Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.05.2015., 21:44   #1651
Gordon712
Registered User
 
Datum registracije: May 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 6
da imam samo jedan uređaj na wifi-u sam već isprobao jer mi je palo na pamet da je lanac jak koliko i njegova najslabija karika.... a linkove koje si postao ću pogledati ujutro i svakako javiti što sam postigao... sad sam već preumoran za istraživanja a i Real - Juve su na programu
ne znam je kako uključiti chanel bonding...
Gordon712 je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2015., 22:26   #1652
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Ti za 30 cm udaljenosti hoces koristit wifi, pa jel ti dobro? Posto niti jedan uredaj nije pokretan spoji kablom i zaboravi na brige.
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2015., 07:43   #1653
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,120
Citiraj:
Autor Gordon712 Pregled postova
nije mi problem spojiti ethernet kablom router i smartbox, udaljeni su 30 cm ali ako postoji mogućnost da brzina wifi-a bude veća i ako za to plaćam, onda to i hoću.... kao što mi ne pada na pamet da kupujem router tako mi ne pada na pamet da kupujem bilo kakvu dodatnu opremu...
Nevjerojatno... umjesto 30cm kabla koji daje savršenu vezu, ti se j.... sa wirelessom.
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2015., 08:23   #1654
Gordon712
Registered User
 
Datum registracije: May 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 6
naglasio sam da ako plaćam za neku uslugu onda hoću da ta uslugu i imam... ako kupujem hamburger onda neću pola pljeskavice nego cijelu pljeskavicu... ugovor ima dvije stranke, obje su dužne ispuniti svoj dio obaveza...
osim toga, možda ću premjestiti smartbox u drugu sobu i ko kaže da u budućnosti neću imati još uređaja koje ću povezivati na router, žično ili bežično pa možda neću imati dovoljno portova za žično povezivanje... i sad imam televizor sa DLNA i on je povezan žično...
Gordon712 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2015., 08:24   #1655
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,120
A kako ti tu uslugu nemaš? Nisam još čuo da neki provider garantira brzinu koju ćeš imati preko wirelessa.
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2015., 08:55   #1656
Gordon712
Registered User
 
Datum registracije: May 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 6
Dr. Gonzo hvala, pročitao sam te članke i riješio problem.... stavio sam 802.11n Only, Bandwith 40 Mhz, Channel 8, External Channel Upper i dobio 94/20 Mbit/s...
dakle može se...

Edit: ipak nisam, nisam primjetio da mi se wi-fi veza prekinula i tih 94/20 je u stvari bilo na žici... lapsus...

Zadnje izmijenjeno od: Gordon712. 14.05.2015. u 09:16.
Gordon712 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2015., 23:40   #1657
Dr.Gonzo
Premium
Moj komp
 
Dr.Gonzo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 228
Citiraj:
Autor Gordon712 Pregled postova
Dr. Gonzo hvala, pročitao sam te članke i riješio problem.... stavio sam 802.11n Only, Bandwith 40 Mhz, Channel 8, External Channel Upper i dobio 94/20 Mbit/s...
dakle može se...

Edit: ipak nisam, nisam primjetio da mi se wi-fi veza prekinula i tih 94/20 je u stvari bilo na žici... lapsus...
Eh prijatelju, ja sumnjam da ces ikad postici punih 100Mbita preko N bezicne mreze, jer se tako nesto tesko postize i na AC mrezama koje su slijedeca generacija. Mozda je nekih 60-70 Mbita realisticno ocekivati, ako imas adekvatnu opremu na obje strane, znaci ne samo sa strane routera nego i klijenta. Naime, iako je 802.11n standard, on je dugo bio "u izradi" pa imas hrpu kompatibilnih "draft N" uredjaja koji podrzavaju neke elemente standarda ali zbog rane implementacije ne podrzavaju max brzine ili dovoljni broj TX/RX kanala i jos niz drugih stvari. Tko zna kakvu N mreznu karticu imas na kompu ili na tom uredjaju kojeg pokusavas spojiti? Problem je naime u tome da kako bi se postigle te brzine o kojima pricamo kod N standarda router i klijenti trebaju slati i primati na vise kanala, a sto moze biti ometeno od strane drugih uredjaja i mreza koje te okruzuju (posebno izrazeno ako si u gusce naseljenom mjestu) i od strane raznih drugih izvora EM interferencija (kao npr. mikrovalne pecnice).

Uglavnom, sve ovo znaci da je bezicnu komunikaciju najbolje zadrzati u domeni prakticnog, odn. ako je bitnija brzina i stabilnost nema boljeg rjesenja od zice, ako je bitnija prakticnost i prenosivost onda je bezicno spajanje pravo rjesenje. S druge strane, bas nikada neces dobiti vecu (pa cak ni istu) brzinu preko wifija nego preko zice. To je jednostavno IT zakonitost koju treba postovati. ISP ti je isporucio 100Mbita preko zice i to je zdravorazumski sve sto su oni duzni uciniti. Ti mozes prenositi 100Mbita i bezicno ali za to je potrebna dosta skuplja oprema od ove koju si dobio besplatno. Ne znam da ijedan ISP dijeli AC routere. Ako ti je to tako presudno onda ces uloziti u tu najnoviju opremu i imati ono sto zelis, kao sto smo to uostalom ucinili i svi mi ostali kojima je do takvih stvari stalo. Eto, ja osobno imam Asusov AC66U router koji iako je AC standard spada u "prvu generaciju" tog standarda i vec sad postoje routeri i terminalna oprema koja omogucava vece brzine bezicnog prijenosa iako AC standard nije nadogradjen. To nije zato sto taj router nije napravljen po "pravom" standardu, nego zato sto u komunikaciji koristi 2-4 kanala, kad standard omogucuje i 16. Zasto? Pa naravno, zato sto je proizvod zbog toga jeftiniji. Ja vec sada mogu kupiti profesionalnu opremu koja omogucuje maksimalne brzine ali za to bi potrosio daleko vise nego sto sam potrosio za ovo, a cemu kad preko zice ionako mogu dobiti daleko vecu brzinu?

Uglavnom trebas malo prilagoditi ocekivanja, prihvatiti nekakva tehnicka ogranicenja i ako ti je to bitno polako ulagati u vlastitu mreznu infrastrukturnu opremu koja ce u svakom slucaju biti daleko, daleko bolja od bilo cega sto ce ti ISP ikada dati.
Dr.Gonzo je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2015., 10:09   #1658
smash3r
Premium
 
smash3r's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: 220 km/h a mozda i malo brze,cekam novi auto
Postovi: 180
ZICA zato rula,ja se jebao sa wifijem 7 dana ...ukratko zica
__________________
smash3r je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2015., 16:01   #1659
Rover83
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2015
Lokacija: Varaždin
Postovi: 15
Mali update za moj slučaj.

Baš mi danas javili kako mi je optika dostupna.
Isplatilo se bit dosadan
Rover83 je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2015., 10:21   #1660
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
Citiraj:
Autor Rover83 Pregled postova
Mali update za moj slučaj.

Baš mi danas javili kako mi je optika dostupna.
Isplatilo se bit dosadan
Vidjet ćeš koliko ćeš se načekat da ti to sve sprovedu (pogotovo ako ti nije po zgradi provučena optika). Nadam se da neće biti tako u tvom slučaju jer u većini slučajeva je nažalost j*banje u mozak

Sretno s tim
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 15:42   #1661
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Da, najveći problem je provedba kanalica kroz zgradu.....Meni su prvo rekli da je dostupna jer je provučena optika DO zgrade (i na webu je pisalo da je dostupno) al kad sam ih počeo gnjaviti kad, kad onda su promijenili ploču i rekli da nije dostupna jer nije kroz zgradu provučeno (i onda je na webu pisalo da više nije dostupno). Tek nakon 6-7 mjeseci su mi provukli kroz zgradu i onda su kroz par dana provukli kroz stan......
denied je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 16:09   #1662
Rover83
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2015
Lokacija: Varaždin
Postovi: 15
Ah nadam se da neće bit više navlačenja jer ga je dovoljno bilo.Kanalice s kablovima su odavno u zgradi pa s tim ne bi trebalo bit nekih komplikacija.
Makar kod T-coma nikad ne znaš
Rover83 je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 18:26   #1663
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
Citiraj:
Autor denied Pregled postova
Da, najveći problem je provedba kanalica kroz zgradu.....Meni su prvo rekli da je dostupna jer je provučena optika DO zgrade (i na webu je pisalo da je dostupno) al kad sam ih počeo gnjaviti kad, kad onda su promijenili ploču i rekli da nije dostupna jer nije kroz zgradu provučeno (i onda je na webu pisalo da više nije dostupno). Tek nakon 6-7 mjeseci su mi provukli kroz zgradu i onda su kroz par dana provukli kroz stan......
Ajde konačno da je neko imao problem (nažalost) isti kao i ja. Znači još moram čekat I meni je identično bilo, pisalo na stranici da je dostupno dok nisam počeo gnjaviti za optiku, stornirali su naručenu optiku 2-3 puta jer navodno nisu znali da mi nije razvučena po zgradi , čak me je i tehničar iz Zagreba nazvao i reka da je meni optika dovučena ispred zgrade, ali da nije provučena po zgradi i nakraju pred cca. 2 mjeseca negdje je prošao zahtjev i sada čekam (samo mi nije jasno di je ta optika ispred zgrade pošto nema ni razvodne kutije ni ničega ima samo ona za telefon mala kutijica ) , rekli su mi da je to kao neki mini projekt napravljen i da sad treba čekat.

Samo mi nikako neide u glavu šta treba pola godine da se žice zračnom linijom razvuku?! (sumnjam da će kopat cestu) Evo pred 3 dana sam ih oprao i dobio odgovor:

Citiraj:
Poštovani,

ispričavamo se zbog nastale situacije vezane za realizaciju zahtjeva za uključenjem Ultra MAX3 L paketa.

U tijeku je postavljanje optičke infrastrukture te provjera njezina funkcioniranja stoga Vas molimo za strpljenje dok isto ne bude odrađeno.
Sad će testirat funkcionalnost optike idućih 6. mjeseci

Već više od 1 god. čekam da to srede. Sramotno!

Zadnje izmijenjeno od: Mogy. 21.05.2015. u 18:37.
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2015., 11:14   #1664
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
I ja sam u 9. mjesecu prošle godine napravio zahtjev jer je pisalo da mi je dostupna, kažu bude u roku dva mjeseca.
Prođe dva mjeseca, zovem ja i vele da mi je zahtjev storniran (baš lijepo da su javili), ali veli ženska vidim da vam je dostupna pa budemo ponovo zahtjev napravili, pa bude kroz dva mjeseca.
Opet prođe dva mjeseca i dalje ništa te sam digao ruke.

Sredinom 3. mjeseca javlja mi se kooperant, da riješim sa predstavnikom suglasnost da razvuku optiku po zgradi. Riješim to i za tjedan dana vidim da su krenuli s radovima. I viđam ih svako toliko da neki klinac rade po zgradi, te početkom ovog mjeseca vidim da su potegnuli debeli crni kabel do njihove instalacije sa ulice. Pošaljem mail kooperantu te mi veli da je sve gotovo, no na HT-ovim stranicama piše da mi je optika nedostupna...

Ali eto prošli tjedan došli prodajni predstavnici i traže da napravim novi zahtjev, jer je onaj stari (drugi) opet storniran bez obzira kaj su na osnovu njega dali nalog kooperantu da provuče optiku po zgradi. Zbog neugodnosti mi dali 3 mjeseca za 9,50 kn uz onaj disk kaj dijele.

Sad čekam, iako dan danas na HT stranici piše da mi je optika nedostupna...
raf je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2015., 11:51   #1665
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Nažalost moja zgrada još nema optiku a bilo je govora da bi mogli dobiti.
Oko 30 stanova je u zgradi, optika je provučena kroz Rastočine prije dosta godina ali nas su preskočili jer bi morali 50-ak metara kopati po zemlji polagajući optiku.
U našoj zgradi je oko 8 stanara koji bi uz mene sigurno prešli na optiku.
Još prije 3g sam popunio da me kontaktiraju kada bude dostupna ali ništa se nije pomaknulo od zamjene PCM uređaja u ormaru ispred zgrade (nema parica na bakru).

I tako ja opet šaljem HT-u upit postoji li projekt ili plan kada bi mogao očekivati optiku do zgrade i dobivam velebni odgovor u kojem mi uvaljuju i svoju struju;

Citiraj:
Poštovani gospodine,
zahvaljujemo Vam na ukazanom interesu za usluge Hrvatskog Telekoma. Unosom zahtjeva se provjeravaju tehničke mogućnosti za određenu uslugu (u ovom slučaju Ultra MAX paketa). Za aktivaciju usluge potrebno nam je dostaviti: Vaše ime i prezime, legalnu adresu, adresu instalacije, OIB, broj osobne iskaznice te Vaš datum rođenja. Dostupnost usluge možete provjeriti na ovoj poveznici. Više o UltraMAX paketima možete saznati ovdje.

Ukoliko želite aktivirati uslugu, slobodno nam se javite.

Iskoristili bismo ovu priliku i naglasili Vam da u ponudi Hrvatskog Telekom imamo i električnu energiju. Promijenite svog opskrbljivača električne
energije i ostvarite najveće pogodnosti.

Srdačno Vas pozdravljamo.
S poštovanjem,
Eva, Agent za e-korisničku podršku
Hrvatski Telekom d.d.
I onda opet šaljem/odgovaram na mail u koje navodim i ponavljam da optika nije dostupna, nema kabela do zgrade i zanima me postoji li plan i/ili datum kada bi je mogao očekviati;

Citiraj:
Poštovani,

razumijem Vaš interes za korištenjem tehnologije putem optike te radimo na tome da što kvalitetnija usluga bude uskoro dostupna. Točan datum kada će biti omogućeno korištenje u Vašem naselju nažalost nemamo, no preporučamo Vam da na službenoj stranici upišete svoje podatke te ćete biti povratno kontaktiran kada se omogući njezino korištenje.

Podatke možete upisati na stranici ovdje. Prvo Vam se nudi da provjerite dostupnost optike, a kada dobijete povratnu informaciju da ona nije dostupna otvaraju Vam se dodatna polja gdje možete ostaviti svoje kontakt podatke.
Zahvaljujemo na strpljenju.

S poštovanjem,
Lucija
Agent za e-korisničku podršku
Hrvatski Telekom d.d.
Tehnička podrška
U svakom slučaju u narednih 5-6godina imam osjećaj da ništa od optike kod mene.
A postavljanje optike je na razini kvalitete c/p odgovora podrške.
__________________
.

Zadnje izmijenjeno od: Ag008. 22.05.2015. u 11:56.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2015., 12:29   #1666
.Delboy
Premium
 
.Delboy's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: hr
Postovi: 755
Evo kako je kod mene izvod u zgradi, dolje je stari bakreni kabel koji ide na regletu, optika ide desno kroz zid u optički razdjelnik(da na pločici piše 2008 u kutu, onda su stavljali), i još je bnet svoj coax dolje savinuo tako da ima svega.

.Delboy je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2015., 12:39   #1667
Rover83
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2015
Lokacija: Varaždin
Postovi: 15
Baš čujem od frenda kako im se žalio jer mu naplatili 100/20 brzinu iako je akcija da je to free prva 3 mjeseca novim korisnicima a on optiku ima tek 1 mj.

Smiješan je taj T-com
Rover83 je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2015., 22:21   #1668
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,120
Evo i meni u vžu danas sproveli optiku po stubištu. Ne žuri mi se s prelaskom pošto sam friško na iskon vdslu.
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 12:43   #1669
Getriba
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 226
Meni jučer došli tehničari provesti kanalice po zgradi (klasična stambena zgrada sa tri etaže). Radili cijeli dan, nisu do kraja sve sredili još, imaju još dan posla. Baš me zanima koliko će im trebati da dobijem pristup internetu preko optike nakon što budu gotovi sa radovima.
Getriba je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 14:02   #1670
.Delboy
Premium
 
.Delboy's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: hr
Postovi: 755
Za koji tjedan, kada se ažurira dokumentacija i sve u sustavu.

Samo pogledaš na ht stranici, kada bude pisalo da imaš dostuponst samo podneseš zahtjev, jer se iz istog mjesta vuće informacija, tako da ako tamo stoji ima mogućnosti, to isto će i agneti vidjeti.

Sada su izmjenili onaj status na stranici, više ne izbacuje da ima mogućnosti, iako po zgradi nisu kanalice stavljene.
.Delboy je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 20:10   #1671
Dr.Gonzo
Premium
Moj komp
 
Dr.Gonzo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 228
Citiraj:
Autor .Delboy Pregled postova
Za koji tjedan, kada se ažurira dokumentacija i sve u sustavu.

Samo pogledaš na ht stranici, kada bude pisalo da imaš dostuponst samo podneseš zahtjev, jer se iz istog mjesta vuće informacija, tako da ako tamo stoji ima mogućnosti, to isto će i agneti vidjeti.

Sada su izmjenili onaj status na stranici, više ne izbacuje da ima mogućnosti, iako po zgradi nisu kanalice stavljene.
O tom potom... Ja sam cekao da razvedu kablove po zgradi 8 mjeseci od zahtjeva, sada cekam preko 3 mjeseca od kad su to napravili da me spoje... Jos malo pa godisnjica. Od zvanja i prigovora nikakve koristi, nitko ne zna nista. Jedan agent na SZK mi je cak rekao da mu pise da kabliranje nije izvedeno i da se ceka suglasnost stanara, cca 2 mjeseca od kako mi iz zida u dnevnoj sobi visi opticki kabel... Prilicno je ocito da je organizacija unutar tvrtke katastrofalna.
Dr.Gonzo je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2015., 23:17   #1672
CruXx
Premium
Moj komp
 
CruXx's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 90
Edit: ispravljanje veličine slike

Zadnje izmijenjeno od: CruXx. 27.05.2015. u 23:34.
CruXx je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2015., 23:20   #1673
CruXx
Premium
Moj komp
 
CruXx's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 90
Evo jedan od 100 ormarića koji smo ja i kolega spojili u mjesec dana rada od kako je Ericsson pokrenuo FTTH po Slavonskom Brodu. Taj na slici ima ugrađen spliter 1:32(zgrada od 24 sata) i za takav jedan ormarić treba barem najmanje 2 sata pripreme dolaznog optičkog kabela, instalacijskog 1x12 kabela i spliterskih niti, tu i tamo po koji pigtail ako je uveden u takav ormarić i onda još etažni ormarići po 12 niti.


Edit: Molim moderatore da obrišu gornji post jer nisam primjetio da je prevelika

CruXx je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2015., 23:33   #1674
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
@CruXx, hoce biti ista od optike po okolnim selima ili samo Brod?
Paxton je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2015., 23:39   #1675
CruXx
Premium
Moj komp
 
CruXx's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 90
@Paxton, za sada samo Brod i to samo koji su u krugu tj koji rade sa glavne centrale u Brodu. Ja na Mikrorajonu isto ne mogu imati trenutno jer kablovi nisu ni kroz naselje proveli. Za sada spajamo samo ovo, zgrade, ali i jednog korisnika privatno smo spojili, pod privatno ne mislim na crno ili nešto, nego privatnu kuću, a ne stambenu zgradu, jer se čovjek žalio i kod nas i došao je do broja nekako i maila od švabe iz Deutsche telekoma i samo nam je došao dopis u firmu od HT-a da moramo provući privod do korisnika, iz postojeće spojnice u zdencu. S tim da je kroz njegovu ulicu prošao optički kabel, ali HT ni Ericsson nisu još imali u planu spajati FTTH do kuće već samo u zgrade. Ali evo.. Ovaj se izborio za to i sada će zbog njega cijela ulica dobiti FTTH, tko bude želio.
CruXx je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2015., 01:00   #1676
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Divno je vidjeti da se ipak ulažu pare u budućnost.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2015., 09:18   #1677
zak75
Registered User
Moj komp
 
zak75's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 44
ima ko kakav info o novim brzinama ?
navodno iduci tjedan idu nove brzine
zak75 je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2015., 09:22   #1678
the chosen one
Premium
Moj komp
 
the chosen one's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 618
Citiraj:
Autor zak75 Pregled postova
ima ko kakav info o novim brzinama ?
navodno iduci tjedan idu nove brzine

Mozda vas iznenade sa terrastream-om pa max brzina bude 1Gb/s a min 100Mb/s?
the chosen one je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2015., 09:24   #1679
.Delboy
Premium
 
.Delboy's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: hr
Postovi: 755
40/10 brzina povecava se na 50/10.

A uvode se dvije nove opcije
Turbo 200: 200/100
Turbo 500: 500/250

Edit: turbo 500 ne ide jos od 8.6, nego kasnije

Zadnje izmijenjeno od: .Delboy. 06.06.2015. u 15:40.
.Delboy je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2015., 13:33   #1680
zak75
Registered User
Moj komp
 
zak75's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 44
Citiraj:
Autor .Delboy Pregled postova
40/10 brzina povecava se na 50/10.

A uvode se dvije nove opcije
Turbo 200: 200/100
Turbo 500: 500/250
a znas li cijene ili doplate kojim slucajem

i da, sta onda za ove Turbo opcije ide novi ruter koji moze progutat vecu brzinu ?
zak75 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na