih oluka.. tako da ono.
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 22:58   #65
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
ovako @warlock 25 trebas u me2 config toolu narediti lokaciju save-ova te poslije kada udjes u igru prepozna ih i mozes odabrati sve,super je osmisljeno i napravljeno
Da skuzio sam kak saveovi funkcioniraju i sad se nemogu odlijepit od igre.
Skidam kapu Bioware-u jer vec sad mi je igra bolja od jedinice a nisam mislio da je to moguce.Sve sto je bilo u jedinici je poboljsano i s malim promjenama.

Skeniranje planeta je predobro napravljeno
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 23:27   #66
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
aj daj me uvedi kako funkcionira to skeniranje?!skeniram,launch probe ali kako birati mjesto...

i gdje oruzja pokupiti?!ja imam ona default...
od mene par ss-ova


__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 00:08   #67
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668
predobar mi je me2,zbilja su poboljšali vec odlicnu igru,nema vise onih ultradosadnih sidequestova i voznja sa makom po planetima radi gluposti,nema bespotrebnih hakiranja i inventorya,također,istrazivanje planeta je olaksano i zanimljivije,lakse se snaci i dobro je izvedeno.
@blava,drzis desni klik i ides po planetu,istovremeno gledas na one grafove i kad vidis da se lijena promijenila odnosno povecala u kvadrantu nekog metala ili cega vec kliknes launch probe i dobis resurse,to ponovis par puta ovisno o tome koliko ti resursa treba i jel ih planet ima,sonde kupujes tamo gdje i gorivo.
Constantine je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 00:26   #68
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Najbolje je skenirati dok ti graf ne naraste do ibera i ima onaj zvuk neki da se ne trose sonde bezveze.

Pise gore scanner results koliko je jos ostalo za skenirat otprilike
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 01:42   #69
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
najblaže rečeno....
bajover definitivno postavlja standard
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 11:10   #70
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,399
eo i ja sam isprobao i ima dosta promjena s obzirom na stari Me koje nisam očekivao ali sve u svemu je jako dobro izvedeno i zadovoljan sam za sada,iako nisam nešto puno uspio odigrat...Nego jel se može bez importanja sejvova izabrat ko će ti bit živ u igri i te šeme ili ti igra sama odredi? jer kad sam pravio lika i sve nema dodatnih opcija za biranje odluka...
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.01.2010., 11:18   #71
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020



uglavnom kada te Cerberus ponovno izgradi i ozivi,i kada budes izlazio iz njihovog laboratorija koji je pod napadom,u kapsuli ce te miranda ispitivati pitanja da li se sjecas prije svoga zivota prije nego sto su te ponovno ozivjeli,i ti odgovaras potvrdno ili negativno,ja mislim da u tome trenu mozes birati...



e hvala decki skuzio sam kasnije kako se radi...ali WTF pare ne dobivam tj.creditse...

i sto to na planetima samo mechovi,nema ljudi ili getha?!
-->
ja mislim da da




uglavnom kada te Cerberus ponovno izgradi i ozivi,i kada budes izlazio iz njihovog laboratorija koji je pod napadom,u kapsuli ce te miranda ispitivati pitanja da li se sjecas prije svoga zivota prije nego sto su te ponovno ozivjeli,i ti odgovaras potvrdno ili negativno,ja mislim da u tome trenu mozes birati...



e hvala decki skuzio sam kasnije kako se radi...ali WTF pare ne dobivam tj.creditse...

i sto to na planetima samo mechovi,nema ljudi ili getha?!
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 11:21   #72
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668



uglavnom kada te Cerberus ponovno izgradi i ozivi,i kada budes izlazio iz njihovog laboratorija koji je pod napadom,u kapsuli ce te miranda ispitivati pitanja da li se sjecas prije svoga zivota prije nego sto su te ponovno ozivjeli,i ti odgovaras potvrdno ili negativno,ja mislim da u tome trenu mozes birati...



e hvala decki skuzio sam kasnije kako se radi...ali WTF pare ne dobivam tj.creditse...

i sto to na planetima samo mechovi,nema ljudi ili getha?!
polako,ima i ljudi,kad budes recruitao tim membere u raznim clusterima obiđi sve sustave i planete.
-->
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
ja mislim da da




uglavnom kada te Cerberus ponovno izgradi i ozivi,i kada budes izlazio iz njihovog laboratorija koji je pod napadom,u kapsuli ce te miranda ispitivati pitanja da li se sjecas prije svoga zivota prije nego sto su te ponovno ozivjeli,i ti odgovaras potvrdno ili negativno,ja mislim da u tome trenu mozes birati...



e hvala decki skuzio sam kasnije kako se radi...ali WTF pare ne dobivam tj.creditse...

i sto to na planetima samo mechovi,nema ljudi ili getha?!
polako,ima i ljudi,kad budes recruitao tim membere u raznim clusterima obiđi sve sustave i planete.
Constantine je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 11:32   #73
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,399



uglavnom kada te Cerberus ponovno izgradi i ozivi,i kada budes izlazio iz njihovog laboratorija koji je pod napadom,u kapsuli ce te miranda ispitivati pitanja da li se sjecas prije svoga zivota prije nego sto su te ponovno ozivjeli,i ti odgovaras potvrdno ili negativno,ja mislim da u tome trenu mozes birati...



e hvala decki skuzio sam kasnije kako se radi...ali WTF pare ne dobivam tj.creditse...

i sto to na planetima samo mechovi,nema ljudi ili getha?!



ali recimo omdah u startu ti je ona ženska Ashley živa,a ja sam nju u prvom dijelu žrtvovo pa mi nije jasno baš

-->
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
ja mislim da da




uglavnom kada te Cerberus ponovno izgradi i ozivi,i kada budes izlazio iz njihovog laboratorija koji je pod napadom,u kapsuli ce te miranda ispitivati pitanja da li se sjecas prije svoga zivota prije nego sto su te ponovno ozivjeli,i ti odgovaras potvrdno ili negativno,ja mislim da u tome trenu mozes birati...



e hvala decki skuzio sam kasnije kako se radi...ali WTF pare ne dobivam tj.creditse...

i sto to na planetima samo mechovi,nema ljudi ili getha?!



ali recimo omdah u startu ti je ona ženska Ashley živa,a ja sam nju u prvom dijelu žrtvovo pa mi nije jasno baš

slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 11:44   #74
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Question




meni je recimo isto ziva,ali ja sam nju zrtvovao i bas import-ao mass effect 1 lik...
ako te zanima dam ti ja svoj lik,ubio sam wrexa,ashley ostavio,zrtvovao kaidana,spasio koncil,i capt.andersona postavio za Human Councila...



iako su govorili da ce lik dalje biti level iz prvog me1,meni je level 1 i cak sam klasu morao opet birati ?!ne shvacam,zasto level 1 opet...
-->



meni je recimo isto ziva,ali ja sam nju zrtvovao i bas import-ao mass effect 1 lik...
ako te zanima dam ti ja svoj lik,ubio sam wrexa,ashley ostavio,zrtvovao kaidana,spasio koncil,i capt.andersona postavio za Human Councila...



iako su govorili da ce lik dalje biti level iz prvog me1,meni je level 1 i cak sam klasu morao opet birati ?!ne shvacam,zasto level 1 opet...
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 11:47   #75
William_Munny
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Đakovo
Postovi: 47
instaliram igru...retail verzija...
sve prođe ok...
uđe u igru...dođe do izbornika NEW GAME.
stisnem da krene i krene loading screen i NIŠTA

stoji tako 15 minuta i neče ništa...moram resetirat kompjuter...
pomagajte
William_Munny je offline   Reply With Quote